Nikah 17 ağustosta nikah olur mu

Mehtap87

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
23 Ocak 2017
666
516
Merhaba arkadaşlar sorun şu ki bi mekanda nikah yapacağız ve genel olarak dolu bi kaç tarih kalmış vardiyalı çalışıyorum vs. Bu tarihlerden birisi 17 Ağustos ve bize uyuyor ama siz olsanız 17 ağustosta düğün/nikah yapar mıydınız 99 depremi tarihi ya saçma bi düşünce mi sizce çok mu ayrıntı düşünüyorum

Merhaba arkadaşlar sorun şu ki bi mekanda nikah yapacağız ve genel olarak dolu bi kaç tarih kalmış vardiyalı çalışıyorum vs 17 Ağustos bize uyuyor ama siz olsanız 17 ağustosta düğün/nikah yapar mıydınız 99 depremi tarihi ya saçma bi düşünce mi sizce çok mu ayrıntı düşünüyorum
Ben o depremi bizzat yaşadığım için asla o gün istemezdim.

Peki arkadaşlar kalan diğer gün için regl olma riskim var desem 😔ilaç ve kullanıp geciktirme olur mu acaba

Ben ilac kullanmistim ama sismistkm gelinligimde bile hissettim ama simdi dusunuyorum adam bekleseymis bi kac gun yani ne acelesi varmis. Zaten vajinismusmusum bosa gitti ilaclar 🤣
Adam bekler beklemesine de bu şişkinlikte çok sıkıntı değil mi normalde bile ben zaten şişkinliği olan bi insanım 🙈

Bende seçmezdim. Sizin en mutlu gününüz başkalarının acısı olacak. Yarın bir gün kutlama yapsanız, insanlar rahatsız olacak.

Peki arkadaşlar kalan diğer gün için regl olma riskim var desem 😔ilaç ve kullanıp geciktirme olur mu acaba
adetim nikah gunune denk geliyordu ve balayindan donene kadar bikac gun ilacla geciktirmistim. Bazilarinin duzenini bozuyormus ama ben bikac kez kullandim o ilactan hic yan etkisi olmadi

adetim nikah gunune denk geliyordu ve balayindan donene kadar bikac gun ilacla geciktirmistim. Bazilarinin duzenini bozuyormus ama ben bikac kez kullandim o ilactan hic yan etkisi olmadi
İşte hiçte kullanmadım şimdiye kadar bilemiyorum ki ne güzel sizde kötü etki etmemiş

Oo demekki o iş yaş ben denemeyim hiç zaten belim kalındır normal hali öyle bu benim hayatta en büyük şikayetimdir 😊
Amaan bosverin. İnanin ilk gordugum gelinlikciden gelinligi satin aldim ve bitsede cikarsam diye dua ettm. Hic sevimli bisey degil. Dugun nile istememistim kaynanam istemis o yuzden yaptik. Belim kalin oldu ama umrumda olmadi gobek attim .onemli olan evdeki huzur 😊 simdiden mutluluklar

Amaan bosverin. İnanin ilk gordugum gelinlikciden gelinligi satin aldim ve bitsede cikarsam diye dua ettm. Hic sevimli bisey degil. Dugun nile istememistim kaynanam istemis o yuzden yaptik. Belim kalin oldu ama umrumda olmadi gobek attim .onemli olan evdeki huzur 😊 simdiden mutluluklar
Gelip geçici şeyler tabi ama şuan daha yaşamadığı için gözümde çok büyük geçip gidince boşa düşünmüşüm diycem

X