Mutfak Dekorasyonu 2009 Yemek odas modeller

DUYGUCIKMAZI

maskeli balo ve shte yüzü
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2008
9.240
20
Rapido_Yemek_Odasi_Takimi_1.jpg

yemek_odasi_b9.jpg

10261_7934.JPG

bır kac yıldır modüler mobılyalar var...daha kullanımı rahat tasınması ve kurulumu pratık olmasından dolayı tercıh edılıyor....

umarım begenırsınız sızınde eklemek ıstersenız buyrun.........

yemekvitaldx6.jpg

Buda benim yemek odam :) Sadece benimkinin rengi biraz daha açık :1hug:

eleganceyemekodaskw0.png

Doğtaş elegance yemek odası

cubicyemekwengeteak.jpg

Gala cubic yemek odası

massyemek.JPG

Mass mobilya

asconaymk.jpg

Ascona mobilya

karizmaymk.jpg

İsse mobilya

slm arkadaşlar bende yemek odası takımı almak istiyorum ankarada oturuyorum siteler hariç tavsiye edebileceğiniz markalar varmı.ben konsol masa ve sandalye almak istiyorum.konsolun üstüne raf sistemi yapmayı düşünüyorum ayna düşünmüyorum.şu an çok kararsızım hangi marka ve hangi model alacağımı bilmiyorum.gezmediğim yer kalmadı kafam çok karıştı.bellonada life yemek odası var şu an aklımda olan tek model o ama onunda rengi 2 renk venge ve krem olduğu için kararsızım çünkü yatak odamda öyle aynısı olsunda istemiyorum.fikirlerinizi ve deneyimlerinizi paylaşırsanız çok sevinirim.

evet canım baktım ama her ne kadar uygunda olsa kaliteleri pek iyi değil daha önce kullandığım için biliyorum ve halende var evimde moda life ürünleri ben sadece bellona life yemek odasında karar kıldım gerçi sadece konsol ve masa almayı düşünüyorum henüz sipariş etmedim ama geldiği zaman fotoğraflarınıda koymayı düşünüyorum.zaten ankarada gezmediğim yer kalmadı neredeyse kafam çok karıştı ama bellonada karar kıldım hem kaliteli hem servisi var hemde fiyatlar uygun.önerin için tşk ederim...

veee en sonunda life yemek odasını aldım masa ve konsol.bugün geldi memnunum.modern bir hava verdi.yarında sandalyelerim geliyo inş. istediğim gibi olur.

kızlar bende çok yer gezdim ama en çok beğendim mobilyalar içerenköyde kargılı mobbilya var süper modeller büyük ihtimalle ordan alıcam

X