2009 ağustosunun güzel hamişleri haydi cinsiyet tahminine

kayra42

hayatımın aşkı 3 erkek:))
Kayıtlı Üye
19 Eylül 2008
4.090
7
kızlar ikili test yaptırdım çarşamba günü sonuç alacağım.doktorlarımında kabul ettiği bir gerçekle ikili testte cinsiyet tahmini yapılıyormuş.free bhcg 50 nin altındaysa prens 50 nin üstündeyse prenses oluyormuş.allahım sağlıklı versin öncelikle.ama hem eğlenir hemde deneriz.bu arada topiğimizde şenlenir.herşeyi aynı sayfada yazınca geriye dönük okumalar zor oluyor sonra gözden kaçıyor.
öğrenenler buyrun bakalım....:nazar:

Cumartesı test vereceğim.. aldığım zaman yazarım Kayra buraya.. kardeşim hariç etrafımdaki tüm insanlar erkek diyor.. bakalım ne çıkacak sonuç..

hadfi hayırlısı kızlar.allah hepimize gönlümüzdekileri sağlıklı ve zamanında versin.şöyle bol nazar boncuklu bir liste yaparız inşallah.

mrb kızlar banada herkez erkek diyor ama benim içime kız doğuyor şubatta gidicem bende hayırlısı neyse o olsun

arkadaşlar başlığı görünce çok duygulandım,geçen sene bu zamanlar bende kızımın cinsiyetini dört gözle bekliyodum hep gidiyodum doktora bizimki arkası dönük oluyodu 4. gitmemde öğrenmişti doktor 1 saatlik çabayla.inş sizde bebeklerinizi sağlıkla kucağınıza alırsınız bu ağustosta.herşey gönlünüzce olsun.

selam kızlar bende 10haftalık hamileyim. içime benim hep erkek doğuyor, eşiminde kız. sağlıklı hayırlı evlat olsun da cinsiyeti öenmli değil. rüyamda dün akşam kız bebek dünyaya getirdim. gerçek gibiydi. siyah saçları vardı. ondan öncede iki kere erkek bebek doğurdum. bakalım allahtan hayırlısı...:emir_bebek:

mrb kızlar banada herkez erkek diyor ama benim içime kız doğuyor şubatta gidicem bende hayırlısı neyse o olsun

merhaba canım bende geçen sene ağustosun 26 sında oğlumu dünyaya getirdim sana verilen tarihte öyleymiş ama sen kız hissediyorum diyosun istatiklere göre erkek canım ama ne farkederki sağlıklı sıhhatli hayırlı evlat versin yüce rabbim herkese
karnınıza verdiği gibi:CüvCüv: kucağınızada almayı nasip etsin inşallah:emir_bebek:

kızlar cinsiyet tahmini yaptığınızı görünce bi girip bakiim dedim bende bu nisanda anne olacağım inşallah. ben 12. haftamda erkek olduğunu öğrenmiştim herkes senin kızın olacak diyodu ama benim içime hep erkek doğuyodu. bence içinize ne doğuyosa öyle oluyo. bu arada kocakarı lafı da olabilir ama erkek bebekte göğüs uçlarının rengi koyulaşıyo göbek biraz tüylenmeye başlıyo. ayrıca bebeğin kalp atışına bakılarak da cinsiyet tahmini yapılabilio 130 un üstündeyse kız altındaysa erkek. her zaman kadınların nabzı erkeklerden yüksektir. tabii istisnalar kaideyi bozmaz. tatlıya aşerince erkek derler ama ben hamileliğim boyunca limon yedim eşim tatlıcı olmasına rağmen hiç tatlı istemedi canım. o yüzden aşerme işine katılmıyorum. şimdilik aklıma gelen başka bişey yok. bu arada ebnden size tavsiye ilk 3 ay kilo almayın sonra kilo alımı siz yemesenizde kontrol dışına çıkıyo ben hergün spor yapmama ve yediklerimi kontrol etmeme ağzıma tatlı sürmememe rağmen 9 kilo alarak 7. ayın içindeyim şuan. bakalım 12 kiloyla doğururum inşallah ama ilk 3 ay kilo almanızın bebişlere hiçbir yararı yok.

kayracım ben de 6 şubatta 2 li test yaptırıcam.bakalım dr.belki bişeyler söyler..içime şu an bişey doğmuyo valllaa...ama sabırsızlanıyorum...

ben hamile oldugumu bilmeden önce bi ruya görmüştüm o ruyaya göre düşünürsek tabiri erkek evladım olacagına çıkmıştı tabi yinede allah bilir be hayırlısını istiyorum çok farketmiyo eşimdede bendede ikiside olur :) daha ilk bebiş çünkü..aşerme konusuna gelince hep tatlı yedim bugüne kadar .şimdi 10 haftalık oldum.içimdeki hislerde erkek gibi ( sadece tahminlerim ama) okş Allah hepimize hayırlısını versin

Benim de içime önceleri erkek olarak doğuyordu, şimdi kız olarak doğmaya başladı. Hayırlısı... Herkes için haklarında hayırlısı... Kız da, erkek de çok güzel... :1hug:

Bende rüyamda erkek doguruyordum.Ama ikincide kiz gördüm.bakalim 14.haftadaki randevumda belki belli olur.

merhaba kızlar.ben de hamile kaldığımı bilmediğim ay kucağımda bir kız bebek vardı.çin takvimi erkek diyor benim içime kız doğuor.bakalım nolcak

kızlar merhaba ben test yaptırmadım en kısa zamanda öğreniriz inşallah merak ediyorum hamile kalmdan önceki ay erkek bebk görmüştüm rüyamda emziriyordum içime hep erkek doğuyor herkeste öle diyor ama annem rüyalarında hep kızım olduğunu görüyor bide çok fazla mide bulantım var kız olunca öle olur derler bilemiyorum hepimizin bebekleri sağlıkla hayırlarla gelsin gerisi önemli değil değilmi?

bende ilk hamile oldugumu ögrendigimde erkek olsun istemiştim bir kızım var çünki ama belirtiler kızımdaki gibi olunca galiba ikinci prensesim olacak zannediyorum

Tabe allah bilir sağlıklı olsunlar da inşallah hayırlı olsunlar da ama şu çin takvimne bakın yav tutuyo nasıl işse:=))

gebelik bölümünde otamatik çin takvimi sayfası vardı kızlar yaşınızın üzerine 9 ay eklemeniz gerekmiş ama bu sayfadaki linkte hepsini kendi hesaplıyor benim yaşımı 37 çıkarttı ve erkek çıktı dogrulugu tartışılır bence

hepinize sağlıklı hamilelik diliyorum kızlar heyacanınızı çok iyi anlayabiliyorum geçen yıl buzamanlar sizin durumunuzdaydım ağustosta doğum yapıcama bebişim erken geldi temmuzda doğum yaptım:)şu çin takvimi tesadüfmüdür bilemem ama bendede tutmuştu ayrıca benim içimede erkek doğuyordu belirtilere gelince hiç midem bulanmadı çok uyurudm çaydan acaip iğrenmiştim ekşide çok yedim tatlıda karnım öne doğru top gibiydi hadi bakalım size bol heyecanlı bekleyişler:)allah hepinizi korusun sağlıkla alın inş.bebişlerinizi

X