2010 Aralık Anneleri

arkaadslar bende aralık annsıyım arlık 14 de dogum yaptım allhım herkese nasıp etsın

Zaman ne cabuk geciyor . Bende Aralik 2009 annesiyim . Kolay , agrisiz , sizisiz bir hamilelik dilerim..

bende inş aralık annesi olurum 3aydır olmuooo benim 3,5yaşında bi oğlum inş bide kardeşi olursa çok sevinirizz.satt 5martt bakalım belkide bebişim benimledir belli mi olur allahım isteyen herkese versinn

benimde 1.5 yaşında oglum var bende oglma bir kardeş istiyoruz benimde 6 mart sat ama olmadım günüm geciyo test falanda yapmadım
hayırlısı olsun eyer olursa ikinci cocugumda aralıkta dogar

arkadaslar aralık annesı olmak cok zor soguk oldugundan bıryere cıkamıyorsuuz 4.ayımıza gırdık kızım cok nadıren baska bır yer gordu esım cok tıtız davranıyor eve hapıs olduk anlayacanız.en guzelı nısan annesı olmak galıba:)))

benimde sat 3mart ve bugün aşılamamı oldum işallah bende aralık annesi olurum

aralıkta mı dogum yaptın canım.maiaşlah kızınad asanada darsı bşize olsun:))
şuan 4 aylıkdemiii martt yaz geliyyooo çıkarsınız az kalmış sabırrr

hoşgeldiniz tazecik anneler bende aralık 2009 annesiyim turtama 28 aralıkta kavuştum hepinize rahat ve huzurlu bir hamilelik kolay ağrısız sızısız rahat bir doğum dilerim vay be biz eskidik demekki bugünlerin değerini bilin vakit çok çabuk geçiyor dilediğiniz herşeyi yapın sonra vaktinizi o minicikler dolduruyor

aminn saolllll canım..senind evladını allah bagışlaın..drısıda bizee olsunn

allah bağışlarsın resimde çokta güzel gülmüş maş.inş.bizde hamileliğimizi sizin gibi güzel günlerdeki hatırlarız.ve hepimiz aralık annesi olarak yazarız bu sayfalara :Saruboceq:

sağolun kızlar Allah sizlerinde kucağınıza almanızı nasip etsin size bir öneri biz su içmeyi unutmamak için aklımıza geldikçe su içelim yazıp birbirimize hatırlatıyorduk ve meyva süt-yoğurt saatlerimiz vardı saati gelince birbirimize hatırlatıp yiyorduk hatta ne meyva yediğimizi de yazıyorduk ki canımız çeksin alıp ekstradan meyva yiyelim diye iş yerine yıkayıp doğrayıp götürüyorduk çok faydalı oluyor unutulmuyor ben su içmeyi sağolsun arkadaşlara borçluyum yoksa hiç aklıma gelmez

2010 aralık anneleri gelio yavaş yavaş ne güzel bende 2009 aralık annesiyim kızım güneş 25 aralık 2009 da dünyaya geldii sizlere çook güzel rahat bi hamilelik ve doum diliyorum bebişlerinize sağlıkla kavuşursunuz inş:Saruboceq:

ben yanşıl hesaplamışım kızlarü
aralık anesi degilm

Son düzenleme:

bizde inş.sizinki gibi arkadaşlık kurar burda devam ederiz.bende çalışan bir anne olucam inş.o zaman dahada dikkat edilmesi gerekiyor sanırım.iş yerinde nasıl zorluklarla karşılaştınız peki o zaman çok zor olmadı mı çalışmak bebişle birlikte

2009 aralık anneleri 2010 annelerininde yanında olsun o zaman bu topic dolmaya başladığında desteklerinize ihtiyacımız olacak çünkü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…