2009 Doğum Listesi...

Güncel

resim1h.png

Üf ya ben hiç bi şekilde göremiyorum bu linktede güvenlik duvaırı çıkıyor karşıma kurum bilgisayarı olduğundan her siteye girilmiyor üfff üfff

şeymacım ellerine sağlık..bizim topice yazdım ama gözünden kaçarsa diye bi de buraya yazıym dedim..diyorum ki 2 sütun daha eklesek listeye..birinde kaç haftalık we kaç gr olduğu diğerinde doğum şekli olsa,doğumlar başladıkça yazsak oraya..bi de ilk sayfada güncellemen mümkünmü canım yorumlar oldukça arada kaynamasın açar açmas görelim???

zuzu cum ekleyelım ama onu takip etmem zor olur şimdi nurefşanın açtığı lıstelerde zaten o var ben buraya hani doğum lıstesı kım ne zaman doğum yapcak onu yazayım dedim o kadar tefarruatlı ben takıp edemem cnmm...başka gönullu varsa yapsın..ilk sayfada guncelliyorum zaten şekerim..

zuzu cum ekleyelım ama onu takip etmem zor olur şimdi nurefşanın açtığı lıstelerde zaten o var ben buraya hani doğum lıstesı kım ne zaman doğum yapcak onu yazayım dedim o kadar tefarruatlı ben takıp edemem cnmm...başka gönullu varsa yapsın..ilk sayfada guncelliyorum zaten şekerim..

piiki canımm kaydirigubbakcemile5

tşkler..

sizde kasım anneleri listesi yapın şerkerim....ekleriss kısss yaz bılgılerını

liste çok güzel olmuşş ellerine sağlıkk opuyorumnanaktan doğum yapanlarıda burdan mı takip edeceğiz şimdik sositososito

çok sağol keremim listeyi görebiliyorum artık ellerine sağlık çok güzel olmuş
rahat rahat takip edebiliriz

opuyorumnanaktan
tşkler..

sizde kasım anneleri listesi yapın şerkerim....ekleriss kısss yaz bılgılerını

bajım kasım anaları listesi var zaten en basında da ben varımda 23 ocak sat benim dolayısıle bebem 30 ekimde gelecek eskiden usgde kasım 9 cıkıodu simdi ekimin ortalarına kaydı anlamadım 30 ekim die yaz asrın oğlumun adı opuyorumnanaktan

Ben niye yokum listede :1ninca:
canan
pembeinci
17 ekim
kız
isim yok daha sırnaşık şey
eklersen sevinirim canımss.

X