20 yaş - 30 yaş KK Güzelleri de Buraya !

R

Roselin

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi Roselin
Hadi kızlar burda hayata dair iyi kötü tecrübe hikaye dert sevinç herbişeyimizi paylaşalım.bir sevgi yumağı oluşturalım kaydirigubbakcemile5 tahmin ediyorumki bu yaş aralığındaki KK güzelleri ya evlenmeyi artık düşünmeye başlamış veya evlenmek üzere olan yada evliliği yeni olan bayanlar olacaktır.Yeni dedimse 10 yıl bile bence yeni sayılır kaydirigubbakcemile2 hadi toplaşalım kaynaşalım KK daşlarım... :teytey: :dance:

Son düzenleyen: Moderatör:
  • Konu Sahibi Roselin
bende geldım gencım guzelım ozelım...hepınızı uzerım...
hadı toplanın be kk lı guzel gacılar....

• Konu Sahibi Roselin
ben de geldim ben dee huuhudelikafadulden
selamlar herkese kızlar a.s.

• Konu Sahibi Roselin
Kızlar benim sevgilim uzakta.sevgililer gününde oa nasıl bi hediye yapayım sizce.önerilerinizi bekliyorummm.ayrıca doğum günü de aynı zamana denke geliyor hemen hemen

• Konu Sahibi Roselin
Anaaaaaaaaaaa kıs bi tane fikir veren olmadi haaaa.nerdesiniz güsel KK hanımlarııııı

• Konu Sahibi Roselin
hem 20-30 arasıyım hemde evlenme üzereyim geldim :lepi:

• Konu Sahibi Roselin
Ha kaç gündür direk oldum buraya ne geln var ne gidenn.iyikim geldin canım :) Hoşgeldiiiinnnnn

• Konu Sahibi Roselin
hoşbuldum roselin noldu evlenmeee mi karar verdin gülüsü

• Konu Sahibi Roselin
bende geldım sel gelıyor kapatın kapıları....

• Konu Sahibi Roselin
ben senden önce geldim duygu kafsııı sen çık git beni aldı bi kerem.
hem sen evlenmek üzere olan bi rgenç kız bilem değilsin hıııııhh

• Konu Sahibi Roselin
Sele fırtınaya duyguya herbişeye açığız kızzzzz delikafadulden muhabbet muhabbeti çeker hihoyyyt

• Konu Sahibi Roselin
efet ama duygu beni istemiyo

• Konu Sahibi Roselin
Hehe evlenmeye karar vereli çok oliiiiiyorda daha faaliyete geçemedim 1,5 senedir nişan yüzüğümle oturuyom sessiz sakin uslu uslu kaydirigubbakcemile3

• Konu Sahibi Roselin
Yooooooooooooqqqq duyguma da sana da kıyamam ikinizede açık kapım güller

• Konu Sahibi Roselin
kısss sende bendensin bende bir buçk senedir nişanlıyım valla. benim de altı ay 6 gün kaldu düğünümee

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…