İlköğretim Yorum ve Soruları 2.sınıfı bitirip 3e geçenler yeni dönemde burada buluşalım

tüm dersler hangi yayıncılığın öğretmen şeker yayıncılığı önerdi , benim kızım geçen sene 3. sınıfların denemelerinde ve dersanelerin denemelerinde il genelinde dereceye girmişti, o yüzden öğretmeni kızınıza hafif gelir hariçten tudemin 5li setini alırsanız iyi olur dedi bütün hepsini alıcaz

selam canım tüm dersler aydan yayıncılığa ait

teşekkürler kızlar,bende evde kendim desteklemeye karar verdim umarım başarılı olurum.

senin adına sevindim canımm
evde bol bol tekrar yaprırırsın artıkk
evet canım paranın yarısı okula kalıyormuş yarısınıda öğretmenler alıyormuş
geçen sene biizm öğretmenimiz söylemişti
[/QUOTE]

ilgine teşekkür ederim canıma.s.

senin adına sevindim canımm
evde bol bol tekrar yaprırırsın artıkk
evet canım paranın yarısı okula kalıyormuş yarısınıda öğretmenler alıyormuş
geçen sene biizm öğretmenimiz söylemişti

ilgine teşekkür ederim canıma.s.[/QUOTE]

rica ederim şekerim
burda birbirimize yardımcı olmak paylaşmak için varız opuyorumnanaktan

ilgine teşekkür ederim canıma.s.

rica ederim şekerim
burda birbirimize yardımcı olmak paylaşmak için varız opuyorumnanaktan
[/QUOTE]

çok haklısın, insan kendi yaşadığı sorunlara yakın birilerini görünce çözüm bulmak da o kadar kolay oluyor.

huhu kızlar kimsecikler uğramıyor artıkk
dersleriniz nasıl gidiyor
biz henüz yazılı felan olmadık aslında yapsa iyi olur
bakalım geçen seneden beri gerileme varmı

2. sınıf karnemiz hepsi 5 geldi
bakalım bu sene nasıl olacak

hu huuu ben burdayım ben kaydirigubbakcemile3 seninle ben boş bırakmıyoruz topiği.yarın değerlendirme sınavı yapacakmış öğretmenimiz.iyi bir sonuç alır inşallah :Saruboceq:

bizim öğretmenden ses yok henüz
bakalım ne zaman olacaklar sınav

bizimde daha sınav olmadı ama deneme yaptı ilk hafta

kızlar çarpım tablosunu kaça kadar öğrendiler sizinkiler???
Teyzemin kızı da 3e geçti de

teşekürler ekinnaz inşallah.bizimkilerde ilk hafta ritmik saymaları bitirdiler.

kızlar çarpım tablosunu kaça kadar öğrendiler sizinkiler???
Teyzemin kızı da 3e geçti de

arkadaşım çarpım tablosunu geçen sene öğrenmişlerdi, bu sene ritmik saymayla başladılar ritmik saymayada 9lardan başlattı şimdi altılardalar 100'e kadar saydırıyor

canım geçtiğimiz hafta tamamını ritmik sayarak ezberleyin demişti öğretmenimiz.ben ezberlettim oğluma.

arkadaşım çarpım tablosunu geçen sene öğrenmişlerdi, bu sene ritmik saymayla başladılar ritmik saymayada 9lardan başlattı şimdi altılardalar 100'e kadar saydırıyor

kızlar ritmik sayma dediğiniz mesela ikilerde 2 4 6 8 gibi sırayla böyle saymak mı??

çarpım tablosunu da daha doğru düzgün ezberleyemedi ben çalıştırcam bu sene çok işim var yaaa :gitme:

birde bölme işleminde kaç basamaklı sayıları bölüyorlar en fazla???
hakkınızı helal edin:gitme:

kızlar ritmik sayma dediğiniz mesela ikilerde 2 4 6 8 gibi sırayla böyle saymak mı??

çarpım tablosunu da daha doğru düzgün ezberleyemedi ben çalıştırcam bu sene çok işim var yaaa :gitme:

birde bölme işleminde kaç basamaklı sayıları bölüyorlar en fazla???
hakkınızı helal edin:gitme:

evet canım ritmik sayma 2'şer, 2'şer, 3'er 3'er 100'e kadar sayma , ezber yaptırırken bir konu üzerinde 2-3 gün durursan kavraması daha iyi olur
bölme işleminde 2 basamaklı ve 3 basamaklı sayıları 1 basamaklı sayılara bölme işlemi ağırlıklı bu sene
benim sana tavsiyem yardımcı kitap alırsan yöntemleri iyi anlar vede çocuğa anlayacağı gibi anlatatırsın kolay gelsin canım

dün basamak ve basamak değerlerinden test oldular.30 soru 2 yanlışı var oğlumun. dikkatsizliğinden 2 sayıyı yanlış yazmış.yine de buna şükür :nazar: pazartesi de hayat bilgisinden test olacaklarmış.

bizimm öğretmenn kızlarr hergünn ödevlerii kontroll ediyorr kimm yapmışş ve yapmamışş diyee yapanlarr artı alıyorr mesalaa birdeee kitapp okuyunn evdeee ,kitabıı bitiripp gelenede 2 artı veriyorr
yazıyadaa çokk önemm veriyorr kızım dahaa öncee başkaa okuldaydıııı öğretem hiçç uyarıı vermezdii bu öğretemendeenn çokk uyarı aldıkk vee hergünn kimm dahaa güzell yazı yazııyorsaa onadaa artıı veriyorr
ve hergünn çocukalrr dahadaa güzell yazmakk ve kitap okumakk için hevesleniyorlarrr,mesala kızımm şimdii 7 de elinee kitapp alıpp okuyorrrrrr

15 gün boyuıncaa kimm artılarıı fazlaa topladıysaa 15 öğrencii tiyatrayoo götürülecekk yadaa sinemayaa nereyii isterlersee çocuklarrrrr

onlarıı böylee dahaa çokk zevklee ödevv yapmayaaa sevk ediyorrrr

şimdii kızımm artıı alabilmekk içinnn hemenn ödevinii bitiripp elindee hikayee kitabıylaa geziyorrr

X