2. bir sans daha vermeli miyim??

kubra11

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Şubat 2011
61
0
kızlar daha once uzunca yazmstım olanları bu sefer kısaca anlatym,aldatıldım. yeternce kısa acık ve net sanırım. bide okadar salak bi kızla bana sanırım en cok koyanda bu kız sadce 1 birayla sarhos oldum ayagına yatmıs ve dogal olarak birlikte olmuslar sadce bir kere birlkte oldklarnı ondan once face de tabi benm kapattı diye bildigim eski facende konusuyrlarmıs butun konusmalarıda okudum evet cok acı vericiydi genel olarak erkek arkadasım dalga gecerek konusmus ustelık faceinde ilişkisi var olarak gorunuyrdu ve kız bunu soyle yorumlamıs kuma mı oldum simdi diye yazmıs:S bu kadar da yuzsuz kızlar var allah onlara akıl fikir versin:KK70: neyse ben bunun faceini ogrendm caldım hersiyi gordum sonra bi guzel onun agzna..tm falan tabi geldi yalvar yakar agladı etti hic yapmadıgı bisy yapıp cıcek faln alms tabi yuzune bakmadım sokakta kaldı karda 2saat almadm iceri :KK1: cok pisman oldugunu hayatnda bukadr pişman olmadıgını ve bunları yaparkende bu kadr pişmanlık cekebilcgni dusunmedgni soyledi buarada 6 yıldır birlkteyz..herseyi mahvetti suan ona olan sevgimi hissetmiyrm bile ama yasanan koca bi 6 yıl var ha diyince silinmyr ona guvenmyrmama baska herhangi birinede guvenecgmi bi 6 yılımı daha vereblcgmi sanmyrm offf offffff cıkamıyorum kızlar nolur bana gercekten ne yapmam gerektigini soyleyin yakınlarımla paylasamıyrm onun bukadr kucuk dusmesi beni zatn mahvetti bide ne olursa olsun baskalarının gozunde kendimi kucuk dusurmek istemiyrm..:KK43:

Kesinlik şansı haketmiyor o pişmanlıkları da numara canım inanma

kızlar daha once uzunca yazmstım olanları bu sefer kısaca anlatym,aldatıldım. yeternce kısa acık ve net sanırım. bide okadar salak bi kızla bana sanırım en cok koyanda bu kız sadce 1 birayla sarhos oldum ayagına yatmıs ve dogal olarak birlikte olmuslar sadce bir kere birlkte oldklarnı ondan once face de tabi benm kapattı diye bildigim eski facende konusuyrlarmıs butun konusmalarıda okudum evet cok acı vericiydi genel olarak erkek arkadasım dalga gecerek konusmus ustelık faceinde ilişkisi var olarak gorunuyrdu ve kız bunu soyle yorumlamıs kuma mı oldum simdi diye yazmıs:S bu kadar da yuzsuz kızlar var allah onlara akıl fikir versin:KK70: neyse ben bunun faceini ogrendm caldım hersiyi gordum sonra bi guzel onun agzna..tm falan tabi geldi yalvar yakar agladı etti hic yapmadıgı bisy yapıp cıcek faln alms tabi yuzune bakmadım sokakta kaldı karda 2saat almadm iceri :KK1: cok pisman oldugunu hayatnda bukadr pişman olmadıgını ve bunları yaparkende bu kadr pişmanlık cekebilcgni dusunmedgni soyledi buarada 6 yıldır birlkteyz..herseyi mahvetti suan ona olan sevgimi hissetmiyrm bile ama yasanan koca bi 6 yıl var ha diyince silinmyr ona guvenmyrmama baska herhangi birinede guvenecgmi bi 6 yılımı daha vereblcgmi sanmyrm offf offffff cıkamıyorum kızlar nolur bana gercekten ne yapmam gerektigini soyleyin yakınlarımla paylasamıyrm onun bukadr kucuk dusmesi beni zatn mahvetti bide ne olursa olsun baskalarının gozunde kendimi kucuk dusurmek istemiyrm..:KK43:

ah kıyamam sadece bir kerecik olmuş. kaç kere olması gerekiyor? 100 kere mi 1000 kere mi? :KK51:

öncelikle insanlar değişmez bunu bi kenara koy bence. şu anda odaklanman gereken şey onunla hala devam etmek isteyip istemediğin. kız muhtemelen gerçekten salaktır. hatta salak olması bence daha iyi en azından kendini iyi hissetmeni sağlayabilir bu durum :) ama eğer hala onunla devam etmek istiyorsan onunla konuş. bunun senin için ne kadar zor olcağını,bir daha asla böyle bir hata yapmayacağı için söz isteşu anda çok üzüldüğünü ve bir daha aynı üzüntüye dayanamayacağını eğer başka birisiyle devam etmek istiyorsa bunu önce seninle konuşmasını istediğini söyle. ve eğer ki sözünü alırsan bu sürecin senin için ne kadar zor olcağını belirt ve bu süreçte hep yanında olmasını iste. çünkü bu süreç senin kadar onun için de zor olacaktır.defalarca aynı şeyleri duymak isticeksin çoğu kez.o ilişkinin basit bişey oldğunu asıl seni sevdiğini vs.bunalacaktır bir süre sonra ama sabırlı olmasını iste. çünkü bir süre sonra eğer gerçekten başka birisini istemiyorsan artık kabulleneceksindir ve herşey bi süre sonra normale dönecektir. belki psikolojik yardım alabilirsin kısa bir süre,birisine anlatmak ihtiyacı hissettiğinde. ancak istemiyorsan kesinlikle yapamam diyorsan hiç uğraşma. ama forumlara yazıp derdini anlattığına göre birlikte olmak istiyorsun yine.

6 yıllık bir ilişki dile kolay.yaşananlar umutlar falan olmasada en azından alışkanlık olur.bir tuhaf olunur.bu zamana kadar küçük düşmemişsiniz.bundan sonra da aynı olayları hatta daha kötüsünüde yaşasanız küçük düşmeyeceksiniz.benimde eski erkek arkadaşımın bir face varmış.orada bir avuç kız bir kaçına öpücük göndermiş falan.o kıza değer verse bu şekilde bir ilişkimi kurardı.belki biraz özele girmiş olacağım ama eğer bir cinsel paylaşımınız yoksabu arzularını bu şekilde bastırmaya çalışmıştır.

tabi ikinizinde birlikte olmayı hala çok istediğinizi düşünerek böyle bir cevap verdim. ikinci bir şansı hak etmiyor evet. 6 yıllık emeğin için ve eğer ki hala çok seviyorsan şans verirsen olacaklar yazdım. .

Siz geçirdiğiniz 6 yılı düşünüyorsunuz ama o hiç düşünmemiş.
Yerinizde olsam yüzüne bakmazdım öyle bir adamın, değil bir şans vermek...

herkese tesekkur ederim. evet kimsenin degismeyecgni biliyrm ama vazgecmek zor iste cunku ben istemedn oldu:KK43: aldatmayan bir erkek gercekten var mıdır?

pollyanacılık değin ya da günah çıkartmak.zamanında bende beraber olduğum kişiyi aldatmıştım.sonra pişman oldum ve yıllardır aklımdan çıkmıyor.bir kere aldatan bir daha aldatabilirde pişmanlıkla daha düzgün biride olabili.ne olacağını zaman gösterir.belki bende olmuştu.bazı durumları gururma yediremediğimden ilişkimin düzgünlüğünü ispatlamaya çalışma çabasına girmiştim.bununda o kişiyi sevdiğim için böyle olduğunu düşünüyordum.iyi düşünün.

kızda ne yüzsüzmüş gerçekten yaa Allah ım sen böle kızlardan koru bizi sinir oluyorum böle tiplere :KK47: sevgilini affet yada affetme diyemem çünkü 6 yıllık bi ilişki o kadar sene beraber olmuşsun bunada sen karar vermelisin :KK31: ama iyi düşün derim hemen iki çiçek aldı diye affetme sürünsün :KK47:

canım 6 deıl 16 yılda olsa sans verme bence bunun bırıde bır bınıde bır o nasıl sılmıs 6 yılı sen hıc bıkere aldatıp sonra akıllanan erkek duydunmu bır kere yapmıssa yıne yapar ama bır yıl ama on yıl sonra bence bole bıseyı goze alma yenı bır hayat cız kendıne ınsanlar en sevdıklerını topraga verıoda yokluklarına alısıo sende alısırsın bosver kız salak dıosun demekkı darılma ama akıllı salak ne fark eder sonucta oda kadın mantıklı ol

Karşı blokta çok sevdiğim yaşca benden büyük bi arkadaşım var. Nişanlı ve nisanda düğünü var. Kız arkadaşıyla 9 yıldır beraber. Aynı yerde çalışıyolar, aynı okulları bitirdiler falan. Sürekli dipdibeler yani.
2 gecede 1 başka kızla geliyo eve. Beni ilgilendirmediği için 3 maymunu oynuyorum.
Kendisi çok beğenilen biri kız arkadaşıda öyle. Mankenlere taş çıkartır diyebilirim.
1 hafta geçmemiştir konuşmamızın üzerinden.
Konu aşktan sevgiden açıldı.
Öyle konuşuyoruz bana kendini örnek verdi.

O : Aşk biter, tutku biter, heyecan biter, saygı ve sevgi kalır. Bizde ki o hesap dedi.
Ben: Bu aldatmanı gerektirmez ! Neden aldatma gereği duyuyosun o kızların hepsinden daha güzel aradığın herşey var zaten??!
O: Herseyden tatmalıyım bunun için aldatıyorum. Tanımadık ruh, beden, renk blablabla. Herşeyi tatmalı, yaşamalıyım. Ego ve hırs bende ki.
B: Yakalarsa nolucak. Okadar emek verdiniz birbirinize.
O: Yakaladı zaten. Bence tahmin ediyodur.
B: Nasıl yaa naptı?
O: Canıma okudu sonra affetti! Ya ilk öğrendiğinde vazgeçicekti, yada böyle devam edicekti. O böyle devam etmeyi seçti. Verilen emeğe ihanet eden ben miyim?

Yaaa işte böyle canım. Bunu neden yazdın dersen bi erkeğin düşünceleri bunlar.
Karar senin.

pollyanacılık değin ya da günah çıkartmak.zamanında bende beraber olduğum kişiyi aldatmıştım.sonra pişman oldum ve yıllardır aklımdan çıkmıyor.bir kere aldatan bir daha aldatabilirde pişmanlıkla daha düzgün biride olabili.ne olacağını zaman gösterir.belki bende olmuştu.bazı durumları gururma yediremediğimden ilişkimin düzgünlüğünü ispatlamaya çalışma çabasına girmiştim.bununda o kişiyi sevdiğim için böyle olduğunu düşünüyordum.iyi düşünün.

peki onla hala birlikte misin sence seni affetseydi hersey daha guzel olur muydu ?

Karşı blokta çok sevdiğim yaşca benden büyük bi arkadaşım var. Nişanlı ve nisanda düğünü var. Kız arkadaşıyla 9 yıldır beraber. Aynı yerde çalışıyolar, aynı okulları bitirdiler falan. Sürekli dipdibeler yani.
2 gecede 1 başka kızla geliyo eve. Beni ilgilendirmediği için 3 maymunu oynuyorum.
Kendisi çok beğenilen biri kız arkadaşıda öyle. Mankenlere taş çıkartır diyebilirim.
1 hafta geçmemiştir konuşmamızın üzerinden.
Konu aşktan sevgiden açıldı.
Öyle konuşuyoruz bana kendini örnek verdi.

O : Aşk biter, tutku biter, heyecan biter, saygı ve sevgi kalır. Bizde ki o hesap dedi.
Ben: Bu aldatmanı gerektirmez ! Neden aldatma gereği duyuyosun o kızların hepsinden daha güzel aradığın herşey var zaten??!
O: Herseyden tatmalıyım bunun için aldatıyorum. Tanımadık ruh, beden, renk blablabla. Herşeyi tatmalı, yaşamalıyım. Ego ve hırs bende ki.
B: Yakalarsa nolucak. Okadar emek verdiniz birbirinize.
O: Yakaladı zaten. Bence tahmin ediyodur.
B: Nasıl yaa naptı?
O: Canıma okudu sonra affetti! Ya ilk öğrendiğinde vazgeçicekti, yada böyle devam edicekti. O böyle devam etmeyi seçti. Verilen emeğe ihanet eden ben miyim?

Yaaa işte böyle canım. Bunu neden yazdın dersen bi erkeğin düşünceleri bunlar.
Karar senin.

erkekler duz mantık doyumsuzlar doymuyorlar ya ama o kisinin dedigi emege ihanet eden ben miyim demesini anlamadım kız affetmeseydi ihanet etmemiş mi olacaktı ayy ben okadr genis olamam sanırım ama gercekte bu senin yazdıgın sey işte erkekler boyle dusunuyr acı ama gercek iste:S

peki onla hala birlikte misin sence seni affetseydi hersey daha guzel olur muydu ?

hayır değilim ama ayrılan tarafta bendim.bunu dillendirmeyide hiç istemiyorum.hala çok utanıyorum.yaşadığınız gerçekten çok ağır bir olay.bunuda biliyorum.çünkü hem aldattım hemde aldatırdım.ilişkimiz olduğunda gayet iyidi.hatalar biz insanlara mahsus.bu tarz bir durumu hadi tekrar deneyelim dersenizde yoluna girmesi çok zordur.ama bunu çok söylüyorum ama zamanında ilişkiler ve evlilik üzerine çok program izledim ve uzman dinledim.:KK1:bu sayede ilişkilerdeki hatalarımı gördüm.programda da sziin gibi bayanlarda arıyorlardı ve çok faydalanıyorlardı.kitap ismi önere biliyor muyum

selin özkök karacehennem evlilik sanatı 1 ve 2

ayrıca ilişki sanatı

hayır değilim ama ayrılan tarafta bendim.bunu dillendirmeyide hiç istemiyorum.hala çok utanıyorum.yaşadığınız gerçekten çok ağır bir olay.bunuda biliyorum.çünkü hem aldattım hemde aldatırdım.ilişkimiz olduğunda gayet iyidi.hatalar biz insanlara mahsus.bu tarz bir durumu hadi tekrar deneyelim dersenizde yoluna girmesi çok zordur.ama bunu çok söylüyorum ama zamanında ilişkiler ve evlilik üzerine çok program izledim ve uzman dinledim.:KK1:bu sayede ilişkilerdeki hatalarımı gördüm.programda da sziin gibi bayanlarda arıyorlardı ve çok faydalanıyorlardı.kitap ismi önere biliyor muyum

selin özkök karacehennem evlilik sanatı 1 ve 2

ayrıca ilişki sanatı

peki madem bu konuda kitap falan okudun bana suan acil bi fikir lazım yani pişman olup gercekten duzelme ihtimali var mıdır aslına bakarsan bi kızla yatması sorun degl de yalan soyleyp aklnca beni kandırması beni uzdu erkek soncta bende bulamadgnı suan yasamak ısterse bisy diyemem biyolojik bisy cunku kimse sen beklyrsn sabredyrsn oda sabretsin demesnde :S

X