2010 Aralık Anneleri

bizde inş.sizinki gibi arkadaşlık kurar burda devam ederiz.bende çalışan bir anne olucam inş.o zaman dahada dikkat edilmesi gerekiyor sanırım.iş yerinde nasıl zorluklarla karşılaştınız peki o zaman çok zor olmadı mı çalışmak bebişle birlikte

nşallah sizlerde bizim gibi olursunuz ben birgün girmesem özlüyorum arkadaşlarımı çalışırken çok zor olmadı işim çok rahat 12 den 5 e ve annem son aylarda her akşam yemek yaptı eve giderken uğrayıp aldım

ALAHIN izninle nisan ayında hamile kalırsam burdayım kızlarrrrr :lepi:

merhaba ARkadaşlar ben de 2009 aralık annesiyim.. umarım sizlerde burda çok güzel şeyler paylaşırsınız.. biz bizim topikte kocaman bir aile olduk.. :nazar:
kalp atışlarını beraber duyduk.. ilk pıt pıtlarına birlikte şahit olduk.. test sonuçlarını tüm takipleri bilikte göğüsledik.. şimdi meleklerimiz kucaklarımızda çok şükür.. Allahım sizlerede isteyen herkese de nasip eder inşallah..

kızlar mrh bende inş. aralık annesi olurum hamile değilim ama gün sayıyorum inş. bende hamileyimdir

merhaba ARkadaşlar ben de 2009 aralık annesiyim.. umarım sizlerde burda çok güzel şeyler paylaşırsınız.. biz bizim topikte kocaman bir aile olduk.. :nazar:
kalp atışlarını beraber duyduk.. ilk pıt pıtlarına birlikte şahit olduk.. test sonuçlarını tüm takipleri bilikte göğüsledik.. şimdi meleklerimiz kucaklarımızda çok şükür.. Allahım sizlerede isteyen herkese de nasip eder inşallah..

amin inş. canım

bende hamile kalırsam topik açmak istemiştim son 2010 aralık anneleri diye bilmem belkide inş. burda devam ederim :)

Bu topiği görünce heyecanlandım birden.henüz gelen olmamış ama.inş.dolar taşar burası.ben 21nisanda öğrenmiştim geçen sene hamile olduğumu.daha dün gibi.oğlum kucağımda şimdi.Allaha bin şükür.Allah herkese nasip etsin...

slm kızlar sanırım bu topiğin ilk hamilesi benim çok küçücük henüz.doktorum aralığın ilk haftası 11ine kadar dedi.ben hala hamile olduğuma inanamıyorum.5. ayın sonunda kavuştuk meleğimize ve sanki bişey olacakmış gibi geliyo.herkes bu tedirginlikleri yaşıyomu acaba. ben daha adet gecikmesi olmadan öğrendim değerim çok düşüktü daha sonra tekrar gittik dr değerim yükselmiş doktor heeşey normal 29unda gel keseyi görelim dedi ama ben ya göremezsek ya bişi olursa diye çok endişeliyim.allah onu benden almasın ve herkese nasip etsin inşallah.allahım hepimizie aralık ayında burdan bebeklerimiz kuağımızda yazmak nasip etsin :CüvCüv:

slm kızlar sanırım bu topiğin ilk hamilesi benim çok küçücük henüz.doktorum aralığın ilk haftası 11ine kadar dedi.ben hala hamile olduğuma inanamıyorum.5. ayın sonunda kavuştuk meleğimize ve sanki bişey olacakmış gibi geliyo.herkes bu tedirginlikleri yaşıyomu acaba. ben daha adet gecikmesi olmadan öğrendim değerim çok düşüktü daha sonra tekrar gittik dr değerim yükselmiş doktor heeşey normal 29unda gel keseyi görelim dedi ama ben ya göremezsek ya bişi olursa diye çok endişeliyim.allah onu benden almasın ve herkese nasip etsin inşallah.allahım hepimizie aralık ayında burdan bebeklerimiz kuağımızda yazmak nasip etsin :CüvCüv:

Oncelikle hayirli olsun . Kolay bir hamilelik ve dogum dilerim. Bu tedirginlikleri hep yasicaksin :) Keseyi goreyim rahatlicam diceksin , sonra kalp atisini duyuyim rahatlicam , ikili test iyi ciksin.... Hep boyle gidecek .

çok sevindim canım inş.sağlıcakla kucağına da aldığın günleri görürsün bebişini
benimde 1 hafta sonra belli olucak bakalım kırmızıları görmezssem bende aralık annesi olucam:ecrin_bebek:

iki senedir yani önce 2008 aralık annesi olacaktım ama kısmet olmadı 7 aylık bebeğimi kaybettim çok zorlu yollardan geçtim ne tesadüfki tekrar 1 sene sonra 2009 aralık annesi oldum ve bebeğimi 12.12.2009 da kucağıma aldım.2 senedir yazları hamile geçiriyorum.bu nedenle bu yaz benim için rahat geçecek inşallah bebeğim artık kucağımda dolaşabileceğim.allah isteyen herkese nasip etsin inşallah.

inşallah bende aralık ayı annesi olurum.çooook istiyorum.3 ay öncesine kadar haziran annesiydim ama kısmet işte nasip değilmiş.bebişimin kalbi durduğu için kürtaj oldum.şimdi çalışmalara başladık.RABBıM isteyen herkese tez zamanda bebiğini kavuştursun.kimseye aratmasın.ALLAHIM en kısa zamanda bebişimin kardeşini ver bize.....

iki senedir yani önce 2008 aralık annesi olacaktım ama kısmet olmadı 7 aylık bebeğimi kaybettim çok zorlu yollardan geçtim ne tesadüfki tekrar 1 sene sonra 2009 aralık annesi oldum ve bebeğimi 12.12.2009 da kucağıma aldım.2 senedir yazları hamile geçiriyorum.bu nedenle bu yaz benim için rahat geçecek inşallah bebeğim artık kucağımda dolaşabileceğim.allah isteyen herkese nasip etsin inşallah.

çok geçmiş olsun ama sonucu güzel olmuş çok şanslısınız.bende yaza hamiş olarak girmek istiyorum şöyle salına salına gezmek istiyorum.İnş.bende bu ay hamiş olurumda aralık annesi olarak yazın gezerim sokaklarda :emir_bebek:

X