Doğuma Hazırlık 17 haftalik pipisinin resmini verdiler 34 haftalik kiz dediler :D

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
benimde ikinci kızım olacak ben çok mutluyum eşim ise hala erkek olacak umuduyla bekliyor garibim. eğer erkek olursa pembe pembe giymek zorunda kalacak... :emir_bebek:

aylar önce topic acip kizmi erkekmi diye soruyordun.. sanirim kiz istiyordun.. bak Allah gönlüne göre verdi iste.. biraz gec ögrendin ama olsunkaydirigubbakcemile5benimde hayirlisiyla kizim olucak.. kasim annesi oluyorsun sende sanirim.. RAbbim yavrularimizi hayirlisiyla kucaklamak nasip etsin insallah.. hayirli saglikli ömürler nasip etsin..

EVET CANIM topik acmistim meraktan soruyodum sonra 4d ye girdim 17 haftalik erkek dediler resim verdiler hayirlisi olsun dedim ama icimden hep benim bebegim kiz diyodumm esim beni delirdim saniyodu cok istiyodum cunki ve yeni ogrendik kizimiz olacagini esimde sok gecirdi cok buyuk bir supriz bizim icinnn ..allah seninde yavrunu kucagina saglikli sihatli hayirli bir bicimde almani nasip etsin insallahhh ben cok mutluyum ogrendim gun elbise sapka falan ordum halada devam ediyorum son bir ayim var :KK70:

bizim akrabamizin basina su geldi,
kizin 2 oglusu vardi kiz istiyordu doktor ona kizin olacak dedi,
gitti herseyi pembe aldi elbiseler takilar falan doguma gitti oglan dogurdu kiz beyninden vurulmusa döndü cok sasirdi ve agladi

bizim akrabamizin basina su geldi,
kizin 2 oglusu vardi kiz istiyordu doktor ona kizin olacak dedi,
gitti herseyi pembe aldi elbiseler takilar falan doguma gitti oglan dogurdu kiz beyninden vurulmusa döndü cok sasirdi ve agladi

bende kendimi erkege cok hazirlamistim herseyi mavi almistim dogum cantamda bike hersey mavirdi dusunsene dogacakti ve kucagima vereceklerdi cidden bende sok gecirirdim o zaman arti mavis mavis giyinmek zorunda kalacakti :KK70:

evet arkadaslar 17 haftalikken 4d de pipisinin resmini verdiler simdi 34 haftaligim ve dun doktor israrla % 99 kiz diyo sasirdim kaldim yarin 4d ye tekrar girecemmmm bu konuda ayni seylerle karsilasan arkadaslar varmi?:emir_bebek:

17. hafta erkenmiş cidden zaten henüz organları netleşmemiş oluyor zaten ozamana kadar yanılır herkes bencede ama benim eltim 7.aya kadar kız diye biliyordu her ay dr kız demiş ama 7.ayında erkek demişti oda emin olamamış sezeryanını epidural yapmıştı kendi gözleriyle bebeğinin cinsiyetini doğumda net görsün diyekaydirigubbakcemile3 şüphelenmişşş
ama oluyor böll dr lar bazen şaşırıyorlar benim kızkardeşimde 27.haftada kız dediler 30.haftada erkek ve oğlumuz oldu adıyla yaşasın adıda poyraz olduuu

sizinki cinsiyette karıştırmış yine...benim annemin bi arkadaşına doktor bir kızın olacak demiş,doğumda iki kız çıkmış gelmiş...kusura bakmayın ama böylelerinin doktorluk yapmaması gerek...çocuk oyuncağımı bu yani...

Allah muradını vermiş canım daha ne istiyorsun kız istiyordun bizde hatta kızmı erkekmi diye cevap yazmıştık sanırım ben kız diyordumkaydirigubbakcemile3
Kızın olacağına çok sevindim:asigim:a.s.

Allah muradını vermiş canım daha ne istiyorsun kız istiyordun bizde hatta kızmı erkekmi diye cevap yazmıştık sanırım ben kız diyordumkaydirigubbakcemile3
Kızın olacağına çok sevindim:asigim:a.s.

sagol canim evet allah gonlume gore sırnaşık şey verdi bende cok sevindim hatta babasida cok sevindi zemuszemus duyar duymaz pembis pembis seyler prmeye basladim :hulya: eee nerdeyse 25 gun kaldi :dance: cok heyecanliyimmm cokkkkkk sanki ilk kez dogum yapacagimm kafamçokkarıştı

Burcu cnm cok sevindim sizin adiniza, okadar kizim olsun istiyordun bak Allahim sana da nasip etti..Zamaninda az kaldi. Massallah simdiden 3 kiloyu gecmis senin bebis. benim arkadasim 3 kiloyla yeni dogum yapti..sen baya guzel beslemissin bebisini..

Bende 2 hafta once gittim hastaneye %85 kiz dediler.bende 4d ye gitmek istiyorum,

bende simdide pembe aldim birkac sey daha fazla almadan emin olmak istiyorum,

Son düzenleme:
ya kızlar bizde bugün doktorda bebişi ve pipisini gördük ...doktor %99 erkek dedi...çok yuksek bir oran...amaa şimdi nolcak bu anlattıklarınızdan sonra????

valla banada 16. haftama yeni girdigimde gitmistim.. yuzde 60 erkek dedi once,sonra tekrar bakti ve yuzde 80 erkek dedi pipisini gosterdi.. ama genede biseyler almak icin 20. haftayi bekleyin dedi.. benim girdigim 4d ultrasonda degildi.. 2d ye girmistik..

Şimdi bunları okuyunca insan doktorun söylediğinede güvenemiyor.Hakkımızda hayırlısı olsun.Rabbim sağlıklı hayırlı etsin evlatlarımızı...

resmi yuklemeyi deniyorum insallah becerebilirimmm :)))
17 haftalikken verdikleri resmi

Eklentiler

• $Copy of 09-05-31-141456_BABY ERDEKLI_20090531_141456_0002.jpg
    $Copy of 09-05-31-141456_BABY ERDEKLI_20090531_141456_0002.jpg
    23,5 KB · Görüntüleme: 946
Baktim ultrason resimlerine,hakikaten pipi gibi duruyor yaa .. Ama benimki sanki biraz daha cikintilimi ney,daha dogrusu o sey varya torbasimi desem ne desem o daha yukardan duruyor sanki.. :))))

resmi yuklemeyi deniyorum insallah becerebilirimmm :)))
17 haftalikken verdikleri resmi

bunun neresi pipi anlamadım.dümdüz ortasında çıkıntı bu kız
canım burda bile çok belli..burdan açıklamasını yaparım ama ayıp olur..

bariz kız organı içi yeni oluşuyo..

Son düzenleyen: Moderatör:
benim yeğenim içinde 9.aya kadar kız dediler.9.ayda erkek olduğu anlaşılmıştı.kardeşim doğduğunda bile kızdır diye bakmıştı.ama bazen olabiliyor demekki

X