2009 ağustosunun güzel hamişleri haydi cinsiyet tahminine

bende 12 haftalıgım cuma gunu ıkılı test yaptırmayı kontrole gıtmeyı dusunuoruz :) cınsıyetı bellı olurmu kı ayy cok heycanlıyıım hepımıze saglıklı evlatlar wersın allahım herseyden önce ama cınsıyetınıde herkesın gonlune gore wersın de:)

benim icime basindan beri kız gibi doguyor esiminde icine ilk oyle dogdu hatta arkadaslarımın bile kız doguyor ama belli olmaz cenabı Allahın ne yazdıgı . cin takvimine gorede kız. bakalım saglıkla gelsin hayırlı evlat olsun yeter; ilk bebegim kızımda yok oglumda ondan farketmez hersekilde kuzum o benim

merhaba canım bende geçen sene ağustosun 26 sında oğlumu dünyaya getirdim sana verilen tarihte öyleymiş ama sen kız hissediyorum diyosun istatiklere göre erkek canım ama ne farkederki sağlıklı sıhhatli hayırlı evlat versin yüce rabbim herkese
karnınıza verdiği gibi:CüvCüv: kucağınızada almayı nasip etsin inşallah:emir_bebek:

tabiiki eli ayağı düzgün sağlıklı evlat olsunda cinsiyeti hiç fark etmez Allah herkezin evlatlarını hayırlıyla kucağına almayı nasip etsin ilgin içinde tesekkür ederim Allah senin evladınıda analı babalı büyütsün Allah herkezin evladına uzun ömür versin inş

merhaba kizlar, hepinizi tebrik ederim öncelikle.. allahim sag saglim kucaginiza versin bebislerinizi..
ben birsey sormak istiyorum, su otomatik cin tavminini nerden bulabilirim ya, burda aradim ama bulamadim, bilen varsa linkini buraya koyabilirmi acaba? tsk ederim

Çin takvimi diye google da arat hemen çıkıyo zaten.
Hadi hayırlısı.Benim bebiş erkek çıktı. Sağlıklı sıhhatli olsunlarda inşallah.

Arkadaşlar.. freebhcg değerim 30.76.. yani su an erkek gorunuyor.. çin takviminde de oyle dıyordu.. bır ay sonra net doğrulugunu burada tekrar yazarım.. hakkımızda hayırlısı..

:nazar: BHCG YE GÖRE CİNSİYET TAHMİNLERİMİZ :nazar:

İSMİ BHCG DEĞERİ TAHMİN

1.Kayra ........................... 28.......................................... erkek
2.helin hivda .................... 15 ......................................... erkek
3.evriş............................. 30........................................ ..erkek
4.gizze ............................ 25 ......................................... erkek

Son düzenleme:
Kayra beni de listeye ekler misin canım?

Gerçi benim ilk cinsiyet tahminim kız olarak yapıldı ama yanılma payı yüksek olduğu için listeye eklersen sevinirim...

Benim de serbest- bcgh ım 25 çıkmıştı....

Teşekkürlera.s.

BHCG YE GÖRE CİNSİYET TAHMİNLERİMİZ

İSMİ ............................BHCG DEĞERİ........................ TAHMİN

1.Kayra ........................... 28.......................................... erkek
2.helin hivda .................... 15 ......................................... erkek
3.evriş............................. 30........................................ ..erkek
4.gizze ............................ 25 ......................................... erkek
5.milkshake......................81............................................kız

Son düzenleme:
anaaaa kızlar bune agustos annelerımızde erkek patlaması olcak galıba.bende 5 gun sonra falan gıdıcem bakalım bızım sonuc ne cıkcak hem belkı doktorum söler cinsiyetini.içime kız doguyordu ama bukadar erkeği görünce acaba dedım fıkrım %50 ye düştü :))

kayracım benim bhcg değerim 81 çıktı bakalım 3 hafta sonra gittiğimizde inşallah doğru olarak öğreniriz cinsiyetini ve bu arada listenin ilk prensesi geliyor:dance: birincilik tahmini olarak bizim:hooray:

:nazar:BHCG YE GÖRE CİNSİYET TAHMİNLERİMİZ :nazar:

İSMİ ............................BHCG DEĞERİ........................ TAHMİN........................KESİNLEŞEN

2.helin hivda .................... 15 ......................................... erkek........................ERKEK
5.milkshake......................81............... .............................kız
6.babymom.......................42...........................................erkek

Son düzenleme:
:nazar:BHCG YE GÖRE CİNSİYET TAHMİNLERİMİZ:nazar:

İSMİ .........................BHCGDEĞERİ.......................TAHMİN....................KESİNLEŞEN

1.Kayra ........................... 28........................................erkek
2.helin hivda .................... 15 .......................................erkek........................ERKEK
3.evriş............................. 30........................................ erkek
4.gizze ............................ 25 .......................................erkek
5.milkshake......................81............... ..........................kız
6.babymom.......................42................ ........................erkek

kızlar ayyy başlıgı görunce cok heycanlandım ayyy ya baklaım bizimki ne? ama bence doktorda ögrenenler çin takvimine göre olanı da yazsınlarda dogrulugunu tespit edelim....

14 şubatta 12 hafta 4 gunlukolcak bebişim bakalım çikolata yiyip gidicem inş. görürüz bişeyler...

X