2.defa çatlatma iğnesi kullandım bu ay inşallah tutar

kahvelimm

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Haziran 2022
54
21
29
Merhaba :) aranıza yeni katıldım ilk konumu açıyorum. 1 senedir çocuk istiyoruz . 6. Ayımda kimyasal gebelik yaşadım sonrasında olmayınca doktora gittik . Klomen kullandım çatlatma iğnesi yaptık ama Mayıs ayında tutmadı . 2. Ye tekrar deneyelim dedik tekrar Klomen kullandım 10 Haziran da çatlatma iğnesi oldum . Vagifem fitil verdi doktorum bunuda kullanacağım destekleyelim biraz dedi . İlk seferde tutmayıp ikinci çatlatma iğnesinde tutanlar var mı acaba ?

2.denemem 11.gunum beklemedeyim ilk seferde çok şiddetli bel ağrım olmuştu 2.denfme de hiç bir şey yok

Konu hakkında bilgim yok ben sadece sizin için dua etmeye geldim . Umarım bebeğiniz size gelmek için yolculuğunuza ortak olmuştur

2.denemem 11.gunum beklemedeyim ilk seferde çok şiddetli bel ağrım olmuştu 2.denfme de hiç bir şey yok
Benimde ilk ay ağrılarım oldu ikinci ayımda normal geçti . Haftalığıma 1 hafta var ama dün rahatsızlandım serum almak zorunda kaldım kan testi yaptırdım negatif çıktı . Umarım pozitife döner

Benimde ilk ay ağrılarım oldu ikinci ayımda normal geçti . Haftalığıma 1 hafta var ama dün rahatsızlandım serum almak zorunda kaldım kan testi yaptırdım negatif çıktı . Umarım
Konu hakkında bilgim yok ben sadece sizin için dua etmeye geldim . Umarım bebeğiniz size gelmek için yolculuğunuza ortak olmuştur
ne güzel bir dua çok teşekkür ederim yüzümde tebessüm oluşturdunuz

Malaesef 17.gunu adet oldum 3.denemeye gecicem 6 defa deneme şansı varmis

Benim üçüncü denemem olacak klomende 2.gunum inşallah olur helimizin

Merhaba klomeni kaç adetli kullanıyorsunuz acaba ben günde 2 tane 10 adet var. Her seferinde mi bu kadarlık adetle tedavi oluyor

Merhaba klomeni kaç adetli kullanıyorsunuz acaba ben günde 2 tane 10 adet var. Her seferinde mi bu kadarlık adetle tedavi oluyor
Benim üçüncü denemem dozunu arttırdı günde 3 tane alıyorum 5 gün boyunca 15 tane toplam iciyorum

Merhaba klomeni kaç adetli kullanıyorsunuz acaba ben günde 2 tane 10 adet var. Her seferinde mi bu kadarlık adetle tedavi olu

6 ama tabi buna aşılama falan dahil sonuç vermeyen tedavi 6 ay kullanılmaz. Bu ilaçlar yumurta rezervinden harcıyor. İnşallah tutar bu sefer
Doktorum 6 ay dedi Perşembe günkü kontrolüm de sorcam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…