Aşılama 2.Aşılama sonrası

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Bana progestanı famera kullandığım zaman vermişti doktor. Ben içiyordum ama. Başdönmesi yapmıştı duvara tutunarak yürüdüm ilk gün. Meğer ilk zamanlar öyle yapıyormuş😀fitil daha iyi demişlerdi. Aşılamamı yapan doktor vermedi ama . Hatta sordum içeyim mi evde var diye hayır içme şimdi dedi. Anlamadım her doktor başka bir uygulama yapıyor. Akıntı bende de var canım. Ovitrelle gonalef mi yaptı acaba yoksa enfeksiyon mu bilemedim. Perşembe kontrole gidince onu da sorarım artık.
Ayyyy evet ben de ayni şekilde olmustum ilk gebeligimde. Hastanelik olmustum.ovitrella degil de enfeksiyon olabilir.ihmal etme.

Peki 14. Günde değeriniz kaçtı. Benim biraz düşük sanki. Kimyasal mı diye düşünmeden edemiyorum
Merhaba benim ilk aşılamam tutmadı malesef doktor 14. Gün kesin sonuç verir demişti. 2. Aşılamamı mart ayında olcam Allahım izniyle... Sizde sürekli takipte kalın erken olduğu için değerin düşük çıkması gayet normal tabi.. 2 günde bir 2 katına çıkıyo değerler. Umarım sağlıklı gebeliğiniz vardır. 🤲🏻

Merhab hanımlar ben yeniyim banada yardımcı olursanız çok sevinirim 2.ci aşılamam yapıldı ve 11.ci günüm yarın idarar testi yapsam sonuc nasıl olur bir bilgi verebilirmisiniz belim karnımın alt kısmı oturup kalktığımda agrıyor sanki birşey var batıyor aşşağıdan yukarı

Merhab hanımlar ben yeniyim banada yardımcı olursanız çok sevinirim 2.ci aşılamam yapıldı ve 11.ci günüm yarın idarar testi yapsam sonuc nasıl olur bir bilgi verebilirmisiniz belim karnımın alt kısmı oturup kalktığımda agrıyor sanki birşey var batıyor aşşağıdan yukarı
Canim ben de ikinci asilamam ve 11. Gunum idrar testi yaptim negatif hic silik bile cikmadi

X