2 kez anne olmak ısteyenler buyrun topıgıme

canım sizin korunma korunma değil herşey olabilir bence bayramdan sonra test yaptır bir dr görün canım istersen

Evet öyle yapim. Valla öyle diyo herkes ama biz hep öyle korunduk kazayla hiç bebiş olmadı ne zaman istiyoruz dedik hamile kaldım :KK70: ilginç

Hedef 48 :KK70:

Yeşim baş dönmen kansızlık veya düşük tansiyondan olabilir
benim tansiyonum hep düşük bende bile kafa ara ara gidip geliyor

Tansiyonumda hep düşüktür zaten fulya. Cok sık oluyo ya...gozumun onu karariyo dusrcek gibi oluyorum. Bide ani kalkislarim coktur oturamam pek yerimde bisry gelir aklima firlarim hemen :)

Bende de oluyor canim ani kalkislar da gözüm karariyor basim dönüyor. Bende de demir eksikliği var zaten kadinlarin çoğunda var.. Ben ilaç kullanıyorum biraz daha iyi oluyor

11 inde tsh a baktirmak icin gitmistim dahiliyeye.butun degerleri istemis doktor sonucu alınca gostermedimde kendim yorumladım. Belkide ilav kulkanman gerekiyo :rolleyes:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Aynı dertten muzdaribim her kalktığımda kötü oluyorum. Bide bugün çok midem bulanıyo acı acı karnım ağrıyo bağırsaklarım bozulmuş gibi. Yediğim bişey mi dokundu bilmiyorum.
Kızlar bide biz korunuyoruz halen çalışmaya başlamadık. ama eşim korunuyo eski usül yani :) o şekilde hamile kalma riski varmış.
Şuan çok şüphe ediyorum çok sık idrara çıkıyorum geçen adetim erken ve lekelenme olarak geçti o zaman test yaptım negatifti. Bugün böle bulantı felan olunca acabaaaaaa diyorum.

Hedef 48 :KK70:

Hamilemisin kiiii
Hadi test yapsana hadi hadiii
:KK70:

Tansiyonumda hep düşüktür zaten fulya. Cok sık oluyo ya...gozumun onu karariyo dusrcek gibi oluyorum. Bide ani kalkislarim coktur oturamam pek yerimde bisry gelir aklima firlarim hemen :)

bende öyle tez canlıyım evde afedersin popom yer görmez :KK9:

Yeni imajımı begenecek misiniz :KK70: :)
Sade uclara istiyodum saçım katlı olunca katlarda yogun. O yüzden dipten yapıldı.

Eklentiler

• $1406194959844.jpg
    $1406194959844.jpg
    45,7 KB · Görüntüleme: 30
  • $1406195010625.jpg
    $1406195010625.jpg
    55,5 KB · Görüntüleme: 34
Az oncekilerde gunesteki hali. Bu da gölgede :KK66:

Eklentiler

• $1406195267430.jpg
    $1406195267430.jpg
    45,7 KB · Görüntüleme: 28
Son düzenleme:
harika olmuş yeşim çok beğendim güle güle kullan canım
sanırım saçında kesim olmuş çok yakışmış maşallah

harika olmuş yeşim çok beğendim güle güle kullan canım
sanırım saçında kesim olmuş çok yakışmış maşallah

Evet kesimde oldu brn istemiyodum ama uçları incelmis. Saglikli uzaması icin iki ayda bir kestirmekte gerekiyomus zaten.
Ben evdede elimden geldiğince saçıma- yüzüme bakım maskeleri yapiyorum.gunes lekeleri var yuzumde bi nebze rahatlatiyorum iste kendimi :KK66:

Az oncekilerde gunesteki hali. Bu da gölgede :KK66:

çok güzel olmuş canım sıhhatler olsun güle güle kullan...
ay şükür sonunda benimde adet söktü delirttti beni resmen ya 5 gün leke olurmu ya bu ay koca kesin gidiyor yurt dışına hazır o gitmişken bende şu mantarı çözeyim diyorum ilaçlarımı kullanıyım eylülüle bomba gibi başlayalım :)

çok güzel olmuş canım sıhhatler olsun güle güle kullan...
ay şükür sonunda benimde adet söktü delirttti beni resmen ya 5 gün leke olurmu ya bu ay koca kesin gidiyor yurt dışına hazır o gitmişken bende şu mantarı çözeyim diyorum ilaçlarımı kullanıyım eylülüle bomba gibi başlayalım :)

Teşekkür ederim cnm. Daha güzeli sizlere olsun.
Ohh rahatlamissındir artik. Insan sinir oluyo lekelenme uzun surunce.

Teşekkür ederim cnm. Daha güzeli sizlere olsun.
Ohh rahatlamissındir artik. Insan sinir oluyo lekelenme uzun surunce.

sorma kuzum ya sinirden çatlıcaktım artık...
bende 2 ay önce röfle attırdım sarı saçı seviyorum ya napim :)
bide benim minnoş bayılıyor sarıya anne benim gibi olsun saçların diyor dayanamıyorum...
şimdi bende kuaföre gidiyorum kaşları halledelim hafta sonu kalabalık olur birde çanta bakayım az rahatlayım para harcayım :)

sorma kuzum ya sinirden çatlıcaktım artık...
bende 2 ay önce röfle attırdım sarı saçı seviyorum ya napim :)
bide benim minnoş bayılıyor sarıya anne benim gibi olsun saçların diyor dayanamıyorum...
şimdi bende kuaföre gidiyorum kaşları halledelim hafta sonu kalabalık olur birde çanta bakayım az rahatlayım para harcayım :)

:)
Git kuzum harca be noollcak.hakediyoruz.
Bakımlı olmak kolay degil :p

bu bi kaç gün 2 3 tane incir ye baya faydası oluyor en azından desteklemiş olursun...

Bende okudum şimdi incir çok iyi geliyormuş. Daha önce bilseydim klomenle beraber incirde yerdim yada kürü varmış onu yapardım. Ne yapalım artık kısmet...

X