2 mesajla terkedilmek

Doğru düzgün tanımadığımız icin tanışmak amaçlı sabahlara kadar konusuyoruz zaten. İnsanlar konuşa konuşa anlaşır ya hani? Erkekleri cok iyi tanımıyorum ucuz atlattığım bir tecrube oldu.
Tanışmak amaçlı sabahlara kadar sohbet mi etmek gerek
Doğru düzgün tanımadığın adamla telde fantezi yapıp ne bekliyordun ki
Adam nişanlıymış zaten
Sana böyle konuşmalarına izin verme

nişanlısına mı?
Nisanli oldugunu öğrenince her ikisine de hayirli olsun diyesim geldi. Kız icin üzülüyorum neticede o da kandırılıyor. Belki de öğrendi göz yumdu. Bilemiyorum. Kiza soylemeli miyim soylememeli miyim diye ikilemde kaldim ama hiç uğraşmaya değmeyeceğine karar kıldım. Aralarındaki iliski de beni hic ilgilendirmez.

Nisanli oldugunu öğrenince her ikisine de hayirli olsun diyesim geldi. Kız icin üzülüyorum neticede o da kandırılıyor. Belki de öğrendi göz yumdu. Bilemiyorum. Kiza soylemeli miyim soylememeli miyim diye ikilemde kaldim ama hiç uğraşmaya değmeyeceğine karar kıldım. Aralarındaki iliski de beni hic ilgilendirmez.
aslında kızın da adamın nasıl biri olduğunu bilmesi gerekiyor. ancak insan yine de yıkan ben olmayım diye düşünebilir.
adam dehşet kötü biriymiş. kurtulduğuna sevinmelisin

aslında kızın da adamın nasıl biri olduğunu bilmesi gerekiyor. ancak insan yine de yıkan ben olmayım diye düşünebilir.
adam dehşet kötü biriymiş. kurtulduğuna sevinmelisin
Haklısınız. Ben kurtulduguma mutluyum. zaten sadece bi sure sadece flört ettik hos zaman gecirdik o kadar, aramizda guven bağı oluşmamıştı. Bunu yaptığı ilk kisi ben de degilim eminim. Yanina kar kalıyor olmasini hazmedemiyorum sadece.
Hemen beni engelleyip geçmiş zaman nişan fotosunu paylaşması bende şunu düşündürdü. Kız ciddi sekilde ya şüphelendi ya da ögrendi. O da beni heryerden engelleyip kiza güven verme amacli fotoğraflarını paylaştı. Kız tam olarak ogrenmese bile icinde bi suphe vardır. Biraz akıllıysa şüphesinin peşinden gider. Öğrenip göz yumduysa zaten haketmiştir. O nedenle kizla muhattap olmayi düşünmüyorum. Doğrudur ya da yanlıştır napmam daha doğru olur tavsiyelerinize açığım.

Haklısınız. Ben kurtulduguma mutluyum. zaten sadece bi sure sadece flört ettik hos zaman gecirdik o kadar, aramizda guven bağı oluşmamıştı. Bunu yaptığı ilk kisi ben de degilim eminim. Yanina kar kalıyor olmasini hazmedemiyorum sadece.
Hemen beni engelleyip geçmiş zaman nişan fotosunu paylaşması bende şunu düşündürdü. Kız ciddi sekilde ya şüphelendi ya da ögrendi. O da beni heryerden engelleyip kiza güven verme amacli fotoğraflarını paylaştı. Kız tam olarak ogrenmese bile icinde bi suphe vardır. Biraz akıllıysa şüphesinin peşinden gider. Öğrenip göz yumduysa zaten haketmiştir. O nedenle kizla muhattap olmayi düşünmüyorum. Doğrudur ya da yanlıştır napmam daha doğru olur tavsiyelerinize açığım.
yani seni şuan anlayabiliyorum. her ne kadar adam karaktersiz çıkmış olsa bile onunla güzel zaman geçirirken yaşadığın duygularını hatırlayıp üzülmen çok doğal. tabiki alışma süreci olacaktır. ve şuan onun seni yok sayıp hiçbirşey olmamış gibi hayatına devam etmesi sende inanılmaz bir kin ve hazımsızlık oluşturuyordur. yani birebir aynı olmasa bile benzer şeyler yaşıyoruz hepimiz. ben de aynı şekilde yıllar önce biriyle buna benzer birşey yaşamıştım. adam kardeşleriyle tatile gidiyorum diyip sürekli beni de elinde tutarken meğer kız arkadaşıyla tatildeymiş. aynı anda ikimizi de idare etmiş. yani o zaman nasıl ağlayıp kahrolduğumu hatırlıyorum. tabiki adamın karaktersiz bir sapık olduğunu ben de biliyordum ama ona güvenip böyle ortada kalmanın acısını da yaşadım. ha o adam nişanlı falan değildi. diğer kızla da zaten tatil birlikteliği yaşamıştı. yan nerden baksan elle tutulur hiçbir tarafı yoktu.
yani şu aşamada sen ne yaparsan yap adam sana karşı her türlü sert davranır her yapacağın şey de tavrı daha da sertleşir diye tahmin ediyorum. en doğrusu uzak durman. tabi ki bir sürü yapılacak şey var. ama kendin için en doğrusu uzak durman derim

yani seni şuan anlayabiliyorum. her ne kadar adam karaktersiz çıkmış olsa bile onunla güzel zaman geçirirken yaşadığın duygularını hatırlayıp üzülmen çok doğal. tabiki alışma süreci olacaktır. ve şuan onun seni yok sayıp hiçbirşey olmamış gibi hayatına devam etmesi sende inanılmaz bir kin ve hazımsızlık oluşturuyordur. yani birebir aynı olmasa bile benzer şeyler yaşıyoruz hepimiz. ben de aynı şekilde yıllar önce biriyle buna benzer birşey yaşamıştım. adam kardeşleriyle tatile gidiyorum diyip sürekli beni de elinde tutarken meğer kız arkadaşıyla tatildeymiş. aynı anda ikimizi de idare etmiş. yani o zaman nasıl ağlayıp kahrolduğumu hatırlıyorum. tabiki adamın karaktersiz bir sapık olduğunu ben de biliyordum ama ona güvenip böyle ortada kalmanın acısını da yaşadım. ha o adam nişanlı falan değildi. diğer kızla da zaten tatil birlikteliği yaşamıştı. yan nerden baksan elle tutulur hiçbir tarafı yoktu.
yani şu aşamada sen ne yaparsan yap adam sana karşı her türlü sert davranır her yapacağın şey de tavrı daha da sertleşir diye tahmin ediyorum. en doğrusu uzak durman. tabi ki bir sürü yapılacak şey var. ama kendin için en doğrusu uzak durman derim
Beni o kadar iyi anladınız ki tam olarak hissettiklerim bunlar. Neyse ki Sinirliyken aksiyon almiyorum sakinlesmeyi bekliyorum. Konuşmak istemedigini soylendiginde kısa ama ağır bir mesaj yazmıştım. O ona yeter. Kendini degerli hissetmesin. Zaten hem onunla hem nisanlisi ile iletisime gecsem alacagim tepkiyi kestiremiyorum. Beni daha küçük duruma dusurebilir.
Ama iste insanoglu stalktan vazgecemiyorum ya da İnstaya attigim bir fotoyu gormesini istiyorum. Kaybettigin kiza don bir bak muhabbeti 😄

Beni o kadar iyi anladınız ki tam olarak hissettiklerim bunlar. Neyse ki Sinirliyken aksiyon almiyorum sakinlesmeyi bekliyorum. Konuşmak istemedigini soylendiginde kısa ama ağır bir mesaj yazmıştım. O ona yeter. Kendini degerli hissetmesin. Zaten hem onunla hem nisanlisi ile iletisime gecsem alacagim tepkiyi kestiremiyorum. Beni daha küçük duruma dusurebilir.
Ama iste insanoglu stalktan vazgecemiyorum ya da İnstaya attigim bir fotoyu gormesini istiyorum. Kaybettigin kiza don bir bak muhabbeti 😄
Hiç iletişime geçme büyük ihtimalle kız nişanlısını savunacak belki seni kıskançlıkla itham edecek daha da sinirini bozacak.

Merhaba hanımlar,
25 yaşındayım çocukluk asklarini saymazsak hic sevgilim olmadı😃 Girisken bir tip degilimdir. Dışardan çok soğuk ve sert durduğumu söylerler. Aslında de tam aksini cok eğlenceli ve enerjigimdir grubun muzibi hep ben olurum. Alimli güzel bir kadinim. Neyse konuya geçiyorum. Okul bitti pandemi basladi is hayatına girdim. Homeoffice çalışıyorum. Haliyle sosyal hayatim sıfır denecek kadar az, yeni insanlarla tanisamiyorum. Yakin arkadaslarimda bir bir evlenirken yalnızlığımı daha cok hisseder oldum.

Bikac ay once instagramda üniversitesiden birisi ekledi. Kendisi ile muhabbetimiz hic olmamisti ama ufak tefek kaçamak bakismalarimiz olmustu. Fiziksel olarak hoş bulduğum birisiydi. Bi sure sonra da mesaj attı. Tersleyeceğimi düşündüğü icin benimle konuşmaya hiç cesaret edemediğini geç kaldığı icin pişman oldugunu söyledi.beni rüyasında görmüş aklına takılmışım merak etmiş. Yersen🙃 Aileme kadar araştırmış kim ne is yapiyor nerdr okuyor öğrenmiş. Once mesajlasmaya daha sonra sabahlara kadar telefonda konuşmaya başladık. Gun icinde 2dk da olsa bi sesini duyayim diye arardi. Gelecek planlarina beni de katardı. Farklı sehirlerde oldugumuz için bulusamadik ama planini yapmıştık. Arada cinsellik konuşmak isterdi benim de hoşuma gittiği icin karşı koymazdim. Sevgililikte cinsellik olabileceğini onceden de bikac kez yasadigini söyledi. Bu beklentisini karsilayamayacagimi sevgililikte bunu erken bulduğumu söyledim. Kendisini kesinlikle yargılamadigimi eğer devam ettirmek istemezse de anlayisla karsilayacagimi birbirimize iyice bağlanmadan bitirebilecegimizi söyledim. Hazir oldugum zamana kadar bekleyeceğini söyledi.

Neyse biz çok güzel muhabbetlerimize devam ettik. Yine bir Gece sabaha kadar telefonda konustuk sabah mesaide molaya çıktığında aradi. Birbirimize fotolar attık vs her sey yolunda.Sık foto attığımız icin instagramdan daha cok mesajlaşırdık.
Akşamına bir mesaj…
Hesabim çalındı girme hesaba.
Kim neden çalsın nasil oldu dedim. Cevap, Konusmak istemiyorum uzatmayalim lutfen kendine iyi bak… instagramdan engellemiş daha sonra rehberinden de sildi sanırım fotosu gitti.
Neyi neye yoracağımi şaşırdım .
kaçar gibi engellemesine mi bozulayım benimle gönül mu eğlendirdi ona mi yanayım. 2 saatte ne değişmiş olabilir bu kadar.
Bende hic üstelemedim oyunculuğuna hayran kaldığımı, hesabım çalındı gibi yalanlarla küçük düşmek yerine acikca kısa bi boşluğum vardi seninle gönül eğlendirdim bitti diyebilirdin, hayatindakiler ve kendisi adına üzgün oldugunu söyledim. Ama icim icimi yiyor. Benimle konuşmak dışında wp ye girmeyen cocuk devamli cevrim ici. Ben böyle sudan çıkmış balık gibi olmuşken o muhtemelen su an cok mutlu ve bunu hazmademiyorum. Zaten aramızda bi guven bağı oluşmamıştı ama bana yaşattığı şok ve 2 mesajla bitirmesi gururumu cok kırdı. Bi aciklamayi hakettigimi düşünüyorum. Ben yeni bi kiz buldum seninle oyun oynadim dese bu kadar kırılmazdım. Hanımlar bu islerde hic tecrubeli ve iyi degilimdir. İcimde volkanlar patlıyor uzun uzun mesajlar atıp içimi kusmak istiyorum. Sonra pişman olmaktan, alacağım cevaplardan korkuyorum. Ama hiç bişey yapmadan da duramıyorum. çok basindayken bitmesi iyi oldu diye kendimi teselli ediyorum anca.

Uzun suredir ciddi bi iliskisi olmadigini söylemişti ama Bence sevgilisiyle bozuştuğu sürede benimle konuştu barışınca da tekmeyi bastı.
Lütfen bi akıl verin. Desteginize cok ihtiyacim var😔

edit: evett hanimlar genel olarak tahminimiz doğru çıktı. Beyefendi benimle konuşurken 1 aylık nişanlıymış. Beni instagtamdan apar topar engelleyip eski Nişan fotografini paylaşmış. Suphesini cektigi nisanlisinin güvenini kazanmak icin muhtemelen. Kızi görünce daha da üzüldüm adina.
Bi hayır gelmeyeceği belliymiş bundan Allah yüzünüze bakmış

X