Doğuma Hazırlık 17 haftalik pipisinin resmini verdiler 34 haftalik kiz dediler :D

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
bence alısveris yaparken unısex renkler ve ıhtıyaclar alınmalı ve hersey alınmamalı dogumdan sonra 1hafta icinde bile hersey alınır yapılır..

bence alısveris yaparken unısex renkler ve ıhtıyaclar alınmalı ve hersey alınmamalı dogumdan sonra 1hafta icinde bile hersey alınır yapılır..

Benim miniğim 17. haftaya kadar göstermedi, doktorum her muaynede kontrol etti. ama ya kordonu bacak arasındaydı ya bacakları kapalıydı ve 17+5 muaynede net bir şekilde açtı, doktorum bana da ponpon gibi duran cinsel organlarını gösteren ultrason görüntüsü verdi. Erkek demedi, görüntüyü uzattı al bak dedi :KK70: Bunlar ponpona benziyor diyince de aferim dedi güldü :KK70:
3'lü test için gittiğimiz muaynede başka bir ultrason uzmanı daha cinsiyetine baktı ve 99.9% erkek dedi. 0.01%si ne oluyor dediğimde, tıpta 2+2=4 diye kesin bir şey yoktur dedi o_O

Geçen cumadan beri bir şeyler alıyorum ama bir arkadaşımın başına da benzer bir şey geldiği için hep unisex renklerde eşyalar aldım. Bir tek arabası ve yatağı mavili, ama turkuaz mavi :)
Arkadaşım bebeği için oldukça süslü bir erkek odası döşedi. Kendine eşine erkek babası, annesi diye tshirtler aldı ve doğumda ellerine kız gelince 1 ay toplarlanamadı :KK43: alsanaalsanasmile

Eski usül doğumda cinsiyetini öğrenmek de hoş olur gibi geliyor bazen :KK70: Ama artık "oğlum" demeye alıştım :/

evet arkadaslar 17 haftalikken 4d de pipisinin resmini verdiler simdi 34 haftaligim ve dun doktor israrla % 99 kiz diyo sasirdim kaldim yarin 4d ye tekrar girecemmmm bu konuda ayni seylerle karsilasan arkadaslar varmi?:emir_bebek:

canim benim kiz kardesiminde oyle olduhemde iki kez birinci hamilelindede dr kiz dedi erkek oldu ikinci hamilelindede kiz dedi doguma bir ay kala erkek dedi oluyo boyle seyler

bu konuyu şimdi görünce resmen kurdeşen döktüm burda:)
bizimde bi dr 12. haftada erkeğe benziyor,erkek olabilir dedi, aynı hafta başka dr kıza benziyor dedi..
we 16. haftada yani 4,5gün önce drum işte bunlar testisler buda pipi diyip resminide çekti bizde herkese erkek dedik..
1kızımız war, sewindik bu da erkek oluyor die..
şimdi kafam karıştı yaw:KK43:
resmi yuklemeyi deniyorum insallah becerebilirimmm :)))
17 haftalikken verdikleri resmi

Kızımız simdİ bir yasında :KK66:
yaw ne bilim burda testislerde pek görünmüyo sadece klitoris çıkıntısı gibi senin çıkıntı geç çukurlaşmış demekki..
16+... haftadamıydın +17+... ?
we ilk bebeğinmiydi bu?çok kız istemişsinde ondan

X