2 ve üstü tüp bebek deneyenler ve denemeye devam edenler buraya

Valla denemedim hiç. Çünkü benim öyle aradan seçeyim dediğim embriyom yoktu :KK43: olsa denerdim ama. Benim her denememde sonuçta 2 embriyom kaldı denemelik ve hiçbiri çok iyi kalite de değildi. İyi-orta ve orta şeklinde çıkıyordu.

Ama bu da olmazsa ben de yine ısrarla isterdim test sanırım. Çünkü evet hasta embriyo zaten yüksek oranda tutmuyor ama her transfer beni psikolojik olarak etkiliyor. Ama doktorum gerek yok demişti bana. Dediğim gibi hasta embriyo büyük oranda zaten tutunmaz diyorlar.
Benim de gerek yok demişti ama şimdi ne diyecek bilmiyorum 🤷🏻‍♀️ Kürtaj günü konuşurum artık 😔

Eğer bir daha denemeyi düşünürseniz size tavsiyem taze transfer denemeniz. Sanırım hepsi dondurulmuş olmuş. Benim de ilk 2 denemem dondurulmuştu. Havuz olsun dedik çünkü. Ama 3.taze deneme tuttu. Sonra biraz araştırdım. Yumurta sayısı düşük ve orta olan kadınlarda taze transfer daha başarılıymış istatiksel olarak. Çok yumurtası olanda donmuş daha iyiymiş.
Bnm bundan önce iki tedavimde de taze transfer oldu ama tutmadı kader mi şans mı bilmiyorum bnm rezerv az olduğu için havuz yapılıp sonrada dondurulmuş transfer edilecek Rabb'im kucaklarimizi doldursun inşallah

Canım benim Haziran’da 4. Denemem olumsuzdu.Eylül’de 5.‘yi denedim.Çok şükür bu kez tuttu 🧿🤲ama bilmiyorum devam edecek mi?Çok arkadaş var ilerleyen haftalarda kaybeden.İlk kez tuttuğu için korku var tabii 😔Allah isteyen herkesin sağlıkla kucağına almak nasip etsin.Benim bir arkadaşımda da yumurta azlığı var bazı aylar olmuyor ama,mutlaka her ay git kontrole , yumurtanın olduğu aylar oluyor.O ay varsa başlarsın hemen tedaviye🧿🤲Hepimiz için dua ediyorum.
Allah sağlıkla dogurmayi nasib etsin bir omir yoldaş olsun Bize de basın etsin🤲 Merkezi değiştirmismiydiniz peki?Kime gitmistiniz.Yasiniz kaç acaba,sorun yumurta rezeev azligimiydi yani amh düşüklüğumiydu?

Bnm bundan önce iki tedavimde de taze transfer oldu ama tutmadı kader mi şans mı bilmiyorum bnm rezerv az olduğu için havuz yapılıp sonrada dondurulmuş transfer edilecek Rabb'im kucaklarimizi doldursun inşallah
Benim de yaş 44 rezerv çok az. İkinci sin denemeyi yapacam ama geçen ay yumurta çıkmadı Dr kendi aehrmi İstanbulmu kararsızım istanbuk zor geliyor.Bir de aynı şey gibi geliyor oraya gidip fayda görmeyen de oluyor kararsizim çok:KK43:napsam bilemedim.:KK43: Canım istemiyor bir de deneyip olmazsa son umudum da ortadan kalkacak diye.Ama zaman da yok Sonraki refle bırakmasın var Bugün reglin birinci günü Pzt yumurta görünürse baslamam.lazim ..Keşke biri bana şu dra git dese bu daha iyi dese.istihareye mi yatsaydim.Regl de oldum..Napacam bilmiyorum. :KK43:

Benim de yaş 44 rezerv çok az. İkinci sin denemeyi yapacam ama geçen ay yumurta çıkmadı Dr kendi aehrmi İstanbulmu kararsızım istanbuk zor geliyor.Bir de aynı şey gibi geliyor oraya gidip fayda görmeyen de oluyor kararsizim çok:KK43:napsam bilemedim.:KK43: Canım istemiyor bir de deneyip olmazsa son umudum da ortadan kalkacak diye.Ama zaman da yok Sonraki refle bırakmasın var Bugün reglin birinci günü Pzt yumurta görünürse baslamam.lazim ..Keşke biri bana şu dra git dese bu daha iyi dese.istihareye mi yatsaydim.Regl de oldum..Napacam bilmiyorum. :KK43:
Hiç umudunu kaybetme bende hep umutsuzdum 3 ay yumurtam olmadı destek gıdalar aldım artık heray yumurtam oluyor 1 tanede olsa bazen erken çatladı bide embri oluşmadan bozuldu şimdi biri 8 hücreli biri on hücreli ikinci gün embriyosu donduruldu bu ay gidemedim tatil olunca memlekete gittim pazartesi günü tekrar gidecem doktora yumurta varmı yokmu bakacak varsa bi opu daha olcam bakalım nasip kısmet

Allah sağlıkla dogurmayi nasib etsin bir omir yoldaş olsun Bize de basın etsin🤲 Merkezi değiştirmismiydiniz peki?Kime gitmistiniz.Yasiniz kaç acaba,sorun yumurta rezeev azligimiydi yani amh düşüklüğumiydu?
Canım maalesef bu tutan boş gebelik oldu, 10 gün önce kürtaj oldum. Ben İzmirde tedavi gördüm. Farklı merkezlerde 5 kere denedim. 5.sinde tutmuştu ama o da boş gebelik oldu. Hayırlısı olsun. Yaş 40, kendimi hazır hissedince başlarım artık yeniden.

Canım maalesef bu tutan boş gebelik oldu, 10 gün önce kürtaj oldum. Ben İzmirde tedavi gördüm. Farklı merkezlerde 5 kere denedim. 5.sinde tutmuştu ama o da boş gebelik oldu. Hayırlısı olsun. Yaş 40, kendimi hazır hissedince başlarım artık yeniden.
Hadi yaa🙁 kaç toplama.yapilmisti pgt yapilmismiydi oncekilerle aynimiydi farklı Ted uygulanmismiydi.yine İzmir'de mi yapteacaksiniz

Hadi yaa🙁 kaç toplama.yapilmisti pgt yapilmismiydi oncekilerle aynimiydi farklı Ted uygulanmismiydi.yine İzmir'de mi yapteacaksiniz
Pgt yapılmadı.İş nedeniyle İzmir’deyim, yaza kadar denersem mecbur burada deneyeceğim , pgt düşünüyorum ama bilmiyorum pgt yaptıracak embriyom oluşacak mı , geçen bir arkadaştan topladılar , hiç 5. Güne giden embriyosu olmadı.Bilmiyorum valla , biraz dinlenip düşüneceğim ne yapacağımı.Kürtajın psikolojik sıkıntısı devam ediyor bende.

Başak dizer kivancin karısı 44 yaşında hamileymis tüp bebek le büyük ihtimal.Nerde yaptırdıki yurt dışındami....canım sıkkın napacam🙁

X