2 Haftada yagdan 5 kilo

Bugun tam 2 haftam oldu baya saglikli kacamaklarim oldugu halde toplamda 3 kilo gitti 💃💃💃

Merhabalarr 2 ayda 8 kilo verdim 77 den 69- düştüm ama hedefim 64-65 biraz sıkıldım gibi tekrardan sıkı bir diyete girmek istiyorum bende

Selam kizlar. Son zamanlarda motivasyonum acayip dustu. Bugun tartildim ve tam 77 kiloyum. 2 haftada yagdan 5 kilo diyetini buldum, diyetisyen listesi.
Bana katilmak isteyen var mi?
Yarin baslayalim beraber. Birbirimize destek olalim, birbirimizu motive edelim. Ne dersiniz?
Diyet listesinin fotografini ekliyorum. Bu 7 gunluk liste, ikinci haftada tekrar edecek.
Biraz ağır değil mi?😭😭😭😭

Ben aralara gunluk bir iki meyve ve sutlu kahve eklemistim. Ona ragmen cok guzel gitti iki haftada 😉
Benim de sabit bir kilom var ve bir turlu dusemiyorum. Su an diyetisyene basladim ama onu da cok begenmedim acikcasi. Verdigi diyet bende sivilcelenme yapti. Gluten ve sut urunleri istemiyorum dememe ragmen alternatif bir seyler bulamadi. O yuzden guvenim gitti diyetisyene. Ben diyet yapabiliyorum ama tatli ve meyve sinirlamasi beni cok zorluyor. Tatliya asiri duskunum. Meyveyi de yemekle birlikte yerim normalde. Ama su an meyve cok az tatli zaten hic yok😞

Benim de sabit bir kilom var ve bir turlu dusemiyorum. Su an diyetisyene basladim ama onu da cok begenmedim acikcasi. Verdigi diyet bende sivilcelenme yapti. Gluten ve sut urunleri istemiyorum dememe ragmen alternatif bir seyler bulamadi. O yuzden guvenim gitti diyetisyene. Ben diyet yapabiliyorum ama tatli ve meyve sinirlamasi beni cok zorluyor. Tatliya asiri duskunum. Meyveyi de yemekle birlikte yerim normalde. Ama su an meyve cok az tatli zaten hic yok😞
umarim devam edersin canim. ben de dedigin gibi cok glutenli diyetleri sevmiyorum. suanda yaptigindan memnun kalirsan haber ver hala inemedim istedigim kiloya, bana da yardimin olur :KK66:

X