2009 annelerinden 2010 annelerine gebelik şikayetlerine göre cinsiyet tahminleri :)

Selam Güzel Anne Adaylari,

Ben hamile oldugumu ögrendigim ilk anda erkek oldugunu hissettim ve bu hissim hic degismedi. Hatta 20. haftada bebegimin cinsiyetini doktor söylediginde, hic sasirmadim ve kadin "yoksa biliyor muydun" dedi. "Evet, hissediyordum" dedim.

Ben cikolota manyagi biri olarak, cikolatayi azaltmistim zarari dokunur diye. Kokulara karsi asiri duyarlilik vardi bende. Aserme olayi yasamadim pek, sadece bir kere hic sevmememe ragmen, bol limonlu salata canim cekmisti. Eksiye egilimim oluyordu aralarda. Karnimda sivrilmedi, daha cok yuvarlakti. Gerci ben düsük yaptim, bir bebegimi düsürdüm 7.haftamda. Onun cinseti neydi bilmiyorum ama 7 Mayis'da bir oglum oldu. Bu heyecani biliyorum, umarim su gibi akip gecer zamanda, kuzucuklariniza kavusursunuz bir an önce...

Günaydınlar Kızlar

Yazınızı bizim sayfaya eklemeseydiniz göreceğimiz yoktu.Malum yoğunluk birçoğumuz çalışıyor yada bebek büyütme telaşında.

Ben hamileliğimde çok sevdiğim çikolatadan tiksinmiştim.Ağır tatlı yiyemedim.Genelde sütlü tatlı tavuk göğsü gibi yanında dondurma falan çok yedim.Birde inanılmaz acı canım çekti.Kalça ağrısı tümümüzde vardı o bir süre sonra magnezyum eksikliğinden kaynaklanıyor.Ben birazda kilolu hamile kaldım.Yanlarımda genişleme olmadı karnım resmen sipsivri ve öne doğruydu.Miğde bulantım pek olmadı genelde ekşime ve yanma yaşadım.Hiçbişeyden tiksinmedim.

Ve sonuç çok tatlı bir oğlan :))

Gerçi ben oğlum olacağını ilk hamile olduğumu öğrendiğimde hissetmiştim.

Rabbim hepinizin bebeklerini sağlıklı sıhhatli kucağına almayı nasip etsin.

günaydın güzel anne adayları. ben 2009 mayıs annesiyim. kızım ceylin 5 mayısta dünyaya geldi.
ben hamileyken hiç bulantım,aşermem ve bişeyden tiksinmem olmadı. ilk aylarım çooook rahat geçti. son 2 ay bebek büyüdükçe midemde yanmalar ekşimeler başladı o kadar.
ekşi tatlı olayına gelirsek ben kaşık kaşık nutella yiyordum. bir kavanozu iki günde bitiriyordum. yani ye tatlıyı doğur atlıyı ye ekşiyi doğur ayşeyi ben de yalan çıktı.
kızlar ben her kotrole gittiğimde bekleme salonundaki mayıs anneleriyle karşolaşıyordum. istisnasız hepsi kızdı. hiç oğlan annesi görmedim. bence 2009 mayıs kız ayıydı.
karnım çok geç çıktı. ve yaygındı. yani öyle top gibi bir göbişim olmadı, popom da büyüdü. işte böyle inşallah biraz fikir vermişimdir. hepinizi öpüyorum kuzularınıza ve kendinize iyi bakın.

ay kızlar yaaa sağolasınız Allah bebişlerinizi sizlere bağışlasın. ben valla hiçbişi hissetmiyorum desem yeri, yani insan bişey hisseder demi ama yaaaaaaa? bana cidden süpriz olcak inşallah bebişim hayırlısıyla.. demek 2009 mayıs ayı kız yılıydı, o zaman 2010 da da gelsin pipililer!! hihoyyyt aklınıza gelen şeyler olursa lütfen ekleyin, bize çok yardımınız dokunuo cidden..:1hug:

Selam Güzel Anne Adaylari,

Ben hamile oldugumu ögrendigim ilk anda erkek oldugunu hissettim ve bu hissim hic degismedi. Hatta 20. haftada bebegimin cinsiyetini doktor söylediginde, hic sasirmadim ve kadin "yoksa biliyor muydun" dedi. "Evet, hissediyordum" dedim.

Ben cikolota manyagi biri olarak, cikolatayi azaltmistim zarari dokunur diye. Kokulara karsi asiri duyarlilik vardi bende. Aserme olayi yasamadim pek, sadece bir kere hic sevmememe ragmen, bol limonlu salata canim cekmisti. Eksiye egilimim oluyordu aralarda. Karnimda sivrilmedi, daha cok yuvarlakti. Gerci ben düsük yaptim, bir bebegimi düsürdüm 7.haftamda. Onun cinseti neydi bilmiyorum ama 7 Mayis'da bir oglum oldu. Bu heyecani biliyorum, umarim su gibi akip gecer zamanda, kuzucuklariniza kavusursunuz bir an önce...

saolasın canım benim. allah nazarlardan saklasın kuzunu çok şeker maaşalah. :nazar: ekşi seven annişlerrrr bakın erkek dio kıvılcım. bende bol bol mandalina yemeye başladım ve hafif mide bulantısında ekşi midemi yatıştırıyor cidden.. bakalım ne çıkacak?

saolasın canım benim. allah nazarlardan saklasın kuzunu çok şeker maaşalah. :nazar: ekşi seven annişlerrrr bakın erkek dio kıvılcım. bende bol bol mandalina yemeye başladım ve hafif mide bulantısında ekşi midemi yatıştırıyor cidden.. bakalım ne çıkacak?

Ben ekşi yiyiroumm hemde çook ama kız gibi doğuyo içime:dilcikar:kaydirigubbakcemile3

aynen cnm o kramplar bende de oluyo yürüyemiyorum bazen kitlenip kalıyorum.

Desenize ekşi kehaneti fos çıkıyokaydirigubbakcemile

ben aslında kız hissediyorum ama hayırlısı?..

ilk aylar ultrason görüntünüz nasıldı annişlerr çocuğun yüzü yukarı mı dönüktü sırt üstü yani? yoksa poposu yukardamıydı?

evet benim ki sırt üstü duruyordu canım.
bir de biz 16. hafta da cinsiyeti öğrenmek için gittiğimizde doktor çok uğraştı ama bizim cadı göstermedi kukusunu. sonra vajinal ultrasonla baktı ve kız dedi. oleyyy dedik. çünkü eşimde bende kız istiyorduk. allahım sizlere de yaşatsın o heyecanı a.s.

bir de biz 16. hafta da cinsiyeti öğrenmek için gittiğimizde doktor çok uğraştı ama bizim cadı göstermedi kukusunu. sonra vajinal ultrasonla baktı ve kız dedi. oleyyy dedik. çünkü eşimde bende kız istiyorduk. allahım sizlere de yaşatsın o heyecanı a.s.

ay canım yaaa içimden bende oleeeyyyy dedim vallaha.hihoyyyt hahahahaaa önce sağlıklı olsun elbet kim istemezki sağlık ama insan merak ediyor içinde taşıdığı cinsi. ona bir an evvel canımmm kızımmmmmmm ya da canımmmm oğlummmm demek istiyorum.:eek:

ayy ne güzelll Allah bağışlasın canım:1hug::dance:

Bu arada Cin takvimi miydi neydi, netten bulmustum. Orada son adet tarihinize ve yasiniza göre, bebeginizin cinsiyetini görebiliyordunuz. Benimki tutmustu ama yine de ne kadar güvenilir bilmiyorum.

Bu arada Cin takvimi miydi neydi, netten bulmustum. Orada son adet tarihinize ve yasiniza göre, bebeginizin cinsiyetini görebiliyordunuz. Benimki tutmustu ama yine de ne kadar güvenilir bilmiyorum.

ona baktım oğlan dio benim onda.. bakalım bizimki tutcek mi?opuyorumnanaktan

Bize seslenmişsiniz çıkıcaktım ama bir iki ipucu veremde öyle gidiym bari öncelikle hepinizin hamişliği hayırlı olsun.Cinsiyet tahminine gelince bende sizin gibi uzun araştırmalarım sonucu %100 olmasada genel bir sonuca vardım çünkü herzaman istisnalar oluyor.Benim bebişim erkek olduğu için erkek bilgilerini verebilirim
1.karnınız sivri ise
2.canınız tatlıyı daha çok çekiyorsa
3.En çok sağ taraftan hareket ediyorsa. büyük ihtimalle erkektir.şimdilik aklıma gelenler bunlar.daha sonra hatırladığım olursa yazarım yumurcağım bırakmıyor.başka sorularınız olursa yardımcı olmaya çalışırız hepimiz.Tekrardan hepinize kolay hamişlikler.

çin takvimine göre benimki de oğlan çıkıyordu ama kızım oldu hihoyyyt

hiç bir takvim rabbimin yazısını bilemio tabii tıp da yanılıo, tecrübe de.. alt komşumuzun son ana kadar oğlu olcağını söledi doktorlar, son 2 ay kala kız olduğunu öğrendiler. meğer klitorisi fazla uzunmuş pipi gibi görünmüş ultrasonda hep.. kısmet işte..
ama siz gene de bilgilerinizi esirgemeyin kızlar.. keyif alıyoruz okumaktan ve hayal etmekten..
opuyorumnanaktan

Bize seslenmişsiniz çıkıcaktım ama bir iki ipucu veremde öyle gidiym bari öncelikle hepinizin hamişliği hayırlı olsun.Cinsiyet tahminine gelince bende sizin gibi uzun araştırmalarım sonucu %100 olmasada genel bir sonuca vardım çünkü herzaman istisnalar oluyor.Benim bebişim erkek olduğu için erkek bilgilerini verebilirim
1.karnınız sivri ise
2.canınız tatlıyı daha çok çekiyorsa
3.En çok sağ taraftan hareket ediyorsa. büyük ihtimalle erkektir.şimdilik aklıma gelenler bunlar.daha sonra hatırladığım olursa yazarım yumurcağım bırakmıyor.başka sorularınız olursa yardımcı olmaya çalışırız hepimiz.Tekrardan hepinize kolay hamişlikler.

saolasın canımcım senin teorine göre o zaman ben kız annesi oluyorum. bebişe kocaman öpücüklerrrr annesiii..aklına geldikçe ekle gene burdayız biz. sevgiler..:1hug:

1)hamılelıkte annenın ayakları çok üşürse bebek erkek olur.
2)çok aşırı bulantı,kusma oluyorsa bebk kız olur.
3)annenın canı meyve çok ısterse kız olur.
4)kız bebk olduğunda kılolar popoya,basene gıder,erkek olduğunda göbüş şişerr
5)anne tuzlu şeyler isterse kız,tatlı ısterse erkek olur
6)erkekse karın sivri,kızsa karın buyuk ve yayvan olurmuş..
7)bırde baba da anne ıle bırlıkte hamılelık boyunca kılo alırsa erkek olur derler..
8)bır erkek çocuk hamıle kadına yakın davranıyorsa kız olcağı anlamına gelıyormuş
9)annenın sol göğüsü sağ göğüse göre daha buyukse buda kız bebak anlamına gelıyormuş
10)hamıle kalınan ılişkıde kım daha ısteklıyse bebk onun cınsıyetınden olur.
11)eğer hamılelık başlangıcında iştahınız açıldıysa oğlunuz ama bırsey yıyemıyorsanız kızıınız olacakk
12)ozellıkle hamılelıkte gorulen ruya cıkar derler.ruyanızda ne gorduysenız o olur..
13)Anne sivilcelenirse kız olurmuş

1)hamılelıkte annenın ayakları çok üşürse bebek erkek olur.
2)çok aşırı bulantı,kusma oluyorsa bebk kız olur.
3)annenın canı meyve çok ısterse kız olur.
4)kız bebk olduğunda kılolar popoya,basene gıder,erkek olduğunda göbüş şişerr
5)anne tuzlu şeyler isterse kız,tatlı ısterse erkek olur
6)erkekse karın sivri,kızsa karın buyuk ve yayvan olurmuş..
7)bırde baba da anne ıle bırlıkte hamılelık boyunca kılo alırsa erkek olur derler..
8)bır erkek çocuk hamıle kadına yakın davranıyorsa kız olcağı anlamına gelıyormuş
9)annenın sol göğüsü sağ göğüse göre daha buyukse buda kız bebak anlamına gelıyormuş
10)hamıle kalınan ılişkıde kım daha ısteklıyse bebk onun cınsıyetınden olur.
11)eğer hamılelık başlangıcında iştahınız açıldıysa oğlunuz ama bırsey yıyemıyorsanız kızıınız olacakk
12)ozellıkle hamılelıkte gorulen ruya cıkar derler.ruyanızda ne gorduysenız o olur..
13)Anne sivilcelenirse kız olurmuş

bu tahminlere göre bende de 1,4,5,7,8,10 tutuo fekat bi kız çıkıo bi oğlan, ama ağırlıkla erkek görünüo şimdilik.. paylaşım için teşekkürler canımcım..opuyorumnanaktan

aklıma geldi birde erkek olunca sadece göbüş şişiyor başka yerlerde pek değişiklik olmuyor.Kızlara ise kalça basen ve özellikle gögüsler çabuk büyüyor menden sölemesii:):)

merhaba kızlar benim dr cinsiyetini 2,5-3aylıkken söyledi ve doğru çıktı zaten dr. cinsiyet konusunda şimdiye kadar hiç yanılmamış sizede ipucu vereyim nebileyim bana çok mantıklı geldi kalp atışlarını dinliyorya dr 160 üstündeyse kız 160altında atıyorsa erkek:)) tabi baya zamn oldu yanılmıyorsam 160tı:)) dr. gidince bir sorun bakalım kalbi kaç atıyor sizinkiler doğru çıkacakmı hepinize hayırlı doğumlar kızlar

aklıma geldi birde erkek olunca sadece göbüş şişiyor başka yerlerde pek değişiklik olmuyor.Kızlara ise kalça basen ve özellikle gögüsler çabuk büyüyor menden sölemesii:):)

ay totolar şişmesiiinnnnnnnnn benim zaten ezel-i ahirdir şişikkkkkk!! ittemiom beeennnn totolar basenler şişmesinnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn!!!yasakkelime

X