2008 Ekim Anneleri

elifcim günaydın
sıkma sen tatlı canını Allah çizmiştir elbet bir yol.belki sizin açınızdan herşey daha güzel olacak değilmi?bakarsın bize yakın bir yerlere gelirsin ne güzel oluryerimseniben

Zeynep siz nerdesiniz İstanbulda? Bizim işyeri Kadıköyde olacak evde oralardan tutulcak!
Dediğin gibi inşaallah herşey daha güzel olur birde oraya gidipte işi yürütemezsek tekrar buraya dönmek var! Allahım güç kuvvet versin hayırlısıyla olur inşaallah!

elifcim hakkınızda hayırlısı olsun inşallah biran önce düzeninizi kurarsınız ordada..kayınvaliden kıyamaz size yavrulara inş da gelir sizinle yardımcı olur

elifcim hakkınızda hayırlısı olsun inşallah biran önce düzeninizi kurarsınız ordada..kayınvaliden kıyamaz size yavrulara inş da gelir sizinle yardımcı olur

Saol canım amin! İnşaallah gelir bide kıyamıyorum neyapar yapayanlız tekbaşına koca evde çok zorluk çeker... Alıştık artık hep beraber ses gürültü gırgır şamata beraber yaşamak zor olsada fena alıştık birbirimize aslında! Bilirim ben onu oturur hergün ağlar dayanamaz zaten ama ikna çalışmaların sürdürmemiz lazım!
Şimdi kız kardeşide bizde teyzem yani oda onu ikna etmeye çalışıyor ama anneannemizde yani kayınvaldemin annesi tam tersini yapıyor!
Oğlumda diyor babaanne napcaksın sen yanlız bana sabahları kim kahvaltı hazırlıcak kim okuldan gelince yemek yapcak diyo? Annemde diyoki şuna bak bu beni sevdiğinden deil kendini düşündüğünden istio beni... kaydirigubbakcemile3 Hayırlısı artık napalım bekliycez Allahım hayırlısını göstersin inşaallah!

Zeynep siz nerdesiniz İstanbulda? Bizim işyeri Kadıköyde olacak evde oralardan tutulcak!
Dediğin gibi inşaallah herşey daha güzel olur birde oraya gidipte işi yürütemezsek tekrar buraya dönmek var! Allahım güç kuvvet versin hayırlısıyla olur inşaallah!

canım biz avrupa yakasındayız siz anadolu yakasındasınız ama gönüller bir olunca görüşürüz nasıl olsa opuyorumnanaktan
kvaliden özleminde dediği gibi dayanamaz bencede takma kafana canım sen:1hug:

Günaydınnn! opuyorumnanaktan
Kızlar nerelerdesiniz ya? Kimsecikler kalmamış burada! akannehir

Zeynepcim ben varya orada sudan çıkmış balık gibi falan olcam! Daha hayatımda ıstanbula gidip gezmedim anca Almanyadan Türkiyeye izine gelirken arabayla geldiğimiz zaman ıstanbuldan geçiyorduk bi öyle biliyorum yani! Avrupayakası Anadoluyakası diyosun ya ben hıh diye kalıyorum! :bbo:

Bizim işte uzadı zaten eşim Pazargecesi çıkacakmış yola! :gitme: Bi yandan iyi oldu son bi Haftasonu yapcaz hepberaber ama uzadıkçada sıkıntı basıyor bana adamda diyo ne meraklıymışsın sen beni göndermeye kaydirigubbakcemile3

Günaydınnn! opuyorumnanaktan
Kızlar nerelerdesiniz ya? Kimsecikler kalmamış burada! akannehir

Zeynepcim ben varya orada sudan çıkmış balık gibi falan olcam! Daha hayatımda İstanbula gidip gezmedim anca Almanyadan Türkiyeye izine gelirken arabayla geldiğimiz zaman İstanbuldan geçiyorduk bi öyle biliyorum yani! Avrupayakası Anadoluyakası diyosun ya ben hıh diye kalıyorum! :bbo:

Bizim işte uzadı zaten eşim Pazargecesi çıkacakmış yola! :gitme: Bi yandan iyi oldu son bi Haftasonu yapcaz hepberaber ama uzadıkçada sıkıntı basıyor bana adamda diyo ne meraklıymışsın sen beni göndermeye kaydirigubbakcemile3

canım merak etme bişey olmazsın alışıyor insan herşeye.evet çok büyük bir metropol burası ama yaşamakta bir o kadar keyifli sende alışınca seveceksin zaten.sen bir ucunda ben diğer ucunda olacaz bu gidişledelikafaduldenama olsun gönüller bir olsun dediğim gibi sen bi gel hayırlısıyla.şimdiden allah kavuştursun eşinide bitanem:gitme:

günaydı kızlar nasılsıız ben buraya kimse girmiyo sanıyodum hiç bakmıyodum burdada sohbet varmışş

günaydı kızlar nasılsıız ben buraya kimse girmiyo sanıyodum hiç bakmıyodum burdada sohbet varmışş

olmazmı leyloşummmmmmmmmm sende gelllllllllll canııııııııımmmmmmmmmmmmmopuyorumnanaktansizsiz tadı yok ama:çok üzgünüm:uğrayınnnnnnnn ara ara

tünaydın. bursa da okullar tatil olunca dedemize süpriiizz yapalım dedik.hihoyyytsakarya ya geldik.kapıda dayısından bi korktu. bi ağlamak bi aglamak zor sustu.hayalimdeki süpriz de duman oldu-tatlicadiarzu-

gamyoncuiremsu ayy şunu demin farkettim bu tam benim oğluşummuş.çok hoşuma gitti. nannnannan nannannan koca gün.gecen yusuf güneyin klibi var ya arabada gdiyo.dalmış onu seyrediyo.kanalı değiştirdim.nassı kızıyo.alıo kumandayı.sanki geri acacak.geri actım klip bitmez mi bi da saydırdı :eek:klava:zor oyaladım.araba delisi.topada hiçç ilgisi yok.şu playscoolun yaramaz toplarından aldım. bi iki oynadı.sonra onuda sürüyo halıda araba niyetine nannannannan:roflol:

gamyoncuiremsu ayy şunu demin farkettim bu tam benim oğluşummuş.çok hoşuma gitti. nannnannan nannannan koca gün.gecen yusuf güneyin klibi var ya arabada gdiyo.dalmış onu seyrediyo.kanalı değiştirdim.nassı kızıyo.alıo kumandayı.sanki geri acacak.geri actım klip bitmez mi bi da saydırdı :eek:klava:zor oyaladım.araba delisi.topada hiçç ilgisi yok.şu playscoolun yaramaz toplarından aldım. bi iki oynadı.sonra onuda sürüyo halıda araba niyetine nannannannan:roflol:

oyyy yerim onu.Girayda Atiye nin Salla klibine hayran nasıl kafa sallıyo görseniz ölürsünüz hiç durmadan salla yapıyo.bilmiş bunlar ya zamane çocuklarıhihoyyyt

naber kızlar.ben giremedim bayadır.malum bayram temizliği.valla pırıl pırıl oldu heryerlerim.sizler naptınız?bayramda neler yapacaksınız canlarım.ben evden çıkmayacam.kararlıyım.çünkü gripti bilmem neydi derken insan panik oluyo

biz eskişehire kaynanamların yanına gşdecez temizlik neyim yok yani b tepsi baklava yaptırdım o kdar

hacer çok hasta kılzar ateşi var valla ne bayram ne temizlik gözümde değil valla

çok çok geçmiş olsun kuzuma.şimdi nasıl?inşallah iyileşmiştir.

kızlar valla baklava falan yapmıyoruz.alırız bi kaç kilo olur biter.ben sigara böreği sararım bayramda,biraz da yaprak sarma sararız akşama.olur işte bişiler.ya zor oluyo ev baklavasısositososito

X