2008 Ekim Anneleri

çoook teşekkür edrim cnm benim:)))
sağolun canlarım benim ya

evet canım yine göklerde olcam inşallah:))çok teşekkür ederim

fatoşumuz artık göklerdedir :enbuyukkk:inşallah kuzundan ayrılmak senin için zor olmaz arkadaşım çok ama çok sevindim senin adınaa.s.

ha gök diyince anladım fatoş facedekileritam olarak bilemiyodum seni de çıkarttım şimdik

selamun aleyküm valla pek bi heveslendim burayı görünce yazasım geldi.phatosh senin adına çok sevindim canım.bakarsın bir gün karşılaşırız he ne güzel olur

selamun aleyküm valla pek bi heveslendim burayı görünce yazasım geldi.phatosh senin adına çok sevindim canım.bakarsın bir gün karşılaşırız he ne güzel olur

a.s canım ne güzel dimi böyle olunca hareketli geçen zamanlardaki gibihihoyyytben burayı çok seviyorum valla böyle oluncada pek bi hoşuma gidiyo:asigim:

slm , ben geldim.gelen giden yok galiba daha .batu yu uyuttum , gelip bi bakim dedim.ama baktım da kimsecikler yok.kuzucuklar durmuyo eskisi gibi.
batu tutuna tutuna heryeri geziyo.ama tutunmadan yürüyemiyor daha.dün akşam babam "gel oğlum " dedi yakından.bir iki minik adım attı.ama daha sonra nedense cesaret edemedi.ellerini öne uzatıp poposunu da koltuktan ayırmadan uzanıyor.görseniz ne komikti

yettim gariiiiiiiii :eek:
bende buralardayım bu aralar şu domuz gribi aşısına takmış durumdayım, napacaz bu aşıyı yaaa?

ben aşı neyin yaptırmıcam, kobay olarak kullancaklar bizi, benim çocuğum kobay deil :kızgın:
ev ayakkabısı derken arkadaşlar.şu pandiklerden mi.ben aldım da altı biraz ağır çıktı.içi yünlü.2 numara da büyük geldi.:roflol:eek:nu seneye artıkın

ben çarık çorap giydiriyom, çok süper oluo, evde badi badi geziyo kaydirigubbakcemile3 o pandişlerden giydirirsem üç günde çıfıtını çıkartır, aklı başına gelince giydiririm belki :hulya:
merhaba arkadaşlar ben geldim :eek: ama geç geldim.batu uyanıkken pc yi kurcalayamıyorum bile. hemen üstüne atlıyo.tuşları kurcalıyo, parmapını çekmeden basıyo, kapağını açıp kapatıyo. vermezsem de huzursuzlanıp ağlıyo.hal böyle olunca da ; ben anca o uyurken pc de gezinebiliyorum.o kadar çok yoruyorlar ki.batuyu uyuturken bende uyuya kalıyorum.pc de hayal oluyo tabi.
domuz gribi son günlerin en revaşta konusu.oğluma aşı konusunda tam net karar verebilmiş değilim. ama başbakan bile ben olmayacağım diyorsa.onun üstüne eklenecek başka söz de yok bence.hem bir netlik de yok. kimileri olun derken , kimileri de olmayın diyor. kobay olarak kullanılmak da var o da ayrı bir konu.
geçen gün bir arkadaşım ingiltere de ablası ; bizim burda domuz gribi o kadar da büyütülmüyor. demiş.3 çocuğundan sadece kronik hastalığı olan çocuğunu aşı yaptırmış.
birde bağışıklığı kuvvetlendiren damlalar varmış.arakdaşımın doktoru çocuklara ve kendileri için önermiş.aşı olmak yerine bunu kullanabilirsiniz diye.
bende doktorumuza sorup da kullanmayı düşünüyorum.aşıdan daha iyidir heralde.

türkiyede bu kadar büyütülmesinin arkasında başka nedenler var şekerim :jeyyar:
nurcecim kimse takılmıyo artık herkes malum yerde ordan görüşülüyor ama ben illaki uğruyorum buraya belki karşılaşırızyerimseniben

anam ne edek baktım baktım bekledim kimseler uğramıyo çoğunluğa ayak uydurdum bende, maksat muhabbetimizi devam ettirebilmek
naber kızlar?nasılsınız?kuzular nasıl?eylül çok iştahsız.ağzında yemek bekletmeyi öğrendi.şimdi bekletiyo bekletiyo ben de sinirlenip bağırıyorum.ne yapacağımı şaşırdım.cimcimelik yapıyo anlayacağınız.ya kızlar bebişlerinizin menüsü nasıl?ben hala aynı şeyleri veriyorum.yemeğe bi 4 ay sonra falan başlayalım diyorum.bazı şeyleri veriyorum.patates,pilav falan ama daha diğerlerine geçmedim.siz naptınız?

seninki yine bekletiyomuş, benimki bi ara zevkine püüüü yapıp ağzındakileri etrafa saçıyodu, sonrada gülüyodu gıcık kaydirigubbakcemile3 allahtan çabuk unuttu
bizim de geçen kıştan salıncağımız var içeride , ama bazen o bile kar etmiyor.sıkılıyor onda
camdan arabalara bakmayı çok seviyor.cadde üzerinde evimiz.tabi yol da hareketli.hoşuna gidiyor.ama bize yakın bir çocuk parkı yok.bu işin kötü yanı .sadece apt. yan tarafında yeşil alan olarak park düzenlemişler
insan iki salıncak bi kaydırak koyar
bizde ne yapalım.oğlula orda yüryüş provaları yapıyoruz.
Eylülcüm batuhan da bazen yemiyo.çorba sulu sevmiyor.bende biraz koyu yapıyorum.
yoğurt patates yemeği
börek
bazen yiyor bazen yemiyor
ama bu sıra en çok makarna ve pilavı yiyor

bizim salıncak evde süs beklio Çok üzgünüm çoook
tamam canım sen yeterki ceeeee de yeterdelikafaduldenözledim valla iboşlu,leyloşlu yazışmaları.

cnımmmmmmm opuyorumnanaktan
ya hani bizim yediklerimizi az yiyo ya bana sanki doymazmış gibi geliyo.psikopata bağladım yine

anam faceye yazdım bura da kopyalayam aynı yazdığımı, ben artık salladım yani olayı kaydirigubbakcemile3 valla k... Devamıızlar yorumların tamamını okuyamadım, yanlız şunu sölemeden geçemicem, ben artık saldım yakasını :)) ek gıdaya geçtiğimiz ilk günden beri kendimi heder ediyorum, şunu da yesin bunu da yesin die, ama anladımki ben çocuğu zorluyorum, bizim burda pamukkale üniversitesinin bi araştırması varmış, daha önce bahsetmişimdir, erkek çocuklarının pipisine testislerine filan bakıyolar, inmemiş testis vs meselesi varya, 1 yaş kontrolü için aramışlardı ona gitmiştik, orada dra sordum bu durumu, bırak ne kadar isityosa ok adar yedir zorlama dedi, kusma alışkanlık yapar dedi, eşimde beni şikayet etti koca bi kase yediriyo çocuğa diye :)) bende ogünden bu yana saldım çocuğun yakasını, daha önce en ufak pütüre kusan çocuk şimdi eliyle muz, elma, havuç, çikolata vs yiyo, hatta elinden almaya kalkınca cıngar kopartıyo, resmen oturup yiyo, ha çokmu yiyo hayır, ama kendi yiyo, sofraya illaki oturcakmış bizimle birlikte,yeme... Devamığin suyundan banıp veriyorum arada, arada kendisi için hazırladığımdan veriyorum,sabahları yumurtasını omlet yapıorum tereyağda, peynirini de az suyla ezip cıvıklaştırıyorum, biraz domates rendeleyip zeytinyağ koyuyorum, ekmeği domatese banıp veriyorum, peyniri kaşıkla veriyorum vs, ardından da yarım kase hazır kahvaltıdan veriyorum, tam doymasına izin vermiyorum artık, çok yiyince eritemiyomuş demekki, şimdi geliyo benden yemek dileniyo, haaa diom gel o zaman yiyelim, hiç itiraz etmeden yiyo, şimdi o mutlu ben mutlu, öğürme kusma bitti, elimle tavuk balık vs ditip veriyorum yiyo, domates veriorum kendi yiyo, eskiye göre az yiyo evet ama artık isteyerek ve zevkle yiyo, ve acıkınca da beni doyur diye uluya uluya yanıma geliyo, herşeyden önemlisi artık kusmuyoruz:)
mehaba kızlar napıysunuz celen hayırdır neden facebooka gelmiyosun noldu cemre nasıl bir sorun yok dimi bizim oğlan galiba su çiçeği oldu daha doğrusu anlayamadılar yüzünde garip garip siviklceler çıktı kulaklarında yüzünde omzunda ve ayaklarında var alerjiyede benzemiyomuş su çiçeğinede sağlık ocağındakiler ööle dedi pazartesi kendi doktorumuza götürcez bakalım o ne diycek

şu yeme içme konusunda bende çok dertliyim kızlarr saatlerce netteyim araştırıyorum bu çocuğu nasıl katı gıdaya alıştıracam diye blendır yapmıyorum 7 .aydan sonra bırakktık 1 ay falan blendırdan geçirdim sonra kendi yediğimiz çorbalardan yemek sularından veriyodum yoğurtlı dolma içi falan yiyodu 9. aydan sonra herşeye öğürmeye başladı mesela yoğurtu dolma içi versem daha ağzına girer girmez kusuyo .hiç pütürlü yemiyorda değil sabah bulamacını yiyo arkadan benimle peynir ekmek domates yumurta reçel yiyor balık tavuk et parmağımla yiyor .eline verdiğim bisküviyi yiyor ekmeği yiyor kesinlikle pilav köfte makarna yemiyo ama işine gelen şeyleride kusmadan yiyor dün benimle çikolata yedi mesela meyveyide hala püre yapıyoruz elinede veriyorum ama ısırıp ısırıp yere atıyor .şimdi bol sulu ıspanak yapçam içine ekmek doğrayıp yedirmeye çalışacam bakalım of ya ne zor arkadaşın oğlu 3 yaşında hala annesi blendır yapıyor ben yemedi diye blendırdan geçirmiyorum kussada deniyoruz alışmıyoda
napçaz bilmiyorum
ahada az üstteki mesajımı oku anacım ben salladım :teytey:
iboşda görünmüyor ortalıkta zaten inş sorun düzelir bizde kendi doktoruna götüreceğiz p.tesi gösterdiğimiz kişi çocuk doktoru değildi zaten acaba su çiçeği ise aşı yaptırmama gerek kalırmı onuda sorarım celencim dediğin gibi belkide bizimki sevmediği için yemiyodur bu dediğim şeyleri doktora kalsa 2 yaşına kadar alışır diyoda o saatten sonra çocuklar işine gelmediği için katı yemiyolar bi daha bebeğim olursa 40 günlükten başlayacam ağzına vermeye hakkaten eskiler neden böyle sorunlar yaşamıyodu ben 3 aylıkken akife tarhana çorbası tattırmıştım şimdi hastası keşke daha baika şeylerde verseydim

e yuh yani terken, 40lı beebeye verilirmi öle şeler :roflol:
herkeslere merhabaaaaadelikafadulden
sonunda yine kürkçü dükkanına döndüm..of yaa nerdeyse 1 ay olmuş gelmeyeliii:kedi:ben üniv.sınavlarına bu kadar sıkı hazırlansaydım kesin tıbbı kazanmıştımkaydirigubbakcemile3ama yinede istediğimi elde ettiğim için çok mutluyum.bide mesleğime geri döndüğüm için.inş.yağız için de hayırlısı olur:Saruboceq:geçmişe bakma şansım yok yağızın yeni dişi geldiği için herzamankinden daha huysuz ve sinirli.ağlıyo...gelirim sakinleşince:gitme:umarım hepiniz iyisinizdir...çok özledim yaaaaaaaŞeniz

hoşgeldinnnnnnn, hayırlı olsun anacım yeni işin, yes itize pensıl no ayem nat :roflol:, bu arada dişleri kaçladınız le kaydirigubbakcemile3

yettim gariiiiiiiii :eek:

ben aşı neyin yaptırmıcam, kobay olarak kullancaklar bizi, benim çocuğum kobay deil :kızgın:

ben çarık çorap giydiriyom, çok süper oluo, evde badi badi geziyo kaydirigubbakcemile3 o pandişlerden giydirirsem üç günde çıfıtını çıkartır, aklı başına gelince giydiririm belki :hulya:

türkiyede bu kadar büyütülmesinin arkasında başka nedenler var şekerim :jeyyar:

anam ne edek baktım baktım bekledim kimseler uğramıyo çoğunluğa ayak uydurdum bende, maksat muhabbetimizi devam ettirebilmek

seninki yine bekletiyomuş, benimki bi ara zevkine püüüü yapıp ağzındakileri etrafa saçıyodu, sonrada gülüyodu gıcık kaydirigubbakcemile3 allahtan çabuk unuttu

bizim salıncak evde süs beklio Çok üzgünüm çoook

cnımmmmmmm opuyorumnanaktan

anam faceye yazdım bura da kopyalayam aynı yazdığımı, ben artık salladım yani olayı kaydirigubbakcemile3 valla k... Devamıızlar yorumların tamamını okuyamadım, yanlız şunu sölemeden geçemicem, ben artık saldım yakasını :)) ek gıdaya geçtiğimiz ilk günden beri kendimi heder ediyorum, şunu da yesin bunu da yesin die, ama anladımki ben çocuğu zorluyorum, bizim burda pamukkale üniversitesinin bi araştırması varmış, daha önce bahsetmişimdir, erkek çocuklarının pipisine testislerine filan bakıyolar, inmemiş testis vs meselesi varya, 1 yaş kontrolü için aramışlardı ona gitmiştik, orada dra sordum bu durumu, bırak ne kadar isityosa ok adar yedir zorlama dedi, kusma alışkanlık yapar dedi, eşimde beni şikayet etti koca bi kase yediriyo çocuğa diye :)) bende ogünden bu yana saldım çocuğun yakasını, daha önce en ufak pütüre kusan çocuk şimdi eliyle muz, elma, havuç, çikolata vs yiyo, hatta elinden almaya kalkınca cıngar kopartıyo, resmen oturup yiyo, ha çokmu yiyo hayır, ama kendi yiyo, sofraya illaki oturcakmış bizimle birlikte,yeme... Devamığin suyundan banıp veriyorum arada, arada kendisi için hazırladığımdan veriyorum,sabahları yumurtasını omlet yapıorum tereyağda, peynirini de az suyla ezip cıvıklaştırıyorum, biraz domates rendeleyip zeytinyağ koyuyorum, ekmeği domatese banıp veriyorum, peyniri kaşıkla veriyorum vs, ardından da yarım kase hazır kahvaltıdan veriyorum, tam doymasına izin vermiyorum artık, çok yiyince eritemiyomuş demekki, şimdi geliyo benden yemek dileniyo, haaa diom gel o zaman yiyelim, hiç itiraz etmeden yiyo, şimdi o mutlu ben mutlu, öğürme kusma bitti, elimle tavuk balık vs ditip veriyorum yiyo, domates veriorum kendi yiyo, eskiye göre az yiyo evet ama artık isteyerek ve zevkle yiyo, ve acıkınca da beni doyur diye uluya uluya yanıma geliyo, herşeyden önemlisi artık kusmuyoruz:)
ahada az üstteki mesajımı oku anacım ben salladım :teytey:

e yuh yani terken, 40lı beebeye verilirmi öle şeler :roflol:

hoşgeldinnnnnnn, hayırlı olsun anacım yeni işin, yes itize pensıl no ayem nat :roflol:, bu arada dişleri kaçladınız le kaydirigubbakcemile3

helal sana İboşum ohhhhhh beeeeee gözüm gönlüm açıldı işte buuuuuuuu:hooray::enbuyukkk:

helal sana İboşum ohhhhhh beeeeee gözüm gönlüm açıldı işte buuuuuuuu:hooray::enbuyukkk:

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 yavrum kasma bu kadar yaa, ha ora olmuş ha bura, evet burası ilk göz ağrımız, aslına bakarsan burası ordan daha eğlenceli ama celen de yabancılardan rahatsız olduğu için şettirmişti yani, foto neyin koyamıyoduk biliyosun, gerçi ben faceye yine koyamıyom ya neysekaydirigubbakcemile3

slm kızlar bi merhaba diyeyim dedim.
Uzun zamandır giremiyorum siteye özledim sizleri nasılsınız? Kuzucuklar nasıl?
Umarım herşey yolundadır... Phatoşcum iş hayatına geri dönmüşsün hayırlı olsun!
Öpüyorum hepinizi! opuyorumnanaktan

Bu aşı meselesine gelince bende yaptırmıycam benim kafamı karıştırıp bu kararı almamın sebeplerinden birisi ise neden aşı için illa velilerden imza topluyorlar? Yani bişi olursa mesuliyet benim Allah korusun!
Kalsın ben istemiyorum iboşun dediği gibi kobay deiliz! :eek:lmaz:

slm kızlar bi merhaba diyeyim dedim.
Uzun zamandır giremiyorum siteye özledim sizleri nasılsınız? Kuzucuklar nasıl?
Umarım herşey yolundadır... Phatoşcum iş hayatına geri dönmüşsün hayırlı olsun!
Öpüyorum hepinizi! opuyorumnanaktan

Bu aşı meselesine gelince bende yaptırmıycam benim kafamı karıştırıp bu kararı almamın sebeplerinden birisi ise neden aşı için illa velilerden imza topluyorlar? Yani bişi olursa mesuliyet benim Allah korusun!
Kalsın ben istemiyorum iboşun dediği gibi kobay deiliz! :eek:lmaz:

hoşgeldin canım.nasıl kuzucukların iyilermi.sen facede yokmusun bu arada:uhm:topic öksüz kalıyo herkes facebooktan yazışıyo artık bizde uğrayıp çıkıyoruz işte.bende aşıya asla diyenlerdenim bu arada:kızgın:

Zeynepcim hoşbuldum canım. yok ben facebooka takılmıyorum kayıt bile deilim! Olsammıki? Bilmem?
Amaann eksik kalsın oda boşveer!
Kuzucuklarım iyi teyzesi saol nolsun işte büyüyorlar be! Oğlan okumaya başladı işte okula başlamıştıya küçük prensesimizde tembel hala daha yürümüyo ne güzel kız 8-9 adım atıyordu ama bıraktı. Yeni halı aldım ben bu hani uzun uzun olanlar varya shaggymi diolar ne? ışte ondan acaba diyorum deişikmi gelio yürümüyo çünkü diyer odalarda daha fazla yürüme çalışmaları yapıoruz! Anlamadım valla...
Sen neler yaptın senin kuzun nasıl? Ne çabuk büyüyorlar demi? Bizim bide doğum günleri aynı aya denk geliyor. kız 23 Ekim oğlan 29 Ekim. Abi feci kıskandı yalnız! Beş karış suratla oturdu! Seneye yapmaz herhalde sonuçte onunda pastasını kestik gördü yani! Fotoğraflarda falan bakışları çok fena büyüyünce bakarlar artık hatıra işte...

Zeynepcim hoşbuldum canım. yok ben facebooka takılmıyorum kayıt bile deilim! Olsammıki? Bilmem?
Amaann eksik kalsın oda boşveer!
Kuzucuklarım iyi teyzesi saol nolsun işte büyüyorlar be! Oğlan okumaya başladı işte okula başlamıştıya küçük prensesimizde tembel hala daha yürümüyo ne güzel kız 8-9 adım atıyordu ama bıraktı. Yeni halı aldım ben bu hani uzun uzun olanlar varya shaggymi diolar ne? İşte ondan acaba diyorum deişikmi gelio yürümüyo çünkü diyer odalarda daha fazla yürüme çalışmaları yapıoruz! Anlamadım valla...
Sen neler yaptın senin kuzun nasıl? Ne çabuk büyüyorlar demi? Bizim bide doğum günleri aynı aya denk geliyor. kız 23 Ekim oğlan 29 Ekim. Abi feci kıskandı yalnız! Beş karış suratla oturdu! Seneye yapmaz herhalde sonuçte onunda pastasını kestik gördü yani! Fotoğraflarda falan bakışları çok fena büyüyünce bakarlar artık hatıra işte...

aman boşver yürüyecek zamanı gelince nasıl olsa.halını iyi günlerde kullan canım.belki olabilir halıdan dolayı haklısın.31 ekimde bizim doğum günümüzdü hepsinin kutlu olsun canım.

slm kızlar nasılsınız inşallah herkes de bebişlerinizde çk iyidr bakıyorumda artık herkes çocuktan, işlerden fırsat bulup bişeyler yazamıyor..malum büyüdükçe sorumlulukalrıda artıyor..

aşı konusuna gelince ben muallaktayım.....sağlık ocağını aradım kimse vurmamış daha!...ne biliyim ağlak sağlık versin yavrularımıza hepinizi öpüyorum...

aman boşver yürüyecek zamanı gelince nasıl olsa.halını iyi günlerde kullan canım.belki olabilir halıdan dolayı haklısın.31 ekimde bizim doğum günümüzdü hepsinin kutlu olsun canım.

Teşekkür ederim canım sağol! :kedi:

Demek seninkide akrep benim oğlan gibi çok inatçı oluyorlar varyaaa...
Benim kız terazi oluyomuş 23.de ya iyi dedim iki tane keçi fazla gelirdi delirtirlerdi beni!
Seninkininde geçmiş doğum günü kutlu olsun Allah yavrularımıza sağlıklı huzurlu uzun ömürler versin! :Saruboceq:

Günaydın kızlar!
Dün benden sonra gelen giden olmamış herhalde?
Nerelerdesiniz ?

Kızlar kocişim bugün iş nedeniyle İstanbula gidiyor! 2-3 ay gelemeyebilir...:gitme: Napcam ben onsuz ya? mafoldumben İşleri yoluna koyunca bende gitcem ve galiba bende 2-3 ay çocuklarımdan ayrı kalıcam. mafoldumben Sonra hep beraber İstanbula taşınacağız... Ay inşaallah çocuklarımla beraber gidebilirim hemen... Bi kaç aylığına bile olsa ayrı kalmak istemiyorum... Oğlum küçükken bırakmıştım böyle çok zor oluyor şimdi kızımdada aynı şeyleri yaşamak istemiyorum! mafoldumben
Kayınvaldemde bizimle gelse sorun yok ama ben ölürümde gelmem diyor e bu sefer eşimin şimdilik kalacağı yer ayarlandı ama ben geleceğim zaman ev tutması lazım e eşyamız zaten yok hepsi kayınvaldemin burdan iki üç bizim var ama burdan götürmeye kalksan dünya para oradan alırız daha iyi diyor eşim... E ben gitcem evi düzcez bakıcı bulmam lazım oğluma okul bulmam lazım! Offf gel işte sende bizle demi? Burda tek başına kalacağına inat kadın ya! Kafam çok karışık kızlar ya allak bullak oldum! mafoldumben

yeni bir yerde düzen kurmak zor.heleki çocuklarla daha zor.böyle durumlarda zaten ilk önce onlar etkileniyor.kayınvalden neden gelemk istemiyor ? başkasına emanet edileceğine babaanneleri göz kulak olur.

Günaydın kızlar!
Nerelerdesiniz ?

Kızlar kocişim bugün iş nedeniyle İstanbula gidiyor! 2-3 ay gelemeyebilir...:gitme: Napcam ben onsuz ya? mafoldumben İşleri yoluna koyunca bende gitcem ve galiba bende 2-3 ay çocuklarımdan ayrı kalıcam. mafoldumben Sonra hep beraber İstanbula taşınacağız... Ay inşaallah çocuklarımla beraber gidebilirim hemen... Bi kaç aylığına bile olsa ayrı kalmak istemiyorum... Oğlum küçükken bırakmıştım böyle çok zor oluyor şimdi kızımdada aynı şeyleri yaşamak istemiyorum! mafoldumben
Kayınvaldemde bizimle gelse sorun yok ama ben ölürümde gelmem diyor e bu sefer eşimin şimdilik kalacağı yer ayarlandı ama ben geleceğim zaman ev tutması lazım e eşyamız zaten yok hepsi kayınvaldemin burdan iki üç bizim var ama burdan götürmeye kalksan dünya para oradan alırız daha iyi diyor eşim... E ben gitcem evi düzcez bakıcı bulmam lazım oğluma okul bulmam lazım! Offf gel işte sende bizle demi? Burda tek başına kalacağına inat kadın ya! Kafam çok karışık kızlar ya allak bullak oldum! mafoldumben

canım Allah kavuştursun insan eşinin yokluğuna tahammül eder de çocuklar çok koyar adama kayınvalidene de çok kızdım ne varki 2-3 ay değilmi kaydirigubbakcemilebelki herşey yolunda gider de sen gitmeden eşin evi hazırlar da işallah hep beraber gidersiniz bakıcı işini de çok ert etme dua et Rabbim hayırlı insanlarla karşılaştırsın:Saruboceq:

Günaydın kızlar!
Nerelerdesiniz ?

elifcim günaydın
sıkma sen tatlı canını Allah çizmiştir elbet bir yol.belki sizin açınızdan herşey daha güzel olacak değilmi?bakarsın bize yakın bir yerlere gelirsin ne güzel oluryerimseniben

Slm kızlar günaydın naber?

Hepinize çok teşekkür ederim arkadaşlar! Eşim dün gitmedi bu gece gidecek işleri halledememişler dün! Bakalım hayırlısı Allahım hayırlısıysa olsun hayırlı deilse olmasın zaten!
Kayınvaldem yabancı yer büyük şehir ben istemem gelmem dior! Dün sanki biraz daha yumuşamıştı!

Heyecanlıyımda nasıl yapacağız diye uyku uyuyamıyorum artık çok karışığım...

X