Bebek Aylık Gelişimi, Aşı Takvimi 18 ay aşısı beze yaptı

Bebeğimizin Aşıları, Kontrolleri, Aylık Gelişim Bilgileri

Mrbktn01

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Haziran 2019
147
53
34
Merhaba hanımlar. benim oğlum 18 ay aşısı oldu tam 1 ay oldu ama bacaklarındaki beze geçmedi. sağlık ocağına götürdüm geçer dedi. sizce ciddiye almam gereken bişi mi. daha ii Bi doktora götürmelimiyim.

Merhaba hanımlar. benim oğlum 18 ay aşısı oldu tam 1 ay oldu ama bacaklarındaki beze geçmedi. sağlık ocağına götürdüm geçer dedi. sizce ciddiye almam gereken bişi mi. daha ii Bi doktora götürmelimiyim.
Benim oğlumda da olmuştu ama ne kadar sürede geçti hatırlamıyorum
Ara ara kontrol edin geçmezse çocuk doktoruna götürün

Benim oğlumda da olmuştu ama ne kadar sürede geçti hatırlamıyorum
Ara ara kontrol edin geçmezse çocuk doktoruna götürün
Teşekkür ederim. Bizim 1 ay oldu daha geçmedi 2 gün önce aile hekimine götürdüm bişi olmaz geçer dedi başka bişi demedi ama bnm oğlum sürekli bacağım ağrıyor diyor.

Teşekkür ederim. Bizim 1 ay oldu daha geçmedi 2 gün önce aile hekimine götürdüm bişi olmaz geçer dedi başka bişi demedi ama bnm oğlum sürekli bacağım ağrıyor diyor.
Benimde elime gelmişti yani oğlum söylememişti
Siz en iyisi bir çocuk doktoruna gidin
Çok uzun zaman geçti üzerinden yanlış hatırlıyor olabılır sanki doktor dağılmazsa alırız demişti
Gerek kalmamıştı İnsallah sizin de gecer

Geçer diye düşünüyorum. Benim kızım daha küçük 18 ay aşısı olmadı ama 6.ayda menenjit aşısını yaptırdığımız da baya büyük (yumurta kadar) beze olmustu. Doktor 3 ay içinde geçer demisti ve 2.5 ay sonra geçmişti. İçinize sinmeyen bir şey varsa çocuk doktorunuza danisabilirsiniz.

X