2 kez anne olmak ısteyenler buyrun topıgıme

benimde bugün yarın belli olcak bugün benim için dua edin nolur. 2.kez anne olmak istiyorummmm....

Allah yar ve yardımcın olsun... Hayırlısıyla gelsin bebeğin inşallah...

Kandilin mübarek olsun seninde canım .
İnş herşey yoluna girer takma stres yapma
Hedef 48 :KK70:

Stres yokkkkk onun nelere mal olduğunu biliyorum artık tecrübe ettik. Sadece biraz heyecan, ara ara endişe ve kocamaannnnnn bir sabırsızlık var :KK9:

rabbim yüzüne baksın canım, inşallah bu iki günde yumoşların büyür. ne kadar yumurtaların büyüklüğü
benim kızkardeşiminde büyümüyor istenilen ölçüye ulaşmıyor
bugün dr kaçta gidiyorsun

süper bir hediye olur inşallah bebiş haberi

rabbim gönlünüze göre versin arkadış test gününüzmü

Canım ben klomen kullandım günde 1 adet. Aslında 3 yumurta oluşmuş ama 11.gün için küçük dedi 9,5-10-12,5 mm bakalım birisinden biraz olsun ümidim var...

Merhaba bayanlar.. Bende çok istedim 2.kez anne olmayi SMS nasip olmadı..olacak mi da bilmiyorum... 7 aydir sikinti stres ve iki kürtaj oldum.. VIR evladim var çok şükür ama çok istiyor kardeşi olsun..inşallah herkesle beraber bizede nasip olur... Sevgiler...r.

Allah sabır ve güç versin canım... Hepimiz belli zorlu yollardan geçiyoruz Rabbim bizleri sınıyor. İnşallah bu son olur ve sağlıkla bebeğini kucağına alırsın inşallah...

Kızlar isimleriniz ne tanisalim biraz

Ben Yeşim. Ögretmenim. Antalya'dayım :KK66:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ben AYDA stop. 4,5 Yaşında bir kızım var stop. 34 yaşındayım stop. 10 yıllık evliyim stop. İstanbul'dan bildiriyorum stop.
Birde 2.Bebek istiyommmm STOP. :KK17:

Allah sabır ve güç versin canım... Hepimiz belli zorlu yollardan geçiyoruz Rabbim bizleri sınıyor. İnşallah bu son olur ve sağlıkla bebeğini kucağına alırsın inşallah...

Ben AYDA stop. 4,5 Yaşında bir kızım var stop. 34 yaşındayım stop. 10 yıllık evliyim stop. İstanbul'dan bildiriyorum stop.

Memnun oldum Ayda stop :KK66:
Calismalarinizda basarilar diliyorum nokta :KK70:

Kızlar bana teşhis koyun 😩
Şimdi
1- başım dönüyo gözüm kararıyo
2-sık idrara çıkıyorum
3- sabah midem bulanıyordu ve karnımda ağrı vardı
4- geçen adetim çok az az leke halinde ve 4 gün erken oldu
5-göğüslerime el değmiyor çok ağrıyo
Sizce test alayımmı yoksa adet günümü bekleyimmi

Ben 29 yaşındayım ist dan ev hanımıyım 2 kızım var. 3. Bebişimi istiyorum inş
Allah herkesin gönlüne göre versin.

Kızlar bana teşhis koyun 😩
Şimdi
1- başım dönüyo gözüm kararıyo
2-sık idrara çıkıyorum
3- sabah midem bulanıyordu ve karnımda ağrı vardı
4- geçen adetim çok az az leke halinde ve 4 gün erken oldu
5-göğüslerime el değmiyor çok ağrıyo
Sizce test alayımmı yoksa adet günümü bekleyimmi

Yaa all dedim yaa.
Hatta hadi hadii dedim :KK70:
Hemen test alıp geliuosun varmi yakinda eczane?
Ben şimdiye on kere yapmistim :)

Memnun oldum stop :KK70:

Yaa all dedim yaa.
Hatta hadi hadii dedim :KK70:
Hemen test alıp geliuosun varmi yakinda eczane?
Ben şimdiye on kere yapmistim :)

Yakın değil ya :KK43: bide dışarda bi yağmur bi rüzgar iki çocukla çıkmam mümkün değil. Yağmur durursa 5 gibi çıkıcam alayım sabah yapayım. Ordan iftara gidicez çünkü.

Yakın değil ya :KK43: bide dışarda bi yağmur bi rüzgar iki çocukla çıkmam mümkün değil. Yağmur durursa 5 gibi çıkıcam alayım sabah yapayım. Ordan iftara gidicez çünkü.

Hımm tmm cnm.yarina bekliyoruz haberi :KK66:

Aynı dertten muzdaribim her kalktığımda kötü oluyorum. Bide bugün çok midem bulanıyo acı acı karnım ağrıyo bağırsaklarım bozulmuş gibi. Yediğim bişey mi dokundu bilmiyorum.
Kızlar bide biz korunuyoruz halen çalışmaya başlamadık. ama eşim korunuyo eski usül yani :) o şekilde hamile kalma riski varmış.
Şuan çok şüphe ediyorum çok sık idrara çıkıyorum geçen adetim erken ve lekelenme olarak geçti o zaman test yaptım negatifti. Bugün böle bulantı felan olunca acabaaaaaa diyorum.

Ohhhh ilk bebişimizi erken mi karşılıyoruz ne? Hadi al test yada en iyisi kan testi yaptır. Bayram tatili öncesi moralli olarak girelim çalışmalara bizde :)

Yeni imajımı begenecek misiniz :KK70: :)
Sade uclara istiyodum saçım katlı olunca katlarda yogun. O yüzden dipten yapıldı.

Gayet güzel olmuş canım canlı, parlak, etkileyici ve aynı yeni anne saçı gibi :KK1:

Memnun oldum Ayda stop :KK66:
Calismalarinizda basarilar diliyorum nokta :KK70:

Ben daha önce memnun oldum ama isim hafızam sıfır olduğundan gerçek isimlerinizi öğrenmem zor olacak :KK3:

Ayda, Tuğbiş sagolun kızlar. Begenmenize sevindiimm :)

Benim reglime 5 gün var test vardı evde yaptım negatif çıktı bu ayda bisey yok herhalde.simdi valiz hazırlığına başlıyacam bayram için kayincalideye gidiyoruz yayladalar kışlık koyacam valize buz gibi oralar soba yakiyorlar.

Ben bugün ki doktor randevuma gittim ama güzel haberlerle dönemedim. Benim yumurtalar hiç büyümemiş o nedenle çatlatma iğnesi de vermedi doktor. Anlayacağınız benim bu ay müjdeli bir haber verme olasılığım yok gibi...
Keyfim kaçtı biraz ama ne yapalım hayırlısı böyle demek ki...
Ben kaçtım hepinize iyi akşamlar...

Benim reglime 5 gün var test vardı evde yaptım negatif çıktı bu ayda bisey yok herhalde.simdi valiz hazırlığına başlıyacam bayram için kayincalideye gidiyoruz yayladalar kışlık koyacam valize buz gibi oralar soba yakiyorlar.

Daha çok erkennki test için. Moralini bozma.
Bizde cumartesi yaylaya gidicez annemler'k.validemler orda.bunaldik sıcaktan.

Ben bugün ki doktor randevuma gittim ama güzel haberlerle dönemedim. Benim yumurtalar hiç büyümemiş o nedenle çatlatma iğnesi de vermedi doktor. Anlayacağınız benim bu ay müjdeli bir haber verme olasılığım yok gibi...

Hadi yaa :KK43:
Sağlık olsun cnnm. Olur elbet

Daha çok erkennki test için. Moralini bozma.
Bizde cumartesi yaylaya gidicez annemler'k.validemler orda.bunaldik sıcaktan.

canım erken gebelik testi be bilim çıkar diye düşündüm.Canımı sıkmıyorum Allah nasip ederse olacak.Hııımm demek sizde yaylaya gideceksiniz ne güzel.

Sıkma canını .Allahtan ümit kesilmez mucizeler biizim için.Kafan rahat olur tatilde belki de öyle olur belli mi olur

Erken gebelik testinden anlamiyorum ben ya nekadar erken yapilabiliyo ki...

Erken gebelik testinden anlamiyorum ben ya nekadar erken yapilabiliyo ki...

Bir hafta önce falan sonuç veriyor galiba ama ben bi yerde erken gebelik testinin pek işe yaramadığını okumuştum. Baya baya mantıklı olarak açıklamış. Artık ne kadar doğru bilmiyorum.
Ayrıca arkadaşım saçların çok güzel olmuş. Güzel günlerde kullan inşallah.
Bu arada ben de kendimde belirti arıyorum yumurtlama dönemim belki geçmemiştir diye. Bi umut işte. Hayırlısı artık. Bekleyip görücez.

Canım erken gebelik testleri pek işe yaramıyormuş. Sen kırmızıları görmeden ümidini kesme bence :KK66:

X