160 kg.BİTİŞ VE YENİ DOĞUM TARİHİM 6 ARALIK...

Canim bende arada ugrarim ins 7 lerde olursun inan suan ki halinden 10-15 yas genc gozukeceksin yani kendi yasinda olcaksin
Sakin pes etme vereceksin ve vermelisin sagligin icin kendin icin ailen icin 22kilo kolay verilmez ama sen basarmissin 50 kiloda gider 2015 de citir anne olcaksin ben inanıyorum sana iste yeter ki olur
Kilolu olmak bi hastalik ve bu hastaliktan kurtulmak senin elinde
Ben 22 yasindayim 1 yasinda kizim var 168 boyum 65le hamile kaldim 75 le doguma girdim eve geldigimde 65.5 dum dogum kilom yok ama oncesinde alinmis 6 kilom vardi dogumdan sonrada aldim 68 oldum 8 kilo verdim simdi 60 kiloyum 55-56 olmak istiyorum ve olcam
Eltilerim bana bi cocuk dogurda gorelim dagilirsin diyolardi onlara inat zayifliycam hos simdide cok zayifladin kurudun coktun zayif olmak sana gitmiyo diyolar ama elti elin iti hic bi zaman iyilik istemez kiskandiklarindan oyle diyolar
Senin eltin iyi galiba aslinda birlikte yasaniyo bu eltilerin (bende dahil) birbirine olan kiskancliklari ne bilmiyorum
Haftalik olarak tartil canim daha iyi olur
Bende citir annelerin diyet gunlugundeyim arada sende gel oraya gunluk menu paylasiyoruz bide kalori sayiyoruz
Basarilarinin devamini bekliyorum pes etmek yokkkk:KK20:
ins canim büyük gösteriyordm ama simdi bile farketti tam zayiflasam neler olcak neler esim 20daha ver yeter yoksa tehlike icerirsin bide görücü falan cikar diyo bide sus karisma dedim ya 70 olcam insallah hirsla devam asla durmam ayda 1kg vermeye bile razi olarak basladm bu diyete daha dogrusu yeni beslenme tarzima ki bugün tam 4ay oldu 23kg oldu galiba destek icin saolun öptm hepinizi

ins canim büyük gösteriyordm ama simdi bile farketti tam zayiflasam neler olcak neler esim 20daha ver yeter yoksa tehlike icerirsin bide görücü falan cikar diyo bide sus karisma dedim ya 70 olcam insallah hirsla devam asla durmam ayda 1kg vermeye bile razi olarak basladm bu diyete daha dogrusu yeni beslenme tarzima ki bugün tam 4ay oldu 23kg oldu galiba destek icin saolun öptm hepinizi

Hep destek tam destek canim:KK9: ilk hedefin 2 li sayilar olsun o hedefine gelince kendine iki takim al ama fazlasini alma :KK34: cunku sen 70 kilo olcaksin
Yada her 10 kiloda 1 takim al
Ödülün bu olsun

Hep destek tam destek canim:KK9: ilk hedefin 2 li sayilar olsun o hedefine gelince kendine iki takim al ama fazlasini alma :KK34: cunku sen 70 kilo olcaksin
Yada her 10 kiloda 1 takim al
Ödülün bu olsun

oyle yapcam zaten su an eskidn bana dar gelenleri yine giyebiliyorum idare ediyorum bu asamada yeni kiyafet almiycam ama gecen gün bi hirka alayim dedim baska zaman bulamam bu kez ilk magazada buldum tabiki daha cok yolum var ama en azindan 58beden olmusum 60beden olmazdi önceden hedef 42 beden koş esra koş

Aklim hep sende

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

ay sagol canim evet en son dün 800gr verdm toplamda 24 oldu durmak yok bu ara biraz yavasladi sanki ama biliyorumki olabilir böyle dönemler merak ettm dr.musun gercekten

Evet doktorum. Enfeksiyon hastaliklari uzmaniyim. Kolay gelsin.

Evet doktorum. Enfeksiyon hastaliklari uzmaniyim. Kolay gelsin.

takip edilmek güzel basardigini duymak grur verici bi arkadasmi gördüm bugün sarildik diyoki ay artik ne cok kucakladm seni ellerm seni cok sardi dedi gülsemmi aglasammi yinede sevindm

Tabiki sevin. Asla moral bozma. Umutsuzluga kapilma. Zor bi surec ama ben sana guveniyr. Allah a emanet ol.

kolay gelsin canım sakın bırakma azimle sabırla devam et kilo vermen duraklasada elbet sonunda açılır kilobirsürü hastalıklarada yol açıyo
tekrar kolay gelsin canım arada gelir bakarım:KK9::KK9:

seni tebrik ediyorum, inşallah azmin çaban hiç bitmez, kendini öyle bir bedene zor hayata mahkum etme, genceciksin daha, asla vazgeçme ve sana motivasyon veren insanlarla sürekli konuş. nasıl güzel olacagını neler yapabilecegini anlatsınlar ve azmin hiç sönmesin, tabiki çokça dua etmeyi unutma, sonuçta herşey Rabbimin isteğiyle oluyor.Allah yardımcın olsunn.

kolay gelsin canım sakın bırakma azimle sabırla devam et kilo vermen duraklasada elbet sonunda açılır kilobirsürü hastalıklarada yol açıyo
tekrar kolay gelsin canım arada gelir bakarım:KK9::KK9:

zaten annem tansiyon hastasi ve só zaman yemek sórasi hep carpintm oluyodu 15e cikiodu tansiyon dedim ben ne yapiyorum kendime daha kac yasindaym hapa bagmlimi olcam ailem cocuklarm yapamazdm bunu onlara ve DAN dedi iyikide dedi ölm ek var dönmek yok ayda 1kg vermeye bile raziyim yilda 12 eder 5yilda 60kg eder zihniyetyle basladm ben asla birakmam benden emin olun

Sevgili elavinya seni destekliyorm, dua ediyorum .ve takip ediyrm.benimde fazla kilolarim var.vermeye çalışıyorum. Senden ve burdaki arkadaşlardn manevi destek alıyorum. Allah yardimcimiz olsun.saglikla zayiflamayi nasp etsin inşallah

X