2 kez yumurtlama ve hamilelik

Beklenen tarihte gelir muhtemelen.. bende beklenen tarihte göğüs ağrısı başlamıştı dediğim gibi o yüzden regl olucam sanmıştım..
Siz 1 2 gün daha ovulasyon testi yapın elinizde var ise, yoksa da çok kalmamış zaten bat'ı bekleyin. İnşallah döllenme gerçekleşmiştir, istediğiniz gibi sonuç alırsınız.. bacak ağrısı dışında bir belirtiniz var mı
İnşallah canım Allah hayırlıya çevirsin gönlümüzdekileri 🙏 gögüs uçlarımda ağrı var hafif, gögsümde bezeler olmuş yoklayınca farkettim. Hafif kasık ağrısı var, birde vajina üstü kısımda böyle bir ağırlık var gibi sanki kasılıyormuş gibi, ilk hamileliğimde çok şiddetli bel ve sırt ağrım vardı ayağa kalkmayacak kadar, onu hatırlıyorum sadece 🙈 şimdide işte diğer şeyler var. Adetten bir hafta önce normalde çok fena belim ağrır, bir gün önce kasık ve karın ağrısı çekerim, gögüslerimin ağrıdığını pek bilmem, birde aşırı gaz olur 1 hafta kala fln. Ovu testim var 50 lı paket almıstım devam edeyım bakayım. Peki sizin testlerde baktımda ben 10 hazıranda 2. Pik yapmıs sonra devam etmısmısydınız test yapmaya? Ettiyseniz ne kadar takıp ettınız nasıl oldu sonuc

Aa bende de çok gaz olmuştu ya, hatta ayın 18i gibi başladı 1 hafta her an devam etti 🙈🙈 evet devam etmiştim 4 gün daha.. 14 Haziran'da yapmıştım en son, silikleşmişti baya, sonra bıraktım.
İnşallah canım Allah hayırlıya çevirsin gönlümüzdekileri 🙏 gögüs uçlarımda ağrı var hafif, gögsümde bezeler olmuş yoklayınca farkettim. Hafif kasık ağrısı var, birde vajina üstü kısımda böyle bir ağırlık var gibi sanki kasılıyormuş gibi, ilk hamileliğimde çok şiddetli bel ve sırt ağrım vardı ayağa kalkmayacak kadar, onu hatırlıyorum sadece 🙈 şimdide işte diğer şeyler var. Adetten bir hafta önce normalde çok fena belim ağrır, bir gün önce kasık ve karın ağrısı çekerim, gögüslerimin ağrıdığını pek bilmem, birde aşırı gaz olur 1 hafta kala fln. Ovu testim var 50 lı paket almıstım devam edeyım bakayım. Peki sizin testlerde baktımda ben 10 hazıranda 2. Pik yapmıs sonra devam etmısmısydınız test yapmaya? Ettiyseniz ne kadar takıp ettınız nasıl oldu sonuc

Aa bende de çok gaz olmuştu ya, hatta ayın 18i gibi başladı 1 hafta her an devam etti 🙈🙈 evet devam etmiştim 4 gün daha.. 14 Haziran'da yapmıştım en son, silikleşmişti baya, sonra bıraktım.
İnşallah bilmiyorum ilk defa bu ay böyle bir istek heyecan falan var içimde, niye bilmiyorum, ayaklarımı çekip otururum ben genelde koltuktada olsam öle oturuyorum bir süre sonra ağrı oluyor ayaklarımı uzatınca geçiyor. Kasılıyormusta gevsıyormus gibi oluyor. Valla içimde bir umut var Allah hayırlara çıkarsın. İnşallah güzel haberler veririm burdan 🙏

İnşallah inşallah, merakla bekliyorum güzel haberlerini
Dayanamadım test yaptım erken gebelik testim yoktu kaset testim vardı, yarım saat içinde çıktı bişey fotoyu negatifte yaptım, ayrıca dünkü ovu testimide atıyorum 🙈🙄 hem bir rüya gördüm hemde sabah kaltıgımda alt karın bölgemde adet olacakmısım gibi şiddetli bir sancı yaşadım, şu an geçti ama ayaklarımı sıcak tuttum. Bir de sen bak bakım cnm gerçi ilk 10 dakıka içinde cıkmadı ama yarın erken gebelık testi alacağım eczaneden

Eklentiler

• IMG_20210801_104208.jpg
    IMG_20210801_104208.jpg
    53,3 KB · Görüntüleme: 164
  • IMG_20210801_104031.png
    IMG_20210801_104031.png
    733,4 KB · Görüntüleme: 140
  • IMG_20210801_103941.png
    IMG_20210801_103941.png
    764,7 KB · Görüntüleme: 104
  • IMG_20210801_103134.jpg
    IMG_20210801_103134.jpg
    80,1 KB · Görüntüleme: 125
  • IMG_20210801_103114.jpg
    IMG_20210801_103114.jpg
    82,8 KB · Görüntüleme: 110
  • IMG_20210801_102816.jpg
    IMG_20210801_102816.jpg
    45,9 KB · Görüntüleme: 135
Dayanamadım test yaptım erken gebelik testim yoktu kaset testim vardı, yarım saat içinde çıktı bişey fotoyu negatifte yaptım, ayrıca dünkü ovu testimide atıyorum 🙈🙄 hem bir rüya gördüm hemde sabah kaltıgımda alt karın bölgemde adet olacakmısım gibi şiddetli bir sancı yaşadım, şu an geçti ama ayaklarımı sıcak tuttum. Bir de sen bak bakım cnm gerçi ilk 10 dakıka içinde cıkmadı ama yarın erken gebelık testi alacağım eczaneden
Çizgi kuruma çizgisi gibi değil pembe duruyor rengi ıyıce ışıkta bakınca ama

Fotoğrafları negatif yapmasan da ikinci çizgi görünüyor valla. Daha bat'a çok olduğu için silik çıkmış sanırım.. pozitif gibi görünüyor valla. Yarın sağlık ocağına gidip kan ver değer yükselişini takip et

Fotoğrafları negatif yapmasan da ikinci çizgi görünüyor valla. Daha bat'a çok olduğu için silik çıkmış sanırım.. pozitif gibi görünüyor valla. Yarın sağlık ocağına gidip kan ver değer yükselişini takip et
Sağlık ocağı bana uzak baya, toplu taşımada kullanmak istemıyorum, ayın 6 sında bat var ya olmadı o gunu bekleyeyım diyorum en azından haftasonu eşim götürür özel hastaneye doktorum özelde çünkü. Bugün yine bir ovu daha yapıcam bakalım ne olacak olmadı testleride tekrarlayayım daha fazla kırmızılasma olacak mı ozmn değer yukselmıs olur hem inşallah 🙏

Yarım saat içinde çıktı ya acaba yalancı çizgi olur mu ki 🙄

Bunuda şimdi çektim

Eklentiler

• IMG_20210801_114802.jpg
    IMG_20210801_114802.jpg
    63,6 KB · Görüntüleme: 307
Yaa çok sevindim bu baya pozitif. 1 2 güne iyice koyulaşacak, hele bat geçsin C'den önce T kızarıcak
Ben erken menapoz hastası olunca adet sökturucu kullanıyorum doktorumla görüştüm kan ver bakalım, ilaç durumunu ona göre konusalım dedi, hocam daha cok erken ama kanda bazen negatıf olabılıyormus dedim olsun sen yınede yaptır varsa vardır dedi 🤦‍♀️🤣

Yaa çok sevindim bu baya pozitif. 1 2 güne iyice koyulaşacak, hele bat geçsin C'den önce T kızarıcak
Canım merhaba, ben kan verdım aksam 1.20 çıktı.. Ama adetime daha 6 gün var yanı beklenen adet ayın 6 sı bu sekılde olup yukselenler varmış. Valla sen iyi dayanmışaın test için belki yükselir bilmiyorum yarın sabah yıne bir test yapıcam bakalım ne olacak

Eklentiler

• Screenshot_2021-08-01-20-30-51-582_tr.gov.saglik.enabiz.jpg
    Screenshot_2021-08-01-20-30-51-582_tr.gov.saglik.enabiz.jpg
    28,5 KB · Görüntüleme: 126
Canım merhaba, ben kan verdım aksam 1.20 çıktı.. Ama adetime daha 6 gün var yanı beklenen adet ayın 6 sı bu sekılde olup yukselenler varmış. Valla sen iyi dayanmışaın test için belki yükselir bilmiyorum yarın sabah yıne bir test yapıcam bakalım ne olacak
Bence ykselecek daha çok var nasılsa.az daha sabır 🤗
Ben yurtdışındaydım bu belirtileri yaşarken, ve hiç vaktim olmamıştı neredeyse test alacak kadar. Evime döndükten sonra hemen yaptım ama 😌

Sanırım gebeliğin devam etmiyor, senin bat gününde ben de muhtemelen aldırmak durumunda kalıcam.. inşallah çok sağlıkla ilerler 🙏🏼🙏🏼

Ben yurtdışındaydım bu belirtileri yaşarken, ve hiç vaktim olmamıştı neredeyse test alacak kadar. Evime döndükten sonra hemen yaptım ama 😌

Sanırım gebeliğin devam etmiyor, senin bat gününde ben de muhtemelen aldırmak durumunda kalıcam.. inşallah çok sağlıkla ilerler 🙏🏼🙏🏼
Neden canım geçmiş olsun umarım yanılırızda devam eder sağlıkla inşallah 😭

Az once yıne test yaptım galıba dunku test hatalıymıs cnm hıc bısey cıkmadı kuruma cızgısı bıle neyse kısmet artık diyelim 🙄

X