2009 annelerinden 2010 annelerine gebelik şikayetlerine göre cinsiyet tahminleri :)

merhaba bende mayıs annesiyim kızım Türkiz e hamile kaldığım andan itibaren bulantı ve kusmalarım başladı sonuna kadar devam etti.Hep tatlı canım istedi ve yedim karnım o kadar sivriydiki dr lar bu erkek diyordu kız görünce şaşırıyorlardı çevrede herkes erkeğe benzetti.Hep sağda sancım oldu yani ben tersine yaşadım sizde nasıl olur bilmem.

ben ikidene oğluş doğurdum aşırı kusmam vardı bulantım vardı ,kokulara karşı aşırı hasasiyet vardı,kusmaktan evimden tiksinmiştim....aşırı derecede ekşi yedim ama hakkı çıkardım....lekelerim olmadı ama çirkinleştim...

...................................................................

Son düzenleme:
benımde 5 aylık mayıs kuzsu bı oglum war taze anne adaylarıııopuyorumnanaktan
ben ılk hamişolduumu ogernınce bu bebiş erkek demiştim eşime ne hıkmetse dogmustu içimeeee:CüvCüv:
ılk aylarda asırı bulantı we kusma oldu..we canım manyak ekşii istediiiikaydirigubbakcemile3kılo kılo lımon yedım hatkaydirigubbakcemile3a eşim kız bu kızzz dıorduuuu.....ılk 4 ay ekşi yedımmm 5.aydn sorada tatlıya dondummmm..ve bebişimin ılk hareketlerını sag tarafımda hıssetttım ve ananemde ılk zamanlarda sagdan hıssettım için erkek dedıydııııopuyorumnanaktan
ve bebişim erkek tiiiii dr da 3.ayda bı oglum olcaını soylemiştiiii......
ALLH gonlunuze gore wersınnnnnnŞeniz

selam benimde 5.5 aylık kızım var valla ne bulantı ne kusma ne aşerme hiçbişe yaşamadım
önüme geleni yedim kaçan kurtuldu:))) güzelleştim sadece birkere canım bamya istedi başka da bişe istemedi
sadece doğuma yakın karnıma kahve koyduk karnım taş gibi oldu kızlar öyle olurmuş erkek çocuklar kahve kokusuna oynarmış bilmem artık

:CüvCüv:arkadaşlar bi yanlışınız var bende tatlı yedim ama prenses kızım belinay oldu ekşi tatlı ile alakası yok yani

Ben hamileliğim boyunca daha önce pek sevmememe rağmen sürekli tatlı reçel baklava yedim bi tek onları yiyebiliyordum zaten doğurduğum güne kadar lavoboda geçirdim hatta göz damarım bile çatladı tedavi oldum hamileyken çıkarmaktan boğazlarım tahriş olmuştu okadar feci yani :KK43: hiç kilo almadım karnıma gelince sadece karnım vardı sipsivri herkez oğlan bu doktor anlamamış dedi durdu ama benim içime hep kız olucağı doğuyordu çin takvimi kızdı kalp atışıda 180 di bunlarda tuttu bide ikili testte mom değeri 50 nin altındaysa erkek üstündeyse kız oluyormuş bende 50.2 idi :) kız oldu hayırlısı tüm hamişler sağlıcakla alasınız yavrularınızı kucağınıza inşallahhh

sağolun kızlar biliyoruz ki hiç bir tahmin rabbimin yazdığını değiştirmiyor, ya da herkes de farklı belirtiler şikayetler görülüyor. ama siz gene de ekleyin bildiklerinizi. biz okumaktan çokkkkk keyif alıyoruzzzzzzzzzzz..:1hug:

ya kızlar vallahi hamile olduğumu öğrenir öğrenmez içeme erkek doğuyo
benı görem herkeste erkek olacak diyo bakalım 20 gün sonra öğrenecezzz
ya benım kuzum oooooooo

ya kızlar vallahi hamile olduğumu öğrenir öğrenmez içeme erkek doğuyo
benı görem herkeste erkek olacak diyo bakalım 20 gün sonra öğrenecezzz
ya benım kuzum oooooooo

hadi bakalım canımcım, hayırlı haberlerini bekliyoruz senin de..alkisalkisalkis

kızlaarrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
ben bide bişey daha sormak istiyorum. benim bulantılarım geceleri oluo, akşam saat 7'yi geçince mesaisi başlıo benim zıpırın. akşam bulantıları erkek bebekmiş doğru mu? tecrübe edeniniz oldu mu bunu hiç?
:uhm:

burda calısan bı arkadas var hep gece bulanırmıs uykusundan bıle uyanırmıs kusarmıs ama kısı var onun

tıff , canım benim mide bulantım hiç olmadı...Bütün tahminler erkek bebek olduğunu söylüyodu...Rüyamda erkek gördüm , çin takvimi erkek diyordu vs...
Fakat bugün doktorum cinsiyet tahmininde bulundu ve bebeğimin kız olabileceğini söyledi :) Bakalım 16. haftadaki kontrolümde değişen bişey olacak mı , 11+0 daki tahmini bu...

tıff , canım benim mide bulantım hiç olmadı...Bütün tahminler erkek bebek olduğunu söylüyodu...Rüyamda erkek gördüm , çin takvimi erkek diyordu vs...
Fakat bugün doktorum cinsiyet tahmininde bulundu ve bebeğimin kız olabileceğini söyledi :) Bakalım 16. haftadaki kontrolümde değişen bişey olacak mı , 11+0 daki tahmini bu...

aaaa süper canımcım yaaaa senin adına çok sevindim. bugün de benim randevu günüm cinsiyet cinsiyet diye yırttım burda daaaaaaaaa şimdi doktora gidince ya söylerse diye tırsıyorum hahahhahaaaa yani bu belirsizlik hayal aşaması çok güzeldi.. sanki 1 aya daha ihtiyacım var benim bakalım bilmiyorum. :uhm:doktordan gelince yazarım bende buraya tahminin olup olmayacağını. bana şans dileyin kızlar..:icecream:

ee tıffy ne oldu şimdi kız mı erkek mı ? haziran annesiyim :) merak ettim:)

ee tıffy ne oldu şimdi kız mı erkek mı ? haziran annesiyim :) merak ettim:)

canım doktorum bence kız dedi 15 gün sonraya randevu verdi. ama eşimle biz hala orda bi pipi gördüğümüzü iddia ediyoruz :roflol::roflol::roflol:11 kasımda randevumuz var bakalım belli olacak mı? :icecream:

kızlar 2 tane oğlum var ikisindede hamileliğimi anlamadım hiç bulantım olmadı sadece çok tatlı yedim bana sorarsanız tatlıya çok düşenin oğlu olur tabi herşeyin eniyiisni yaratan bilir sevgiler....

canım doktorum bence kız dedi 15 gün sonraya randevu verdi. ama eşimle biz hala orda bi pipi gördüğümüzü iddia ediyoruz :roflol::roflol::roflol:11 kasımda randevumuz var bakalım belli olacak mı? :icecream:

hadi hayırlısı :)))

X