2 Gün Sonra Ameliyat Olucam ama Ne yapacağımı bilmiyorum

Lachesis tatlım burnun çok güzel olmuş hem de daha 12 günlük hali böyle. 6 ay sonra nasıl güzel olur kim bilir. darısı isteyen herkesin başına olsun daha ne diyim öptüm seni:)

Çok sağol canım:)

Lachesis çok merak ettim eski ve yeni burnunu bende sadullah beyi düşünüyodum ama kararsızım

Lachesis çok merak ettim eski ve yeni burnunu bende sadullah beyi düşünüyodum ama kararsızım

Yeni kaldırdım kaçırdın:) Şaka bir yana şişlikler insin, haftaya falan koyucam yeni resimler bakarsın canım.

lachesis çok hoş olmuş burnun.darısı başıma. salı günü bende kurtulacağım inşallah.

kaydirigubbakcemile3
Lachesis ben de senin derdindeydim acaba burnun ne alemde diyee:)) cok cok guzellesmis, yasasin bunlari gordukce cok seviniyorum:)) saglikla kullan

lachesis çok hoş olmuş burnun.darısı başıma. salı günü bende kurtulacağım inşallah.

Çok teşekkür ederim ikinize de, su tatlım nasıl geçti gitti anlamayacaksın, herşey bir anda olup bitecek:) Şimdiden çok geçmiş olsun, inşallah tam istediğin gibi olur.

Kızlar bugün kontrolde, doktorum burnunu yamultmuşsun dedi ya çok canım sıkıldı:KK43:
Sonra sertçe bastırdı bişeyler yaptı, şimdi normal görünüyor ama korkuyorum yine 15 gün sonra yine gidicem bakalım:KK43:

nihalcim geçmiş olsun dikkat et gerçi etsekte bi terslik oluyo.benim de bugün sağ deliğim enfeksiyon kaptı heralde çok acıyo aradım antibiyotik kullan dedi.

Kızlar bugün kontrolde, doktorum burnunu yamultmuşsun dedi ya çok canım sıkıldı:KK43:
Sonra sertçe bastırdı bişeyler yaptı, şimdi normal görünüyor ama korkuyorum yine 15 gün sonra yine gidicem bakalım:KK43:

canım ya nasıl bir darbe aldın ki burnuna:KK43: elin mi carptı? sadullah bey duzeltmistir:asigim: onu merak etme kıs:)

canım ya nasıl bir darbe aldın ki burnuna:KK43: elin mi carptı? sadullah bey duzeltmistir:asigim: onu merak etme kıs:)

Elime yüzüme yakınken eşim sarılmak istedi, o sırada elimle çarptım kendi kendime yumruk attım bir nevi:)
İnşallah düzelmiştir. Çok şiş hala burnun dedi bir de, daha baya inmesi gerek herhalde.

ay su sevgilileri kocaları uzak tutmak lazım ameliyattan sonra ya ne oluyosa onların yuzunden oluyo:)))

ayy canım tühh üzüldüm ama bu aşamadayken sanırım masajla falan düzeltilebiliyor doktotruna sordunmu düzelcekmi diye :) belkide dikkat etmen için korkutmuştur :)

ay su sevgilileri kocaları uzak tutmak lazım ameliyattan sonra ya ne oluyosa onların yuzunden oluyo:)))

Ay evet ya:KK43:

ayy canım tühh üzüldüm ama bu aşamadayken sanırım masajla falan düzeltilebiliyor doktotruna sordunmu düzelcekmi diye :) belkide dikkat etmen için korkutmuştur :)

Şuan sorun yok dedi düzeltti, ama 15 gün sonra yine kontrol edicek. Korktum ama ben baya:KK43:

hepsi zor canım yaa doktora karar vermek , ameliyat olmak,alçı çıksın diye beklemek ama guzel bi zorluk yerimseniben

X