20 günde 6 kilo verdim

Aydinaydin

Guru
Kayıtlı Üye
25 Ağustos 2009
753
32
74 kiloya çıkmıştım, her zaman kilom 65 civarında olurdu. :KK43: ilk 3 gün protein diyeti yaptım, 4. günden itibaren, sabah limonlu suyumu içip kahvaltıda zeytin peynir omlet maydonoz domates salatalık vs yedim, ekmeksiz, yanında kavrulmamış badem+ceviz
öğlenleri nedense acıkmadım meyve + badem yetti bana
akşamları çorba, kefir, zeytinyağlı salata.
şeker ve ekmeği kestim, hiç su içmezdim, 2,5 lt içiyorm zorla
bir de 3 öğün yiyorm ve aralarda 4-5 saat hiçbişey yemiyorm
böyle kızlar benimki, sanırım karatay & dukan karışımı bişey
şu anda düzenim karışık evime döndüğüm gibi yürüyüşe de başlıycam 60a inmek istiyorm, daha 8 kilom var :KK17:

Yazdiklarin cok motive edici. Hic spor yaptin mi acaba bu surecte? Ben de son bir yil icerisinde tam 7 kilo aldim :KK43:

Yazdiklarin cok motive edici. Hic spor yaptin mi acaba bu surecte? Ben de son bir yil icerisinde tam 7 kilo aldim :KK43:

ben ekmek çok severim, makarnayı bile ekmekle yiyesim gelir o derece. tatlıyla aram yok, çayı falan da yarım küp şekerle içerdim. ekmeği kesip su içmeye başlamam faydalı oldu sanırım. verirsin canım benim 7 kilo büyük bişey değil

bravo kilo vermek gerçekten dünyanın en zor işi
bende bir topik açtım bir liste buldum koydum bana göre ama daha ancak 2-3 kilo arası verebildim 1 ayda
bu aralar misafirler gezmeler derken sıkılaştıramadım hemen durdu kilo vermem
tekrar başlıcam inşallah çok sıkı tutmak gerekiyor yoksaaaa
1 gram bile gitmiyorrrrrrrrrrr
Allah kolaylıklar versin canım

bravo kilo vermek gerçekten dünyanın en zor işi
bende bir topik açtım bir liste buldum koydum bana göre ama daha ancak 2-3 kilo arası verebildim 1 ayda
bu aralar misafirler gezmeler derken sıkılaştıramadım hemen durdu kilo vermem
tekrar başlıcam inşallah çok sıkı tutmak gerekiyor yoksaaaa
1 gram bile gitmiyorrrrrrrrrrr
Allah kolaylıklar versin canım

Senin kilon çok değil, hem yavaş yavaş verince geri de almazsın.. inşallah fıstık gibi olalım hepimizz :21:

Senin kilon çok değil, hem yavaş yavaş verince geri de almazsın.. inşallah fıstık gibi olalım hepimizz :21:

sağolasın canım kilon çok değil diyerek içime su serptin
ben karar verdim her haftanın 2 günü pazartesi ve salı mutlaka bişeyler yapacam
ilk haftanın ilk günleri pirinç lapası 2 gün
ikinci haftanın 2 veya 3 günü lahana çorbası diyeti
böyle böyle her hafta bişeyler yaparak biraz daha hızlandırcam kilo verimimi
yoksa normal diyet olunca uyamıyorum boşluyorum böyle hiç olmazsa boşlamam inşallah

ben ilk 3 gün yaptım:sadece proteinli gıda yiyosun, yağ, sebze, meyve vs yasak
ne yiyebilirsin; yağsız kıyma, yumurta, yağsız peynir - yoğurt - ayran, tavuk - balık..
ben sabah yağsız kıyma ile omlet yiyodm 2 yumurtadan
öğlen ızgara tavuk + ayran
akşam balık olur haşlanmış yumurta olur, çılbır olur...
2 günden fazla yapma, sonuçta tek tip beslenme
ama çok faydalı olduğuna emin olabilirsin :KK16:

acıktıkça peynir - yoğurt- ayran- tavuk yiyebilirsin. sadece protein alıcaksın, karborhidrat (ekmek gibi) , yağ, meyve sebze yokk. aç kalmıosun yani asla. özellikle yumurta çok tok tutuyo, ben haşlayıp yiyodm. bol su iç. ben 2 sene önce 1 hafta yaptım 4 kilo falan verdim, ama uzun yapınca halsizleşmiştm

ben ekmek çok severim, makarnayı bile ekmekle yiyesim gelir o derece. tatlıyla aram yok, çayı falan da yarım küp şekerle içerdim. ekmeği kesip su içmeye başlamam faydalı oldu sanırım. verirsin canım benim 7 kilo büyük bişey değil

Canim ayni sekilde yemek yemeyi inanilmaz seviyorum ozellikle pizza, makarna v.s. yalniz yasadigim ne kolay oluyorsa onu yedim. Ofiste tum gun oturarak calistigim icin kilo aldikca aldim. Hemen hemen her aksam cikolata yedim az da olsa.

Atkins diyetine basladim dort gun once bende ve cok ilginc bir sekilde acikmiyorum, ilk defa yapiyorum bu diyeti umarim ise yarar.

Canim ayni sekilde yemek yemeyi inanilmaz seviyorum ozellikle pizza, makarna v.s. yalniz yasadigim ne kolay oluyorsa onu yedim. Ofiste tum gun oturarak calistigim icin kilo aldikca aldim. Hemen hemen her aksam cikolata yedim az da olsa.

Atkins diyetine basladim dort gun once bende ve cok ilginc bir sekilde acikmiyorum, ilk defa yapiyorum bu diyeti umarim ise yarar.

Atkins diyetini açabilirmisin merak ettim. bende çabuk acıkanlardanım yemeyi seviyorum. birde akşama kadar iş yerinde oturunca diyet yapmak iyice zorlaşıyor. benim bölgesel kilom var hareket olmadığı için de gitmiyor hatta artık selilüt oluşmaya da başladı. basen kalça göbek çok değil 5 kilo vermem gerek. benim metobolizmam yavaş sıkamıyorum kendimi. acıkma olayını ve tatlı olayını bastırmam gerek.63 kiloydum 3 kiloyu verene kadar göbeğim çatladı desem yeridir. kaldı 5 kilo bana da yardımcı olun yol gösterin. herkes bildiklerini paylaşırsa güzel olur. ben şu sıralar metobolizma hızlandırıcı çaya başladım. 2 elma 1 çubuk tarçın karanfil karabiber 15 bardak su. bunları kaynatıyorum sürahiye dolduruyorum her bardağıma yarım limon sıkıyorum. bu biraz tatlı isteğini bastırıyor.

Atkins diyetini açabilirmisin merak ettim. bende çabuk acıkanlardanım yemeyi seviyorum. birde akşama kadar iş yerinde oturunca diyet yapmak iyice zorlaşıyor. benim bölgesel kilom var hareket olmadığı için de gitmiyor hatta artık selilüt oluşmaya da başladı. basen kalça göbek çok değil 5 kilo vermem gerek. benim metobolizmam yavaş sıkamıyorum kendimi. acıkma olayını ve tatlı olayını bastırmam gerek.63 kiloydum 3 kiloyu verene kadar göbeğim çatladı desem yeridir. kaldı 5 kilo bana da yardımcı olun yol gösterin. herkes bildiklerini paylaşırsa güzel olur. ben şu sıralar metobolizma hızlandırıcı çaya başladım. 2 elma 1 çubuk tarçın karanfil karabiber 15 bardak su. bunları kaynatıyorum sürahiye dolduruyorum her bardağıma yarım limon sıkıyorum. bu biraz tatlı isteğini bastırıyor.

Cok fazla kilon yokmus kaybetmen gereken ne kadar guzel. Benim 8 kilo kadar vermem gerekiyor. Atkins diyeti cok basit bir diyet ki ben pek diyet yapamam. Dusuk karbonhidratli seyler seyler yiyorsun. her yiyecegin puani var ilk asamada gunde 20 puani asmaman lazim canim. Hatta forumda arastirirsan konusunu da bulabilirsin, ya da kendi websitesi de var Turkcesi varmi bilmiyorum. Iphone uygulamasi bile var ki inanilmaz kolaylik sagliyor bana.

Her aksam cikolata yemeden duramazdim ben ama su an hic yemek istemiyorum, kontrol edebiliyorum kendimi bu yuzden cok hosuma gitti bu diyet. Bugun tam bir hafta oldu ve hic kacamak yapmadim. 66 kiloyla baslamistim su an 64 kiloyum ilk asamada su kaybi oluyor o yuzden hemen birakmamak lazim. 2-3 ay kadar yapmayi planliyorum.

X