2009 Kasm Anneleri

evet canım martın başında dökülürüz yavaş yavaş .. benim ki 4 mart mesela ama gelmek bilmiyor :bbo: ama bebeğim varsa bana tutunmaya çalışıyor oyle hissediyorum Allah hayırlı etisin inşallah:eek::lepi::asigim:
inşallah canım hayırlısı ile her isteyen kavuşsun meleğine

arkadaşlar 3gün önce idrar testi aldım ..
pozitif çıktı..dün kan aldırdım pazartesi kesin sonucumu alıcam..
eğer hamileysem galiba kasım annesiyim..

doğrudur cnm sonuç,bende ilk önce kendim evde test yapmıştım ,çıkmıştı,,ayy ne heyecan vericiydi.şimdiden tebrik ederim,hayırlısı olsun :))

merabaaa.bende 3 martı bekliyorum.aslında biraz davetsiz misafir olcak eğer gelirse.daha istemiyoduk çünkü.rabbim hayırlısını versin inş.8 gün var.çok merak ediyorum.ama sanki yokmuş gibi geliyo.hayırlısı.aybike zehra senide tebrik ederim canım.inşallah kucağınada alırsın sağlıklı sıhhatli...

Selam kizlarrrrr

15 subatta hastalanmam gerekiyordu 3 gun gecti goguslerim sis karnimda agrilar var ama her zamanki gibi hastalanacagimi dusundum,adet tarihlerim hic sasmamistir Allahtan bugune kadar duzensizlik yasamamistim 3 gun gecince supelendim evdede test yookkk hem test alip yapmak istiyorum hem alinca ya negatifse diye dusunuyorum 3. gun dayanamadim gittim test aldim geldim kalbim gum gum 2 kirmizi cizgi bekliyorum veeeeeeee pozitiffff :))) tarih 18 subat 2009 ,Sali

Hemen doktordan randevu aldik ayni hafta persembeye gun verdiler ve yine ordada test yapildi hamile oldugum kesinlesti bu benim ilk bebegim olacak insallah allah isteyen herkese nasip etsin.

Elim karnimda herkesi aradim haber verdim kasim annelerini de simdi kesfettim en kisa zamanda dolar burasi ve paylasiriz sevinclerimizi.

Doktor 3 hafta sonrasina gun verdi rahim agzi kanseri kontrolu yapilacak ilk once ve sonra bazi kan testleri, rahim agzi kanseri kontrolu yapmadan ultrasonla bakamayiz dedi.

Yuzumde sivilceler cikti doktor hormonlarin degisti cok normal dedi
Su an calismiyorum ve zamanimin buyuk cogunlugu evde geciyor bizim evde kablosuz internet var laptop butun gun acik tabi hamile oldugumu ogrenir ogrenmez acaba bir zarari oldumu diye dusundum endiselendim doktor internet kullanmak guzeldir devam et hicbir zarari yok dedi.

Bu haftada ucuk cikti heralde vucut direncsizlesince oluyormus boyle seyler

Dogum 26 Kasim,2009 olarak gorunuyor simdilik.

Goguslerim cok sisti zaten 80 di simdi sutyen takinca yanlardan tasiyor ve agriyor ama cok degil.

Mide bulantim yok ama yemege oturdugum zamanlar hafiften uykum geliyor.

Cok cenem dustu ama napiyim paylasmak istedimmmmmmmm :))

Gecen senenin kasim annelerini tebrik ederim melekleriniz kollarinizda allah bize de nasip etsin insallah

Kasim 2009 annelerini de simdiden tebrik ederim

Zellda

zellda tebrik ederim canım.hayırlı olsun.inşallah kucağınada alırsın.canım nasıl 26 kasım oluyo anlamadım.daha erken olması gerekmiyo mu.bende 3 martı bekiyorum.bakalım nolcak.hayırlısı olsun inşallah.

arkadaşlar 3gün önce idrar testi aldım ..
pozitif çıktı..dün kan aldırdım pazartesi kesin sonucumu alıcam..
eğer hamileysem galiba kasım annesiyim..

Selam kizlarrrrr

15 subatta hastalanmam gerekiyordu 3 gun gecti goguslerim sis karnimda agrilar var ama her zamanki gibi hastalanacagimi dusundum,adet tarihlerim hic sasmamistir Allahtan bugune kadar duzensizlik yasamamistim 3 gun gecince supelendim evdede test yookkk hem test alip yapmak istiyorum hem alinca ya negatifse diye dusunuyorum 3. gun dayanamadim gittim test aldim geldim kalbim gum gum 2 kirmizi cizgi bekliyorum veeeeeeee pozitiffff :))) tarih 18 subat 2009 ,Sali

Hemen doktordan randevu aldik ayni hafta persembeye gun verdiler ve yine ordada test yapildi hamile oldugum kesinlesti bu benim ilk bebegim olacak insallah allah isteyen herkese nasip etsin.

Elim karnimda herkesi aradim haber verdim kasim annelerini de simdi kesfettim en kisa zamanda dolar burasi ve paylasiriz sevinclerimizi.

Doktor 3 hafta sonrasina gun verdi rahim agzi kanseri kontrolu yapilacak ilk once ve sonra bazi kan testleri, rahim agzi kanseri kontrolu yapmadan ultrasonla bakamayiz dedi.

Yuzumde sivilceler cikti doktor hormonlarin degisti cok normal dedi
Su an calismiyorum ve zamanimin buyuk cogunlugu evde geciyor bizim evde kablosuz internet var laptop butun gun acik tabi hamile oldugumu ogrenir ogrenmez acaba bir zarari oldumu diye dusundum endiselendim doktor internet kullanmak guzeldir devam et hicbir zarari yok dedi.

Bu haftada ucuk cikti heralde vucut direncsizlesince oluyormus boyle seyler

Dogum 26 Kasim,2009 olarak gorunuyor simdilik.

Goguslerim cok sisti zaten 80 di simdi sutyen takinca yanlardan tasiyor ve agriyor ama cok degil.

Mide bulantim yok ama yemege oturdugum zamanlar hafiften uykum geliyor.

Cok cenem dustu ama napiyim paylasmak istedimmmmmmmm :))

Gecen senenin kasim annelerini tebrik ederim melekleriniz kollarinizda allah bize de nasip etsin insallah

Kasim 2009 annelerini de simdiden tebrik ederim

Zellda

ikinizide tebrik ediyorum sağlıkla doğarlar inşallah

Tesekkur ederim kizlar.

Meltem insallah guzel haberlerini aliriz bizde canim'

Benim SAT 19 OCAK
Otomatik hesaplamadada baktim tahmini 26 Kasim gorunuyor .

Suan 4 hafta + 6 gunluk

ne güzel bir duygu allahım bebişlerinizi kollarınızaalmayı nasip etsin benimde kızımın dğoum günü 27 kasımdı ama xellda seninkinde bi yanlışlık var çünkü benim sat ım 21 şubattı belki bilg.tarihinde problem olabilir canım senin doğumun ekime falan geliyo

Haklisiniz kizlar ben heyecandan ekim kasim karistirmisim bebegimide alip ekim annelerine gidiyorum :))

Haklisiniz kizlar ben heyecandan ekim kasim karistirmisim bebegimide alip ekim annelerine gidiyorum :))

hahahhahaha olsun ya bizide yanlız bırakma arada sıraca ceeeeee yaparsın .. şaka bir yana Allah bebeğini Sağşıkla kucağına almayı nasip etsin

darısı bizim başımıza

-tatlicadiarzu-:CüvCüv::teytey:

X