2.sezeryanda vajinaya el mi sokuyorlar?

Valla üç ay oldu hala yanlar üst taraf his yok bende. Atlattık şükür sağsalim ne yapalım :)
Allah sağlıkla büyütmek nasip etsin ağrı yoksa korkma o kısımdaki hissizlik kalıcı mı bilmiyorum ama ben doğum yapalı 4 sene olacak dikişin olduğu yer değişik uyuşuk mu diyeyim hissizlik var o kısımda

Allah sağlıkla büyütmek nasip etsin ağrı yoksa korkma o kısımdaki hissizlik kalıcı mı bilmiyorum ama ben doğum yapalı 4 sene olacak dikişin olduğu yer değişik uyuşuk mu diyeyim hissizlik var o kısımda
Dikiş kısmı değil benim aşağıya kadar, bacak araları yok, bikini bölgesi üst kısmına kadar yok yani inşallah geçer ya

Merhaba ben ilk doğumu sezeryan ile yaptim. 2. Ve 3. Sezeryan doğumda doktor kanı temizlemek için, dogum sonrası el sokuyormus. Pek inanasim gelmedi ama korktum. Doğrumu bu
Merhaba hiç kimse ameliyathanenin içini bilemez. Ben kısa bir süre çalışmıştım. Her hastada değil ama bazı hastalarda vajinanın içine ameliyathane hemşiresi elini sokup hafifçe biriken kan ve kan pıhtılarını temizliyordu. Önemli olan bebeğin de annenin de sağlıklı olması küçük ayrıntılara takılma sen.

Sezeryan çok zordu evet yanımdakiler o gün anlatiyor bir daha asla yürüyemicem diye ağlamışım saatlerce asla asla yürüyenem ben artık diye 😕😀 şimdi bebeğim 1 yaşını geçti beraber yürüyoruz demem o ki zor ama geçiyor sezeryanda yarası da hissettirdikleri de yani ben hatırlamıyorum bike açıkcası

Bastırma var da el sokmayı şimdi duydum 3 tane sezeryan yaptım öyle birşey ne gördüm ne duydum🙄

Yaaa peki rahim içinde kan kalmasın diye mi bastırıyorlar gerçekten bir de nasıl bastırıyorlar? Kusura bakmayın meşgul ediyorum sizi 😊
Merhaba, 2 sezeryanim var ikisinde de bastirma olayi oldu, ama anlik bir agri korkmayin lütfen geçici zaten anlik birsey, bana da biriken kanlari temizlediklerini söylediler, ve karnim gercekten de ikisinde de kalmadi, sonrada biraz kum. torbasi koydular

X