160 kg.BİTİŞ VE YENİ DOĞUM TARİHİM 6 ARALIK...

Size ve kardeşinize de saglikli gunler diliyorum .sizin gibi diyet yapmayı nie tercih etmedi acaba
O hiç diyet yapmadı irade 0 baska kurtulusu yok cuma olamadı bugün sabah girdi tansiyn 19olmus geri çıktı yarına düserse olcak bende bu arada 131.3 üm çok iyiyim topuklarım agrıyodu 1haftadır mükemmelim

-15.5 artık etrafım zayıflıyorsun diyor bende ancak 15,20 verince süzülme etkisi yaratıyor alıştm artk kardesimde tüp mide oluyor hastanede aynı kg.lardayız Allahm nedir bu imtihanımız
Bende tip mide ameliyatı oldum 2 ay oluyor 15inde sizde düşünebilirsiniz :KK66: ben 14 kilo verdim siz daha hızlı verirsiniz muhtemelen 117 kiloyla ameliyat oldum

zaten ıkı aksam 2 tane yesen yetiyoda artıyo bıle..ben yıllardır cipste yemıyodum şimdi şimdi yiyorum:)
senı ılk baslardan beri takıp ediyodum sohbetımızde çok olmuştu
diyorum ya ben sana güvenıyorum.bu konuda başarının tadını almış biri bir daha yapar.hele damak tadı bizimki gibiyse:)
sen 2019a 120li kılolarda gireceksın bak demedı deme

O hiç diyet yapmadı irade 0 baska kurtulusu yok cuma olamadı bugün sabah girdi tansiyn 19olmus geri çıktı yarına düserse olcak bende bu arada 131.3 üm çok iyiyim topuklarım agrıyodu 1haftadır mükemmelim

günaydın...
131leri görmüşsün maşallah.bak bide ben sana 2019a 120li rakamlarla gireceksin yazmışım sanırım tutturmuşum.2 kg bile versen 2019a 129u görerek gireceksın..
harika,,devam...

günaydın...
131leri görmüşsün maşallah.bak bide ben sana 2019a 120li rakamlarla gireceksin yazmışım sanırım tutturmuşum.2 kg bile versen 2019a 129u görerek gireceksın..çok sagol evet 29 u görürüm 30.3 üm 2020 ye 2 basamaklı olurum insallah
harika,,devam...

Bende tip mide ameliyatı oldum 2 ay oluyor 15inde sizde düşünebilirsiniz :KK66: ben 14 kilo verdim siz daha hızlı verirsiniz muhtemelen 117 kiloyla ameliyat oldum

Beyni terbiye etmek gerekiyor sanırım bu tarz ameliyatlarda buda cok zor bence

Son durum nedir? Bugün şans eseri denk geldim sayfanıza kilo konusunda ortak dertlerimiz cok.

Aynen ilk zamanlar yiyememek bayağı etkiliyor insanı ama kilo verdikçe alışıyor insan 19 kilo oldu benim verdiğimde sonunda 2li rakamları gördüm yıllar sonra

Aslında herkese uyan birsey değil işte ameliyat sonrası mecburi olarak kabullendiginiz yememe olayını ameliyat olmadan da kabul etseniz birşeyler olabiliyor tabi bu herkes için degil sağlık icin doktorda kesinlikle tek çözüm derse o ayri ama çoğu insan kolay yol diye seçiyor oysa çok zor bir tercih.

Bu ameliyatları çok araştırmıştım bir ara annem asla kabul etmedi yoksa bende aklima koymuştum. Suan iyi ki olmadım diyorum cunku maalesef beyni degistirmeyenler de geri alim da oluyor belli dönem sonra bir kaç sene diyelim.

Bende diyetisyen ile 3 ayda 26 kg verdim. Yazin tembellik yapıp ara verdim ama vücudun kabul edecrgi bir düzen kurmuş olmam lazım ki son bir aydır yaptigom manyakligi saymaz iste sadece 1 kg geri geldi :)

Eski diyetisyen deneyimlerimde 20 verip 30 almisligim çoktur tabi önemli olan beyinde bitirip bir ömür o yaşam tarzini benimsemektedir.

Bugün eski sistemime geri dondum biraz daha dikkat Edip hiç hatırlamadığım eksi rakamlar vermek istiyorum

Aslında herkese uyan birsey değil işte ameliyat sonrası mecburi olarak kabullendiginiz yememe olayını ameliyat olmadan da kabul etseniz birşeyler olabiliyor tabi bu herkes için degil sağlık icin doktorda kesinlikle tek çözüm derse o ayri ama çoğu insan kolay yol diye seçiyor oysa çok zor bir tercih.

Bu ameliyatları çok araştırmıştım bir ara annem asla kabul etmedi yoksa bende aklima koymuştum. Suan iyi ki olmadım diyorum cunku maalesef beyni degistirmeyenler de geri alim da oluyor belli dönem sonra bir kaç sene diyelim.

Bende diyetisyen ile 3 ayda 26 kg verdim. Yazin tembellik yapıp ara verdim ama vücudun kabul edecrgi bir düzen kurmuş olmam lazım ki son bir aydır yaptigom manyakligi saymaz iste sadece 1 kg geri geldi :)

Eski diyetisyen deneyimlerimde 20 verip 30 almisligim çoktur tabi önemli olan beyinde bitirip bir ömür o yaşam tarzini benimsemektedir.

Bugün eski sistemime geri dondum biraz daha dikkat Edip hiç hatırlamadığım eksi rakamlar vermek istiyorum

Maalesef kilo versekte yedigimiz an aliyoruz gecen sene 17 kilo verdim geri aldim simdi tekrar diyetdeyim insallah veririz almayiz kilonuz ne kadar

Maalesef kilo versekte yedigimiz an aliyoruz gecen sene 17 kilo verdim geri aldim simdi tekrar diyetdeyim insallah veririz almayiz kilonuz ne kadar

Aslında yapmamız gereken yememek değil zararlı şeyleri ve bize yararsız şeyleri sınırında tüketmeyi bilmiyoruz en azindan sahsen ben oyleydim. Yasam stilimizi degistirebilirsek sanırım bu iş olacak. Aslında kadınlar olarak çok güçlü ve iradeliyiz de bunu meydana çıkarmak biraz dert oluyor

Arkadaslar yorumlarınız için tesekkür ederim ben tekrar 150kg olmusum ürün bırakinca kg alınıyor 2,3 katta alınıyor yıllardır her diyet modülünden haberim var fakat bırakınca kg alınmayan bir yol yok benim gibi morbid obez için hiç yok ben tüp mide bile olsam bu obez beyin degismeden 3 yıl kg veririm sonra yine yersem o mideyi büyütüp yine alırim ben korumayi bilmeliyim hep sorunum bu oldu rabbim o sabırı bana versin insallah artk verip almamalıyım hayatm boyunca dikkatli yasamalıyım bunu biliyorum.normal diyetlede veriyorum ama 2 cocuklu calısan annee olarak hem diyet yemek hem ev yemek ayrı ugraslar yemek tasımalar beni bu sürecte cok zorluyo 50 kg böyle vereym 10 kgda kendim verip korumaya gecicem diye planlıyorum,arada ugrayacam buralara
ilk konunuzu 2014 de acmisiniz .
simdi kesin zayiflamistir diye heyecanla guncellemeye geldim..
mesajinizi gordum sok oldum.
4 yil olmuş bu nasil iradedizlik.
o kilolarla nasil yasiyorsunuz.

ilk konunuzu 2014 de acmisiniz .
simdi kesin zayiflamistir diye heyecanla guncellemeye geldim..
mesajinizi gordum sok oldum.
4 yil olmuş bu nasil iradedizlik.
o kilolarla nasil yasiyorsunuz.
Nazik davranışıniz! Içın teşekkür ederim .
Ters psikoloji yaptığınızı düşünüyorum
Aksi takdirde bu kadar kabalık hicbir kadına yakışmıyor.Sayenizde silkelenecegim iyiki varsınız,teşekkürler

Arkadaslar diyetim iyi gidiyor ugrayamadım buralara annem kanser tedavisi görüyor bugünlerde rahatsız sagolun hepiniz
Merhaba. Öncelikle annenize geçmiş olsun inşallah en kısa sürede eski sağlığına kavuşur. Kaç kilo olursanız olun bırakmadığınız sürece istediğiniz hedefe ulaşacaksınız buna eminim. Kilo verme sürecinde önemli olan vermek ya da almak değil bana göre önemli olan hiç bırakmamak. Size başarılar diliyorum. Kendinizi bir gün hayalinizi yaşarken bulacaksınız hiç aklınızdan çıkarmayın olur mu? Ve asla vazgeçmeyin kilo alsanız dahi. Bu bir savaş ve kazanan siz olacaksınız. :KK36:

X