2 kişi arasında kalmak

-Cheryl Blossom

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
21 Kasım 2018
7.608
19.383
Yaklaşık 10 yıldır tanıdığım bir adam var,6 yılı sevgilim'si olarak geçen fakat ayrı kaldığımız 4 yıldan bu yana hiçbir zaman vazgeçmeyen,her zaman yanımda,yakınımda olmaya çalışan
Daha açıklayıcı olmak gerekirse 6 yılın sonunda "ya ben,ya madde" dediğimde "beni bu hale sen getirdin,sorumlusu sensin ben uyuşturucuyu bırakmıyorum" gibi zırvaladığı için terketmiştim onu,onun dışında iyi giden bir ilişkimiz vardı
Kendisi son 4 yıldır hayatımda adeta bir infial yaratıcısı,sonu kötü biten her konunun baş kahramanı.
Çok dikkat çekici biri değilim,çok güzel de değilim fakat yanımda gördüğü her erkeğe,gence çirkeflik yapan,olayı kavgaya dönüştmüş birisi. Ayrıca tehlikeliydi beni her gördüğünde "arabaya bin,etek giyme,o elbise ne" gibi komutlar verip beni gerim gerim geren birisi.
Geçen yıl tam Mart ayında kavga etmiştik,öyle bir kavgaydı ki ilk defa karakolluk olup kendisinden şikayetçi olmuştum. Ondan sonra da cezaevine girmiş zaten. Neyse ben saçma sapan bir vicdan durumundan dolayı gidip gördüm bunu. Burada yazıldığı gibi olayları başka yere çekti. Ben "bir ihtiyacın var mı?" dedikçe o hala "benden yıllardır neden vazgeçmedin,sorunlu olduğumu biliyorsun aslında sende beni seviyorsun" dedi. En sonunda döküldü "bir seni sevdim gerisi yalan,ben seni bırakıp başkasınıj hayalini bile kurmadım,sana olan aşkımdan." "5 çocukla gelsen yine kabul ederim seni." "sen beni anlamıyorsun,sevgimin büyüklüğünü görmüyorsun." diye sıraladı.
Şimdi soruyorum size,seven insan böyle yapar mıydı? O kadar çabalamışken bırakır mıydı? Anlamıyorum,anlayamıyorum. Bugün arama günüymüş,beni abisi konferansa aldı. Biraz konuştuk bana mektup yaz,içini dök dedi. Ama yazıp yazmamakta kararzsızım. Ne olacak ne yapacağım bilmiyorum. Erkek arkadaşım ben sana bunun olacağını söylemiştim,al işte az vicdansız olsan ölmezdin gittin karıştırdın herşeyi ne olacak şimdi,adam çıktığında ortalığı inletmez mi diyerek bana söylenip beni suçluyor. Ne yapacağımı hiç bilmiyorum ya da ne olacağını. İyilik yapayım dedim yine elime yüzüme bulaştırdım.

Not: Neden cezaevine girdiğini soranlar olacaktır. Annesi ve babasına şiddet uygulamaya kalktığı ve evdeki camları çerçeveleri indirdiği için annesi babası şikayetçi olmuş. 1 ay sonra tahliye olacak.
Not2: sevgilim bütün süreçten haberdar,hiçbir şey söylemedi,sinirlenmedi.

Son düzenleme:
Tabi mektup yaz, ne kadar sevdiğini, unutamadığını anlatan uzun bir mektup yaz. Yaz ki cezaevinden çıktığında bulsun seni. Anne babasına el kaldıran adam sana gül gibi bakar sanıyorsun değil mi? Biraz akıllı olun artık lütfen ya.. Göz göre göre de olmaz ki. Erkek arkadaşında amma genişmiş yani. Ondan da ayrıl.

Hangi iki kisi kiz.Aklini basina al anne babasini dovmus sana neler yapar.Iki lafa tav olma oovv.Yakma kendini.
Şuanki sevgilim ve cezaevindeki olan.
Yaa şu her iyi söze kanan kalbimi söküp atmak istiyorum
İyi niyetli olmak istemiyorum.
Evet anne babasına şiddet girişiminde bulunmuş,yakında çıkıyormuş

Yanlış anlamayın ama erkek arkadaşınız varken neden eskiden birşeyler yaşadığınız ve ciddi anlamda sıkıntılı bir insanı hayatınızda bir şekilde tutuyorsunuz.İzin vermeyin iletişimi kesin son 4 yıldır böyle bir insana hayatınızda ne gerek var? O da doğal olarak sevgilisi olduğu halde beni hayatında tutuyor diye umutoaniyor Ve tehlikeli birisi sizi takıntı haline getirirse neler olur Allah korusun ?
Ayrıca madde var ,anne baba ya dahil şiddet var ,gerek var mı böyle bir tipe kendinizi hatirlatmaya?

nasul bir hayatiniz var? bunlari nasil bukadar normal anlatabiliyorsunuz? ya da dizilier mi normal gormenize neden oluyor? adam muptela.. cocugunuz olsa engelli olabilir mesela, sizi oldurebilir uyusturucu etkisindeyken ya da yoksunluk krizinde zarar verebilir.
ya yok ben anlayamiyorum.
ha konunun basini okudum cezaevi kismina kadar o bile yetti.

Tabi mektup yaz, ne kadar sevdiğini, unutamadığını anlatan uzun bir mektup yaz. Yaz ki cezaevinden çıktığında bulsun seni. Anne babasına el kaldıran adam sana gül gibi bakar sanıyorsun değil mi? Biraz akıllı olun artık lütfen ya.. Göz göre göre de olmaz ki. Erkek arkadaşında amma genişmiş yani. Ondan da ayrıl.
Genişlikle alakası yok,ona yüz vereceğimi ya da sevdiğimi zaten düşünmüyor. Benimki merak,birazda benim ısrarım sonucunda olan şeyler. 10 dakika durup çıktım yanında,o da ziyaretçi salonunda bekledi.

Şuanki sevgilim ve cezaevindeki olan.
Yaa şu her iyi söze kanan kalbimi söküp atmak istiyorum
İyi niyetli olmak istemiyorum.
Evet anne babasına şiddet girişiminde bulunmuş,yakında çıkıyormuş

Sakin sakin sakin diyorum.Bu iyi niyet degil akil tutulmasi.Konusma gorusme engelle.

Yanlış anlamayın ama erkek arkadaşınız varken neden eskiden birşeyler yaşadığınız ve ciddi anlamda sıkıntılı bir insanı hayatınızda bir şekilde tutuyorsunuz.İzin vermeyin iletişimi kesin son 4 yıldır böyle bir insana hayatınızda ne gerek var? O da doğal olarak sevgilisi olduğu halde beni hayatında tutuyor diye umutoaniyor Ve tehlikeli birisi sizi takıntı haline getirirse neler olur Allah korusun ?
Ayrıca madde var ,anne baba ya dahil şiddet var ,gerek var mı böyle bir tipe kendinizi hatirlatmaya?
İşin açıkçası benim yüzümden cezaevine girdiğini düşündüm,kadakolluk olduk beraber. Bu yüzden diye düşünüp yedim kendimi. Gidip izin aldım gördüm nedenini öğrendim derken adam yeniden bana sardı iyi mi

nasul bir hayatiniz var? bunlari nasil bukadar normal anlatabiliyorsunuz? ya da dizilier mi normal gormenize neden oluyor? adam muptela.. cocugunuz olsa engelli olabilir mesela, sizi oldurebilir uyusturucu etkisindeyken ya da yoksunluk krizinde zarar verebilir.
ya yok ben anlayamiyorum.
ha konunun basini okudum cezaevi kismina kadar o bile yetti.
Ben zaten normal görseydim beraber olurdum. 6 yıldan sonra kendi yolumu çizdim,sigaranın bir türlüsünü bile ağzıma almış değilim ben. Bana normal gelmiyor da merak insanın başına neler açıyor.

Adam sorunlu anlattığınızdan onu anlıyoruz. Sevgilinizden ayrılıp birlikte oldunuz diyelim onunla bunu herseyi göze alarak yapın. Yani yarın sizi de darp edebilir. Bunlara tamam yapsın diyebiliyor musunuz mesela? Persembenin gelişi carsambadan belli olur. Sevgilinizin sinirlenmeöesine birsey diyemem. Sadece vicdan yaptığınızı düşünüyor olabilir. Ama sizinki vicdandan fazlası gbi duruyor. Biten bitmiş giden gitmiş. Neden aklınızı karıstırıyorsunuz ki. Su an ki sevgilinisden de memnun olmayabilirsiniz. Kimseyle görüşmeyin en azından kafanızı dinleyin.

İnsanın kendine eliyle yaptığını yedi düvel birleşse yapmıyor...
Hah bu ben herhalde,2-3 haftada boşluğa düşüp nevrim döndü. Bana bir sağlam tokat atın da kendime geleyim,yaptıklarıma ben bile anlam veremiyorum.

Sakin sakin sakin diyorum.Bu iyi niyet degil akil tutulmasi.Konusma gorusme engelle.
2-3 haftadır böyleyim. Sanırım boşluktayım ya da depresyondayım. Bilmiyorum ama sağlıklı düşünemiyorum,beni bir kendime getirin diye açtım konuyu

İşin açıkçası benim yüzümden cezaevine girdiğini düşündüm,kadakolluk olduk beraber. Bu yüzden diye düşünüp yedim kendimi. Gidip izin aldım gördüm nedenini öğrendim derken adam yeniden bana sardı iyi mi
Haketmis .Sizi karakolluk olmaya iten yine kendisi .Ki sadece size değil belli anne babasına el kaldıran ,cam çerçeve indiren adam demekki hep böyle ...Keşke hiç bulasmasaydiniz ya ...Kafaniz ne diye karıştı onu hiç anlamadım şuan hayatınızdaki insan demekki size çokta uygun değil ...
Nerden duyduğumu hatırlamıyorum ama birşey duymuştum "eğer iki kişi arasında kaliyirsanuz ikisini de bırakın .Çünkü doğru kişi olsalardı iki kişi arasında kalmazdiniz .Tamam işte aradığım bu derdiniz "

Adam sorunlu anlattığınızdan onu anlıyoruz. Sevgilinizden ayrılıp birlikte oldunuz diyelim onunla bunu herseyi göze alarak yapın. Yani yarın sizi de darp edebilir. Bunlara tamam yapsın diyebiliyor musunuz mesela? Persembenin gelişi carsambadan belli olur. Sevgilinizin sinirlenmeöesine birsey diyemem. Sadece vicdan yaptığınızı düşünüyor olabilir. Ama sizinki vicdandan fazlası gbi duruyor. Biten bitmiş giden gitmiş. Neden aklınızı karıstırıyorsunuz ki. Su an ki sevgilinisden de memnun olmayabilirsiniz. Kimseyle görüşmeyin en azından kafanızı dinleyin.
Onu çok seviyorum,sanırım bu aralar biraz umursamaz olduğu için böyleyim. Kendime uğraşacak şeyler arıyorum ya da vicdan yaptığımı sanıyorum. Görünce biter dedim,o daha fazlasını istiyor. Tabiki şiddete uyuşturucuya sigaraya karşıyım,bunları asla kabul edemem. Bir nevi akıl tutulması yaşıyorum sanırım sağlıklı düşünemiyorum

Haketmis .Sizi karakolluk olmaya iten yine kendisi .Ki sadece size değil belli anne babasına el kaldıran ,cam çerçeve indiren adam demekki hep böyle ...Keşke hiç bulasmasaydiniz ya ...Kafaniz ne diye karıştı onu hiç anlamadım şuan hayatınızdaki insan demekki size çokta uygun değil ...
Nerden duyduğumu hatırlamıyorum ama birşey duymuştum "eğer iki kişi arasında kaliyirsanuz ikisini de bırakın .Çünkü doğru kişi olsalardı iki kişi arasında kalmazdiniz .Tamam işte aradığım bu derdiniz "
Canım aslında sorun da bu. Cezaevine benim yüzünden düştüğünü düşünüp kendi aklımca dertlendim,yanına gittim gördüm ama hobaa işler bambaşka bir boyut kazandı. Sanırım boşluktayım ya da sağlıklı düşünemiyorum bilmiyorum,az çok kendime getirmeye başladınız beni

Etek giyme,arabaya bin falan diyecek kadar kıskanç birinin 5 çocukla bile kabul ederim demesine inanmadınız değil mi?
Bdv de çok aklı başında yorumlar yapıyorsunuz. Yazdıklarınızı uygulayın ve bu psikopattan uzak durun.
Ayrıca zaten sevgiliniz varken nasıl iki şık arasında kaldınız anlayamadım?

X