20 kilo verdim ama yeniden olmuyoooo :(

diyet ne allahını seversen gülüm boş ver diyet kelimesini sil belleğinden sağlıklı güzel olucam de bismillah de başla ilk önce
2 kaşık yoğurda 1 er çay kaşığı
tarçın
zencefil
zerdeçal kat yemeklerden yarım saat önce lüplet:)) hem iştahını kapatacak hem yağ yakımını hızlandıracak hemde tatlı isteğini bitirecek canın ne istiyorsa ye ama acıkmayı bekleacıkmadan hiçbirşey yeme bir boy küçült tabağını da karnın burkulmaya başlayınca yemeğini ye yavaş sakin tadını çıkara çıkara iyice çiğne hiiiç acele etme ha doymadın mı az daha yersin ama inan ki gerek kalmayacak:)) günde 1-2 kere de sıcak suya 2 kaşık elma şirkesi 1 silme tatlı kaşığı karanfil 1 tatlı kaşığı bal kat afiyetle iç hiç vermezsen haftada 1 KİLO GARANTİİİ gider troid bezim bile yok metabolizmamı çalıştırsın ben bile bunlarla kilo veriyorum az az da olsa normal biri haydan haya verir bu kadar da iddalıyım :))

:KK60: haklısın canımm :) yazdıgın 2 tarifide denicem inşallah dedigin gibi haftada 1 kilo veririm oda kabulüm benim. :)

:KK60: haklısın canımm :) yazdıgın 2 tarifide denicem inşallah dedigin gibi haftada 1 kilo veririm oda kabulüm benim. :)
benim metabolizma ilaçla çalışıyor zar zor troid bezim yok senin sorunun yoksa 1 de gider 2 de ama altın kuralı sakın unutma MORAL hormonlarının dengede çalışmasını sağlar mutluluk adranalin gibi salgılar saldığı için moralimiz çökerse kilo vermede yavaşlıyor o yüzden moralini yüksek tut sürekli yaza kadar her gören aaaa ne kadar değişmişsin diyecek :))

Canim boy 1,55 90 kg diyosun ve yasinda daha kücük önünde kocaman bir zaman var düsünsene evleneceksin begenileceksin gelinlik giyceksin fln fazla kilo hem sagliga hemde kendine zarar. Kurtul bu kilolardan.

diyosunuz ama nasıl işte. bende memnun degilim bu durumdan

Ya ıstediğini yiyeceksin . Ya istedıgını gıyeceksın.. :KK66: bence keskinlikle dıyetısyene başvurmalısın.. Tahlıl falan ısteyebılır.

arkadaşlar daha önce 20 kilo verdm fakat tekrar diyete başlayamıyorum içimden gelmıyo beni hırslandıracak bişeyde bulamıyorum hiçbi şeyi umursamıyorum cunku :S kendi kendime konusuyorum ediyorum fakat 1 gün başlıyosam 2. gün gene aynı :S ne yapcam bilemiyorummm :KK43: acillllen 10 15 kilo vermem gerekkkk :KK43:

fikri olanlar fikirlerinizi önerilerinizi söyler misinz ? :s​
20 kilo verdım yazmışsın 20 kılo Veríp alınmı geri yada vermiş halin 90 mı

Anladım 20 kg verdiysen gerisini de verebilirsin bence. Duraklama dönemine girmiştir 1 hafta ile 2 ay arası sürebilir tavsiyem çok aç kalma sık sık hafif beslen vücut kendini koruma psikolojisine alıyormuş.. biliyorsundur vücudun harcamaya kıyamadığı tek şey yağlar :KK66:)

Anladım 20 kg verdiysen gerisini de verebilirsin bence. Duraklama dönemine girmiştir 1 hafta ile 2 ay arası sürebilir tavsiyem çok aç kalma sık sık hafif beslen vücut kendini koruma psikolojisine alıyormuş.. biliyorsundur vücudun harcamaya kıyamadığı tek şey yağlar :KK66:)

haklısınn :)) sarımsak kürünü denicem birde inş umdugum gibi olur .. senin bi bilgin varmı bu kür ile ilgili..

Hıc bılmıyorum kokusundan rahatsız olurum bıde mideme dokunur dıye denemedım ben :KK43:

:KK43: yaa bende kokudan degilde midem rahatsız olur diye bide vucudum sarkar kiloları geri alırmıyım diye korkuyorum. nettede arastırdım ama nedeyenler hiç yorum yapmamıs. hep deneyecek olanlar yazmıslar :S arada kaldm

X