18 - 24 Ekim 2021 Haftalık Burç Yorumları

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
25.345
1.765
haftalık cocuk (3).jpg

Koç & Yükselen Koç: Koç burcu için haftanın ilk günü Balık burcu etkisi ile biraz yavaş başlıyor, biraz gerçeklerden uzaklaşıyoruz, ilahi akışa kendimizi bırakıyoruz. Pazartesi öğleden sonra Ay’ın burcunuza geçişi ile birlikte ise hayatınız hareketleniyor, hızlanıyorsunuz ve enerjiniz yerine geliyor. Perşembe gününe kadar devam edecek Ay’ın burcunuzda ilerlemesi ise sizi daha hareketli yapacakken kendinize bakım konuları, hayatınızla ilgili bazı kararlar için önemli günler olacak. Hatfanın işlerinizde ilerlemek, kendinizi ön plana koymak ve enerjinizin yüksek olması için en güzel günleri olacak.

Çarşamba günü burcunuzda bir dolunay yaşanacak, bu sizin için yılda 1 kez olan bir durum olduğundan tüm yıl boyunca yaptıklarınız hatta Nisan ayından bu yana üzerinde çalıştığınız şeylerin karşılığını almak için iyi bir dönem olacak. Merkür de düze dönmüş olacağından beklediğiiz haberlerin gelmesi ve ilerleme kaydetymeniz için güzel bir 10 günlük süreç başlayacak…

Perşembe günü başlayacak Boğa burcu etkisi ile biraz daha yavaşlayacağız, keyif yapma modumuz artacak ve parasal konular aklınızı meşgul edecek. Cuma günü hem parasal konularda hem de aşk konularında sürprizli gelişmeler mümkün. Keyfiniz yerinde olacak ve keyifli yerlerde olma isteğiniz yüksek olacak.

Pazar gününde ise İkizler burcu etkisi ile iletişim yüksek olacak, kısa bir seyahat yapmanız mümkün, görüşmeler, konuşmalar ve yakın akrabalarla ilgili bazı konular için iyi bir gün olacak

Boğa & Yükselen Boğa: Haftaya Balık burcu etkisi ile hayalleriniz ve sosyal çevrenizle ilgili konular aktif ve bazı haberler almaya açık başlıyorsunuz. Pazartesi öğleden sonra Ay’ın Koç burcuna geçişi ile birlikte ise hayatınız hareketleniyor, hızınız artıyor ve bazı şeyleri açıklama ve paylaşma modunuz yükseliyor.

Salı – Perşembe günlerinde Koç burcu etkisi ile ise daha içe dönük olacaksınız ve yalnız kalarak tek başınıza çalışmak, kendi içinizde planlamalar yapmak için etkiler devrede olacak.

Perşembe ve Cuma günlerinde Ay’ın burcunuzda ilerlemesi ile ise kendinizi daha iyi hissedeceksiniz hem daha sağlıklı hem daha moralli olabilirsiniz… Görünüşünüze, işlerinize odaklanmak için iyi günler olacak. Pazar gününde aktif olacak İkizler burcu etkisi ile ise parasal konular ve bu konularda ne yapabilirim soruları akklınızda olacak ve girişimler yapma isteğiniz yükselecek… .. Güzel bir hafta olsun…

İkizler & Yükselen İkizler: Haftaya Balık burcu etkisi ile biraz yavaş başlasakta pazartesi öğleden sonra Ay’ın Koç burcuna geçmesi ile hayatımız hareketlenecek. Yine bu hafta burç yöneticiniz Merkür Çarşamba gününde düz hareketine başlayacağından hem iletişim hem de hayatınızdaki her konunun ilerlemesi için daha iyi bir dönem olacak…

Perşembe gününe kadar devam edecek Koç burcu etkisi ile hepimizin içi kıpır kıpır olacak ve hareket etme ihtiyacında olacağız. Koç etkisi sizin hayalleriniz yolunda adımlar atmanız ve harekete geçmeniz için çok güzel destekli etkiler getirecek… Bugünlerde sosyal çevreniz ve bazı arkadaşlarınız ile ilgili konular devrede olabilir ve onlara yardım etmek isteyebilirsiniz.

Çarşamba gününde Koç burcunda bir de dolunay yaşayacağız, bu dolunay önceden attığınız adımların sonuçlarını getirebileceği gibi, bazı arkadaşlarınızla veya sosyal çevrenizde bazı gerginliklere sizi açabilir ve bazı kopuşlar yaşanabilir…

Perşembe günü aktif olacak Boğa burcu etkisi ile ise biraz tembelleşeceksiniz ve içe çekileceksiniz. Herkesten uzak biraz dinlenmek, keyif yapmak ve kendi içinizde planlar yapma modu yüksek olacak.

Pazar günü ay burcunuzda ilerleyecek ve kendinizi daha iyi hissedeceksiniz, burç yöneticiniz Merkür de ileri hareketine başlayacağından hızlı ir haftasonu ve yeni hafta sizi bekliyor…

Yengeç & Yükselen Yengeç: Haftaya Balık burcu etkisi ile başlıyoruz ve bu etki sizin inançlar, hukuksal konular ve seyahatler alanınızı aydınlatacak. Pazartesi öğleden sonra Ay’ın Koç burcuna geçişi ile birlikte ise hayatınız hareketleniyor daha dışa dönük ve hareketli olma ihtiyacındayız, aklınızda ise kariyeriniz ve ilişkiler konuları olabilecek. Kendinizi ön plana koymak, ben demek ve göz önünde olmak için iyi etkiler devrede.

Çarşamba gününde bu alanda bir de dolunay yaşanacak ve hem kariyerinizde hem de ilişkilerinizde (evliliğinizde) hızlı gelişmeler, bazı sonuçlanmalar ve kararlar alınacak. Öfke ile karar vermemeye ve düşünmeden hareket edip, duygusal tepkiler vermemeye dikkat!

Perşembe günü başlayacak Boğa burcu etkisi ile daha yavaş ve keyif modunda olacağız, yeme – içme konularını abartmamaya dikkat! Sosyal çevreniz ve buluşma konuları ön planda olacakken hayalleriniz ile ilgili gelişmeler olabilir.

Pazar gününde ise İkizler burcu etkisi ile aklınıza birşeyler takılabilir, biraz yalnız kalmak, okumak, düşünmek isteyebilirsiniz ve aklınız eskilere gidebilir. Güzel bir hafta olsun..

Aslan & Yükselen Aslan: Haftaya Balık burcu etkisi ile biraz yavaş, düşünceli ve ağır bir başlangıç yapacağız fakat Pazartesi öğleden sonra Ay’ın Koç burcuna geçişi ile birlikte ise hayatınız hareketleniyor, enerjiniz yükseliyor ve bugünlerde uzaklarla, seyahatlerle ilgili bazı konular, akrabalarla ilgili bazı durumlar gündemde olabilir.

Çarşamba gününde bu alanda bir de dolunay yaşanacak ve bu dolunay ile ani bir seyahat, yer değiştirme kararı gelebilir. Sonuç beklediğiniz hukuksal bir konu varsa sonucunu alabilirsiniz. Bir eğitim kararı, bir projenin tamamlanması ve bitişi de söz konusu olabilir.

Perşembe öğleden sonra başlayarak Cumartesi akşamına kadar devam edecek Boğa burcu etkisi ile biraz daha miskinlik modu yüksek olabilir, kariyeriniz ile ilgili konular, evlilik, ilişkiler ve kendinizi ön plana koymak için iyi etkiler devrede olacak.

Pazar gününde aktif olacak İkizler burcu etkisi ile ise sosyal çevrenizle ilgili konular gündeminizde olacak, arkadaşlarınızla buluşmak, onlarla keyifli ve güzel zamanlar geçirmek için iyi etkiler devrede .. Güzel bir hafta olsun…

Başak & Yükselen Başak: Haftaya Balık burcu etkisi ile ikili ilişkiler konuları ön planda ve biraz dalgın başlayabilirsiniz. Pazartesi öğleden sonra Ay’ın Koç burcuna geçişi ile birlikte sizin için parasal konular aklınızda ve gündeminizde oluyor. Bankalar, yatırımlar, alım – satım ve borsa konuları ilgi alanınızda olabilir..

Çarşamba gününde bu alanda bir de dolunay yaşanacak ve bu dolunay ile haber beklediğiniz parasal konular varsa bu konularda gelişmeler, önemli haberler, bir karar anı gelebilir. Yatırımlarla ilgili konular ve durumlarda gündemde olacak, bir karar ve yatırım yapma isteği yoğun olabilir bu dolunay ve takip eden 10 günlük süreçte. Aslında bir süredir burç yöneticiniz Merkür geri gittiğinden ilerlemek için iyi değildi ama bu haftanın son günlerinden başlayarak artık daha iyi bir dönem size geliyor olacak…

Perşembe günü başlayacak Boğa burcu etkisi ile biraz daha sakin ve dinlenme modunda olacaksınız, aklınızda seyahatlerle ilgili konular, uzaklarda olan kişiler olabilir. Yine hukuksal konular, neye inandığınıza dikkat etmeniz ve inançlar alanında sabit kaldığınız konulara dikkat!

Pazar gününde aktif olacak İkizler burcu etkisi ile ise kariyer, işiniz ile ilgili bazı konular aktif olabilir ve birisi ile buluşarak bazı şeyleri konuşmak ve danışmak isteyebilirsiniz…

Terazi & Yükselen Terazi: Haftaya Balık burcu etkisinde biraz yavaş bir başlangıç yapacağız, öğlen saatlerinde devreye girecek Koç burcu etkisi ile birlikte sizin için ikili ilişkiler, denge, evlilik ve ortaklık ile ilgili konular ön plana gelecek. Bu etki ile hareket ihtiyacımız artıyor ve sabırsızlanıyoruz, sizin için ikili ilişkiler konuları ön planda, dengeye gelmesi gereken alanlara, fazla vericilik yapmamaya dikkat!

Çarşamba gününde bu alanda bir de dolunay yaşanacak ve bu dolunay ile dengeler biraz şaşacak ve bu dolunay siz Teraziler için çok önemli olacak, bir ilişkide gerginlikler ve sonlanmalar yaşanabilir. Bu bir aşk ilişkisi veya evlilik konusu olabileceği gibi ortaklık veya iş yerinde beraber çalıştığınız bir kişi ile olan ilişkinizde olabilir. Alma – verme dengesine ve gerginliklere dikkat edin!

Perşembe günü başlayan Boğa burcu etkisi ile biraz daha sakin ve dinlenme modunda olacaksınız, aklınızda parasal konular olabilir. Yatırımlar, bankalarla ve miraslarla ilgili konularda bazı kararlar ve gelişmeler olabilir. Cumagününe ise ekstra dikkat edin gökyüzündeki etkiler sürpzili durumlara sizi açacak… Pazar gününde İkizler burcu etkisi ile seyahatler, uzaklardaki kişilerle konuşmalar ve haberleşmeler aktif olacak. Güzel bir hafta olsun…

Akrep & Yükselen Akrep: Pazartesi gününde Balık burcu etkisi ile başlıyoruz ve biraz akıl karışıklıklarına, dalgınlıklara açık başlıyoruz haftanın ilk gününe. Pazartesi öğlen saatlerinde aktif olacak Koç burcu etkisi ile hareketleniyoruz ama sizin için evin düzeni ile ilgili konular daha ön planda. Biraz daha evde değişiklik veya düzenleme ile ilgili konular ilginizi isteyebilir. Yine aileniz veya temal atmakla ilgili konular da bugünlerde aktif olacak.

Çarşamba gününde bu alanda bir de dolunay yaşanacak ve bu dolunay ile birlikte çalışma, üretme alanınız ve sağlık konuları ön planda olacak. İş yerinde bir karışıklık veya önemli gelişme yaşanabilir. Üzerinde durmadığınız bir sağlık sorunu bir anda ilginizi isteyebilir.

Perşembe günü başlayarak haftasonunda ise Boğa burcu etkisi ile biraz daha sakin ve dinlenme modunda olacaksınız, aklınızda ikili ilişkiler, ortaklıklar ve bu konularda yapılması gerekenler olacak. Yine de siz sevdiğiniz ile biraz keyif yapmak ve işlerden uzaklaşmak isteyebilirsiniz. Pazar gününde İkizler burcu etkisi ile parasal konular ön planda olacak ve aklınıza bazı planlamalar yapabileceksiniz.

Yay & Yükselen Yay: Pazartesi gününe ve haftaya Balık burcu etkisinde başlıyoruz, biraz daha yavaş, duygusal ve uykulu bir başlangıç olabilir. Hemen öğlen saatlerinde ise Koç burcu etkisi ile hayatımız hareketleniyor. Sizin çin haftanın ilk 3 gününde aşk konuları, hobi gibi yapılan işler, çocuklarla ilgili konular ön planda olacak.

Çarşamba gününde bu alanda bir de dolunay yaşanacak ve bu dolunay ile birlikte aşk konularında gelişmeler, bebek isteyenler için bir bebek haberi veya yeni bir projeye başlama ve üzerinde çalıştığınız bir projenin ortaya çıkması söz konusu olabilecek…

Perşembe günü aktif olacak Boğa burcu etkisi ile, çalışma, üretme modunuz yüksek olacak, sağlık konularına dikkat etmek gerek bugünlerde.. Bu 2 günlük süreçte işlerle ilgili yoğun bir tempo hatta evin düzeni ile ilgili yapılacak şeyler aktif olabilri. Pazar gününde ise İkizler burcu etkisi ile ikili ilişkiler aktif olurken, bir yandan da iletişim yoğun olacak. Güzel bir hafta olsun…

Oğlak & Yükselen Oğlak: Haftaya Balık burcu etkisi ile iletişiiniz hareketli başlıyorsunuz, bir sözleşme, eğitim ve kardeşlerle ilgili konular gündeminize gelebilir haftanın ilk gününde. Pazartesi öğleden sonra devreye girecek Koç burcu etkisi ile aileniz ile ilgili konular ön planda olacak, alım – satım konuları da bugünlerde aktif.

Çarşamba gününde bu alanda bir de dolunay yaşanacak ve bu dolunay ile birlikte aileniz, eviniz, alım – satım konuları son derece ön planda olacak. Bir yer alarak yatırım yapmak veya aldığınız birşeyi satmak için iyi bir dönem olacak. Yine bir taşınma veya aile ile ilgili konu da bu dolunayda gündeme gelebilir gerilmemeye dikkat aile konularında…

Perşembe günü başlayacak Boğa burcu etkisi ile aşk, çocuklar, keyif, sanatsal konular, eğlence ve keyif modu yüksek olacak. Pazar gününde ise İkizler burcu etkisi ile iletişim ön planda olacak ve çalışma, üretme ve ev işleri ile ilgilenme modu aktif olacak. Güzel bir hafta olmasını dilerim.

Kova & Yükselen Kova: Bu haftaya Balık burcu etkisi ile biraz yavaş ve duygusal başlangı yapıyoruz ama öğlen saatlerinde devreye girecek Koç burcu etkisi ile hareketleniyoruz ve enerjimiz yükseliyor.

Haftanın ilk 3 gününde aktif olacak Koç burcu etkisi ile haberleşmeler ve konuşmalar gündemde olabilir. İletişim, sözleşmeler, kardeşler ve bazı akrabalar ile ilgili konular aktif olacak bugünlerde. Çarşamba gününde bu alanda bir de dolunay yaşanacak ve bu dolunay ile birlikte işle ilgili bir haber, gelişme, bir sözleşme imzalama hatta bir seyahat konusu aktif olabilir.

Perşembe günü başlayacak olan Boğa burcu etkisi ile aileniz ve eviniz ile ilgili konular ön planda olacak. Alım – satım ve kiralama konuları da bugünlerde aklınızda olabilir… Pazar gününde ise İkizler burcu etkisi ile iletişim ön planda olacak, sizin için ise çocuklarla ilgili konular, aşk konuları ve eğlenceli aktiviteler gündemde olacak…

Balık & Yükselen Balık: Pazartesi gününe Ay burcunuzda başlıyoruz fakat bu etki öğlen saatlerine kadar devam edecek, öğlen saatlerinde devreye girecek Koç burcu etkisi ile bir anda hareketleneceksiniz.

Perşrmbe gününe kadar aktif olacak Koç burcu etkisi ile parasal konular ön plana geliyor ve aklınızda hem parasal konular hem de neler yapmak gerektiği olabilecek. Çarşamba gününde bu alanda bir de dolunay yaşanacak ve bu dolunay ile beklediğiniz bir parasal veya maddi haber gelebilir. Yine bir ödeme veya alacak- verecek konusu da aktif olabilir.

Perşembe günü başlayacak olan Boğa burcu etkisi ile ise akrabalarla görüşmeler ve iletişim alanı aktif olacak. Kısa bir seyahat, bir eğitim konusu veya bir sözleşme imzalama bugünlerde ön planda olabilir. Daha planlı ve kararlı olacağınız günler olacak. Pazar gününde ise İkizler burcu etkisi ile iletişim ön planda olacak, sizin için ise ailenizle ilgili konular, evinizde veya ailenizle vakit geçirme veya iletişimde olma modu yüksek olacak…
Güliz Kına
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
25.345
1.765
haftalık cocuk (4).jpg

Koç
Merhaba sevgili Koçlar ve yükseleni Koç burcu olanlar.
Bu hafta kendinizi bir anda sert konuşmaların içinde bulmanız söz konusu olabilir. Mümkün olduğunca vereceğiniz kararlarda kendinizi çok daha tarafsız ve sağlıklı bir yerde tutmaya gayret edin. Dolunayın etkisi çok doğal olarak sizi yorabilir. Eğer vereceğiniz kararlar özel hayatınızla ilgiliyse biraz daha gizli saklı davranmaya gayret edin.


Boğa
Merhaba sevgili Boğalar ve yükseleni Boğa burcu olanlar.
Bu hafta dolunayın da etkisiyle kendinizi biraz içe dönük hissetmeniz çok doğal, “bana ne oluyor?” diye kendinizi didiklemeyin. Ama bu hafta sağlık konusunda özellikle varsa nörolojik problemlerinize bir kere daha dikkat etmenizde fayda var. Yani baş ve başla ilgili konulara, bölgelere dikkat etmenizde fayda var. Kendize haksızlık etmeyin.


İkizler
Merhaba sevgili İkizler ve yükselen İkizler burcu olanlar.
Bu haftanın “süper starı” sizsiniz dersem çok abartmış mı olurum bilmem ama, bu hafta kendinize “Eh yetti artık, nerede trak orada bırak diyerek” yeni bir yol çizmeniz söz konusu olabilir. Kıymetinizi bilerek hayatın doğallığıyla yaşamaya müsaade edin. Ne yaparsanız yapın değiştiremeyeceğiz durumlarda sayıklamayı bırakın artık.


Yengeç
Merhaba sevgili Yengeçler ve yükseleni Yengeç burcu olanlar.
Patronlarınızla bir bomba patlatıp işten ayrılmaya veya patronsanız milleti işten atmaya kalkmayın derim. Bu tip radikal kararları çok da desteklemeyen bir haftadan geçiyorsunuz, bunun farkına varmanız gerek. Ayrıca bu hafta yollarınızı ayırmanız gereken insanlar varsa para ve kariyer konularında müsaade edin, yollarına gitsinler. Ama onlar karar versin!


Aslan
Merhaba sevgili Aslanlar ve yükseleni Aslan burcu olanlar.
Bu hafta öyle kardeşlerinizle, arkadaşlarınızla yok yere tartışıp ilişkinizi zedeleyecek konuşmalar yapmayın. Bu anlamda bu hafta riskler içermekte. Yani akıllı uslu oturun oturduğunuz yerde, sağa sola sataşmadan suskun bir hafta geçirmeniz size çok iyi gelebilir. İşin gerçeği provakasyona açık bir haftadan geçiyorsunuz, dikkatli olun.


Başak
Merhaba sevgili Başaklar ve yükseleni Başak burcu olanlar.
Resmi konularda bu hafta bazı sonları yaşamanız söz konusu olabilir. Bu konuda sürpriz negatif sonuçlarla karşılaşırsanız çok şaşırmayın. Zamanında bu konularda yeterli bir biçimde yapmanız gerekenleri yapıp yapmadığınızı sorgulayabilirsiniz. Muhtemel bu dolunay hayata dair yeterliliğiniz konusunda sizi ciddi ciddi yoracak.


Terazi
Merhaba sevgili Teraziler ve yükseleni Terazi burcu olanlar.
Bu hafta, ilişki konusunda tam bir sınav gibi görünüyor. Uzun süreli olabilecek ilişkilere girebilir veya böyle bir ilişkiniz varsa çıkabilirsiniz. Kendinizi çok büyük bir olasılıkla yalnız hissedeceksiniz ve bu konuda şapkanızı önünüze koyup düşüneceksiniz gibi durmakta. Size minik bir tavsiye: “Olacakları, olduğu gibi kabul edin” derim.


Akrep
Merhaba sevgili Akrepler ve yükseleni Akrep burcu olanlar.
Çalışma koşullarınıza ve sağlığınıza dikkat etmeniz gereken bir haftadan geçiyorsunuz. O nedenle varsa kontrollerinizi tam olarak yaptırıp yolunuza devam etmeniz daha doğru olacaktır. İşte ve sağlıkta ihmalkar olmamanız gereken bir haftadan geçiyorsunuz, o nedenle kendinize daha özenli davranın derim.


Yay
Merhaba sevgili Yaylar ve yükseleni Yay burcu olanlar.
Bu hafta, çocuğunuz varsa güzel haberler almanız muhtemel. Ayrıca aşk konusunda hoş ışıklar yanıp sönebilir çevrenizde. Umarım sönmez! Ama fırsatlar önünüze çıktığı anda bunları elbette değerlendirmeniz sizin için çok iyi olacaktır. Ketum ve kararlı tavrınızdan biraz uzaklaşırsanız güzel başlangıçlara davetiye çıkarabilirsiniz.


Oğlak
Merhaba sevgili Oğlaklar ve yükseleni Oğlak burcu olanlar.
Bu hafta çok uzun süredir üzerinde çift dikiş gidip geldiğiniz kök ailenizle ilgili konular varsa bunlar artık nihayetlenecek noktaya gelecek gibi görünmekte. Kendinizi aynı zamanda aile büyüklerinizle ilgili mevzularda, ne yapsam yaranamıyorum noktasında hissedebilirsiniz. Mümkün mertebe soğukkanlı ve dingin olmaya gayret edin.


Kova
Merhaba sevgili Kovalar ve yükseleni Kova burcu olanlar.
Tam bir iletişim virtüözü olarak bu hafta gerekenleri yapacağınız çok açık. Ama kendinizi olumsuz pozisyonlara düşürmemek adına konuşurken iki kez daha bu hafta dikkatli olmanız sizin için çok daha olumlu sonuçlar getirecektir. Aynı zamanda bu hafta zamanı kullanmak konusunda çok daha özenli olmanızda fayda var. Savurmayın kendinizi.


Balık
Merhaba sevgili Balıklar ve yükseleni Balık burcu olanlar.
Bu haftanın sizin için ana başlığı “daha fazla nasıl kazanabilirim?” olmalı. Çünkü kendinizi bu noktada iş ve maddi konularda başlangıç ve bitiş sekanslarında dolanırken bulabilirsiniz. Bu zamanlarda yapabileceğiniz en olumlu tutum, kendinizi kararlar verirken mecburiyet duygusundan sıyırmanız olacaktır. Hayat mecburiyetlerin toplamı değildirMurat İpek-ntv
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
25.345
1.765
haftalık cocuk (5).jpg

Koçlar ve Yükselen Koçlar:

Koçlar, haftaya Merkür’ün ve Jüpiter’in geri hareketlerini bitirmesi ile başlıyoruz. İlk olarak Merkür geri hareketini sonlandıracak. Bu etki sizi ikili ilişkiler, evlilik, ortaklık ile ilgili alanlarda daha rahat iletişim kurmaya doğru anlaşılmak adına destekleyecek. Daha sonra Jüpiter retro bitecek ve sosyalleştiğiniz ortamlarda geleceğe dair isteklerinizi yapma adına fırsatların kolay gelmesini sağlayacak. Haftanın olumlu etkisi Mars-Jüpiter olumlu açısı bireysel davranıp harekete geçtiğiniz zaman size destek verirken, yine aynı şekilde girdiğiniz ortamlardan yeni bir aşk gelebilir. Burcunuz da gerçekleşecek dolunayın etkisi ile de beraber artık sahne sizin olacak. Burada dikkat etmeniz gereken noktalar ani karar vermemek, kariyer ile ilgili alanda denge de olmak. Mars, Plüton zorlu açısı kariyer ortamında sorumluluk almanız adına baskı yaratacak. Sorumluluktan kaçmamanız lazım. Son olarak Güneş’in burç değiştirmesi ile haftayı kapatıyoruz. Ödemeler ve krediler konusunda daha stratejik davranmak sezgilerinizi dinlemek zorundasınız.

Boğalar ve Yükselen Boğalar:

Boğalar, haftaya Merkür ve Jüpiter’in geri hareketini sonlandırması ile başlıyoruz. Merkür’ün geri hareketini sonlandırması sizin iş ortamınız da daha rahat hareket etmenizi, doğru anlaşılmanızı günlük işlerinizde kolaylık sağlayacak. Jüpiter’in ileri hareketi ise size kariyerde istediğiniz fırsatların daha kolay gelmesine destek verirken, statü kazanmak istediğiniz alanlarda harekete geçme zamanı diyebilirim. Mars’ın Jüpiter ile yaptığı olumlu açı iş ortamı açısından size destek sağlarken, fazla çalıştığınızda bunun meyvesini yiyeceksiniz. Emeklerinizin karşılığını alabileceğiniz bir hafta. Gerçekleşecek dolunay zaman zaman içe dönmenizi kendinizi sorgulamanızı, nerede harekete geçmeniz gerektiğini öğretecek. Haftanın zor etkisinde Mars’ın Plüton’a yaptığı zorlu açı ise eğer iş için ya da sağlık adına gerçekleştirmeniz gereken bir yolculuk varsa, kesinlikle ertelememeniz gerektiğini söylüyor. Eğitimle ilgili konularda da yine doğru zamanda doğru hamle yapmaya dikkat etmelisiniz. Güneş’in karşıt burcunuzda geçmesinden dolayı ortaklıklar, ilişkilerde güven adına bir tık dikkat etmelisiniz.

İkizler ve Yükselen İkizler:

İkizler, haftaya Jüpiter’in ve Merkür’ün geri hareketini sonlandırması ile başlıyoruz. İlk olarak Merkür geri hareketini sonlandıracak. Aşk, çocuklarla ilgili konular, kendinize ayırdığınız vakit için daha programlı ve rahat hareket etmenizi sağlayacak. Jüpiter’in geri hareketini sonlandırması seyahatle, yurtdışı, eğitim alanlarında gerçekleştirmek istediğiniz hamlelerde kolaylık sağlayacak. Mars’ın Jüpiter ile yaptığı olumlu açı ise sürpriz bir seyahate işaret ederken, yine hayatınızda kimse yoksa eskiden tanıdığınız bir insanla yeni bir ilişkiniz gündeme gelebilir. Gerçekleşecek dolunay ise kalabalık gruplarda size çok iyi gelecek. Yeni bir çevre oluşumuna girebilirsiniz. Fakat insanlar adına ilk etapta çok iyi demeyin, biraz daha sorgulayıcı bakmanızı tavsiye ederim. Mars, Plüton zorlu açısından dolayı yapacağınız lüks harcamalara dikkat etmelisiniz. Kendinizi kanıtlamak isterken, maddi anlamda daha fazla harcama yapabilirsiniz. Güneş’in burç değiştirmesi ise sağlığınıza dikkat etmeniz gerekli ve iş ortamınız da sırlarınızı anlatmamalısınız.

Yengeçler ve Yükselen Yengeçler:

Yengeçler, haftaya Merkür’ün Jüpiter’in geri hareketini sonlandırması ile başlıyoruz. Merkür’ün geri hareketini sonlandırması sizi ev ve aile içindeki ilişkilerde dengeye getirirken, sıkıntı yaşadığınız konuları rahatlıkla çözebileceksiniz. Jüpiter’in geri hareketini sonlandırması ise maddi kaynaklarda, mirasla ilgili konularda ve finans da size destek sağlayacak. Mars’ın Jüpiter’e yaptığı olumlu kontak ise hane içinde problem yaşadığınız maddi konulara, kayıp paralara destek verecek. Gerçekleşecek dolunay ise kariyerde daha girişken olmanızı ve doğru hamle konusunda olumlu etkilere sahip. Haftanın zor etkisinde Mars’ın Plüton’a yaptığı sıkıntılı açı ise kendi ailenizde sıkıntı yaratmasa da eşinizin ya da partnerinizin ailesine dikkat etmeniz konusunda uyarıyor. Ayrıca ortaklıkla ilgili girişimler için 31 Ekim’e kadar destek yok. Güneş’in burç değiştirmesi ise sezgilerinizi kuvvetli yaparken, çocuk düşünüyorsanız bu konuda destek verecek. Çocuklarla ilgili konuda daha rahat hareket etmenizi sağlayacak. Bir de gizemli ilişkiler çok fazla ilginizi çekebilir.

Aslanlar ve Yükselen Aslanlar:

Aslanlar, haftaya Jüpiter’in ve Merkür’ün geri hareketini sonlandırması ile başlıyoruz. İlk olarak Merkür geri hareketini sonlandıracak ve iletişim alanında doğru konuşma, anlaşılma adına yakın çevrenizde olan diyaloglarınızda çok olumlu etkileyecek. Jüpiter’in ileri hareketi ikili ilişkiler, evlilik, ortaklıklarda şansın sizinle olduğunu gösteriyor. Mars’ın Jüpiter ile yaptığı olumlu açı partnerinizle gideceğiniz güzel bir yolculuğa, onunla daha doğru iletişim kurmaya destek verirken, çok fazla insanla içli dışlı olacaksınız. Bu hafta gerçekleşecek dolunay ise eğitimle ilgili konularda yeni bir başlangıç yapabileceğinizi gösteriyor. Uzun vadeli işler adına önemli bir hafta. Mars’ın Plüton’a yaptığı zorlayıcı açı ise maddi konulara dikkat etmenizi söylüyor. Ayrıca sağlık kontrollerinizi muhakkak yaptırmalısınız. Güneş’in burç değiştirmesi ise bir ev değişikliği yapabileceğinizi gösteriyor. Ev alma aileyle ilgili konularda harekete geçmek için doğru zamanlar.

Başaklar ve Yükselen Başaklar:

Başaklar, haftaya Merkür’ün ve Jüpiter’in geri hareketini sonlandırması ile başlıyoruz. İlk olarak Merkür geri hareketini sonlandıracak. Bu etki maddi konularda rahat etmenizi ve almanız gereken ödemeleri rahatlıkla ve kolaylıkla yapabileceğinizi gösterirken, Jüpiter’in geri hareketini sonlandırması ise kilo almaya meyilli bir dönemi başlatıyor. Sağlığınıza dikkat etmeniz gerekli. Mars’ın Jüpiter ile yaptığı olumlu kontak maddi konularda rahat edeceğinizi, çalışmalarınızın karşılığını kazanç olarak almanız adına destek sağlayacak. Gerçekleşecek dolunay ise ödemeler, borçlar, krediler alanında olumlu etkilerken, miras beklentiniz varsa önümüzdeki on gün oldukça olumlu etkilere sahipsiniz. Mars’ın Plüton’a yaptığı zorlayıcı açı ise çocuklarla ilgili konularda harcamalarınızın artabileceğini gösteriyor. Ayrıca özel zevklerinize bu dönemde para harcamamalısınız. Güneş’in burç değiştirmesi ise yakın çevrenizle doğru iletişim kurağınızı, yolculukların size iyi geleceğini gösteriyor.

Teraziler ve Yükselen Teraziler:

Teraziler, haftaya Merkür’ün Jüpiter’in geri hareketini sonlandırması ile başlıyoruz. İlk olarak burcunuzdaki Merkür geri hareketini sonlandırıyor. Böylece iletişim kanallarınız artacak ve doğru anlaşılmaya kendinizi rahat ifade etmek için fayda sağlayacaksınız. Jüpiter’in geri hareketi sonlandırması ise ilişkiler adına mükemmel bir etki yaratacak. Aşk adına çok şanslı bir dönem başladı, değerlendirmelisiniz. Ek gelir kaynakları sağlayabilirsiniz. Mars’ın Jüpiter’e yaptığı olumlu açı da destek verecek. Yeni bir iş sahası oluşabilir. Ticari açıdan verimli bir dönemdesiniz. Gerçekleşecek dolunay ikili ilişkiler ortaklıklar ve evlilikte size fayda sağlayacak. Fakat kendinizi düşünerek hareket etmelisiniz. Çünkü karşıt burcunuzda gerçekleşiyor ve “ben-biz” dengesini kurmak önemli. Mars’ın Plüton’a yaptığı zorlayıcı açı ise zaman zaman kırgınlıklarınızı masaya yatıracağınız, kardeşlerinizle olan konularda daha hassas olacağınızı gösteriyor. Güneş’in burç değiştirmesi ise maddi kaynaklar da harika bir döneme işaret ederken, harcamalarınızda çevrenize karşı biraz daha ketum davranmalısınız.

Akrepler ve Yükselen Akrepler:

Akrepler, haftaya Jüpiter’in ve Merkür’ün geri hareketini sonlandırması ile başlıyoruz. İlk olarak Merkür geri hareketini sonlandıracak. İş ortamında daha rahat hareket etmenizi sağlarken, sırlarınıza hâkim olmalısınız. Jüpiter’in geri hareketini sonlandırması ise hane içindeki problemlerin rahat çözebileceğinizi, belki bir ev ya da mekân değişikliği yapabileceğinizi gösteriyor. Mars’ın Jüpiter ile olumlu kontağı ise ev hayatının size iyi geleceğini vurguluyor. Evde vakit geçirmek daha rahat ruhsal dengenizi kurmanızı sağlayacak. Gerçekleşecek dolunay ise sağlıkla ilgili konulara vurgu yaparken, kaza riskiniz var. Daha dikkatli ilerlemelisiniz. Mars’ın Plüton’a yaptığı zorlu açı ise maddi konulara işaret ederken, yakın çevrenize kesinlikle borç para vermelisiniz. Güneş’in burcunuza geçmesi ile sizin döneminiz başlarken, tamamen sezgilerinize güvenmeli kendinizi düşünerek ilerlemelisiniz.

Yaylar ve Yükselen Yaylar:

Yaylar, haftaya Merkür’ün ve Jüpiter’in geri hareketini sonlandırması ile başlıyoruz. İlk olarak Merkür geri hareketini sonlandıracak. Bu etki sosyalleştiğiniz alanlarda daha popüler olmanızı, kalabalık gruplarda doğru iletişim kurmanıza destek verirken, Jüpiter’in geri hareketini sonlandırması bol bol yolculuğa çıkacağınızı işaret olacak. Seyahat programınız oldukça aktif olacak. Yeni insanlar hayatınızı bu dönemde gelebilir. Mars’ın Jüpiter ile yaptığı olumlu açı ise iletişim ağınızı artıracak. Popülerliğiniz artacağını gösteriyor. Verimli ve başarılı bir dönem başlıyor. Dolunay da buna destek verecek. Sürpriz bir ilişkiniz başlayabilir. İşleriniz hızlı ilerleyecek. Harekete geçmek ise çok önemli muhakkak hayatınızda spor yapmalısınız. Mars’ın Plüton’a yaptığı zorlayıcıdan etki dolayı ise maddi kayıplara dikkat etmelisiniz. Ani verdiğiniz kararlar zarar etmenizi sebebiyet verebilir. Parasal konularda sağlam adımlar atmaya özen göstermelisiniz. Güneş’in burç değiştirmesi ise spritüal konulara sizi yöneltecek. Meditasyon bu dönemde çok iyi gelir. İç sesinizi dinlemeyi unutmayın.

Oğlaklar ve Yükselen Oğlaklar:

Oğlaklar, haftaya Merkür’ün ve Jüpiter’in geri hareketini sonlandırması ile başlıyoruz. İlk olarak Merkür’ün geri hareketini sonlandırması ile başlıyoruz. Kariyerde daha rahat iletişim kuracağınızı ve işinizin rahat ilerleyeceğini gösterirken, Jüpiter geri hareketini sonlandırması ise parasal anlamda çok iyi gelecek. Gelirlerinizi artırabileceksiniz. Bu konuda oldukça pozitif olmalısınız ki her şey daha kolay ilerlesin. Mars’ın Jüpiter ile yaptığı olumlu açı terfi, yükselme, işte istediğiniz haberleri alma adına yanınızda olacak. Gerçekleşecek dolunay ise ev ve aile hayatında sorumluk almanız gerektiğini vurgularken, sinirli olmamaya özen göstermelisiniz. Burcunuzdaki Plüton’un Mars’a yaptığı zorlu açı ise otorite figürlerinde karşı sınır çizmeniz gerektiğini söylüyor. Bu hafta kesinlikle kurallara uyarak ilerlemelisiniz. Güneş’in burç değiştirmesi ise girdiğiniz ortamlarda daha sessiz ve insanları izleyen konumda olursanız, kazançlı olacağınızı söylüyor.

Kovalar ve Yükselen Kovalar:

Kovalar, haftaya Merkür’ün ve Jüpiter’in geri hareketini sonlandırması ile başlıyoruz. İlk olarak Merkür geri hareketini sonlandırıyor. Ve bu etki seyahat, eğitimle ilgili konular, vize işlemlerinde size fayda sağlayacak. Yolculuklarınızın artacağı bir dönem. Burcunuzdaki Jüpiter’in geri hareketini sonlandırması ise 31 Aralık’a kadar sizin için mükemmel bir dönemi başlatıyor. İlerlemeli harekete geçmeli ve ben buradayım demelisiniz. Mars’ın Jüpiter’e yaptığı olumlu açı ise bireysel olarak hareket etmenizi ve seyahatten kesinlikle kaçmamanızı söylerken, bu anlamda da verimli bir döneme işaret ediyor. Gerçekleşecek dolunay ise yolculuklar ve kardeşinizle ilgili konularda yeni bir başlangıca işaret ederken, Mars’ın Plüton’a yaptığı zorlayıcı açıdan kaynaklı sağlığınıza ekstra dikkat etmelisiniz. Çarşamba gününden sonra muhakkak vitamin takviyesi almalısınız. Son olarak Güneş’in burç değiştirmesi ise kariyer ortamında sırlarınızı, işlerinizi ve projelerinizde ketum olmanız gereken bir aylık süreci başlatıyor. Sezgilerinize güvenmelisiniz.

Balıklar ve Yükselen Balıklar:

Balıklar, haftaya Merkür’ün ve Jüpiter’in geri hareketini sonlandırması ile başlıyoruz. İlk olarak Merkür geri hareketini sonlandıracak. Beklediğiniz paraları alırken, para ile ilgili süreçlerde daha rahat hareket edebileceksiniz. Jüpiter’in geri hareketini sonlandırması ise kilo almaya meyilli bir döneme işaret ediyor. Bu arada negatif düşünmemelisiniz, zihninizi daha olumlu düşüncelere yönlendirmelisiniz. Mars’ın Jüpiter ile yaptığı olumlu açı ise kazançlarınızı rahatlıkla artırabileceğinizi gösterirken, operasyon geçirme durumunuz varsa çok başarı sonuçlanır. Gerçekleşecek dolunay ise gelirler konusunda yine size destek sağlarken, para adına oldukça güzel bir hafta beklemediğiniz yeni başlangıçlar olabilir. Mars’ın Plüton’a yaptığı zorlayıcı açıdan dolayı ise arkadaşlarınıza maddi konularda güvenmemelisiniz. Kimseye borç para vermemelisiniz. Son olarak Güneş’in burç değiştirmesi ise eğitimle ilgili konularda güzel bir başlangıca işaret ediyor. İnanılmaz derecede sezgilerinizin kuvvetli olduğu bir aylık süreçte başlamış oldu.
Sema Sidar
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
25.345
1.765
Koc Koç Burcu:

Koç ve yükselen Koçlar, haftaya isteksiz enerjilerle başlıyorsunuz ama bu isteksiz enerjiler kısa sürecek. Pazartesi günü öğle saatleri itibariyle Ay sizin burcunuza geçiyor. Bu hafta gerçekten çok hareketli olacaksınız ve bu haftayı unutamayacaksınız.

Bu pazartesi Merkür düzeliyor. Merkür ikili ilişkiler ve özel hayat alanınızda gerilemekteydi. Demek ki bazı konuları gözden geçirdiniz, bazı aksilikler, sorunlar ilişkilerden yana karşınıza geldi ya da geçmiş ilişkiler karşınıza dikildi. İşte şimdi bu ilişkiler daha rahat bir noktaya doğru gidiyor. Artık ilişkilerde sıkıntı ve probleminizi çok daha rahat ele alacaksınız ve yolunuzda böyle devam edeceksiniz. Sözleşmeler, anlaşmalar, hukuki davalar bunlarla ilgili girişimleriniz varsa bunları da ele almak artık çok kolay olacak ve hayatınızda rahat ilerleyeceksiniz. Jüpiter sosyal çevre ve arkadaşlık alanlarınızda geriliyordu. Şimdi Jüpiter’in düzelmesiyle beraber çevrenizi çok daha net kullanacağınız bir döngüye giriyorsunuz. Başka insanlardan, kaynaklarınızdan faydalanacaksınız. Bir ortamda yeni tanıştığınız insanlar önünüzde yeni kapılar açacak, yenilikler hayatınızda yer edecek. İşten elde edilen gelirlerinizde yıl sonuna kadar çok şanslı etkiler altında olacaksınız.

Çarşamba günü sizin burcunuzda bir Dolunay gerçekleşiyor. Hem sağlığınız hem kişisel hayatınızda verdiğiniz kararlara çok ama çok dikkat etmeniz gerekecek. Aniden ilişkilere dair alacağınız kararlar, kafanıza göre hareket etme, başkalarını dinlememe, hatta başkalarıyla bazı noktalarda ters düşme, ilişkileri koparma, barışı bozma etkisi bu hafta devrede olabilir. Özellikle Çarşamba günü oluşacak Dolunayla beraber hayatınıza dair hızlı ve sabırsız kararlar almak niyetinde olacaksınız. Bu dönem hayatınızın hiçbir alanında bu kadar da ani ve hızlı kararlar almamaya çalışın. İş hayatınızda üzerinize baskı kurduğunu düşündüğünüz insanlara karşı tepkilerinizde yüksek olabilir.

Baş bölgenize, baş ağrılarına, sinüs boşluklarınıza, gözler, kulaklar, burun, boğaz, beyin fonksiyonları, bel aynı zamanda böbrekler, böbrek fonksiyonlarınıza lütfen dikkat edin. Çarpmalar, düşmeler, sakarlıklar fiziki anlamda sizi yorabilir. Kimseyle çekişmeye, güç ve ego savaşlarına girmeyin.

Özel hayatınızda toplum önünde sevdiğiniz insanla kavgalar Cuma günü ve hafta sonu devreye girebilir.

Cumartesi Güneş Akrep burcuna geçiyor, biraz daha kendi köşenize çekilmeyi biraz daha hayatı içselleştirmeyi isteyebilirsiniz. Ketum enerjiniz ön planda olacak, parasal konularla daha fazla ilgili olacaksınız.Boga Boğa Burcu:

Boğa ve yükselen Boğalar, hızlı başlayan sabah saatleri öğleden sonra yerini biraz daha geri planda duracağınız enerjilere bırakıyor. Bu hafta önemli haftalardan bir tanesi. Hem Merkür hem Jüpiter düzeliyor. Merkür sizin iş, hizmet ve sağlık alanlarınızda gerilemekteydi. İş hayatınızda çeşitli aksilikler ve iletişim sıkıntıları ve sorunlarıyla karşılaşmış olabilirsiniz. Şimdi artık hem sağlık hem iş hayatınızın düzeni hem de gündelik hayatınızın ritmi ile ilgili sıkıntı ve problemler Pazartesi itibariyle geride kalmaya başlıyor.

Aynı zamanda Jüpiter de düzeldi. Kariyer ve iş fırsatlarınızın Aralık sonuna kadar çok rahat akacağı bir dönem başlıyor. Şimdi toplumsal konularda, kariyerinizde ve mesleğinizde kendinizi ön plana çıkarabilir, önemli şansların ve fırsatların kariyer ayağından karşınıza geldiğini görebilirsiniz. Annenizin hayatında bazı zorlanmalar olduysa artık onun hayatında da rahatlamalar devreye girebilir.

Bu hafta iş hayatınızla ilgili güzel gelişmeler Salı günü karşınıza gelecek. Aynı zamanda Çarşamba günü Koç burcunda bir Dolunay gerçekleşecek ve kadersel alanınızda oluşacak. Bu Dolunay çok büyük planlar, çok büyük kararlar ve adımlar atmamanız gerekecek. Hassas olacaksınız, geçmiş konu ve olaylarla çok fazla ilgileneceksiniz. İş hayatınızda yaşadığınız bir durumu kafanızda büyütebilirsiniz. İlişkileriniz bozulduysa bu konu ile ilgili bazı kararlar almak isteyebilirsiniz, bununla ilgili sabırsızlıklar gösterebilirsiniz ama yapmamaya çalışın. Davanız varsa sonucuyla ilgili bir konuda öfkeli ve gergin olabilirsiniz. Herkese meydan okuyabilirsiniz, bu hafta bu etkiye lütfen edin. İlişkilerinizi gereksiz yere daha da gerginleştirmemeye özen gösterin. Diğer taraftan sağlığınıza da özen göstermeniz gerekecek. Vitaminlerinizi almayı ve baş bölgenizi korumayı ihmal etmeyin.

Cuma günü iş seyahatindeyseniz, yurtdışı bağlantılı bir konu varsa, eğitim alanlarınızda ya da hukuki alanlarda kimseyle dövüşe, kavgaya girmeyin. Şiddet ve zor enerjiler barındıran ortamlardan ve kişilerden lütfen uzak durun. Çalıştığınız iş yerinde işleri yürüttüğünüz kişilerin hayatında bazı zorlanmalar oluşabilir, bu hafta kimseye bulaşmayın.

Cumartesi günü Güneş Akrep burcuna geçiyor. Özel hayatınıza ve ilişkilerinize, sosyalliğinize daha fazla zaman harcayacağınız bir döneme giriyorsunuz.

İkizler İkizler Burcu:

İkizler ve yükselen İkizler, hafta başında işleriniz varsa o işleri toparladıktan sonra Pazartesi öğle saatlerinden sonra daha çok kalabalık ortamlarda takım çalışmalarıyla, arkadaşlarınızla kurulacak bağlantılarla ilgili olacaksınız. Amaç ve hedefleriniz doğrultusunda hareket edeceksiniz.

Bu haftanın en güzel konusu hem Merkür hem Jüpiter gezegeni Pazartesi günü itibariyle düzeliyor. Merkür sizin aşk evinizde çocuklarınızla olan bağlantılarınızda gerilemekteydi. Bu dönem içerisinde eski aşklarla, eski konularla, eski sıkıntı ve problemlerle çok uğraşmış olabilirsiniz. Yine bu dönem içerisinde bazı kararsızlıklar devreye girmiş olabilir. Hobileriniz, eğitim hayatınızla ilgili konularda isteksiz olmuş olabilirsiniz. Şimdi bu alanlarınız rahatlamaya başlayacak. Hem sanatsal hem kreatif alanlarda hem hobilerle ilgili bölümde kendinizi çok daha rahat ifade edeceksiniz. Diğer taraftan Jüpiter seyahat ve eğitim alanlarınızda gerilemekteydi. Yaz dönemlerinde eğitimle ilgili fırsatlarda eğitimle ilgili planlarınızda ve düşüncelerinizde bazı gecikmeler oluşmuş olabilir. Şimdi artık Jüpiter’in düzelmesiyle beraber daha az tanıdığınız insanlardan gelecek fırsatların yüksek olduğu bir dönem olacak. Hukuki meseleler ve davalarla ilgili alanda da yıl sonuna kadar şanslı etkileriniz olacak. Eşinizin kardeşleri, iletişim halinde olduğunuz insanlar, sosyal medya ya da ticaret ithalat- ihracat ya da başka bu tarz alanda uğraşıyorsanız mesela bilgisayarı kullanıyorsanız bu noktada güzel şanslar ve fırsatlar yakalayacaksınız. Daha az tanıdığınız insanlarla olan bağlantılarınızın kuvvetleneceği yıl sonuna kadar buradan şans ve fırsatların doğacağı bir dönem. Eğitimle ilgili konularda spora dayalı girişimlerinizde ya da hobiler alanınızda güzel şans ve gelişmeleriniz var.

Salı günü itibariyle çok güzel haberler alabilirsiniz. Çarşamba günü gerçekleşecek Dolunay sizin sosyal çevre ve arkadaşlık alanınızda oluşacak. Bu dönemde arkadaş ortamlarınıza saldırabilirsiniz. Onlarla alakalı ya da işinizle ilgili bir konuda onlardan fayda ve yardım görmek isteyebilirsiniz. Özel hayatınızla ilgili bazı arkadaşlarınızla aranızda diplomasi bozulabilir. Sabırsızlıktan, acelecilikten uzak durun. Biraz daha düşünerek adımlar atmak bu Dolunayda sizi olası sıkıntı ve problemlerden koruyacaktır. Para ile ilgili işler önem kazanıyor. Arkadaşlarınız, çevreniz ve özel hayatınızda parasal konularda inatçılıktan uzak durun.

Cuma günü spor yaparken çok dikkat edin, eğitimle ilgili konularda çok dikkatli olun. Çocuğunuz varsa onun hayatında bazı zorlanmaların devrede olduğunu görebilirsiniz. Riskli yatırımlardan muhakkak kaçının.

Cumartesi günü Güneş Akrep burcuna geçiyor çok çalışacağınız ve kendinizi işinizde gücünüzde, gündelik düzeninizde göstereceğiniz bir dönem. Bu dönem işinize dört elle sarılmak aslında para sıkıntılarınız varsa bu para sıkıntılarınızı birazcık daha geride bırakmanın bir yolu olarak karşınıza gelebilir ya da biraz daha bu konularda rahatlayabilirsiniz.
Yengec Yengeç Burcu
:

Sevgili Yengeç ve yükselen Yengeçler Pazartesi günü sabah saatlerinde aldığınız haberlerle beraber bu hafta daha çok mesleğinize, kariyerinize, iş fırsatlarına odaklı olacaksınız.

Pazartesi günü hem Jüpiter hem Merkür düzeliyor. Merkür sizin aile alanlarınızda gerilemekteydi. Emlak, alım, satım, kiralama ile ilgili işlerinizde bazı aksilikler ev hayatınızda bazı iletişim sıkıntıları ve sorunları, aile büyüklerinizle birbirinizi yanlış anlama ya da bazı noktalarda zorlanma etkisi artık geride kalmaya başlıyor. Bu alanlardan yana şansınız fırsatlarınız artacak. Emlakla ilgili bir girişiminiz varsa, ev değiştirmeyi, yer değiştirmeyi, ev almayı düşünüyorsanız bu hafta itibariyle gönül rahatlığıyla yapabilirsiniz. Aynı zamanda Jüpiter de ortak para alanlarınızda düzeliyor. Demek ki yıl sonuna kadar parasal konularda güzel gelişmeler yaşayacaksınız. Başkalarının kaynaklarını çok rahat bir şekilde kullanabilir vergi sıkıntılarınız varsa bu vergi sıkıntılarını çözüme ulaştırabilir ya da bankadan kredi aldıysanız yeniden yapılandırabilirsiniz. Mirasla, nafaka ile ilgili konu ve olaylarda şans sizin tarafınıza geçiyor.

Çarşamba günü gerçekleşecek Dolunayla beraber kariyerinizde önemli fırsatlar yakalayabilirsiniz. Çok cesur, atak, lider davranmak isteyebilir, kimseyi dinlemeyebilirsiniz. Eğer şu son zamanlarda ailevi konularda biraz fazla uyumlu gittiyseniz, içinizde öfkeyi biriktirdiyseniz toplum önünde olur olmadık yerlerde patlama olasılığınız da yüksek görünüyor. Özellikle ilişkiler bazında bu hafta dikkatli olmaya özen gösterin. İkili ilişkilerde ve özel hayatınızdaki baskılar hiç beklenmedik kalabalık yerlerde bir patlamaya gidebilir. Etrafınızdaki insanlarla lütfen diplomasiyi ve barışı bozmamaya çalışın.

Cuma günü göz önünde olacağınız ortamlardan ziyade aile hayatınızda sevdiğiniz insanlarla kavgalı, gürültülü etkilerden uzak durun. Bir kavga çok büyüyebilir, çok büyük olaylara sebebiyet verebilir. Partnerinizin, eşinizin kariyeri ile ilgili alanda bir insanla çatıştığını ya da kariyeriyle ilgili alanda kendi ailesiyle sıkıntı ve problemler yaşadığını görebilirsiniz.

Cumartesi günü Güneş’in Akrep burcuna geçmesiyle beraber aşkı, keyfi, mutluluğu hissedeceğiniz bir döngüye merhaba diyorsunuz. Kendi halinizde olacaksınız aşka, keyfe daha önem vereceksiniz kendi isteklerinize odaklanacaksınız. Hayatınız daha da güzelleşecek.

Aslan Aslan Burcu:

Aslan ve yükselen Aslanlar, Pazartesi parasal işlerinizde belirli kararsızlıklar devreye girebilir. Zaten çok da önemli para işlerinizle uğraşmamanız gereken bir dönem. Hemen arkasından Pazartesi öğle saatleri Salı ve Çarşamba günü ağırlıklı olmak üzere uzak yerlerden gelecek haberlere, daha az tanıdığınız insanlarla yapılacak olan işlere kendinizi vereceksiniz.

Pazartesi günü hem Merkür hem Jüpiter düzeliyor. İletişimle ilgili konularda yaşadığınız gecikmeler, aksilikler, sıkıntılar artık geride kalmaya başlıyor. Her türlü girişiminiz, her türlü ticari faaliyet için kafanızdaki planları hareketlendirmek anlamında bu Pazartesi itibariyle rahat etkiler altında olacaksınız. Jüpiter de düzeliyor. Pazartesi günü itibarıyla ikili ilişkiler ve özel hayatınızda yaşadığınız yavaşlamalar, gecikmeler, aksiliklerde bitiyor. İlişkilerden yana yıl sonuna kadar yani 29 Aralık’a kadar çok şanslı etkileriniz olacak. Yeni biriyle tanışmak hayatınızda var olan insanla beraber ilerlemek ya da evlilik, söz, nişan gibi kararlar almak ya da ortaklıklardan, sözleşmelerden yana güzel etkileşimler görmek gündeminizde olabilir. Taşınmayı düşünüyorsanız Jüpiter’in düzelmesiyle beraber taşınma işlerinizi halledebilirsiniz. Hukuki alanda da şanslarınız ve fırsatlarınınız yüksek olacak.

Yakın çevrenizi işin içerisine alan girişimlerinizle ilgili önemli kararlar Salı günü devrede olabilir.

Çarşamba günü oluşan Dolunayda küçük meselelerden ziyade daha büyük olaylarla uğraşmak isteyebilirsiniz ya da verdiğiniz kararlardan kaynaklı olarak büyük sularda boğulmak isteyebilirsiniz. Cesur olacaksınız, girişimci olacaksınız kendinizi göstermek isteyeceksiniz. Uzak yolculuklarda daha az tanıdığınız insanlarla olan iş bağlantılarınızda, ticarette ve hukuki alanda kafanıza göre hareket etmeyin. Cesur hareketlerle kimseyi dinlemeden bodoslama dalabilirsiniz. Özellikle sosyal medyayı kullanıyorsanız kimseyle savaşmamaya kimseyle huzursuzluklar yaşamamaya özen gösterin. Yakın çevrenizle beraber girişeceğiniz işlerde güç çekişmeleri sıkıntı ve problemler devreye girebilir, kaldı ki yakın çevrenizden bir insanın ev ve aile hayatında bazı şiddet olayları yaşadığını öğrenebilirsiniz. Bu olaylardan kendinizi de bir anlamda sorumlu hissedip olayların içerisine dalabilirsiniz. Hem eğitim hem de seyahatle ilgili konular bu Dolunay zamanı hayatınızda hareketli olacak.

Cuma günü şiddetten gürültüden beraber çalıştığınız insanlarla anlaşmazlıktan uzak durun.

Cumartesi günü Güneş Akrep burcuna geçiyor ve 1 ay boyunca ev aile, yuva alanlarınızda parlamaya başlayacak. Kendinizi daha çok evle ilgili konular ailesel konular içerisinde bulabilirsiniz. Aile büyüklerinizin yaşam alanları aile büyüklerinizle vakit geçirmek, evinizi düzenlemek, ev hayatınız için verilmesi gereken önemli kararlar bu bir ay boyunca gündeminize yerleşebilir. Daha çok dışarıda olmaktan ziyade evinizde vakit harcamayı isteyebilirsiniz.Basak Başak Burcu:

Başak ve yükselen Başaklar, hemen bu hafta başında ilişkilerinize odaklısınız ama öğle saatlerinden sonraki zaman dilimi kendinizi daha cesur, aktif ve lider hissedeceğiniz birkaç günü içinde barındırıyor. Parasal konular önemli olacak. Alacağınız varsa bunun peşine düşebilirsiniz.

Pazartesi günü hem Merkür hem Jüpiter düzeliyor. Merkür sizin para alanlarınıza gerilemekteydi. Para alanlarınızda yaşadığınız aksilikler, sıkıntı ve problemler geride kalmaya başlıyor. Sadece bu Çarşamba günkü Dolunay zamanı lütfen dengede olmaya özen gösterin. Ticari faaliyetleriniz, girişimleriniz olabilir, bir dükkânınız varsa bununla yapılması gerekenler olabilir, bir para alacağınızla bağlantılı konular olabilir ya da parasal işlerinizi düzenlemek olabilir. İşte bunlarla ilgili konularda rahat etkiler devrede olacak. Bu pazartesi Jüpiter de düzeliyor. Tüm yaz boyunca iş koşullarınızda, hizmet ettiğiniz alanlarda, sağlığınızda karşınıza daha önceden çıkmış fırsatlarda yavaşlamalar oluşmuş olabilir. Bu fırsatları hayata geçirdiyseniz o işlerinizde hiç beklenmedik bazı olaylarla karşılaşmış olabilirsiniz. Bu Pazartesiden sonra yıl sonuna kadar iş hayatınızda sıkıntı ve problemler olmayacak. İş hayatınızda kendinizi şanslı, iyimser, mutlu göreceksiniz. Sağlığınızla ilgili konularda da gökyüzü sizi destekleyecek.

Çarşamba günü oluşacak Dolunay müşterek para alanlarınızı hareketlendiriyor. Bir borçla ya da bir ödemeyle uğraşabilirsiniz. Ortaya çıkacak bir konuya çok cesurca dalabilirsiniz. “Ben bu borcun altına girerim, ben bunu öderim” tarzında hareketler devrede olabilir. Aslında bunları yapmanıza da hiç gerek yok çünkü paranızı bu dönem iyi korumayı öğrenmeniz gerekiyor. Bu Dolunay zamanı yatırımlarınız, harcamalarınız arasındaki dengesizlik kolay öfkelenmenize ve tepki vermenize neden olacak. Çocuğunuz varsa onun yaptığı harcamalar, davranışlar gözünüze çok fazla batabilir ya da özel hayatınızdaki insanın bu dönem biraz parasal konularda sorumsuz davrandığını fark edebilirsiniz. Bu etkiye tüm hafta boyunca dikkat etmeniz gerekecek.

Hafta sonu parasal konular, çocuklarınızla ilgili konular, özel hayatınızla ilgili konularda şiddetten, kavgadan, çekişmelerden uzak durun. Cumartesi günü Güneş Akrep burcuna geçecek. Yakın çevrenizde olup biten konu ve olaylarla ilgili olacaksınız. Akrabalarınız, kardeşleriniz, yakın çevrenizde kim varsa onlarla bir araya gelmek onlarla uzun zamandan sonra daha fazla vakit geçirmek önem kazanabilir. Kısa vadeli planlarınıza, amaçlarınıza odaklanmanız gereken bir dönem. Yine bu dönem eğitim ve sosyal medya alanlarınız da aktif olabilir.Terazi Terazi Burcu:

Terazi ve yükselen Teraziler, kafanızda yapılacak bir sürü iş olabilir. Ama bu Pazartesi bu gündemi gerçek hayata geçirmek öğle saatlerine kadar çok da kolay olmayacak. Çok çabuk pes edebilirsiniz ya da verdiğiniz kararlarda kararsızlıklar yaşayabilirsiniz. Pazartesi öğleden sonra Salı ve Çarşamba günleri ikili ilişkiler ve özel hayatınız aktif hale geliyor, kaldı ki Çarşamba günü özel hayatınızı ilgilendirecek önemli bir Dolunay yaşayacaksınız. Pazartesi günü Merkür ve Jüpiter düzeliyor, bu da artık rahatlayacaksınız anlamına geliyor. Bir kere yanlış anlaşıldıysanız kendinizi yanlış ifade ettiğiyseniz, artık rahatlıyorsunuz. Artık bu yaptığınız yanlışların üzerinden geçme, rahatlama etkisi devreye girecek. Önemli anlaşmalar, sözleşmeler, konuşmalar hayatınızı hareketlendirecek. Jüpiter’in de düzelmesiyle aşk alanlarınızda yaşadığınız sıkıntılar, gecikmeler, aksilikler geride kalmaya başlıyor. Yılın sonuna kadar hem aşk hayatınızda hem keyif alanlarınızda, sanat mecralarında ya da çocuklarınızla ilgili konularda şans ve fırsatların karşınıza geldiğini göreceksiniz.

Çarşamba günü oluşan Dolunayda sevdiğiniz insanla dengeyi iyi kurmanız gerekecek. Çekişmeler, birbirinizi anlamama, sevdiğiniz insanın şimdiye kadar size çok fazla müsamaha gösterdiğini düşünmesi ama sizin bunu kabul etmemeniz ya da davranışlarınızın onun hayatının üzerine etkisi mercek altında olacak. İlişkilere dair anlık kararlar almamaya özen gösterin. Düşüncesizce verilecek kararlar ileride başınızı derde sokabilir. İşin içerisinde ev, aile, yuva, taşınma aynı evde yaşama ya da evle ilgili beraber verilecek kararlar varsa bu Dolunay zamanı en fazla çekişmeyi buradan yaşayacaksınız. Anne babanızın bir sorumluluğu, baskısı özel hayatınızda vereceğiniz kararları etkileyebilir.

Bu hafta ev ortamlarınızda kavgadan, gürültüden, şiddetten, çekişmelerden uzak durun. Cuma günü bu etki devreye girebilir. Cumartesi günü Güneş Akrep burcuna geçiyor, bir ay boyunca parasal konularla ilgili olacaksınız. Ektiğiniz tohumların karşılığını görmek, hayatın tadını çıkarmak, maddi yönden kendinizi sağlama almak ve buna göre hareket etmek önemli olacak.

Akrep Akrep Burcu:

Akrep ve yükselen Akrepler, bu Pazartesi biraz rahat etkilerle başlayacak, kafanıza göre davranmak isteyeceksiniz. Ama alacağınız haberlerle Pazartesi öğleden sonra Salı ve Çarşamba günleri işle ilgili konulara sarılacaksınız. Aldığınız haberler karşısında bitirmeniz gereken bir işiniz, göreviniz, sorumluluğunuz olabilir, sabırsız ve aceleci tavırlarla hareket etmek durumunda kalabilirsiniz, kaldı ki Dolunayı da burada yaşayacaksınız.

Pazartesi günü hem Merkür hem Jüpiter düzeliyor. Merkür düzeliyor ama hala hem arkadaşlıklar hem de parasal konularda rahat hareket edemiyorsunuz. Merkür’ün özellikle Akrep burcuna geçişiyle beraber biraz rahatlayacaksınız. Onun için biraz daha beklemeniz gerekebilir ama Jüpiter ev, aile ve yuva ile ilgili konularda size şans ve fırsatlar sunmaya devam edecek. 29 Aralık’a kadar ailevi konularda, evinizle ilgili konularda şanslı ve fırsatlı olacaksınız. Satürn’den aldığınız, üzerinize üzerinize gelen etkiler Jüpiter’in düzelmesiyle beraber aniden gelen yardım gibi sizi mutlu edecek, içsel enerjinizi biraz daha kuvvetlendirecek.

Çarşamba günü gerçekleşecek Dolunay iş ve sağlık alanlarınızı tetikleyecek. Bu dönem kendinizle derdinizin olduğu, olayların üstünüze üstünüze geldiği, bazen kendinize çok kızdığınız, diğer insanlarla kafanızda o tartışmaları büyüttüğünüz bir zaman dilimi olabilir. İşte bu Dolunayla beraber bunların sonuçlarını iş hayatınızda gündelik hayatınızın düzeninde göreceksiniz. O yüzden beraber çalıştığınız insanlara karşı anlayışı elden bırakmayın. Nazik olmayacaksınız, kafanıza buyruk davranacaksınız, lider tarafınız ön plana çıkabilir, insanları anlamakta, empati kurmakta zorlanabilirsiniz. Aynı zamanda sağlığınızla ilgili konularda baş ağrıları sizi gerçekten yıldırabilir, sinüs boşlukları aynı zamanda göz ve kulak problemleri, beyin fonksiyonları, bel, böbrek bunlarla ilgili konulara dikkat etmeniz gerekecek.

Yakın çevrenizdeki bir insanla çok çabuk ipler kopma noktasına gelebilir ya da kardeşiniz, abiniz, ablanız varsa onun hem kariyerinde hem ev hayatında çok ciddi zorlanmaları olduğunu fark edebilirsiniz. Yine de yakın çevrenizdeki insanlarla ipleri koparmayın. Araba kullanırken, bulunduğunuz ortamlarda kavgadan, gürültüden mümkün olduğunca uzak durun. Ani patlamalarla hiç olmadık tepkiler vermeye meyilli olacaksınız.

Cumartesi günü Güneş Akrep burcuna geçiyor. Bir ay boyunca Güneş sizin için parıldamaya başlayacak şimdiden tüm Akreplerin doğum günleri kutlu olsun. Kendinize olan güveninizin yükseleceği bir dönem başlıyor, kariyerinizde ve işinizde kendinizi göstereceksiniz. Aynı zamanda sağlığınızda da gözle görülür gelişmeler kapınızı çalacak.Yay Yay Burcu:

Yay ve yükselen Yaylar, bu hafta başında evinizde, ailenizde, yuva alanlarınıza bazı belirsizlikler devrede olabilir. Sabah saatleri hiçbir şey yapmak istemeyebilirsiniz. Öğle saatleri itibariyle birkaç gün boyunca oldukça hareketli bir döngü içine gireceksiniz. Aşka, keyfe daha fazla yer vereceğiniz bir süreç başlıyor.

Pazartesi günü hem Merkür hem Jüpiter düzeliyor. Jüpiter’in düzelmesiyle beraber girişimde bulunmak istediğiniz alanlardan yana şans ve fırsatlar ayağınıza gelecek. Sosyal medya, eğitim aynı zamanda ticari faaliyetler, satış, reklam, tanıtım, pazarlama, network alanınızda güzel gelişmeler karşınıza gelebilir. Yakın çevrenizden destekler görebilirsiniz. Şans ve fırsatlar 29 Aralık’a kadar kapınızı çalacak, önemli, farklı, değişik sizi harekete geçirecek işler içerisinde olacaksınız. Bu işler teknolojik alanları da kapsayacak. Yine Merkür arkadaşlık alanınızda gerilemekteydi. Bazı arkadaşlarınızla aranızda sıkıntılar oluşmuş olabilir iletişimde birbirinizi anlayamamış olabilirsiniz ya da bazı konularda birbirinize kızmış, kızgınlık içinde olmuş olabilirsiniz. Şimdi Merkür’ün düzelmesiyle beraber arkadaşlarınızla yaşadığınız bu süreci de tamamlamış oluyorsunuz. Artık işlerinizin üzerinden çok daha rahat geçeceksiniz. Arkadaşlarınızla iletişim halinde olacaksınız ya da işten elde edilen gelirlerinizde artış söz konusu olacak.

Salı günü arkadaşlarınızdan gelecek önemli bir haberle çevrenizle beraber düşündüğünüz projeyi hayata sokabilirsiniz. Kendinizi bu konuda oldukça esnek ve şanslı bulacaksınız.

Çarşamba günü oluşacak Dolunay aşk alanlarınızı hareketlendirecek. Yani aşk hayatınızda çok gözü kara davranabilir, karşı tarafı düşünmeden hareket edebilirsiniz. Birinden hoşlanıyorsanız bu dönem kimseyi dinlemeden arkadaşlarınızı bile es geçerek ya da onların düşündüklerine, söylediklerine bakmadan hareket etmek ön plana geçebilir. Burası kreatif, sanatsal girişimlerle çok bağlantılı. Aynı zamanda yaratıcılık gerektiren her tür işinizde, eğitim, hobi ya da yatırım alanlarınızda arkadaşlarınızdan bir tüyo alabilirsiniz. Böyle ani, düşünmeden atılacak adımlar bu Dolunay zamanı hızlı ve hareketli olacak ama spekülatif hareketler size para kaybettirebilir. O yüzden bu Dolunay en çok para ilişkilerinize ve duyduklarınızı hayata geçirme konusundaki hırsınıza dikkat edin. Diğer taraftan bu Dolunay aslında bir anlamda sizi destekleyen de Dolunay olacak. Çocuğunuz varsa onun hayatındaki bazı gelişmeler de önem kazanabilir. Aynı zamanda çocuğunuzun kariyerinde bazı mücadelelerin de devrede olduğunu görebilirsiniz.

Para ile ilgili konulara dikkat edin, arkadaşlarınızla parasal konularda lütfen çatışmayın Cuma günü bu etki devrede olabilir.

Cumartesi günü Güneş Akrep burcuna geçiyor biraz kendi alanınıza dönmek isteyeceğiniz bir dönem olacak. Bu dönem içerisinde her şeyi düşünmek, tartmak isteyebilirsiniz. Yalnız kalmayı, kendi köşenizde olmayı seveceksiniz ama kendi başınıza halletmeniz gereken işler varsa bu işlerde çok daha rahat ilerleyeceksiniz. Tabii ki sağlığınıza gereken özeni göstermeniz gerekecek. Vitaminlerinizi ihmal etmemeniz gereken de bir döneme giriyorsunuz.


Oglak Oğlak Burcu:


Oğlak ve yükselen Oğlaklar, yakın çevrenizden aldığınız haberlerle haftanızı başlatıyorsunuz ama bu haberlere verdiğiniz tepkiler sizi kararsız kılabilir. Ya da yakın çevrenizle beraber yapılacak olan işlerinizde çok çabuk etki altında kalabilirsiniz, kaldı ki Pazartesi sabah saatleri işle ilgili görüşmeler, toplantılar yapmak anlamında çok da uygun zamanlar olmayacak. Ama Pazartesi öğleden sonra ve birkaç gün boyunca ailevi konulara odaklı olacaksınız. Tam da bu dönem işinizde, kariyerinizde, mesleğinizde kendinizi göstermek istediğiniz, becerilerinizi artırdığınız bazı aksilik ve sıkıntıları da iş hayatınızda yaşadığınız bir dönem.

Pazartesi günü Merkür ve Jüpiter düzeliyor. Jüpiter para alanlarınızda gerilemekteydi. Yani Pazartesi gününden sonra 29 Aralık’a kadar para kazançlarınız artacak, parasal konularda çok güzel şanslar ve fırsatlar karşınıza gelecek. Aynı zamanda Merkür’ün düzelmesi kariyer alanlarınızda da sıkıntı yaşadığınız insanlarla aranızı düzeltmenizi sağlayacak. Göz önünde olduğunuz ortamlarda kendinizi çok daha rahat ifade edeceksiniz. Çok fazla işle uğraşabilir, çok fazla yere koşturabilirsiniz. Ama bu koşturmalarınızın karşılığını alacaksınız.

Çarşamba günü oluşacak Dolunay’da algınızı ailevi konulara yuvanıza ve evinize çevireceksiniz. Evinizle ilgili alınacak çok ani kararlar ya da düşüncesizce atılacak adımlar bu Dolunay zamanı devrede olabilir. Daha çok diğer insanlarla iş birliği yapmaya ya da iş hayatınızda insanları dinleyerek adımlar atmaya özen gösterin. Çünkü iş hayatınız ve aile hayatınız arasındaki dengesizlikler sizi yorabilir. Bazı konularda inatçı olabilir, bazı konularda hayatınızda gücü elinize almak isteyebilirsiniz, ama bu hafta en çok kariyer, aile ve kendi inatçılıklarınıza dikkat edin. Bazı konularda ısrarcı olmamaya çalışın.

Göz önünde olacağınız ortamlarda Cuma günü dikkatli olmakta fayda var. Bir insan size bulaşabilir, ailenizden bir insanla bazı anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz ya da aile içinde yaşanan bir mesele sizin bu meseleye farklı bir şekilde müdahale etmenize neden olabilir. O yüzden tehlikeli durumlardan, yerlerden, insanlardan uzak durun. Kalabalıklarda kimseye dalaşmayın ya da aile içinde oluşan bir sorunu çok fazla büyüterek farklı bir alana taşımayın.

Cumartesi gününden sonra Güneş Akrep burcuna geçiyor, işten elde edilen gelirlerinizi artıracağınız bir dönem başlıyor. Aynı zamanda sosyal çevrenizi, arkadaşlıklarınızı daha fazla önemseyecek, çeşitli ortamlara girmek isteyecek, takım çalışmalarına daha fazla rağbet edecek ve diğer insanlarla iş birliklerine önem vereceksiniz bu da size güzel iş olarak geri dönecek.

Kova Kova Burcu:

Kova ve yükselen Kovalar, bu Pazartesi parasal konularda kafanız biraz karışık olabilir ya da sadece kendi keyfiniz için bazı alışverişler yapmak istiyor olabilirsiniz. Biraz daha bekleyin parasal konularda Pazartesi öğleden sonra Salı ve Çarşamba günleri çok daha net kararlar alabilirsiniz. Yine yakın çevre konularınız önem kazanıyor.

Pazartesi günü hem Merkür hem Jüpiter düzeliyor. Merkür hem eğitim hem seyahat hem medya alanlarınızda gerilemekteydi şimdi bu alanlarda düzelmesiyle beraber burada çok daha rahat bir akış gerçekleşecek. Daha az tanıdığınız insanlarla sıkıntı yaşadığınız işlerinizi yoluna koyacaksınız. 18 Ekim’den 29 Aralık’a kadar hayatınızın en şanslı dönemlerinden bir tanesi olacak, bu fırsatları iyi değerlendirin. Oturup evde fırsatların ya da şansların ayağınıza gelmesini beklemeyin, harekete geçin çünkü bu dönem fazlasıyla şanslı olabilirsiniz.

Çarşamba günü oluşacak Dolunay zamanı yakın çevrenizde olup bitenler önemli olacak. Merkür, Mars ve Güneş’in Terazi burcunda olduğu dönemde diğer insanlara çok hoşgörülü davranmış olabilirsiniz. Karşılaştığınız durum ve olaylara tepki bile vermemiş olabilirsiniz ama bu Dolunay zamanı hırsınızı daha çok yakın çevrenizdeki insanlardan çıkarmaya meyilli olacaksınız. Akrabalar, kardeşler, kuzenler, yakın arkadaşlarla olan bağlantınızda düşüncesiz hareket etmemeye özen gösterin. Onların hayatında olup bitene karşı biraz daha duyarlı olun bu Dolunay’da.

Beklenmedik olaylar beklenmedik durumlar özellikle Cuma günü karşınıza gelebilir. Seyahat halindeyseniz, eğitimdeyseniz ya da sosyal medyayı kullanıyorsanız daha az insanlarla yaptığınız işler varsa Cuma günü güç çekişmelerine, kavgalara ve şiddet ortamlarına dikkat edin. Bir davanız varsa bu davada işler çok büyüyebilir ve farklı noktalara taşınabilir. Bu Dolunay zamanı yakın çevrenizden bir insanın kariyerinde zorlanmaları olduğunu fark edebilirsiniz. Anne tarafıyla bu dönem içerisinde birazcık daha olumlu ve ılımlı geçinmeye özen gösterin.

Cumartesi günü Güneş kariyer alanlarınıza geçiyor, parlayacağınız bir döngüye giriyorsunuz. Birden fazla işle uğraşıyor olabilirsiniz, kendinizi göstermek isteyeceksiniz, yaptığınız işlerle bilinmek isteyeceksiniz. Toplum önünde statünüz, duruşunuz, prestijiniz sizin için önemli olacak. Önemli ve güçlü insanlardan göreceğiniz desteklerle yolunuzda ilerleyeceksiniz.Balik Balık Burcu:

Balık ve yükselen Balıklar, bu hafta kendi istek ve beklentilerinize odaklı başlıyor. Ama kendi istek ve beklentilerinizi yerine bile getiremeyebilirsiniz çünkü öğleden sonra saatlerinde birkaç gün boyunca parasal işler hayatınızın merkezine yerleşecek. Sabah saatlerinde vermiş olduğunuz kararlar öğleden sonra size cesur adımlar attırabilir, bir para harcaması devreye girebilir.

Pazartesi Merkür ve Jüpiter düzeliyor. Merkür’ün düzelmesiyle beraber parasal konularda rahat etkilere sahip olacağınız bir döneme giriyorsunuz. Yani artık bir krediye başvurmak, parasal konularda yatırımlarınızı gözden geçirmek gibi konularda rahatsınız. Aynı gün Jüpiter de düzeliyor, sizin manevi alanınızda gerilemekteydi. Yaz dönemine kadar sizi koruyordu ama yaz sonu itibariyle 28 Temmuz’dan sonraki dönem aslında bu korumanın biraz azaldığını hissetmiş olabilirsiniz. Yaz döneminden sonra bu zamana kadar biraz elinizi, ayağınızı manevi duygulardan çekmiş olabilirsiniz. Jüpiter’in düzelmesiyle beraber 29 Aralık’a kadar yeniden sırtınızda bir korunma varmış gibi hissedebilirsiniz, maneviyatınız yeniden artabilir, spiritüel konularla ilgilenebilirsiniz, özel çalışmalarda bulunabilirsiniz, yurtdışı bağlantılı işlerinizde güzel açılımlar devrede olabilir, yabancı insanlarla çalışmalar devreye girebilir. Yıl sonuna kadar bu alanlardan yana şansınız kuvvetli olacak. Dans, bale, yazarlık, sanatsal birtakım işleriz varsa özel fırsatlar yakalayacaksınız.

Çarşamba günü Dolunay sizin para alanlarınızı tetikleyecek. Cebinize girecek bir parayla uğraşmanız söz konusu olabilir. Bir borcun ödemeleriyle uğraştıysanız, harcamalarınız çok fazlaysa ve kafanızda bir plan varsa işte bu Dolunay zamanı böyle cesur ve düşüncesiz atılacak adımlarla aslında parasal işlerinizi toplamanın bir yolunu bulmak isteyeceksiniz. Arkadaşlarınızdan beklediğiniz bazı destekler, beklediğiniz bir para olabilir. Daha önceden yapmış olduğunuz bir işin parasının gelmesi sizin için önemli olabilir. Ama bu parasal konularla çevrenizle, arkadaşlarınızla aranızdaki ilişkileri de bozmamaya özen gösterin. Çünkü parasal konular bu hafta içerisinde, özellikle hafta sonuna doğru sizi zorlayacak.

Cuma günü kesinlikle ve kesinlikle kavgadan, gürültüden uzak durun. Girdiğiniz ortamlarda çevrelerde olur olmadık insanlarla atışmamaya özen gösterin. Siz hiçbir şey yapmasanız bile bela ya da bir sıkıntı sizi bulabilir. Bu hafta mümkünse aciliyeti yoksa ameliyat olmamaya özen gösterin. Kalabalık yer ve ortamlarda söylediklerinize, davranışlarınıza dikkat edin. Çevrenizden herhangi bir insanla aranızdaki gerilimi çok ama çok büyütmeyin.

Cumartesi günü Güneş Akrep burcuna geçiyor. Öğrenmekten mutluluk duyacağınız bir döneme giriyorsunuz. Aynı zamanda seyahatleriniz artacak. Öğrenciyseniz bu dönem öğrenmek için çok keyiflidir ama diğer taraftan hayat bize yaşattığı çeşitli keyifli deneyimlerle bazı şeyleri öğretir. Ayrıca seyahatler diğer insanlarla yapılacak iş birlikleri, gelecek planları, ticari faaliyetler, hukuki meselelerle ilgili kendinizi ortaya koyup güzel sonuçlar elde edebilirsiniz. Güneş bu alanlarınızı parlatacak. Sosyal medyayı iyi kullanın. Öğrenmek istediğiniz bir dil varsa, farklı kültürleri merak ediyorsanız bir yerden bir yere gitmek istiyorsanız bu dönemi de iyi değerlendirin.
Hande Kazanova
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
25.345
1.765
Haftanın Gündemi

  • 18 Ekim Merkür Terazi Burcunda İleri Hareketinde ileri hareketi
  • 18 Ekim Jüpiter Kova Burcunda İleri Hareketinde ileri hareketi
  • 20 Ekim Koç Dolunayı
  • 23 Ekim Güneş Akrep Burcunda
haftalık cocuk (7).jpg
Koç

18 Ekim’de Merkür’ün Terazi burcunda ileri hareketine başlamasıyla, ikili ilişkilerinizde yaşadığınız iletişim sorunları geride kalıyor. Kimliğinizi, duygularınızı ve yapmak istediklerinizi anlaşılır bir dille ifade edebileceksiniz. Geçmişle ilgili olan ama geçmişte kalmayan konularla olan mesainizin sonuna gelmiş olabilirsiniz.


Boğa

Terazi burcundaki Merkür’ün ileri hareketi, motivasyonunuzu yükselterek üzerinizdeki durgunluğa son veriyor. Yarım kalan işlerinizi tamamlarken, ilerleyen günlerde böyle bir durumla karşılaşmamak için yeni bir plan yapabilirsiniz.


İkizler

Yönetici gezegeniniz Merkür Terazi burcunda ileri hareketine başladığında, enerjinizin yükseliyor. Kendinize zaman ayırmak, yeni hobiler edinmek isteyebilirsiniz. Ne yöne gideceğinizi bilemediğiniz bir durumdan sıyrılmak, size zamana nasıl yatırım yapmanız gerektiğini tekrar hatırlatıyor.


Yengeç

Merkür Terazi burcunda ileri hareketine geçtiğinde, kendinize “tamam” diyerek daldığınız derin düşüncelerden sıyrılabilirsiniz. Hazırlık yaptığınız tüm işleriniz için uygulamaya koyma vaktine geldiniz. Kariyerinizi kendi çabanızla destekliyorsunuz.Aslan

Merkür’ün Terazi burcunda ileri hareketine başlamasıyla birlikte, durağanlaşan işleriniz ve iletişimleriniz hız kazanabilir. Organizasyondaki başarı ve kabiliyetiniz yeniden istekleriniz arasında yerini alacaktır. Beklettiğiniz imzalar ya da sizin kontrolünüz dışında gelişen olaylarla ilgili olumlu geri dönüşler başlayabilir.Başak

Yönetici gezegeniniz Merkür’ün Terazi burcundaki ileri hareketiyle, kişisel değerinizi sorguladığınız dönemin sonuna geldiniz. Finansal varlıklarınızda değerlendirme yaparken daha cesur hareketleriniz olacaktır. Kazançlarınızı yöneteceğiniz yeni kararlar alabilirsiniz. Jüpiter’in Kova burcunda ileri hareketine geçmesi, günlük hayatın koşturmasını arttırabilir.


Terazi

Merkür’ün burcunuzda ileri harekete geçeceği bu hafta itibariyle, geçmişin muhasebesine son veriyorsunuz. Düşüncelerinizde özgürleşmenin, kendinizi daha iyi anlamanın ve ifade etmenin ilk sinyallerini hissedeceksiniz. İkili ilişkilerinizde aldığınız bazı kararlar, yeni bir dönemin ve yeni bir dengenin kapısını aralıyor.


Akrep

Merkür’ün Terazi burcunda ileri hareketine geçmesiyle, kelimeleriniz artık bilinçaltınız ile değil dış dünya ile gün yüzüne çıkıyor. Sizi geriye çeken ve sınırlayan tüm konuları konuşmak isteyebilirsiniz. İç dünyanız ve günlük yaşantınız arasındaki dengeyi buluyor, artık uçlarda yaşamama kararının arkasında duruyorsunuz.


Yay

Merkür Terazi burcunda ileri hareketine başlıyor ve toplum önünden izole olma isteğiniz sona eriyor. İletişiminize ve sosyalliğinize kaldığınız yerden devam edeceksiniz. Kendinizi geri çektiğiniz bu dönemde bazı kararlar aldıysanız, artık onları uygulamaya koyabilirsiniz. Arkadaşlıklar, işbirlikleri ve yeni projeler için fazlasıyla hazırsınız.


Oğlak

Merkür Terazi burcundaki geri hareketine son veriyor. Böylelikle kariyeriniz ve iş fikirleriniz konusunda kendinizi daha iyi ifade edebileceksiniz. Bu süreçte sizi hataya ya da aksamalara iten tüm konuları öğrenmiş ve müdahale etmişseniz, şimdi daha rahat ilerleyebileceksiniz. Jüpiter’in Kova burcunda ileri hareketi, maddi gelirleriniz konusundaki tıkanıklıkları açarak elinizden kaçan fırsatları geri getirebilir. Değer kavramınızı genişletiyorsunuz. Kendinize ait bir alan ya da konu tahsis etmek, kazancınızın yönünü belirleyecektir.


Kova

Merkür Terazi burcunda ileri hareketine başladığında, bekleyen dosyalarınızdan sonuçlar gelmeye başlayabilir. Lehinize sonuçlanan işler, yaşadığınız tüm krizlerin etkisini yok edebilir. Yeni bir eğitim almakla ilgili fikirleriniz netleşebilir, sosyal mecralardaki çalışmalarınıza yeni eklemeler yapabilirsiniz.


Balık

Merkür Terazi burcundaki geri hareketini sonlandırıyor, siz de zihninizde yer eden korkularınızı alt ediyorsunuz. Maddi anlamdaki kaygılarınızı kenara koymalı, elinizdeki imkanları hem maddi hem manevi kazanca çevirecek fikirleri hayata geçirmelisiniz. Kova burcunda ileri hareketine geçecek olan Jüpiter sizi bu konuda destekliyor. Gizli kalan ya da bir sebepten üstü örtülen konuların size verdiği zararı öğrenmek, size bunları telafi edecek fırsatlar sunacaktır. Biriken ödülleri toplama zamanınız geldi.
Aygül Aydın
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
25.345
1.765
haftalık cocuk (9).jpg

Sevgili Koç ve Yükselen Koçlar,​

Kendi burcunuzda gerçekleşecek olan Dolunay etkisi ile hayatınızın önemli alanları tamamen aydınlanacak Çarşamba günü gerçekleşecek olan Koç Dolunayı hayatınızda yeni bir sayfayı açmanıza aracı. Aynı zamanda Jüpiter ve Merkür’ün direkt seyre dönüşü ile kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Bununla birlikte ikili ilişkilerinizde daha rahat olacağınız bir süreç de başlıyor. Şansınızın ilerleyen günlerde dönmeye başladığını hissedeceksiniz. Pazartesi günü enerjiniz düşük olabilir. Dolunay etkisini tamamen zihninizde ve bedeninizde hissedebilirsiniz.

Salı günü kendinizi şifalanacağınız ve zihnen daha iyi hissedeceğiniz bir güne uyanacaksınız. Haftanın en olumlu günlerinden olan bugünü daha iyi ve güzele odaklanarak geçirmenizi tavsiye ederim. Çarşamba günü oldukça gergin bir enerji hakim. Dolunayın etkisini tamamen hissedeceksiniz. Özellikle sabah saatlerinde Ay’ın Mars ile olan karşıt açısı kaza ve belaları tetikliyor. Dikkatli olmakta fayda var.

Cuma gününe dikkat! Çünkü bugün de zorlu bir gün. Kendinizi ifade etmekte zorlanabilirsiniz. Bununla birlikte yanlış anlaşılmalara da açık bir gün. Abartılardan kaçınmanızı tavsiye ederim. Bu süreçte dürtüsel olarak finansal anlamda yanlış kararlar verebilirsiniz. Özellikle bu sürece dikkat etmelisiniz. Mümkünse yeni kararlar alma işini Dolunay haftası bittikten sonra yani Kasım’ın ilk haftasına bırakırsanız sizin için daha iyi sonuç verecektir.

Cumartesi günü Güneş’in Akrep burcuna geçişi ile birlikte ödemeler alanınızdaki sıkıntılı konular aydınlanacak. Daha net ve doğru bir şekilde ilerleme kaydedeceksiniz. Pazar günü istirahat zamanı. Kendinize odaklanarak dinlenin. Bu şekilde yeni haftaya daha inançlı ve kararlı başlayacaksınız. Dolunayın bereketini yaşamanız dileğiyle.

Sevgili Boğa ve Yükselen Boğalar,​

Bu hafta Merkür’ün Terazi burcundaki, Jüpiter’in de Kova burcundaki direkt seyri ile hem kariyer hem aşk hem de sağlıkla ilgili konularda kendinizi genel anlamda daha iyi hissedebilirsiniz. Enerjinizin yükseldiği bir zaman. Aynı zamanda biraz da gergin olduğunuz bir süreç deneyimleyebilirsiniz. 12.evinizde gerçekleşen Koç dolunayının etkisi ile farkındalığınızın netleştiği bir zaman. Bununla birlikte kendinize zaman ayırmanız gerektiğini fark ederek izole olabilirsiniz. Sağlığınıza ve kendinize özen gösterebilirsiniz.

Akrep burcuna geçiş yapan Güneş ile birlikte ikili ilişkileriniz ve iş ortaklıklarınız ile ilgili konuların ön plana çıkacağı bir süreç. Aynı zamanda bu konularla ilgili yeni kararlar alabilirsiniz. Önümüzdeki bir ay boyunca bu konular gündeminizi oluşturacak. Dolunayın bolluk ve bereketini yaşamanız dileğiyle güzel bir hafta dilerim.

Sevgili İkizler ve Yükselen İkizler,​

Haftaya kariyerinize odaklanarak başlıyorsunuz. Jüpiter ve yönetici gezegeniniz Merkür’ün direkt seyri ile birlikte kendinizi daha rahat hissedeceksiniz. Aynı zaman iş konularında daha şanslı bir dönemin içerisine giriyorsunuz. Sosyal çevrenizde gerçekleşen Koç Dolunayı ile birtakım arkadaşlıklarınızın artık bittiğini görebilir, ilişkilerinizi kesme kararı alabilirsiniz. Bununla birlikte hayatınızda arzu ettiğiniz mutlulukları yaşamanız mümkün.

Akrep burcuna Güneş’in geçişi ile birlikte sağlık konuları gündeminize oturacak. Çalışma ortamı ve sağlık konularında yeni gelişmeler, yeni bir düzen arayışı yaşanabilir.

Sevgili Yengeç ve Yükselen Yengeç,​

Bu hafta Merkür ve Jüpiter’in direkt seyre geçmesiyle kendinizi daha iyi, huzurlu ve net ifade edebilirsiniz. Aynı zamanda Koç burcunda Çarşamba günü gerçekleşecek olan dolunay kariyer evinizi aydınlatıyor. Bu dönem anneniz ile ilgili konular gündeminizi oturabilir. Kariyerinizde var olan sorunları daha net bir şekilde çözümleyebileceksiniz. Bununla birlikte sosyal çevreniz, arkadaşlık ve iş birliklerinizi daha yoğun yaşayacağınız bir dönem içerisine giriyorsunuz. Kariyerinize odaklanarak daha yoğun çalışıp istikrarlı olma dönemi sizler için.

Sevgili Aslan ve Yükselen Aslanlar,​

Hafta Plütonik dönüşüm ve değişimlere gebe. Bu sebeple size dost bir burçta gerçekleşen dolunay yüksek eğitim, uluslar arası konular ve sosyal medya konularınızı aydınlatıyor. Bu konularla ilgili bugüne kadar netleşmeyen konularınız sonuca varacaktır. Merkür’ün Terazi burcundaki retrosu direkt seyre geçiş yapıyor. Aynı zamanda Jüpiter’in Kova burcundaki direkt seyri hem ilişkilerinizi düzene koymanıza vesile olurken hem de network ağınız ve yakın çevrenizle olan iletişiminizi daha verimli kılacak.

Akrep burcuna geçiş yapan Güneş ile birlikte aile büyükleri ile ilgili konular önümüzdeki bir ay boyunca gündeminizde olacak. Aile büyükleri, miras gibi konulara ağırlık vermeniz söz konusu. Dolunayın bolluk ve bereketini yaşamınız dileğiyle. Güzel bir hafta dilerim.

Sevgili Başak ve Yükselen Başaklar,​

Bu hafta sizin açınızdan yönetici gezegeninizin direkt seyre dönüşü ile daha rahat olacaksınız. Zihnen ve bedenen kendinizi daha iyi hissedeceğiniz bir hafta. Koç burcunda gerçekleşen dolunay ödeme, vergi, ortak gelirler alanlarınızı aydınlatmakta. Bu alanda var olan borç, kredi ödemesi gibi konuları nihai sonuçlara erdirmeniz mümkün. Aynı zamanda Terazi burcunda direkt seyre geçiş yapan Merkür’ün etkisi ile finansal alanda yeni fırsatlar karşınıza çıkabilir. Yeni sözleşmeler ve yeni ek gelir kapıları ayağınıza geliyor. Jüpiter’in etkisiyle çalışma ortamınız ve sosyal çevrenizde şansınızın daha iyi gideceği bir süreç. Bunun yanında başkaları tarafından onaylanacağınız ve mesleki anlamda başarı için ihtiyaç duyduğunuz desteği alacağınız bir haftayı müjdeleyebilirim.

Güneş’in Akrep burcuna geçişi ile iş konularınız ve yakın çevrenizden alacağınız destek enerjinizi yükseltecek. Böylelikle kendinizi daha iyi hissedeceksiniz.

Sevgili Terazi ve Yükselen Teraziler,​

18-24 Ekim Haftasına Koç dolunayı damgasını vuruyor. Uzun dönemli ilişkileriniz ve iş ortaklıklarınız ile ilgili bir sonuca, karar veriyorsunuz. Aynı zamanda Merkür’ün kendi burcunuzda direkt seyre geçişi ile karşınızdaki kişiyi daha net anlayacaksınız. Jüpiter’in direkt seyri Kova burcunda gerçekleşiyor ve bu da aşk hayatınızda güzel fırsatları sunuyor. Kalbi boş olanlar yeni bir aşk bulabilir. Çocuk sahibi olmak isteyenler hamilelik haberleri alabilirler. Bununla birlikte hobileriniz ile ilgilenip kendinize zaman ayıracağınız bir sürecin de başlangıcı. Keyif verici bir seyahate çıkabilirsiniz. Özetle kendinizi daha iyi hissedip hedefleriniz için harekete geçeceğiniz bir haftaya giriş yapıyorsunuz.

Sevgili Akrep ve Yükselen Akrepler,​

18-24 Ekim Haftasında Koç dolunayının etkisini 6.evinizde hissedeceksiniz. Sağlık konularının ön planda olduğu ve ön plana çıktığı bir süreç olacak. Eğer bir evcil hayvan dostunuz var ise sağlık problemleri ile karşılaşmanız olası, kontrollü olmanızda fayda var. Terazi burcunda gerçekleşen Merkür’ün direkt seyri ile farkındalığınız açılıyor. Bu süreçte zihnen kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Jüpiter’in direkt seyri ile miras ve mahkeme konularında güzel sonuçlar alabilirsiniz. Dolayısıyla bu hafta sizin için bol sürprizli bir hafta.

Akrep burcuna geçiş yapan Güneş ile enerjiniz yükselecek. Bu enerji ile birlikte Kasım’ın ilk haftasından itibaren bulunduğunuz ortamlarda yıldızınız patlayacak. Daha ön planda olacaksınız. Koç dolunayının bolluk ve bereketini deneyimlemeniz dileğiyle.

Doğum gününüz kutlu olsun Sevgili Akrepler, yıldızınız gökyüzünde parlasın.

Sevgili Yay ve Yükselen Yaylar,​

Koç burcunda gerçekleşen dolunay aşk hayatınıza damga vuracak. Plütonik etki ile birlikte bu alan bir değişim ve dönüşümü de tetikleyecek. Var olan bir ilişkiniz varsa bu ilişki bitebilir ya da daha ileri bir aşamaya geçebilirsiniz. Aynı zamanda çocuklarınız varsa onlarla ilgili yeni bir dönem başlangıcı içerisinde olabilirsiniz. Bu dönemi farkındalıkla ve izlemede kalarak geçirmenizi tavsiye ederim. Jüpiter’in direkt seyri ile daha rahat ve koruma altında olacağınız bir sürecin de başlangıcındasınız.

Bununla birlikte Terazi burcunda Merkür direkt seyre geçiş yaptığı için sosyal ortamlarda kendinizi daha rahat ifade edeceksiniz. Bu durum enerjinizi yükseltecek. Aynı zamanda 12.evinize geçiş yapan Akrep ile birlikte bilinçaltınızda sizi sekteye uğratan ne varsa bu konularda bir aydınlanma yaşayacaksınız. Güzel bir hafta olsun. Dolunayın bereketini tüm hayatınızda deneyimlemeniz dileğiyle.

Sevgili Oğlak ve Yükselen Oğlaklar,​

Bu hafta 4.evinizde gerçekleşen dolunay ile birlikte aile büyükleri, ev satma, miras gibi konularda sonuçlar alacağınız bir hafta. Önümüzdeki 15 günlük süreci bu konularla ilgilenerek geçirebilirsiniz. Jüpiter’in direkt seyri ile birlikte hayatınızda finansal anlamda daha rahat bir döngü içerisine gireceksiniz. Aynı zamanda bu süreçte büyüklerinizden de destek alacaksınız. Merkür’ün direkt seyri ile kariyer evinizde yeni olaylar yaşayabilirsiniz. Kariyer fırsatları ayağınıza gelebilir. Güneş’in Akrep burcuna geçişi ile birlikte sosyal çevreniz ve grup çalışmalarınız önümüzdeki bir ay boyunca gündeminizde olacaktır. Bu süreci farkındalıkla geçirmenizde fayda var. İş hayatınızla ilgili radikal kararlar alabilirsiniz. Ayrıca aile büyüklerinizle ilgili beklenmedik gelişmeler yaşayabilirsiniz. Uzun zamandan beri arzu ettiğiniz bir hayalinizin gerçekleşmesi olası. Diğer burçlara nispeten daha olumlu bir hafta sizleri bekliyor. Dolunayın bolluk ve bereketiniz yaşamanız dileğiyle.

Sevgili Kova ve Yükselen Kovalar,​

Koç burcunda gerçekleşen dolunayın etkisi yakın çevreler, sözleşmeler ve iş hayatınızla ilgili iletişim trafiğinizi aydınlatmakta. Dolayısıyla bu konularda yeni bir projeyi hayata geçirmeden eski projelerinize odaklanmanız daha verimli sonuç verebilir. Aynı zamanda Merkür’ün Terazi burcuna geçişi uluslar arası konular, seyahat ve eğitimle ilgili konularda yeni bir başlangıcı simgeliyor. Kendi burcunuzdaki Jüpiter’in direkt seyri ile şansınızın açılacağını, kısmetlerinizin tek tek önünüze geleceğiniz ifade ederim. Dolunayın bolluk ve bereketinizi doyasıya yaşamanız dileğiyle.

Sevgili Balık ve Yükselen Balıklar,​

Bu hafta para hanenizi aydınlatan bir dolunay deneyimleyeceksiniz. Bu dolunayın etkisi ile finansal açıdan gelir-gider dengenizi düzenleme zamanı. Aynı zamanda Terazi burcunda düz harekete geçiş yapan Merkür ile birlikte kredi, vergi, ortak gelirler konularında ortak karar alarak ilerleyebilirsiniz. Jüpiter’in Kova burcundaki direkt seyri ile 2021 senesini daha aydınlatmış ve ferah olarak tamamlayabilirsiniz. Akrep burcuna geçiş yapan Güneş ile birlikte uluslar arası konular, ithalat, ihracat, spor ve yüksek eğitim konuları ile çalışmalar gündeminizde olacaktır. Önümüzdeki günlerde yurtdışı konularla ilgili yeni gelişmeler alabilirsiniz. Haftanın dolunay enerjisini doya doya yaşamanız dileğiyle.

Arzum Koyuncu
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
25.345
1.765
haftalık cocuk (14).jpg

Koç burcu​

Hafta içi enerji, aksiyon ve cesaret isteyen her işe başlamak için ideal bir zaman olabilir. Fiziksel gücünüzün artması ile bir işe nasıl ve ne zaman başlamanız gerektiğini sezebilirsiniz. Büyük başarılar kazanabileceğinizi hissedebilir, özgüveninizi besleyebilirsiniz. Hafta sonu daha hassas, şefkatli, anlayışlı, romantik bir ruh durumunda olabilirsiniz. Başkalarının duygularını daha rahat anladığınızı görebilir, duyduğunu güveni katlayabilirsiniz.

Boğa burcu​

Pazartesiden perşembeye insanlarla etkileşimininiz daha yoğun ve duygusal bir hale gelebilir. Bu durum başkalarını daha derinden anlama şansı doğurabilir. Zihniniz ve fikirleriniz objektif, önyargısız bir yerden ilerleyebilir. Cumadan pazara kendinizi güçlü, seksi ve cesur hissedebilirsiniz. Duygularınızın yoğunlaşması ile herhangi bir konuda tutkulu bir şekilde aksiyona geçebilirsiniz. Evinizi ve sevdiklerinizi koruma güdünüzün de arttığını görebilirsiniz.

İkizler burcu​

Hafta içi kazanmak için yarışmaya girmek isteyebilirsiniz. Başlattığınız her aksiyonun başarıya ulaştığına şahit olabilirsiniz. Keskinlik isteyen büyük kararlar almak, başı çekmek, yatırımlarda bulunmak için ideal bir zaman olabilir. Önünüze çıkan fırsatları değerlendirmek için cesaretinize ve iyi kararlar alma becerinize güvenebilirsiniz. Hafta sonu dışarıdan nasıl göründüğünüze dair özgüvensizlikler yaşayabilirsiniz. Bu gibi negatif düşüncelerin gerçeklikten uzak bir yanılsama olduklarını aklınızdan çıkarmamalısınız.

Yengeç burcu​

Pazartesi ve salı üzerinizdeki birikmiş gerginlik sizi ani patlamalara, anksiyetenin yönettiği ruh ve düşünce hallerine sürükleyebilir. Bir durum veya kişinin kendi gücünüzü alma çabası sizi tetikleyebilir. Karşılıklı anlayışın önemini ve her zaman doğru veya yanlış bir cevabın olmadığını aklınızdan çıkarmamalısınız. Çarşambadan pazara değişimlerin heyecanını yaşayabilirsiniz. İyi gelişmeler yaşayacağınıza dair hisler içine girebilirsiniz. Şans eseri karşılaşmalar yaşayabilirsiniz.

Aslan burcu​

Hafta içi başarı ve şansı tadımlayabilirsiniz. Bu iyi şansın arkasında kendinize dair duyduğunuz güçlü inancın, iyi bir iş etiğinin ve iyi niyetin olduğunu fark edebilirsiniz. Zorlu işlerin altına isteyerek girecek kadar cesur ve iddialı olabilirsiniz. Hafta sonu duygusal kararlarınız ve tepkileriniz hayatınızın merkezine geçebilir. Anılarınız, annesel içgüdüleriniz, güven duymaya ihtiyacınız karar alma mekanizmanızı etkileyebilir. Meditasyon pratiği ile duygularınızı anlamaya çalışabilirsiniz.

Başak burcu​

Pazartesiden çarşambaya birinden hoşlandığınızı ona söylemek, kendinize bir randevu ayarlamak için ideal bir zaman olabilir. Sevdiğiniz kişide neyi, neden sevdiğinizi daha kolay anladığınız ve ifade edebildiğiniz bir dönemdesiniz. Perşembeden pazara tartışma havası yaratan düşünceleriniz ve mizah anlayışınız ile sosyalleşmeler daha keyifli geçebilir. Sizden çok farklı yaşamlara sahip kişiler ile bir araya gelebilirsiniz. Açık görüşlü, geleceğe dönük planlar yapabilirsiniz.

Terazi burcu​

Hafta içi size güç, cesaret ve tutku getirebilir. Başarı şansınızın daha yüksek olduğu bu dönemde zorlu görevlerin üstesinden gelebilirsiniz. Risk almaya olan istekliliğiniz, güçlü içgüdüleriniz, optimist bakış açınız size iyi şans getirebilir. Hafta sonu duygusal hassasiyetinizin artması insanlarla daha yakın ilişkiler kurmanızı sağlayabilir. Aile üyelerinizle geçmişi yad etmek için güzel bir zaman olabilir. Duygularınızı sözlü veya yazılı bir şekilde aktarmayı düşünebilirsiniz.

Akrep burcu​

Pazartesiden perşembeye iletişim ve sosyal becerilerinizin artmasını yeni arkadaşlıklar edinmek veya flörtleşmek için kullanabilirsiniz. Birisine karşı duyduğunu sevgiyi bir hediye, davet, iltifat ile somut bir şekilde göstermeyi düşünebilirsiniz. Yaratıcılık isteyen her tür işi daha başarılı bir şekilde yapabilirsiniz. Cumadan pazara muhabbet etme havasında olduğunuz için sosyalleşmek isteyebilirsiniz. Ne diyeceğinize dair önceden düşünmeden, duygularınız ve bulunduğunuz ortamın mod durumuna hitap ederek sohbet edebilirsiniz.

Yay burcu

Pazartesiden cumaya kozmik enerji size güç, cesaret ve iyi şans getirebilir. İçinizdeki yoğun enerji ve coşku sayesinde uzun süredir ertelediğiniz işleri tamamlayabilirsiniz. Risk almak ve yeni girişimlere imza atmak için ideal olan bu sürede, içgüdülerinize kulak vermenizde fayda olabilir. Hafta sonu ise romantik meselelerde kendinizi daha idealist hissedebilirsiniz. Sevgi ve şefkat almak ve vermek arasında bir dengesizlik yaşayabilirsiniz. Birini sevmenin, kendi ihtiyaçlarınızı göz ardı etmeniz anlamına gelmediğini unutmayın. Kendinize değer verin ve en iyisini hak ettiğinizi kendinize hatırlatın.

Oğlak burcu

Hafta içi, içinizde yeni bir şeyler deneme isteği duyabilirsiniz. Sosyal ve aşk hayatınızın yanı sıra kariyer anlamında da heyecan verici bir zamana giriyorsunuz. Artan çekiciliğiniz sayesinde sizden farklı kültürlere veya yaşam tarzlarına sahip olan insanları kendinize doğru çekebilirsiniz. Cumartesi ve pazar ise hayalleriniz ve hayal gücünüz daha canlı ve yaratıcı olabilir. Mistik bir gücün etkisi altına girebilir, kendinizi ruhsal faaliyetlere adayabilirsiniz. Bu, ilişkileriniz üzerinde de olumlu bir etki yaratırken, çevrenizdekilerle daha derin bir düzeyde bağlantı kurabilirsiniz.

Kova burcu

Pazartesiden cumaya, artan coşkunuz ve cesaretiniz sayesinde ilham verici işlere imza atabilir, yeni projeler geliştirebilirsiniz. Bu süreçte, elinize attığınız neredeyse hemen her şeyin sorunsuzca aktığına şahit olabilirsiniz. Aşk hayatınız ise artan cinsel dürtünüz ve fiziksel çekiciliğinizden beslenebilir. Hafta sonu, içinizde sevgi ve şefkat için artan bir ihtiyaç duyabilirsiniz. Özellikle duygusal destek konusunda bir dengesizlik yaşıyorsanız, ilişki gerilimi ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Mevcut bir ilişkiniz yoksa bile, kendiniz hakkında ne hissettiğinizi içeren içsel bir dengesizlik yaşayabilirsiniz.

Balık burcu

Pazartesiden perşembeye, kendinden emin, arkadaş canlısı ve girişken hissedebilirsiniz. Güçlü bir ilk izlenim bırakmak ve kendinizi tanıtmak için de ideal bir zamanın içerisine giriyorsunuz. Kendinizi ve becerilerinizi öne çıkarmaktan çekinmezseniz, insanlar öz güveninize karşı koyamayabilir. Cumadan pazara ise özelikle ilişkilerinizde ne istediğinizi ve nasıl elde edeceğinizi sezgisel olarak bileceksiniz. Bu, yeni projelere adım atmak için de cesaretlenmemize sebep olabilir. Dürüstlüğünüz ve samimiyetiniz için takdir toplayabilirsiniz


Livetobloom
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
25.345
1.765

18-24 EKİM KOÇ DOLUNAYİ HAFTASİ İLİŞKİLERLE COK UGRASACAGİZ​

haftalık cocuk (6).jpg


Koç dolunayı 20 Ekim saat 17:54 de 27 derecede gerçekleşiyor. Çetin bir dolunay olacağa benziyor, neden derseniz Güneş ile Mars kavuşumda olacak ve her ikisi de Plüton ile kare açı yapacak.

Her dolunay bir farkındalık zamanıdır ve bu dolunay ardından başlayacak 15 günlük süreç içinde enerjimizi dengelemeye çabalayacağız. Koç-Terazi aksında gerçekleşen dolunaylar çoğunlukla ilişkilerle alakalıdır. Kişisel isteklerinizin ve gereksinimlerinizin farkında olursunuz ancak diğer yandan karşınızdakilerin isteklerini de fark etmek ve onlara tolerans gösterip uyum sağlamak konusunda ikilemler yaşayabilirsiniz. Siz bir konuda hızla ve güvenle atılım yapar ve ilerlerken diğeri düşünmek beklemek ve ona buna sormak tavsiye almak ister. Mars’ın da Güneş’le kavuşuyor olması gerçekten adil ve eşit bir bakış açısıyla işleri ele almanın gerekliliğine işaret ediyor. Dolunayın yönetici gezegeni Mars zararlı yerleşimde kabul edildiği Terazi burcunda ve dolunayda Ay’la karşıtlık yaptığı için karşımızdaki insanları daha fazla kaale almak düşünmek ve onlarla uyum yakalamak için çaba göstereceğiz. Mars Spika adını verdiğimiz şanslı bir sabit yıldızla kavuşumda dolayısıyla sosyal bir proje, iş ortaklıkları, evlilik konuları her hangi bir sözleşme ve anlaşma için bu dolunay bir karar verme süreci olacak. İster evet deyin ister hayır, bu kararı almak için bayağı uğraşmış olacağınıza eminim “hayır” diyecekseniz kararınızı açıklarken özenli olun elinizden geldiği kadar diplomatik davranın ve hak yememeye özen gösterin.

Dolunayda Plüton ve Mars etkileşimi kontrolcü yaklaşımların artacağına işaret ediyor. Güç kullanmak ve gövde gösterisi yapmak isteyen gücünü ispat etmek için ısrarcı davranabilecek ve manipülasyon yapma potansiyeli olan ruhlar için bu dolunay kurt adam etkisi yapabilir. Dolunay zamanı duygular daha yoğun hissedildiği ve volümü artığı için duygusal patlamalar ortaya çıkabilir, insanlar birbirini ilgi göstermedin özel bir şeyi unuttun bana samimi ve candan davranmadın dürüst olmadın ilişkimizi önemsemedin vb gibi temalarda suçlayabilir. Ego triplerine maruz kalabilirsiniz. Bu nedenle kurban olma psikolojisi artış gösterecektir.

Otorite figürleri iş arkadaşları veya onay beklediğimiz merciler bize zorluklar çıkarabilir. Sakin kalıp , isteklerimizi net ve kendine güvenir bir biçimde ifade edip fazla drama için girmeden nezaketle uzaklaşmayı denemeliyiz.

haftalık cocuk (12).jpg


18-24 EKİM DOLUNAY HAFTASI VE BURÇLARA GÖRE ETKİLERİ


KOÇ: Haftaya başlarken Ay sizin burcunuzda yer alacak ve Çarşamba günü dolunay da burcunuzda gerçekleşiyor. Koç burcundaki bu ateşli dolunay sizleri ilişkilere, ortak çalışmalara, evlilik ve sosyal paylaşımlara odaklayacak. İlişkilerde alttan almak fedakarlık yapmak ve özveri göstermek için enerjinizi dengelemeniz gerekebilir. Sanat estetik güzellik yaratıcılık ve sosyal aktivite gerektiren işleri daha enerjik bir biçimde ele alabilirsiniz. İlişkilerde dengeli olmaya çalışarak diplomatik bir tutum benimseyerek anlaşmazlıkları çözme fırsatınız olacaktır. Plüton Mars arasındaki kare açı sebebiyle iş hayatınızda üzerinizde baskı kuran kişiler veya omuzlarınıza sorumluluk bindiren bir iş yükü olabilir. İnsanları memnun etmek ve tatlı görünmek için daha fazla çaba harcamanız olası, biraz hem ağlarım hem giderim bir durumdasınız. Yapılması gerekenleri yapmak ve bunu şık yapmak için özen göstereceksiniz. Bir yandan da siz de otoriter iş bitirici ve kendine güvenli görüneceksiniz. Gücünüzü ortaya koyacak ve başarılı olmak için ne gerekiyorsa yapmak için hırslı olacaksınız. “Dediğim dedik çaldığım düdük” gibi bir tarzda davranmazsanız özgüven duygunuz bu hafta size başarı getirecektir. Bu hafta ayrıca Mars Jüpiter arasındaki açı sayesinde arkadaşlar gruplar ve topluluklarla ilgili sosyal birliktelikler veya gelecek projelerinde aktifsiniz ve çok şanslısınız. Atılım zamanındasınız aslında . Merkür’de düz hareketine başladığı için işlerinizi rahatlıkla ilerleteceğinizi göreceksiniz. Perşembe ve Cuma günleri Ay Boğa burcunda maddi konularda sağlam ve iş alanında bereketli adımlar atmanız daha kolay olacak. Konforunuzu ve keyiflerinizi daha fazla düşüneceksiniz. Cuma günü Güneş 1 aylık yolculuğunda artık Akrep burcuna geçiyor ve sizleri maddi konularda desteklemeye başlıyor. Atılımlarınız artacaktır. Krediler borçlar ortak gelirler ve para yönetimi ön planda olacak. Hafta sonu iletişimi bol yazma çizme anlatma ve bilgi aktarımı yoğun olacak. Zihinsel işlerde çok enerjik olacaksınız. İşlerinizin bolluk bereket ile rast gitmesini dilerim.

BOĞA: Bu hafta Çarşamba günü gerçekleşecek Koç dolunayı sizler için iş ve çalışma düzeninizle ve günlük hayat işlerinizle ilgili kararlar alabileceğinize işaret ediyor. İş alanında bir konu sizler için denge kurma teması içeriyor. İş ilişkileri ve ortak çalışmalarda diplomasi yaparak ilerlemelisiniz. İş arkadaşları ile sosyal paylaşımlarda ve birlikte hareket edeceğiniz bir planda her tarafın fikrini alarak bir orta yol bulmak için çaba sarf edebilirsiniz. Sağlığınıza ruh ve beden bütünlüğünüze de dikkat etmeniz gerekebilir. Bilinçaltınızda telaşlar ve aceleci davrandığınız beklentiler yer alabilir. Resmi işleriniz hukuki süreçleriniz sosyal medya ve eğitsel konularınız zihninizde size baskı oluşturabilecek yoğunlukta olabilir. Bu hafta Mars ve Jüpiter arasında yer alacak olumlu açı sayesinde işle ilgili atılımlarınız için oldukça fırsatlara açık bir görünüm sunuyor. Perşembe ve Cuma Ay burcunuzda seyahat edecek sizler için daha fazla keyif almaya yeme içmeye ve konforunuza yöneltecek. İlişkilerde somut ve gerçekçi davranabileceksiniz. Cuma günü Güneş ilişkiler alanınıza yerleşiyor ve bir ay boyunca ilişkiler evlilik ve iş ortaklıkları konusunu hayatınızda ön plana çıkaracak konulara odaklanacaksınız. Güven bulmak isteyeceksiniz ilişkinizde daha stratejik ve ketum davranmak eğiliminde olacaksınız. Maddi atılımlar ve iş ortaklıkları ya da iş birlikleri içine girmek adına hafta sonu yeni planlar ortaya çıkabilir.
İKİZLER: Bu hafta Çarşamba günü Koç burcunda bir dolunay gerçekleşiyor ve bu dolunay sizlerin arkadaşlıkları sosyal çevrenizi ve topluluk faaliyetlerinizi sembolize eden alanda gerçekleşiyor. Sosyal aktiviteler, grup projeleri ve hobilerinizi içeren konularla ilgili konularda finalize edeceğiniz kararlar ve planlar olabilir. Sosyal yaşamınızı canlandıracak etkiler altında olacaksınız. Bu dönemde hem sevdiğiniz kişiyle ilgilenmek ve vakit geçirmek için planlar yapabilirsiniz hem de arkadaşlarınız veya sosyal yaşamınıza da önem verip ikisi arasında denge kurmaya çalışabilirsiniz. Çocuklarınızın kendini geliştirmesi için onlara destek olabilirsiniz. Mars ve Jüpiter arasındaki olumlu açı sayesinde eğitsel ev zihinsel işlerde başarı yakalamak kolay olacak uzun yolculuklar veya size iyi gelecek kültürel aktivitelerle meşgul olabilirsiniz. Cuma günü Güneş Akrep burcuna geçiş yapıyor ve sizlerin iş ve çalışma alanınızda 1 ay boyunca kalacağı için çalışma ve sağlık koşullarınız ile ilgili konulara eğilebilir varsa krizleri stratejik kararlarla çözüme kavuşturabilirsiniz. Hafta sonunda Ay burcunuzda geçiş yapacağı için bol bol iletişim içinde olacağınız sosyal olup fikirlerinizi insanlarla paylaşıp bilgi alışverişinde bulunacağınız bir zaman olacak.
YENGEÇ:

Bu Çarşamba gerçekleşecek olan Koç burcunda gerçekleşecek olan dolunay sizlerin kariyer alanınızda yer alacak. Mesleki konularda veya kariyer hedeflerinizle ilgili oldukça dinamik kararlar alabilir iş alanında atılımlar yapmak için harekete geçebilirsiniz. Aynı zamanda ev aile ve özel hayatınızın huzuru için iş hayatı ve ev yaşamı arasında bir dengeleme yapmak ihtiyacı içinde olabilirsiniz. Eşinizin veya iş ortağınızın iş hayatı veya ruh ve beden sağlığı ile ilgili temalarda ona destek vermeniz gerekebilir. Mars ve Jüpiter arasında yer alan olumlu açı sayesinde ev bütçesine olumlu yansıyacak işle ilgili gelişmeler olabilir. İş birlikleri ve ticari konularda sizi fırsatlara götürecek teklifler somutlaşabilir. İş arayan veya evden çalışmak için plan yapan Yengeçler için oldukça olumlu etkiler bunlar. Perşembe ve Cuma günü Ay Boğa burcunda olacak ve sizi arkadaşlıklar alanında destekleyecek sosyal yaşam canlanabilir. Cuma günü ayrıca Güneş Akrep burcuna geçiş yapıyor ve 1 ay boyunca aşk romantizm yaratıcı çalışmalar, hobiler ve çocuklar alanınızda geçiş yapacağı için bu konulara daha fazla odaklanabilirsiniz. Kendinizi oldukça yaratıcı hissedeceksiniz. İlgi alanlarınıza ve hobilerinize dair başarı elde edebileceğiniz açılımlar olabilir. Çocuklarınızın beceri ve yetenekleri ile gelişimlerini destekleyecek faaliyetlerde başarılı olduklarını görüp sevinebilirsiniz. Gönül işlerinde daha tutkulu ve özgüvenli olmanız mümkün. Diğer taraftan, gizemli, ketum ve sahiplenici davranarak çekiciliğinizi artırabilirsiniz. Hafta sonunda Ay bol iletişimi temsile den İkizlerde olacak ve bilinçaltınızı sembolize eden kapalı alandan geçeceği için evde kafanızı dinleyip sakin bir hafta sonu geçirmek akıllıca olabilir. Yoksa ufak tefek yapılacak bir çok iş arasında detaylara boğulabilirsiniz.
ASLAN: Bu hafta Çarşamba günü Koç burcunda: uzakları, uzun yolculukları, akademik çalışmaları, medyayı, sosyal mecraları ve resmi , hukuki işleri sembolize eden alanınızda bir dolunay gerçekleşiyor . Yolculuklar yapmak, yabancılarla kontak kurmak, uluslararası ticaret işleri , web siteler veya sosyal medya mecralarında dinamik atılımlar yapmak için kararlar alabilirsiniz. Resmi veya hukuki işlerinizin sonuca vardığı bir dönemde olabilirsiniz. Mars Plüton arasında yer alacak kare açı sebebiyle iş ve çalışma konuları ile ilgili çözmeniz gereken birkaç problem olabilir. Çalışma ortamınızda, bilgi aktarmak ve bilgi paylaşmak, eğitsel işler ve yapılması gereken görevleri yerine getirirken bu hafta daha fazla çabalamak ve ilişkilerde orta yolu bularak hareket etmek zorunda kalabilirsiniz. Kardeşlerle , iletişim kurmanız gereken kişilerle, planlanan eğitimler , kurslar, araç ve gereçlerle ilgili yapılması gereken işler bu dönemde daha yoğun el atmanız gereken işlerden olabilir . Taşınmak ve yer değiştirmek , ürün tanıtmak reklam ve kampanyalar yapmak için olumlu bir zamandasınız. Cuma günü Güneş Akrep burcuna geçiyor ve 1 ay boyunca ev ve aile alanınızda geçişini sürdürecek bu sayede evde daha fazla sözü geçer bir konumda olabilir , varsa aile için sorunlara kontrollü stratejik ve soğukkanlı bir biçimde ele alabilirsiniz. Aileye ve eve odaklı bir ay geçireceksiniz. Evle ilgili yatırımlar yapabilir ailenizin sorunlarını krizlerini çözen bir rol üstlenebilirsiniz. Perşembe ve Cuma Ay Boğa burcunda olacak ve sizi anne babayla ilgilenmeye yönlendirebilir veya kariyerle ilgili somut adımlar atmanıza yardımcı olabilir. Hafta sonunda Ay sosyal alanınızda parlayacağı için arkadaşlarla etkinlikler planlayabilirsiniz.
BAŞAK: Bu hafta Çarşamba günü Koç burcunda, sizlerin kredileri, borçları, vergi ve sigorta işlerinizi sembolize eden alanınızda bir dolunay gerçekleşecek. Maddi konuları odak noktanıza yerleştirecek bu dolunayda finans al işleri dengeye oturtacak kararlar alabilirsiniz. İş ortaklıkları, iş birlikleri ve ticari konularda girişimlerde bulunabilirsiniz. Aileyle para paylaşımı yapabilir, bonus tazminat ve miras gibi işlerle uğraşabilirsiniz. Bu dolunayda Mars ile Plüton arasında yer alacak sert açı sebebiyle çocuklara, hobilere, yaratıcı çalışmalara daha fazla para harcamak gerekebilir. Yaratıcı yeteneklerinizden veya hobilerinizden para kazanmak için çaba harcayabilirsiniz. Öz değer duygunuzu kaybetmek istemeyeceksiniz bunu özellikle sevgilinizle veya flört ettiğiniz biri varsa, çizgiyi çekmek ve kurallarınızı vurgulamak için kullanabilirsiniz. Perşembe ve Cuma Ay Boğa burcunda olacak ve burcunuza destek verecek. Uzaklarla resmi işlerle yabancılarla , sosyal medya mecralarında veya eğitsel ve zihinsel konularla ilgili maddi konuları da içeren işleriniz varsa daha rahat ilerleyebilirsiniz. Cuma günü Güneş Akrep burcuna geçiş yapıyor ve 1 ay boyunca sizlerin iletişimi, kardeşler ve yakın çevre bağlarını ifade eden alanda yer alacağı için, kuracağınız iletişimde kendine özgüven duyan ketum ama stratejik davranmak için sizi destekleyecek. Derin gizemli ve mistik konularla ilgilenebilir ya da güçlü bir konsantrasyonla zihinsel işlerinize odaklanabilirsiniz. Satış pazarlama web siteleri eğitsel konular ve kısa yolculuklar planlayabilirsiniz. Burcunuzun yönetici gezegeni Merkür artık düz hareketine başladığı için artık sağlığınız daha güçlenecektir ve dış dünyada hedeflerinize gecikmeden ilerleyebilirsiniz. Varsa iletişim ve haberleşmede yaşanan gecikmeler artık son bulacaktır.
TERAZİ: Bu hafta Çarşamba günü, Koç burcunda sizler için ilişkiler alanında yer alacak güçlü bir dolunay gerçekleşiyor. Evlilik ikili ilişkiler ve iş ortaklıkları ile ilgili önemli kararlar alabilirsiniz. İlişkilerde adil ve diplomatik davranmak ve denge kurmak için daha fazla çaba harcayabilirsiniz. Mars ve Plüton arasında yer alacak kare açı sebebiyle ev ve aile alanında yer alabilecek sürtüşmeleri sakin atlatmak için güç gösterisinden veya manipülatif tavırlardan uzak durmalısınız aynı şekilde siz eğer bu tip tavırlarla karşılaşıyorsanız sakin kalmalı ve tartışmaktan kaçınmalısınız. Her dolunay bir farkındalık zamanıdır ve bu dolunayda siz ilişkinizde hangi konularda özveri gösterip fedakarlık ettiğinizin farkına varabilirsiniz. Bu hafta Mars ve Jüpiter arasında yer alan olumlu açı sayesinde aşk ve flört alanında fırsatlar olabilir veya çocuklarınızla ilgili pozitif yenilikler ve atılımlar yapabilirsiniz. Yaratıcı çalışmalardan ve hobilerinizden yana sizi geliştirecek enerjiler size destek veriyor. Cuma günü Güneş Akrep burcuna geçiyor ve 1 ay boyunca maddi kaynaklarınızı sembolize eden alandan geçeceği için maddi konularda bütçe yapmak, kazançlarınızı artırmak, aileyle para paylaşımı ve ticari atılımlar öne çıkabilir. Yatırımlarınızı genişletmek ve paranızı stratejik bir biçimde değerlendirmek konusunda daha akılcı davranabilirsiniz. Hafta sonunda Ay ikizler burcunda olacak ve akademik çalışmalar eğitsel konular sosyal medya alanı tanıtım ve kampanyalar , uzun yolculuklar yapmak, yurt dışı işleri ve fikirlerinizi paylaşmak bilgi aktarmak konusunda size güzel bir imkan sunuyor.
AKREP: Bu hafta Çarşamba günü Koç burcunda, sizlerin iş, çalışma ve sağlık alanınızda bir dolunay gerçekleşiyor. Burcunuzun yönetici gezegeni Mars ile kavuşumda yer alacak bu dolunayda enerjinizi işe vereceğiniz açıkça görülmekte. Hızlı, telaşlı ve yoğun geçecek bir 15 güne giriş yapmaktasınız. Sağlığınıza daha fazla özen göstermeye karar verebilirsiniz. Özellikle baş ve yüz bölgesine ve mideye dikkat etmelidir. Spor, egzersizler yapmak veya diyet gibi bedeninize iyi gelecek bir plana başlayabilirsiniz. İş alanında çalışma düzeninizi oluşturmak için çaba sarf edebilirsiniz. Bir işe tamam mı devam mı demek ile ilgili karar alabilirsiniz. Siz bir görev veya çalışma konusunda acele etmek ve hızlı ilerlemek isterken elde olmayan dışsal faktörler sebebiyle ortak bir karara uymak, ilişkilerde denge kurarak her iki tarafı da memnun etmek ve başkalarını beklemek için uyum sağlama çabası sarf edebilirsiniz. Mars bu hafta bir çok açı yapıyor, Plüton ile karesi sebebiyle zihinsel ve eğitsel işler kardeşlerle ilişkiler kısa yolculuklar araç ve bilgisayarlar konusunda sizi meşgul edecek ve yoracak işler olabilir. Diğer yandan , burcunuzun yönetici gezegeni Mars Jüpiter ile olumlu açı yaptığından evinizi yaşam alanınızı ve ev içi ilişkilerinizi kendi arzularınıza göre ele almak ve düzenlenmek şansı elde edeceksiniz. Özellikle evden çalışan Akrepler için bereketli olacak. Perşembe ve Cuma günü Ay Boğada ve ilişkiler alanınızda kalacak partnerinizle keyifli saatler geçirebilir iş ortaklarınızla maddi konuları somut ve sağlam bir biçimde ele alabilirsiniz. Cuma günü Güneş 1 ay kalmak üzere burcunuza yerleşiyor ve sizi dış dünyada başarılı hırslı rekabetçi hedeflerine kolay ulaşır bir forma sokacak. Özgüveniniz artacak ve kendinizi daha rahat ortaya koyabileceksiniz.
YAY: Bu hafta Çarşamba günü Koç burcunda, sizlerin aşk ve romantizm alanında ateşli ve güçlü bir dolunay gerçekleşecek. Aşk ilişkisi veya gönül bağları bu dönemde bir testten geçebilir. İlişki kararları almak durumunda kalacaksınız ancak aslında büyük bir kararsızlık ta hissedip stres olabilirsiniz. Dolunayın yönetici gezegeni Mars düşük olduğu Terazi burcunda yer aldığı için öfkenizi kontrol etmek ve dilinizi yumuşatmak zorunda hissedebilirsiniz. Acele telaşlı ve aciliyet duygusu ile cevap almak istediğiniz sorulara sabırlı davranıp önce sen diyerek karşınızdakine uyum sağlamaya çalışmalısınız. Flörtünüzle hayattan keyif almak ile arkadaşlıklar ve sosyal yaşam arasında denge kurmayı her ikinizde denemelisiniz. Yaratıcı çalışmalar ve hobilerle ilgili güzel açılımlar yapabilecek enerjiniz olacak. Diğer taraftan, Mars Jüpiter olumlu açısı ile zihinsel işler, grup aktiviteleri, eğitimler kurslar kısa geziler ve kardeşlerle ilgili konularda size kolaylıkla işlerinizi halletme enerjisi var. Mars’ın Plüton ile karesi sebebiyle bu hafta sosyal yaşam ve gelecek planlarınız ile ilgili harcamalarınız artabilir. Perşembe ve Cuma Ay Boğa burcunda ve iş alanınızda sizi daha somut mantıklı güvenli adımlar atmaya yönlendiriyor. Yeme içme ve keyiflere daha fazla önem verebilirsiniz. Cuma günü ayrıca Güneş Akrep burcuna geçiş yapıyor ve 1 ay boyunca sizi bilinçaltı rüyalar spiritüel konular ve ruh ve beden bütünlüğü ile ilgili temalara odaklayacak. Sizi zorlayan ve geride tutan temaların farkında olmak, ruhunuzu streslerden arındırmak ve kafanızı dinlemek için istekli olacaksınız.
OĞLAK: Bu hafta Çarşamba günü Koç burcunda bir dolunay gerçekleşecek ve sizlerin ev aile ve yerleşim alanınızda yer alacak. Evinizde daha fazla yapacak işiniz olduğunu göreceksiniz. Ev ve aile ile daha fazla ilgilenmek gerekebilir. Ev içinde aileyle kurduğunuz iletişimde sizi kızdıran veya strese sokan bir tutum ile karşılaşmanız olası , bu duruma karşı öfkelenmeden objektif bir biçimde durumu değerlendirip sakin tepkiler vermek akıllıca olacaktır. Ev almak, taşınmak veya kiralamak gibi yerleşimle veya aileyle ilgili kararların alınabileceği bir 15 günlük süreç başlıyor. Evden çalışan Oğlaklar varsa bu dönemde ev içinde çok daha fazla aktif olmak mümkün. İş kurmak üzere veya işine odaklanmak için sıkı çalışmayı göze alabileceğiniz günlerdesiniz. Mars bu hafta başında şanslı Jüpiter ile olumlu açı yapacağından kariyer ve maddi alanda sizi destekleyen fırsatlara açık olacaksınız. Dolunayda Mars Plüton karesi yer aldığı için baş yüz ve genel olarak iskelet ve kas ile ilgili bedeninize daha fazla özen göstermelisiniz. İşle ilgili konularda kurduğunuz iletişim yoğun olacağı için yorgunluk ve stres hissetmeniz beklenebilir. Perşembe ve Cuma günü Ay Boğa burcunda ve burcunuza olumlu destek veriyor. Aşk ve romantizm için olumlu günler olacak aynı zamanda yaratıcı işler ve hobiler alanında keyifli zaman geçirebilirsiniz. Cuma günü Güneş Akrep burcuna geçiyor ve sizlerin sosyal yaşam alanınıza geçiş yaparak 1 ay boyunca burada kalacak, arkadaşlarla ve sosyal çevrenizle çok daha bir arada olup gelecek projelerinize odaklanacağınız bir sürece giriyorsunuz.

KOVA: Bu hafta Çarşamba günü Koç burcunda bir dolunay gerçekleşiyor ve bu dolunay sizlerin iletişimi eğitimleri kardeşler ve yakın çevre ile kurduğunuz bağları sembolize eden alanda yer alacak. Çevrenizle daha yoğun bir iletişim içinde olacağınız günlerdesiniz. Eğitsel konular, web siteleri, zihinsel projeler, taşınma, bilgisayar, cep telefonu ve araçlarla ilgili işlerde çaba göstermek durumunda kalabilirsiniz. Kardeşler yakın akrabalar komşular ve yakın çevrenizde sık sık görüştüğünüz insanlarla aranızda bir denge kurmak ve düşüncelerinizi net ve objektif bir tarzda paylaşmak ve aktarmak için uğraş verebilirsiniz. İletişimde öfkeli ve telaşlı değil tam tersine toleranslı sakin ve ortak noktaları vurgulayacak bir iletişim tarzı benimsemeniz akıllıca olacaktır. Acele etmek ve sabırsızlık göstermek işlerinizi karmaşaya sokabilir. Mars ve Plüton arasında yer alan kare açı sebebiyle anlayışsız insanlarla karşılaşmak ta olası. Mars ve Jüpiter arasında yer alacak olumlu açı sayesinde sosyal medya akademik işler satış pazarlama tanıtım ve kampanyalar yurt dışı konuları yabancılarla ilişkiler ve resmi işlerinizi çok daha kolaylıkla halletme imkanı bulacaksınız. Cuma günü Güneş Akrep burcuna geçiş yapıyor ve 1 ay boyunca sizlerin kariyer alanınızda yer alacağı için mesleki konularda toplum önünde ve prestij kazanacağınız işlerde size başarılı olma gücü verecek daha hırslı stratejik ve başarı odaklı olacaksınız. Ailenize ve ebeveynlerinize yönelik sorumluluklarınızı yerine getirmek için daha enerjik hissedeceksiniz.BALIK : Bu hafta Çarşamba günü Koç burcunda bir dolunay gerçekleşecek ve bu dolunay sizlerin maddi kaynaklarınızı sembolize eden alanda yer alacağı için 15 günlük bir süre içinde para konularına ve bütçenizi dengelemeye odaklanabilirsiniz. İş kurmak iş ortaklıkları yapmak gelir artırıcı fikirler üretmek ve harcamalarınızı kontrol etmek için kararlar alabilirsiniz. Dolunayın yönetici gezegeni Mars bu dönemde Terazi burcunda yer almakta ve aileyle para paylaşımı ve krediler borçlar alanınızda durduğu için para paylaşımı yapmak ve bütçenizi kontrol altına almak isterken yapmanız gereken maddi fedakarlıklar olabilir. Mars Plüton karesi ile gerçekleşecek bu dolunay gelecek planlarınız olabileceğine bunu arkadaşlarla veya grup etkinlikleri ile yapmayı düşündüğünüzü gösteriyor çaba ve enerji harcamak size zor gelse de kendinizi yapmak için motive edebilirsiniz. Perşembe ve Cuma günü eğitsel ve zihinsel işlere odaklanabilir kardeşler ve yakın çevre ile keyifli zaman geçirebilirsiniz. İlişkilerde daha somut ve mantıklı davranacağınız birkaç gün olacak. Cuma günü Güneş Akrep burcuna geçiş yapıyor ve 1 ay boyunca sizlerin uzak yolculukları akademik çalışmaları resmi işleri web sitelerini sosyal medya ve tanıtım işlerini sembolize eden alanda kalacağı için bu süreçte daha zihinsel ve kişisel gelişime önem veren bir bakış açısıyla işlerinize odaklanabilirsiniz. Hayat ideallerinizi önemseyecek ve kültürel entelektüel konulara daha fazla ilgi duyacaksınız. Sosyal medya alanında parlamak ve kendinizi daha güçlü bir biçimde ortaya koymak için istekli olabilirsiniz. Yurt dışı şehir dışı ile ilgili çeşitli planlarınız olabilir.Naz Bayatlı
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
25.345
1.765
haftalık cocuk (10).jpg

Koç burç yorumları: 20 Ekim’de sizin burcunuzda Dolunay gerçekleşiyor. Kişiliğimiz ve dış dünyaya yansıttığımız imajımız ön plana çıkacak. Hayat amacımızın kafamızda iyice netleşeceği, yolumuzu çizebileceğimiz bir döneme giriyoruz. Yolunda gitmeyen kişisel ilişkilerimizi ve geçmişten gelen, sürüncemede kalmış konuları artık sonlandırıyor olacağız. Öte yandan, hayatımıza yeni insanlar girebilir ve yeni fırsatlarla karşılaşabiliriz.

23 Ekim’de Güneş Akrep burcuna geçiyor. Güneş 8.evinize geliyor. Parasal konularınız gündem oluşturuyor sizler için. Alacaklar, miras, prim, sigorta, burs, kredi, nafaka, ayrıca ortaklaşa ticari girişimlerden elde edilecek paralar üzerinden gelişmeler var. Bu konularla, ayrıca ödemelerinizle meşgul olacaksınız. Bütçe planları, alacak-verecek dengesi, gelirleriniz, giderleriniz, gündem bu. Sizin için çerçeve bu. Dengeleri oturtacağınız, yeni karar ve gelişmelerle mali durumunuzda düzenlemeler yapacağınız bir evre sizi bekliyor.
Boğa burç yorumları: 20 Ekim’de Koç burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Bizi bilinçaltımızla yüzleştiriyor. İç dünyamızda inişler ve çıkışlar yaşayacağımız bir dönemdeyiz. Sezgilerimiz artabilir ve günlük yaşamın yaşattığı sıkıntılar yüzünden maddi dünyadan bir süreliğine uzaklaşmak isteyebiliriz. Fiziksel ve ruhsal olarak dinlenmek, bu arada eğer kötü bir alışkanlığımız varsa (sigara vb.) bırakmak için çok uygun bir zaman. Sağlığımıza dikkat etmeli, kendimizi zihinsel olarak rahatlatmak için sanatsal faaliyetler, meditasyon gibi araçlara yönelmeliyiz.

23 Ekim’de Güneş Akrep burcuna geçiyor. 7.evinize gelen Güneş etkisiyle ilişkiler, evlilik konuları, sevgili olmak, partnere dair konular, sözleşmeler, anlaşmalar, imzalar, ortaklık kurma, ortaklı ticari girişimler gibi konular gündeminiz haline geliyor. Hayatınıza bir partner girebilir bu süreçte, bir ilişkiniz varsa evlilik teklifi alabilirsiniz. İşinizde yeni sözleşmeler sağlanabilir. Ayrıca bir ortağın desteğini yanınıza alarak, yeni bir ticari girişim başlatabilirsiniz.
İkizler burç yorumları: 20 Ekim’de Koç burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Sosyal çevremiz, arkadaşlarımız ve hayallerimiz ile ilgili konuları gündeme getiriyor. Keyif alacağımız yardım organizasyonlara katılabiliriz, hayır işleri ile ilgilenebiliriz Arkadaşlarımızdan duygusal konularda destek göreceğiz. Hayatımızdan bazı insanları çıkarabiliriz. Bu dönemde gelecek planlarımızı tekrar gözden geçirebilir, aldığımız kararları sorgulayabiliriz. Kariyer kazançlarımız ile ilgili de şanslı bir dönemdeyiz. Bir terfi ya da zam söz konusu olabilir.

23 Ekim’de Güneş Akrep burcuna geçiyor. 6.evinize Güneş geliyor. Bu ev neleri simgeler efendim ? İş hayatını, çalışmayı, iş arkadaşlarıyla iletişimleri, iş ve iş dışındaki sorumlulukları, günlük rutinleri, sağlık, beslenme, spor konularını, düzenlemeyi, organize etmeyi, planlamayı, yaşam çerçevenizi düzene sokacak uygulamaları, daha iyi yaşamanıza hizmet edecek yeni alışkanlıkları simgeler. Sizin bu ay gündeminiz en çok bunlar üzerinden olacak Güneş etkisiyle.
Yengeç burç yorumları: 20 Ekim’de Koç burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Kariyer ve sosyal statümüzle ilgili gelişmeleri ön plana çıkarıyor. Kariyerimizde bir yenilenme ve dönüşüm dönemine giriyoruz. Üstlerimizle iyi iletişim kurabileceğimiz, fikirlerimizi dinletebileceğimiz bir süreçteyiz. Uzun zamandır istediğimiz bir mevkiye bu dönemde ulaşabiliriz. Yaratıcı projelerimiz takdir toplayabilir ve tüm dikkatleri üzerimize çekebiliriz. Ancak odak noktamızı kaybetmemeye ve detayları atlamamaya dikkat etmeliyiz. İş arıyorsak, bu süreçte iş bulmamız büyük bir olasılık. Ev ve aile konularında da olumlu gelişmeler olabilir. Evlilik ya da çocuk sahibi olma kararı alabiliriz.

23 Ekim’de Güneş Akrep burcuna geçiyor. 5.evinize Güneş geliyor. Bu da aşkta güzel gelişmeler demektir. Kalbinizi kıpırdatacak, sizi yeniden heyecanlandıracak bir şeyler dahil oluyor yaşamınıza. Ayrıca yaratıcılığa dayalı işler, hobiler, sanatsal faaliyetler, bu yönde kurs ve eğitimler, eğlenceli hatta adrenalin içeren aktiviteler, epey de bir sosyalleşmeler görünüyor. Bu arada çocuk sahibi iseniz, onlara dair olumlu yenilikler, onların yaşamında güzel gelişmeler de söz konusu. Bebek sahibi olmak isteyenler için de olasılıkları güçlendiren şanslı etkiler hakim gökyüzüne.
Aslan burç yorumları: 20 Ekim’de Koç burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Yüksek öğretim, yurt dışı konuları üzerine odaklanacağımızı işaret ediyor. Geleceğimiz ile ilgili önemli kararlar alabileceğimiz ve hedeflerimizi belirleyeceğimiz bir döneme giriyoruz. Bu dönemde, sonuçlanmasını beklediğimiz hukuku bir süreç nihayet sona erebilir. Uzun zamandır beklediğimiz bir seyahati gerçekleştirebiliriz. Sosyal medyada ve kardeş, kuzen, komşu ilişkilerinde daha sakin ve anlayışlı olmamızda yarar var.

23 Ekim’de Güneş Akrep burcuna geçiyor. Güneş bir süredir terazide, yani 3.evinizde transit halindeydi. Ancak şimdi 4.evinize geçiyor ve bu evin temalarını öne çıkarıyor hayatınızda. Ev, yuva, aile bireyleriyle iletişimler, ailenin kadın figürlerine dair konular, evde dekorasyon değişiklikleri, yenilikler, güvenlik, huzur şeklinde sayabiliriz bu temaları. Önümüzdeki 1 aylık Akrep transitinde, bu konular üzerinden yeni gelişmeler var sizlere. Yani ev ve aile odaklısınız bu ay, en özetle bunu söyleyebilirim.
Başak burç yorumları: 20 Ekim’de Koç burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Ortak kaynaklar, eşimizin parası, vergi, sigorta, miras gibi konularda nihayet arzu ettiğimiz sonuçlara ulaşabilir, güzel haberler alabiliriz. Yeni yatırımlar konusunda kafamızdaki planlar netleşebilir. Borçlarımız ya da yapmamız gereken ödemeler her ne kadar huzursuz bir ruh hali içinde olabiliriz. Spekülatif yatırımlar beklemediğimiz bir gelir kazandırabilir. Ancak temkinli olmaya devam etmeliyiz.

23 Ekim’de Güneş Akrep burcuna geçiyor. 3.evinize yerleşecek olan Güneş, yaşamınızdaki her tür iletişim yoğunluğunu artıracak, benden söylemesi. Kardeşlerinize ve yakın akrabalarınıza, komşularınıza dair konularınız olacak. Ayrıca eğitim, satış, pazarlama, sosyal medya, tanıtım alanları da aktifleşiyor. Bolca da kısa seyahatler, gezmeler, eğlenceli programlar görünüyor size. Oldukça güzel etkiler altındasınız, yaşam coşkunuz yükseliyor.


Terazi burç yorumları: 20 Ekim’de karşıt burcunuz Koç’ta gerçekleşen Dolunay döneminde ikili ilişkiler ve ortaklıklar odak noktamız haline geliyor. İlişkimiz yoksa, şanslı bir döneme giriyoruz. Hayatımıza uzun zamandır beklediğimiz yeni biri girebilir. Eğer ilişkimiz varsa, ciddi kararlar alabilir, evlilik yolunda ilerleyebiliriz. Yolunda gitmeyen bir ilişkiyi sonlandırmamız ihtimali de var. Bu arada yeni ortaklıklar ve iş birlikleri açısından da güzel bir dönemdeyiz. Yeni iş anlaşmalarına imza atmamız da mümkün.

23 Ekim’de Güneş Akrep burcuna geçiyor. Güneş bir süredir sizdeydi, şimdi ise 2.evinize yani para alanınıza geçiyor. Paraya dair her tür konunuz aktifleşiyor. Yeni gelirler elde ediyor, yeni bir şeyler satın alıyor, yeni ödeme planları oluşturuyor, yatırımlar yapıyorsunuz. Gündem en özetle ‘para’ bu ay sizler için. Ayrıca ev alma kararı ya da bu yönde adımlar olabilir.
Akrep burç yorumları: 20 Ekim’de Koç burcunda Dolunay gerçekleşiyor. İş, sağlık, günlük hayat rutinlerimiz ön plana çıkıyor. Çok çalışacağımız, çok emek sarf edeceğimiz bir sürece giriyoruz. Yeni bir iş ortamında çalışmaya başlayabilir, yeni ekip arkadaşlarımıza alışmaya çalışabiliriz. Biraz adaptasyon sorunları yaşamamız mümkün. Çalışmıyorsak, günlük yaşamamızda bazı rutinler bizi strese sokabilir ve akrabalarımızla tartışmalar yaşayabiliriz. Sağlık açısından hassas günlerdeyiz. Rutin doktor kontrollerini aksatmamalıyız.

23 Ekim’de Güneş sizin burcunuza geçiyor. Yani ışıklar sizin için yanıyor. Öne çıkıyorsunuz. Güneş oldukça aktif yapacak sizi. Yeni kararlar alacak, hayata geçirmek için her zamankinden daha motive ve enerjik olacaksınız. Bir süredir planladığınız, hazırlığında olduğunda konular varsa, işte şimdi onları duyurma, tanıtma, ortaya çıkarma zamanı. İmajınızda değişiklikler yapmak için de doğru zamanlardan geçiyorsunuz. Esasen Güneş ile birlikte her anlamda yenileniyorsunuz.
Yay burç yorumları: 20 Ekim’de Koç burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Dolunay bize ikili ilişkiler, çocuklar, hobiler, sosyal çevremiz ile ilgili konulara odaklanacağımızı gösteriyor. Sosyal hayatımız renkleniyor. İlişkimiz yoksa aşktan yana şansımız son derece açık. Her an sürpriz bir aşk başlayabilir. İlişkimiz varsa, mevcut partnerimizle çok romantik bir dönem geçirebiliriz. Yaratıcılığımız artabilir. Çocuk sahibi olmak istiyorsak sürpriz bir hamilelik söz konusu olabilir. Eğer çocuklarımız varsa, onlarla ilgili güzel haberler alabiliriz.

23 Ekim’de Güneş Akrep burcuna geçiyor. Güneş 12.evinizde hareket etmeye başlıyor. Bu da ruhsal ve mistik konulara, spiritüalizme ilginizi artırıyor. Evrenle bütünleştiğinizi hissediyor, çokça işaret alıyorsunuz. Son derece güçlü bir ruhsal arınma da getirecek bu transit size. Meditasyon yapmak, dinginleşmek, okumak, öğrenmek, iç dünyanıza dönmek, geçmişe dair yüklerinizden arınmak için harika zamanlar. Bu yenilenme sürecinizde Geçmişten arınmak ve özgürleşmek için olumlamalar yazımdan da yararlanabilir, kendinizi kodlayabilirsiniz. Ayrıca plan yapma dönemi bu sizler için.
Oğlak burç yorumları: 20 Ekim’de Koç burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Dolunay döneminde ev ve aile ile ilgili konular ön plana çıkıyor. Ev ve aile ilgili konularda uzun zamandır süregelen bir konunun nihayet sonuca ulaşması mümkün. Gayrimenkuller ya da aile meseleleri ile ilgili fikir ayrılıkları stres yaşamamıza ve kendimizi sert sözlerle ifade etmemize neden olabilir. Taşınma ya da tadilat konuları gündeme gelebilir.

23 Ekim’de Güneş Akrep burcuna geçiyor. 11.evinize Güneş geliyor ve oldukça sosyalleşiyorsunuz bu etkiyle. Arkadaşlar, dostlar, organizasyonlar, grup çalışmaları öne çıkıyor yaşamınızda. Sosyal sorumluluk, vakıflar, dernekler, gönüllü çalışmalara dair de düşüneceğiniz, adım atabileceğiniz bir süreç bu. Gelir akışınız açısından da destekleyici. Çünkü 11.ev gelirimizdir aynı zamanda.
Kova burç yorumları: 20 Ekim’de Koç burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Yakın çevre ve kardeşlerimizi ile ilgili konulara odaklanıyoruz. Kardeşlerimiz, kuzenlerimiz ve yakın çevremiz ile ilgili bir sorunu çözebilir, onlara duygusal destek verebiliriz. Sosyal medyada kullandığımız sözlere dikkat etmemiz ve internet üzerinden alışveriş yaparken kontrollü davranmamızda yarar var. Uzun zamandır istediğimiz bir eğitim varsa, başlamak için çok uygun bir dönemdeyiz. Çok sayıda kısa yolculuk yapabilir, yeni anlaşmalara imza atabiliriz.

23 Ekim’de Güneş Akrep burcuna geçiyor. Güneş 10.evinize yerleşiyor. Bu ay gündeminiz işiniz, kariyeriniz, sıfatlarınız. Sıkça, hayatta bulunduğunuz konum üzerine düşünecek, kimi zaman olumlu gelişmeler elde edecek, kimi zaman kendinizi yetersiz hissedip karamsarlaşacaksınız. Hayatta vardığınız noktayı sorguluyor olacaksınız. Güneş böyle bir evde yer alıyor olacak sizler için ve bazen olumlu, bazen olumsuz açılar alacak. Dolayısıyla fırsatlar da var, iyi hissetmeyeceğiniz zamanlar da. Lütfen kendi üzerinize gitmeyin.
Balık burç yorumları: 20 Ekim’de Koç burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Finansal konular ve kendi öz değerimiz üzerine odaklanıyoruz. Kendimize olan güvenimiz bu dönemde artış gösterebilir. Karşımıza yeni iş fırsatları çıkabilir. Yeni yatırımlar yapabilir, yeni girişimlere el atabiliriz. Uzun zamandır beklediğimiz bir ödemeyi nihayet alabiliriz. Bu süreçte, konfor ihtiyacımız artacağından, harcamalarımızda dikkatli olmakta ve aşırıya kaçmamakta fayda var. Gayrimenkul satın alabilir ya da evimize yeni eşyalar alabiliriz.

23 Ekim’de Güneş Akrep burcuna geçiyor. Güneş oldukça önemli bir alana, 9.evinize geçiyor. Hayat çerçevenize dair, geleceğinizi şekillendirecek her tür önemli konuyu içeren bir evde Güneş transit halinde olacağından, yaşamınızı şekillendirecek adımlar atacak, uzun vadede yaşamınızda olacak konularda kararlar alıp girişimlerde bulunacaksınız. Eğitim, öğretim, basın, yayıncılık, hukuksal konular, yurt dışı bağlantılı işler ve planlar, ayrıca 9.ev olması sebebiyle felsefe, din, inanç konuları üzerinden gündem başlıklarınız olacak bu ay bolca.İndigo Dergisi
 

Nhessa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
25.345
1.765
haftalık cocuk (8).jpg

Koç burcu​

İlişkilerde yaşanan gerilim, Çarşamba gününden itibaren azalacaktır. Haftanın ilk günü itibari ile Jüpiter ve Merkür düz harekete geçiyor. Kariyerden gelecek para, sosyal çevre ve gelecek planlamaları ile ilgili konularda şans ve fırsatlar kendini gösterecektir. Çarşamba günü Koç burcunda Dolunay var. Hayatının bundan sonraki safhası ile ilgili adımlar atabilir. Cesaret edemediğin konuları başlatabilirsin. Son olarak Güneş’in Akrep burcuna geçmesi ile birlikte, finansal konuları ele alabileceğin ve manevi konularda kendini gösterebileceğin bir ay başlıyor.


Boğa burcu​

Çalışma ortamında yaşanan gergin zamanlar azalıyor. Haftanın ilk günü itibari ile Jüpiter ve Merkür düz harekete geçiyor. Kariyer hayatında güzel gelişmeler söz konusu. Çarşamba günü Koç burcunda Dolunay var. Son kalan endişelerin de gün yüzüne çıktıktan sonra onların çözümü için kendinde cesaret bulabilirsin. Son olarak Güneş’in Akrep burcuna geçmesi ile birlikte, ilişkilerde kendini çok daha iyi gösterebilir, çok daha net olabilirsin.


İkizler burcu​

Aşk hayatın daha keyifli bir hale gelecektir. Haftanın ilk günü itibari ile Jüpiter ve Merkür düz harekete geçiyor. Yüksek eğitim, yurtdışı, ticaret gibi konulardaki aksaklıklar biterken hayata olan bakış açınız daha pozitife dönecektir. Çarşamba günü Koç burcunda Dolunay var. İdeallerini somutlaştırmak için gerekli gücü kendinde bulabilirsin. Sosyal çevrende bazı elemeler yapabilirsin. Son olarak Güneş’in Akrep burcuna geçmesi ile birlikte, çalışma hayatında kendini ön planda tutabilir, rekabet ortamında bir adım öne çıkabilirsin.


Yengeç burcu​

Aile ortamın yavaş yavaş stabil hale gelecektir. Haftanın ilk günü itibari ile Jüpiter ve Merkür düz harekete geçiyor. Finansal anlamda rahatlık, işlerin rayına girmesi söz konusu olacaktır. Çarşamba günü Koç burcunda Dolunay var. Kariyerin için gerekli adımları atabilir. Seni aşağı çeken kişilerden uzaklaşabilirsin. Son olarak Güneş’in Akrep burcuna geçmesi ile birlikte, aşk hayatın canlanıyor. Yaratıcılığın oldukça artacak.

Aslan burcu​

Agresif tutumunun azalması ile birlikte kendini çok daha iyi ifade edebilirsin. Haftanın ilk günü itibari ile Jüpiter ve Merkür düz harekete geçiyor. İkili ilişkiler, yüzleşmeler ile birlikte daha sağlıklı hale gelecektir. Ortaklıklı işlerden yana şans söz konusu. Çarşamba günü Koç burcunda Dolunay var. Bu dönemde, hayat amacını bulup gerçekleştirme konusunda oldukça istekli olabilirsin. Son olarak Güneş’in Akrep burcuna geçmesi ile birlikte, ailevi konular çok daha gündeminde olabilir, onlarla keyifli zamanlar geçirebilirsin.


Başak burcu​

Kendine hak ettiğin değeri çok daha fazla verebileceğin bir dönem. Bu dönemde sık sık kendini takdir etmeyi unutma. Haftanın ilk günü itibari ile Jüpiter ve Merkür düz harekete geçiyor. Çalışma hayatındaki zorluklar azalacaktır. Kendinizi daha şanslı hissedebilirsiniz. Çarşamba günü Koç burcunda Dolunay var. Finansal konuların çözüme kavuşması konusunda gerekli adımları atmak için uygun bir dönem. Son olarak Güneş’in Akrep burcuna geçmesi ile birlikte, kendini çok daha iyi ifade edebileceğin bir dönem geliyor. Yazılı ve ya sözlü anlatımlar yapmak isteyebilirsin.


Terazi burcu​

Kendinle ve hayatında ilgili kafandaki projeleri artık gerçekleştirebilirsin. Haftanın ilk günü itibari ile Jüpiter ve Merkür düz harekete geçiyor. Aşk hayatı veya çocuklar ile ilgili anlaşmazlıklar azalabilir, yeni hobiler için bir eğitime başlayabilirsiniz. Çarşamba günü Koç burcunda Dolunay var. İlişkilerinde yaşadığın yüzleşmeler, ne yönde harekete geçmen konusunda çok şey söyledi. Artık sıra sende. Son olarak Güneş’in Akrep burcuna geçmesi ile birlikte, maddi konularda güzel gelişmeler var. Gelirde artış yaşanabilir. Yeteneklerini sergileyebileceğin ortamlarda bulunabilirsin.


Akrep burcu​

Gün yüzüne çıkan korkuların ve endişelerin azalıyor olacak. Haftanın ilk günü itibari ile Jüpiter ve Merkür düz harekete geçiyor. Ailevi konulardaki pürüzler giderilecektir. Gayrimenkul ve ev konularında şans sizden yana olacaktır. Çarşamba günü Koç burcunda Dolunay var. Günlük hayatında atıl ne varsa atıp yeni enerjileri hayatına çekmek için çok güzel bir dolunay. Son olarak Güneş’in Akrep burcuna geçmesi ile birlikte, önümüzdeki bir ay oldukça popülerleşebileceğin bir dönem. Kendi hedeflerini yerine getirmek için gayet güzel bir zaman dilimi.


Yay burcu​

Geleceğin ile ilgili planları devreye sokmanın zamanı geldi. Haftanın ilk günü itibari ile Jüpiter ve Merkür düz harekete geçiyor. İletişim konusunda yaşanan sıkıntılar sona erecek, artık kendinizi çok daha iyi ve objektif bir şekilde ifade edebilirsiniz. Çarşamba günü Koç burcunda Dolunay var. Aşk hayatın alevleniyor. Yeni projelere başlamak için güzel bir dönem. Son olarak Güneş’in Akrep burcuna geçmesi ile birlikte, seni huzursuz eden konuların ortaya çıkması söz konusu. Bunların çözümü için güzel bir dönem. Şimdiye kadar keşfetmediğin bazı yeteneklerinin olduğunu görebilirsin.


Oğlak burcu​

Kariyer hayatında yaşanan sürtüşmeler bitiyor olacak. Haftanın ilk günü itibari ile Jüpiter ve Merkür düz harekete geçiyor. Maddi konularda bolluk bereket kapını çalmaya başlayacaktır. Çarşamba günü Koç burcunda Dolunay var. Kariyer ve ev dengeni sağlayabilmek adına yaratıcı çözümler bulabilir, hayatını daha keyifli hale getirebilirsin. Son olarak Güneş’in Akrep burcuna geçmesi ile birlikte, sosyal çevrende oldukça popülerleşebileceğin bir dönem. Gelecek planlamalarını sağlamlaştırabilirsin.


Kova burcu​

Hayallerin ve hayatın ile ilgili sorgulamaların tamamlanıyor ve için çok daha rahat olacak. Haftanın ilk günü itibari ile Jüpiter ve Merkür düz harekete geçiyor. Kendinle ilgili olumsuz düşünce bulutları dağılacak, şimdi önünü daha net görebilirsin. Çarşamba günü Koç burcunda Dolunay var. Yakın çevrende olması gerekenler kalacak diğerlerini hayatından eleyebilirsin. Yeni eğitimlere başlayabilirsin. Son olarak Güneş’in Akrep burcuna geçmesi ile birlikte, terfi, iş değişikliği, sektör değişikliği, evlilik ya da ebeveyn olmak için güzel bir zaman dilimi.


Balık burcu​

Finansal problemlerin azalmaya başlayacak. Bu konuda destek görebilirsin. Haftanın ilk günü itibari ile Jüpiter ve Merkür düz harekete geçiyor. Kaynağını bilmediğin endişe ve vesveseler yavaş yavaş azalacaktır. Kendini çok daha iyi hissedebilirsin. Çarşamba günü Koç burcunda Dolunay var. Maddi konulardaki problemleri çözmek için adımlar atabilirsin. Yeni alternatif gelir kapıları için girişimcilikte bulunabilirsin. Son olarak Güneş’in Akrep burcuna geçmesi ile birlikte, hayatının amacını gerçekleştirdiğini düşündüğün aksiyonlar alabilirsin.
Astrolog Damla Güleç