Aşılama 2.Aşılama sonrası

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Bu cok rahatsiz edici canim ya.hapi cok yan etki yaptı bende.
Kiyamam canim niye yapti acaba ben de sadece ilaci ictikten 3 saat sonra hafif bas donmesi yapti ve sersemlik oyle oldgu gbi uyuyorm hemen zaten bir saate duzeliyor :) ama sen yine de bi sir doktoruna insallah enfeksyon kapmamisndr . Ben ilknasilamamdan kapmisim sanirm .2 . Asilamamda bakti doktor rahim agznda yara baslamgici diye ekstra antbyotikte yazdi .. beklyorum bakalm

Kiyamam canim niye yapti acaba ben de sadece ilaci ictikten 3 saat sonra hafif bas donmesi yapti ve sersemlik oyle oldgu gbi uyuyorm hemen zaten bir saate duzeliyor :) ama sen yine de bi sir doktoruna insallah enfeksyon kapmamisndr . Ben ilknasilamamdan kapmisim sanirm .2 . Asilamamda bakti doktor rahim agznda yara baslamgici diye ekstra antbyotikte yazdi .. beklyorum bakalm
Canim cok sagol. Bilmiyorum ki bide enfeksiyon kaptiysam yandık.hamile kalırsam antibiyotik de içemem.

Dur bakalım canim once sakin ol.akintin krem rengiyse hamile olabilirsin.bide asilama olunca 5 gun esinlede birlikte olman gerekiyordu.zaten bi sorun yoksa rabbim de isterse ol

Banada 14 gun dendi ama ben hep 1 hafta sonra öğreniyordum.dusuk yapmadan önce
Kiyamam canim her iste bir hayir vardr hic skmyalim canimizi hersey pozitifi gormek degil rabbim en hayirlisini sagliklisini yazsn 🤲

X