2.evliliğimde bitmek üzere

Bir erkek çocuğunun annesini kötülüyorsa ondan hayır gelmez zaten. Kötü bir kadın varsa ortada çocuğunu da kimse o kadına bırakmaz. Baştan çok belliymiş problemli oldukları. Bence mücadele edin. Terapiste gidin bakalım ikinizi de yorumlasın ondan sonra karar verin. Ama ailesine karşı tavrınızı koruyun

Ben ilk evlendigim sene aynısını yaşadım. Sanki aynı evde yaşıyormuşuz gibi hissediyordum. Telefon hep açık. Işimiz var, yemek yiyeceğiz diyoruz kapatıp 10 dakika sonra tekrar arıyorlar. Sonrada kapatmıyorlar. Döne döne aynı konuları konuşuyorlardi konuşacak yeni birşey olmadığı için. Güya bizi özlüyorlarmış ama asıl sebebi eve biri geliyormu, biz biryere gidiyormuyuz, para harcıyormuyuz, özellikle benim ailemle ne sıklıkla görüşülüyor onu denetlemek.

Sorsan çocuklarını en çok onlar seviyor, koruyup kolluyorlardir.
Türkiye'deki evlat sevme böyle hastalıklı bir şey. Çoğu kimse göbek bağını kesemiyor, hala kendine ait bir Organ muamelesi ediliyor evlatlara.
Konuya gelince, bir kere - minicik bebekle dik durdun, sımdi koca kızınla daha dik durabilirsin.
İnsanlar ne der,diye düşünme. Laf eden bekar kalmana da laf eder. Benim kuzenim mutluluğu üçüncü este buldu herkes konuştu etti, sonra sustu . Bu hayat senin. Böyle aptal insanlara ömrünü harcama. Ayrıca çocuğun agresif babayla,mutsuz evde büyüsün isteseydin zaten ilk kocayı bırakmazdin

Siz azınlıksınız. Eşiniz öyle değilmiş şanslısınız. Niye her kız annesi ve babası kızlarını kontrol etmek istemiyor, erkek ailelerine bu hak nereden veriliyor?

Tam da söylendiği gibi eski kafalı doğulularda mal mülk kararlar vs aileye hatta babaya aittir. Oğulları evlenmiyor kendileri gelin alıyorlardır.

bu gerçekten ben de travma yarattı .psikolojim bozuldu sağlıklı düşünemiyorum
ben bu insanlar yaşlansa vefa vs diye kalkıp bakmam onlara .öyle nefret ettim ki o eli belinde cahil cesareti ile oğlundan kopamayan kayınvalideden .
bari yüzüm ailemden gülse idi babam asla evine sokmaz .bir gün kalsam o da laf üstüne laf söyler.
tek başına olmak o kadar zor ki gücümü yitirdim sanki sıkıntıdan geceleri uyuyamıyorum .
sabaha kadar oturuyorum bir saatlik uyku ile dayanıyorum.sürekli hastayım .toparlanamıyorum
önce zihnime sakinlik sonra güç ve cesarete ihtiyacım var.
insanın elinden tutan bir kişi mi olmaz .o kadar yalnız hissediyorum ki

O kadar iyi anlıyorum ki. Bende o zamanlar sürekli acile gidiyordum, mideme kramplar giriyordu. Gün içinde işimi gücümü yapacak takatim kalmıyordu. Benim eşim aklını başına topladı çok şükür. Ama ben daha yeni yeni kendime geliyorum. Aylarca terapi gördüm, hala devam ediyorum. Şuan esimle iyi olmama rağmen şimdiki aklım olsa evlenirken eş ailesine de dikkat ederdim diyorum hep. Ben adamla evleniyorum ailesinin bana zarari olmaz diye düşünmek aptallık.
Sizde terapi alın mutlaka. Psikolojik hastalıklar da bulaşıcı diyorlarya hani o kadar dogruki. O insanlarin hastalıkları bize bulaşıyor işte. Bizde hasta oluyoruz. Aklı başında bir insan iki kere oğlunun yuvasının yıkılmasına sebep olurmu? Bunu anca bir hasta yapar.
Çok dua edin. Allah bir çıkış yolu göstersin size.

Allah kolaylık güç kuvvet versin inşallah.neler yapıyorsunuz ne karar verdiniz?bu kadar yalnız olmanıza gerçekten üzüldüm.hangi sehirdesiniz

Hak nereden veriliyor ben bilemem. Onayladigimi da soylemiyorum. Ama kendilerinde öyle bi hak gördükleri muhakkak. Tam da dedigim noktaya variyoruz bütün iş kocada biter. Koca ailesine nasıl davranır kendini nereye savurur ne derece sözünü dinletirse o tarafa savrulursun. Bagimliliksa bağımlılık olur, bagimsizliksa bağımsızlık

Kaç sene oldu evleneli biraz daha mücadele edin kaynana kayınpeder konusunu net konuşsaniz bu kadar karisilmasi hoşuma gitmiyor ben koskoca bir kadınım diye. Bir de terapi alsanız eşiniz hâlâ çocuk gibi görünüyor

Sizin eşinizin yaptıklarını ortaya niye dökmüyorsunuz afedersiniz? Suçlu ilan edilmeyi bırakın asıl sizin kocanız kanunen SUÇLU konumunda ama susuyorsunuz. "Çocuklarım için sessiz kalacağım" da dünyanın en büyük yalanı. Asıl cocuklariniz için güçlü olup bunca yıl sessiz kaldıklarınızı çıkarmanız lazım ortaya.

Geri adım atmayin. Terbiyesizlere bak. Esiniz de az insan olsun karisına neleri yakıstirmişlar. Mesleginiz var kimseye ihtiyaciniz yok dik durun yola gelir esiniz. Ailesi ile de muhatap olmamaya devam edin. Ne terbiyesiz aileymiş

Saçmalik resmen. Çocugun iyice akli karısmiştır. Çocuklara dürüst olmak lazım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…