2 Gün Sonra Ameliyat Olucam ama Ne yapacağımı bilmiyorum

nihalcim geçmiş olsun dikkat et gerçi etsekte bi terslik oluyo.benim de bugün sağ deliğim enfeksiyon kaptı heralde çok acıyo aradım antibiyotik kullan dedi.

aaa canım benim yeni okudum, nasıl enfeksiyon kapmış yahu, dikişler mi kapmış, onlar olabilir, aman dikkat kendine. burnuna zarar vermez o. sana da çok geçmiş olsun canım.

hepsi zor canım yaa doktora karar vermek , ameliyat olmak,alçı çıksın diye beklemek ama guzel bi zorluk yerimseniben

Doğru söylüyorsun.

Son düzenleme:
ay canım ya geçmiş olsun nasıl yamultmuşsun
ama düzelir daha tam oturmadığı için
bundan sonra dikkat et bari rüzgarda bile kalma
gece yatarken falan dikkat et..masaj yap :1shok:

ay canım ya geçmiş olsun nasıl yamultmuşsun
ama düzelir daha tam oturmadığı için
bundan sonra dikkat et bari rüzgarda bile kalma
gece yatarken falan dikkat et..masaj yap :1shok:

çarpmıştım ondan oldu herhalde, ama şimdi iyi galiba, masaj istemiyor doktorum kendisi yapıyor, ben de dokunmuyorum yanlış bişey yaparım diye.

Resimlere baktım bu yamukluk hep varmış, ve hala var, çok moralim bozuk mafoldumben

Lachesis sikma canini birsey olmaz allah beterinden korusun, rahat ol hersey o zaman yoluna girer, sakinan goze cop batarmis benim arkadasim kapilara mi carpmadi yataktan mi dusmedi hic olmayacak seyler yani :roflol: Simdi sicagi sicagina oldugu icin birsey olmaz merak etme sen a.s

ya lachesiscim nie bole diosun hep varmıs ne demek yahu ben goremiom yamukluk falan?

Öyle çok fark edilen bir şey değil 26.gün de fark ettim zaten ama doktor diyince acaip gözüme batmaya başladı:KK43:
4'ten sonra arıycam doktoru:KK43:

ay usulme canım cidden bak daha oyle erken ki 26.gun.. yamuk gibi hissetmen tamamen sislikkk

Öyle çok fark edilen bir şey değil 26.gün de fark ettim zaten ama doktor diyince acaip gözüme batmaya başladı:KK43:
4'ten sonra arıycam doktoru:KK43:

Geçmiş olsun 26.günde farkettim demişsin resimlerine baktım anlayamadım yamukluk tam olarak nerde ??? önden bakıncamı belli oluyor

Lachesis sikma canini birsey olmaz allah beterinden korusun, rahat ol hersey o zaman yoluna girer, sakinan goze cop batarmis benim arkadasim kapilara mi carpmadi yataktan mi dusmedi hic olmayacak seyler yani :roflol: Simdi sicagi sicagina oldugu icin birsey olmaz merak etme sen a.s

ay usulme canım cidden bak daha oyle erken ki 26.gun.. yamuk gibi hissetmen tamamen sislikkk

Sağolun kızlar, ama korkuyor insan işte, resim koydum.

Ben önceden fark etmedim, doktor söyledikten sonra da eve geldiğimde anlamadım düzeldi herhalde dedim ama sonra eve gelince fotoğraf çektim çok yakında çok hafite olsa bir yamukluk var ve bu çaprmayla olmamış, çarpmadan önceki resimlerimde de var, ama şuan burnum çarpmadan mı, doktorun yaptığı masajdan mı bilmem, çok şişti, şuan çok kötü gözüküyor mafoldumben

Bu burun masajınıda valla burda duydum benm doktorumda bana böle bişi dememiştii gerekli olanlara söyleniyoor sanırım geçmiş olsun şişler tam inmeden kusurlarımız varmı yokmu bence anlayamayacağız bende 4 ay oldu zaman zaman inceliyorum ama şişlikler yön ve yer deiştirebiliyor benm burnumdada önden bakınca sol burun ucu kenarım sağa göre daha şiş o yüzdende şuan tam eşit gözükmüyor burun içimdeki şişlikler çok az ve ağır iniyorlar yani orantısızlıklar biçoğumuzda oluyor sanırımda 6 ayada inanmıyorum 9 10 aygeçmeliki kusurlarımızı anlayalım diye düşünüyorum bende beklicem çare yok hele bide benm şişler çok zor iniyor bünyeyle alakalıymış

Bu burun masajınıda valla burda duydum benm doktorumda bana böle bişi dememiştii gerekli olanlara söyleniyoor sanırım geçmiş olsun şişler tam inmeden kusurlarımız varmı yokmu bence anlayamayacağız bende 4 ay oldu zaman zaman inceliyorum ama şişlikler yön ve yer deiştirebiliyor benm burnumdada önden bakınca sol burun ucu kenarım sağa göre daha şiş o yüzdende şuan tam eşit gözükmüyor burun içimdeki şişlikler çok az ve ağır iniyorlar yani orantısızlıklar biçoğumuzda oluyor sanırımda 6 ayada inanmıyorum 9 10 aygeçmeliki kusurlarımızı anlayalım diye düşünüyorum bende beklicem çare yok hele bide benm şişler çok zor iniyor bünyeyle alakalıymış

Benim de sol burun ucum şiş olduğundan, sağa doğru yamukluğu fark etmemiştim herhalde, inşallah dediğin gibidir canım, şişlikelr inince düzelir.

Resim koyarsanda yamukluk hangi açıdaysa ordan çekersen tam anlarız koyuncada bakalım ama dediğim gibi bariz olmayan kusurlar için 9 10 ay beklememiz en sağlısı olacak sanırımm revizyon falan düşünülüyosada tüm yanlışlar ortaya çıksınki daha yanlış kalmasın diye düşünüyorum bende paşa paşaa beklicem.

Resim koyarsanda yamukluk hangi açıdaysa ordan çekersen tam anlarız koyuncada bakalım ama dediğim gibi bariz olmayan kusurlar için 9 10 ay beklememiz en sağlısı olacak sanırımm revizyon falan düşünülüyosada tüm yanlışlar ortaya çıksınki daha yanlış kalmasın diye düşünüyorum bende paşa paşaa beklicem.

Senin neyin varki canım, burnun gayet güzel, doktor da ameliyattaymış ulaşamadım:KK43:
Ben revizyon düşünmüyorum tabi de, korkuyorum işte:KK43:

ben yorum yaptım resimde sası bak sasır gibi oldum goremedim yamukluk tamamen durustan vs degisiyor goruntu..bosuna tasalanıyorsun fıstık:)

ben yorum yaptım resimde sası bak sasır gibi oldum goremedim yamukluk tamamen durustan vs degisiyor goruntu..bosuna tasalanıyorsun fıstık:)

Çok sağol canım, aynada fark edemiyorum zaten de, doktor dedi ya taktım şimdi:)
Şu şişlikler insin artık:KK43:

Ya bak valla bende tozuttum burun incelemekten ruh sağlığmm bozuluyo :) bıraktım kendi haline arada güneşi görünce aynayla koşup bi inceliyorum ama hala şişliklerim var yanıltıo iştee yok 10 ay beklicem dediğim şişken kusurlar çıkmıyor nem de bunu hep sölüyor haklıda bekleyip dua edip görüces bi yamukluk çöküntü düşme vs olmasn diye..

Ya bak valla bende tozuttum burun incelemekten ruh sağlığmm bozuluyo :) bıraktım kendi haline arada güneşi görünce aynayla koşup bi inceliyorum ama hala şişliklerim var yanıltıo iştee yok 10 ay beklicem dediğim şişken kusurlar çıkmıyor nem de bunu hep sölüyor haklıda bekleyip dua edip görüces bi yamukluk çöküntü düşme vs olmasn diye..

Evet sabredicez ne yapalım, sağolun kızlar sayenizde moralim düzeldi vallahi Şeniz

Bu arada senin burnun çok güzel, niye endişeleniyorsun anlamadım, ben de burnumu beğeniyorum aslında da bu yamukluk olayına kafam takıldı sadece. Aslında düşününce ikimizde kuruntu yapıyoruz galiba:)

X