2 kez bebegin kalbi durdu

evet durmus.. kanamam basladi ilk once konduramadim yoruldum ondan sandim.. meger kaybetmisim 2 hafta once.. bugun ayrilik gunu kurtaj olacagim.. nasil zor bi geceydi nasil.. Rabbim kimseyi dara dusurmesin

evet durmus.. kanamam basladi ilk once konduramadim yoruldum ondan sandim.. meger kaybetmisim 2 hafta once.. bugun ayrilik gunu kurtaj olacagim.. nasil zor bi geceydi nasil.. Rabbim kimseyi dara dusurmesin
Çok üzüldüm ne diyeceğim bilemiyorum :KK43: Allah sana sağlık ve güç versin, bunu da atlatıcaksın eminim. Çok geçmiş olsun güçlü olmaya çalış, sen elinden geleni yaptın, inşallah sıkıntısız atlatırsın bu süreci :KK43:

Çok geçmiş olsun iki kez aynı şeyi yaşadım,3.ye hamileyim kanamam var iğne vurulucam sanırım benim de kalbi durdu yüne çok moralim bozuk

Çok geçmiş olsun iki kez aynı şeyi yaşadım,3.ye hamileyim kanamam var iğne vurulucam sanırım benim de kalbi durdu yüne çok moralim bozuk
canim bekleme hemen git doktora onsallah bisey yoktur durbakalim bi sakin ol belki kan sulandiricilardan olmustur kanama bi git bakalim

Çok üzüldüm ne diyeceğim bilemiyorum :KK43: Allah sana sağlık ve güç versin, bunu da atlatıcaksın eminim. Çok geçmiş olsun güçlü olmaya çalış, sen elinden geleni yaptın, inşallah sıkıntısız atlatırsın bu süreci :KK43:
insallah... o kadar canim aciyor ki anlatamam..

Canım allah sabır versin. Aynı şeyi yaşadım. İlk iki bebeğimi 6.ve 8.haftalarda kalbi durdugu için kaybettim 2010da.
Üzüntünün aynısını yaşadım.
Sana moral olursa diye yazmak için geldim: şimdi 3 minik kızım var.
Kurtajdan iki adet sonra ilk kızıma hamile kaldım.
Hamilelik boyunca clexane 0.2 iğne oldum tedbir amaçlı.
Çocuklarım sağlıklı çok şükür.
Annemin so sözü beni ayakta tutmuştu: "yavrum yiyecek ekmeği varsa o sana tutunur, yoksa elden birşey gelmez".
Tedbir bizden takdir allahtan.
En kısa zamanda öpüp koklayacagin sevgiyle buyutecegin yavrularina kavusman dileğiyle.
Inş.kuretaj ve sonrası rahat geçer.
Sevgiler.

Canım allah sabır versin. Aynı şeyi yaşadım. İlk iki bebeğimi 6.ve 8.haftalarda kalbi durdugu için kaybettim 2010da.
Annemin so sözü beni ayakta tutmuştu: "yavrum yiyecek ekmeği varsa o sana tutunur, yoksa elden birşey gelmez".
En kısa zamanda öpüp koklayacagin sevgiyle buyutecegin yavrularina kavusman dileğiyle.
Sevgiler.
cok sukur ay ne guzel ne ic rahatlatici bi gecmis oldu bu gercekten cok ama cook tesekkur ederim.. 16:00 da kurtaj saatim dua edin.. sonrasini da psikolojik olarak hemen atlatabileyim

cok sukur ay ne guzel ne ic rahatlatici bi gecmis oldu bu gercekten cok ama cook tesekkur ederim.. 16:00 da kurtaj saatim dua edin.. sonrasini da psikolojik olarak hemen atlatabileyim
Inş.iyi geçmiştir kürtajın.
Geçmiş olsun canım.
Allahım en güzel ve en yakın zamanda, önce karnını, sonra kucağını, sonra yuvanı, ve gülücükleri ile ömrünü sağlıklı evlatlarınla doldursun. Senin ve senin gibi tüm isteyenlerin ınş.

Sevgiler.

Sizde pıhtılaşma mı çıkmıştı da iğne vurundunuz.? Benimde bebeğimin kalbi durdu ama ilk gebelik diye pıhtılaşma testi yapmadılar. Tekrardan gebelik düşünüyorum. Eğer gebe kalırsam tedbir amaçlı bize de mi iğne vuracaklar

Sizde pıhtılaşma mı çıkmıştı da iğne vurundunuz.? Benimde bebeğimin kalbi durdu ama ilk gebelik diye pıhtılaşma testi yapmadılar. Tekrardan gebelik düşünüyorum. Eğer gebe kalırsam tedbir amaçlı bize de mi iğne vuracaklar
3 tane kayıp olmadan araştırma yapmiyorlarmis. Bir ya da iki kez böylesi kayıp normalmis. Bize böyle demişlerdi. 3. gebelikte 8.haftada bebeğin kalp atışlarını duyunca dr.um bu bebeği de kaybetmeyi beklemeyelim, yaşınız 32, düşük dozda kan sulandirici iğne başlayalım, diye önerdi. Kendisine güvendiğim için kabul ettim. Cok şükür 3 yavrumu da sağlıkla kucağıma aldım. Hepsinin da Dr.u aynıydı (mustafa ulubay). Ayrıntıya girip beni strese sokmayan, her daim rahatlatan bir hekim. Ankaradaysaniz tavsiye ederim.
Her dr.un yaklaşımı farklı olabiliyor. Benim Dr.um böyleydi.
Kalp atışını duymadan da igneye baslatmiyordu. Sağlıklı bir gebelikse 8.haftaya ulastiysa clexane iğnelerle basliyorduk. Guvendigin bir dr ile yola cikilması önemli bence.
Dilerim en kısa zamanda sağlıklı yavrularina kavusursun canım sen de.
Sevgiler.

X