Mutfak Dekorasyonu 2009 Yemek odas modeller

isaura
Menekşe CANIM BUNLARI HANGİ SİTEDEN BULDUN BAYILDIM ÇOK GÜZEL YAAA BANA YARDIMCI OLURSAN SEVİNİRİM

arkadaslar ankarada modern güzel tasarımlı mobilyayı nerden alabiliriz

slm arkadaşlar bende yemek odası takımı almak istiyorum ankarada oturuyorum siteler hariç tavsiye edebileceğiniz markalar varmı.ben konsol masa ve sandalye almak istiyorum.konsolun üstüne raf sistemi yapmayı düşünüyorum ayna düşünmüyorum.şu an çok kararsızım hangi marka ve hangi model alacağımı bilmiyorum.gezmediğim yer kalmadı kafam çok karıştı.bellonada life yemek odası var şu an aklımda olan tek model o ama onunda rengi 2 renk venge ve krem olduğu için kararsızım çünkü yatak odamda öyle aynısı olsunda istemiyorum.fikirlerinizi ve deneyimlerinizi paylaşırsanız çok sevinirim.

kızlar ankarada casa,lazzoni,fatih dabak(gop ta)high end(nene hatunda).gibi süper yerler var.buralara bakınız...
bende vitrin gümüşlüh,kocaman aynalı konsül istemiyorum.modern şeyleri beğeniyorum.ve buralar favorim...bide illa yatak odanızı ve yemek odanızı aynı renk almak zorunda değilisiniz...mobilya çok ilerledi çok gelişti.değişikliğe çok açık bir alan.biraz hayal gücünüzü kullanın ve iyi gezin derim...vereliniortak
resim ekleyen arkadaşlar:ellerinize sağlık...opuyorumnanaktan

X