2. bebegime sutum yeter mi endisesi

zeynebim111

Mis kokulum abla oluyor...oglum geliyorrr
Kayıtlı Üye
25 Ocak 2016
1.473
2.231
34
Kızlar merhabalar..
Kızıma sütum yetmedi malesef ve 5 ay boyunca mama takviye ettim. Ama benim için çok yıpratıcı oldu. Mama ile büyüyen ilk ve tek bebek değil dünyanın sonu değil bu asla biliyorum. Ama yıprandm. Şimdi ikinciye hamileyim ve bu kez de yetmez mi diye acaba endişeler taşıyorum. İki veya daha fazla çocuğu olup tecrübeli anneler durumu anlatır mi acaba.

Kızlar merhabalar..
Kızıma sütum yetmedi malesef ve 5 ay boyunca mama takviye ettim. Ama benim için çok yıpratıcı oldu. Mama ile büyüyen ilk ve tek bebek değil dünyanın sonu değil bu asla biliyorum. Ama yıprandm. Şimdi ikinciye hamileyim ve bu kez de yetmez mi diye acaba endişeler taşıyorum. İki veya daha fazla çocuğu olup tecrübeli anneler durumu anlatır mi acaba.

yıpranacak bir şey yok kendini bunun için harap edip bebeğinin en güzel zamanlarını yaşamaktan geri kalma.
benim oğlum 2 yaşında 8 ay emzirdim ama doyması için değil vitamin olsun diye çünkü sütüm azdı doymuyordu mama takviyesi ile devam etti. hiç de kafama takmadım allahıma şükürler olsun çok da sağlıklı çok da zeki bir çocuk.
önemli olan sevgidir sen bunu takıp kendine dert edersen sevgini tam veremezsin.

bu düşünceler de olursanız yetmez. çünkü stres kaygı daha bebek doğmadan başlamış. Allah sağlık sıhhat versin bebeğinize de size de. gerisi çok da önemli değil. ben annesütü ile büyüdüm, kardeşlerim bildiğin ineksütü. maşallah benden daha sağlıklı ve daha zekiler.

Yeter cnm korkma oglumu 4 ay zor emzirebildim sütüm kesildi. Ama kızım simdi 5 aylik hic mama yemedi her cocukta farkli oluyo

Canim kizin kac yasinda ?
Korkma stres yaparsan daha da azalir.
Yeter insallah...
22.5 aylık şükürler olsun hala emiyor ama ne bileyim kizim da çok stres yaptım. Çünkü kv çok stres yaptırdı bana. Destek göremedim. Annem de yok. Beni yedi bitirdi o stres kızıma onun yüzünden yetememis olmam

22.5 aylık şükürler olsun hala emiyor ama ne bileyim kizim da çok stres yaptım. Çünkü kv çok stres yaptırdı bana. Destek göremedim. Annem de yok. Beni yedi bitirdi o stres kızıma onun yüzünden yetememis olmam
Canim benim hic bakma o laflra bak kizini masallah bu kdar emzirmisisin diper yavrunuda beslersib sutunle allahn izniyle.

X