20 aralık 2023 tüp bebek transferi olanlar

Bugün 10.gunum yarin test verecegim cok korkuyorum olmazsa diye
Korkmayınnn dua edin bol bol 🌸 olacak oldum mu olur. Aylarca adet gördüğünü sanan kadınlar var ama sağlıkla doğuruyorlar merak etmeyin ☺️ doktorunuzla iletişime geçin belki kan sulandırıcıyı keser

Hic test yapmadim valla korkumdan 3.gun embriyosu olsada cikmaz moralimi bozmamak adina bende yarin kan verip oyle gorcem sonucu

Valla en güzeli gününü beklemek kızlar ☺️ evde o stres korkutucu oluyor. Ayrıca idrara geç karışıyor o yüzden de yapmadım ben.

İnş canım 🤍 Bu sabaha karşı yine peçeteye geçen pembe kanama oldu. Dua edin inş birşey yoktur. ☹️
7.gün olmuştu yerleşme kanaması dedik ama bu ne şimdi çok korkuyorum
Canim selam benimde bugun 9.gunum bugun 3 defa kahverengi akinti geldi. Beta hcg dun yaptirdim 68 cikmisti. Senin ki devam ediyormu ne durumdasin? Akinti cok tedirgin etti beni de

Canim selam benimde bugun 9.gunum bugun 3 defa kahverengi akinti geldi. Beta hcg dun yaptirdim 68 cikmisti. Senin ki devam ediyormu ne durumdasin? Akinti cok tedirgin etti beni de
Canım selam çok şükür pembe rengi akıntı yerleşme kanamasıymıs.
10.gun 549 cıktı, sonra 1 gun once yıne pembe geldı peçeteye cok korktum 13. gun gıttım test verdım 1774 çıktı. Cuma kontrol var bakalım.
Daha önce iki düşüğüm kımyasal yanı oldugu ıcın hep tedırgınım malesef. Ama ozellıkle cok yogun olmadıkca ve agrın olmadıkca endıselenme dıyor doktor

Doktor bu seferde rahim filmini yenileyelim genetik test yapalim diyo embriyo yumurta ve spermle ilgili sorun yoktu diyo

Arkadaşlar bana 20 Aralık'ta transfer yapılmıştı ama tutmadı.Hic bir sıkıntım yok .sonra Dr m bağışıklık testi istedi yüksek olması hamile kalmaya engelmis.Test yaptım yüksek çıktı şuan bir ilaç kullanıyorum.Tüp işine biraz ara verdik.

Benim tutmuştu ama 6. Haftasında kalbi durmuş. Kürtaj olmak zorunda kaldım. Tüp bebek doktorum başka şehirde takibimi yapan doktorum dedi ki kromozom problemi olduğunu düşünüyorum çünkü kan sulandırıcı almışsın çokça. Ama biz genetik testlerimizi yaptırdık eşimle. Temiz çıktığı için gerek duymadılar.
Genetik testi temiz çıkmasına rağmen böyle bir sorun yaşayan var mı?

X