2009 Kasm Anneleri

zellda tebrik ederim canım.hayırlı olsun.inşallah kucağınada alırsın.canım nasıl 26 kasım oluyo anlamadım.daha erken olması gerekmiyo mu.bende 3 martı bekiyorum.bakalım nolcak.hayırlısı olsun inşallah.

merhaba meltem bende 4 martı bekliyorum ama biliyoruzki bu ay 28 cekiyor o yüzden regli günlerimiiz biraz ileriye gidebilir bunu göz ardı etmeyi unutmayalım ..cünkü her günümüzün gecmesi bizi heyecana bir adım daha atıyor Allah isteyen herkeze versin inşallah

arkadaşlar 3gün önce idrar testi aldım ..
pozitif çıktı..dün kan aldırdım pazartesi kesin sonucumu alıcam..
eğer hamileysem galiba kasım annesiyim..

süperrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr:teytey:Kasım Annenelerin ilk bebeği belli oldu :CüvCüv::CüvCüv::lepi:

Selam kizlarrrrr

15 subatta hastalanmam gerekiyordu 3 gun gecti goguslerim sis karnimda agrilar var ama her zamanki gibi hastalanacagimi dusundum,adet tarihlerim hic sasmamistir Allahtan bugune kadar duzensizlik yasamamistim 3 gun gecince supelendim evdede test yookkk hem test alip yapmak istiyorum hem alinca ya negatifse diye dusunuyorum 3. gun dayanamadim gittim test aldim geldim kalbim gum gum 2 kirmizi cizgi bekliyorum veeeeeeee pozitiffff :))) tarih 18 subat 2009 ,Sali

Hemen doktordan randevu aldik ayni hafta persembeye gun verdiler ve yine ordada test yapildi hamile oldugum kesinlesti bu benim ilk bebegim olacak insallah allah isteyen herkese nasip etsin.

Elim karnimda herkesi aradim haber verdim kasim annelerini de simdi kesfettim en kisa zamanda dolar burasi ve paylasiriz sevinclerimizi.

Doktor 3 hafta sonrasina gun verdi rahim agzi kanseri kontrolu yapilacak ilk once ve sonra bazi kan testleri, rahim agzi kanseri kontrolu yapmadan ultrasonla bakamayiz dedi.

Yuzumde sivilceler cikti doktor hormonlarin degisti cok normal dedi
Su an calismiyorum ve zamanimin buyuk cogunlugu evde geciyor bizim evde kablosuz internet var laptop butun gun acik tabi hamile oldugumu ogrenir ogrenmez acaba bir zarari oldumu diye dusundum endiselendim doktor internet kullanmak guzeldir devam et hicbir zarari yok dedi.

Bu haftada ucuk cikti heralde vucut direncsizlesince oluyormus boyle seyler

Dogum 26 Kasim,2009 olarak gorunuyor simdilik.

Goguslerim cok sisti zaten 80 di simdi sutyen takinca yanlardan tasiyor ve agriyor ama cok degil.

Mide bulantim yok ama yemege oturdugum zamanlar hafiften uykum geliyor.

Cok cenem dustu ama napiyim paylasmak istedimmmmmmmm :))

Gecen senenin kasim annelerini tebrik ederim melekleriniz kollarinizda allah bize de nasip etsin insallah

Kasim 2009 annelerini de simdiden tebrik ederim

Zellda

Canım hadi bakalım hayırlı olsun.Sağlıcakla kucağına alırsın İnşallah
Benim günümde 27 Kasım 2008 de doluyordu.24 Kasımda geldi bebeğim :))
Yalnız benim SAT 21 Şubattı senin daha erken olması lazıma.s.

Tesekkur ederim kizlar.

Meltem insallah guzel haberlerini aliriz bizde canim'

Benim SAT 19 OCAK
Otomatik hesaplamadada baktim tahmini 26 Kasim gorunuyor .

Suan 4 hafta + 6 gunluk

Canım sen EKİM annesi olacaksın.Bebeğin 1 hafta geç gelirse ancak Kasıma kayarsın genelde erken geliyorlar :))

Sat 19 Ocaksa muhtemel doğumun 26 Ekim 2009

son sat tarihi 25 ocak olan arkadaşların bebişi 1 kasım dogumlu olcak hadi bakalım 2 gun kaldı ilk kasım annemiz kim olacak merakla bekliyoruz...

meraba beratefe.evet canım bende 28 e göre hesapadım.hep 3gün önce gelir ona göre hesapladım.canım haberini bekliyorum 4 martta.benimde3 ünde bakalım.hayırlısı olsun inşallah...

beratefe sende hiç belirti var mı canım.ben hiçbişey hissetmiyorum.sadece sağ kasığımda bazen hafifi bi sancı oluyo.ama oda psikolojik gibi geliyo. sende var mı hiç

beratefe sende hiç belirti var mı canım.ben hiçbişey hissetmiyorum.sadece sağ kasığımda bazen hafifi bi sancı oluyo.ama oda psikolojik gibi geliyo. sende var mı hiç

BENDE TIK YOK MELTEMCİM-tatlicadiarzu-
ben gecen ayda korunmadım adetime 6-7 gün kala çok fena göüslerim acıyordu normalde bende oyle şeyler pek fazla olmaz herhalde hamileyim ondan dedim ama ne yazıkki adet oldum ( buarada daha gecen ay korunmayı bıraktık ) ama şaun için hiççç bir haraketlilik yok
bu arada eğer bir bebeğim olursa 2 bebeğim olcak 5 yaşını doldurmak üzere olan bir oğlum var mesela ona hamile kaldığımda ( daha 6 aylık evli idik hiç bebek düşünmüyorduk ama sadece 1 kez korunmadık :asigim::asigim:eek:da kazara ama onunla hamile kaldım laelaelaelaelae biraz şaşırmıştım ama iyikide olmuş ) efeye hamile kaldığımda sanki adet olacakmışım gibi bekleiştim çünkü çok fazla karnım ve belim ağrımıştı 1 hafta beklemiştim ozman ve sonra test yapmıştım :CüvCüv::CüvCüv::sm_cool:

Allah İsteyen herkeze versin inşallahhhhhhh :teytey:

ya evet bendede tık yok.aslında bizimde kazara oldu.daha doğrusu eşim istedi:) benim itirazlarıma rağmen.8 aylık evliyiz.erken diye istemiyorum ama hayırlısı.ben o deneyimi yaşamadığım için bilmiyorum oyüzden çok merak ediyorum.olurmu acaba yaa?daha ilk ay.hayırlısını versin inş. rabbim

ay ne güzel bir bekleyiş bu böle çok heyecanlı Allah herkezin gönlüne göre versin inşallah.
hamile kalan arkadaşları tebrik ederim.
benim sat 19 şubattı. geçen sene bu zamnalar meleğim yola çıkmış haberim yoktu. inşallah benim meleğim gibi habersiz melekler yola çıkmıştır yola.

arkadaşlar şimdi benim son adet tarihim 25 ocak netteki hesaplamalara göre 1 kasım doğum tarihi ama 3 gün erken geliyorlar ona göre hesaplayın deniliyor şimdi ben ekim annesi topiğindemi kasım annesi topiğindemi yer almalıyım ?

beratefe sakaryanın neresindensin?bende karasulu sayılırım..

ecrincim ben hendekliyim ( aslen kırşehir doğma büyüme ankara eblendikden sonra Sakarya hendek) karasuya çok gideriz ailece çok seviyorum ben oraları kefken kerpe süper yerler

bu arada 2 ay önce eltimin bebeği oldu adını ecrin koyduk Allah sanada boyle güzel isimler koyabileceğin bebekler nasip etsin kaydirigubbakcemile5

ya evet bendede tık yok.aslında bizimde kazara oldu.daha doğrusu eşim istedi:) benim itirazlarıma rağmen.8 aylık evliyiz.erken diye istemiyorum ama hayırlısı.ben o deneyimi yaşamadığım için bilmiyorum oyüzden çok merak ediyorum.olurmu acaba yaa?daha ilk ay.hayırlısını versin inş. rabbim

hiççççç belli olmaz bak ben oğlumda bir kere korunmadık ve onunla hamşle kaldım evet erlen diye bende çok şaşarımıştım ama şimdi diyoruz ki keşke ilk günden olsaydı :teselli::1hug::içelim:

arkadaşlar şimdi benim son adet tarihim 25 ocak netteki hesaplamalara göre 1 kasım doğum tarihi ama 3 gün erken geliyorlar ona göre hesaplayın deniliyor şimdi ben ekim annesi topiğindemi kasım annesi topiğindemi yer almalıyım ?

burayada gelllllllllll orayada git bizim kapımız herkeze acık :enbuyukkk::jeyyar::1hug:

gecen sene bu zamanlar ben de 7 aylık evliydim
6 ay doğum kontrol hapı kullandım
sonra adet düzensizliği nedeniyle bıraktm
eşim korunmaya başladı
ama cocuk istedi hep
ben hiiiiç istemedim aynı senin gibi
sonra bir kaza
ben daha ilk ay bişey olmaz dedim
aynı senin gibi:)
şimdi 3bucuk aylık bi kızım var
iyi ki de var
olacaksa da hep sükret