Trend Ayakkabı Modelleri 2010 Bot Modelleri

Bot Modelleri, Çizme Modelleri, Topuklu Ayakkabı Modelleri, Babet Modelleri

Adivar

Guru
Kayıtlı Üye
27 Haziran 2007
6.169
49
bot-models.jpg

Geçtiğimiz sezon olduğu gibi bu sezon da ankle botlar çok moda. Feminen duruşları ve rahatlığıyla çok beğendiğim bot modellerinden bir seçki oluşturdum.

phoca_thumb_l_bbot.jpg

phoca_thumb_l_bbot%202.jpg

phoca_thumb_l_bbot%203.jpg

phoca_thumb_l_bbot%204.jpg

phoca_thumb_l_bbot%205.jpg

phoca_thumb_l_bbot%206.jpg

phoca_thumb_l_bbot%207.jpg

phoca_thumb_l_bbot%208.jpg

phoca_thumb_l_bbot%209.jpg

Bot modellerinin markası Victoria's Secret. İnternet siteleri üzerinden sipariş verebilirsiniz.

Mor ve siyah olan botun modeline benzer almıştım geçen sene çok severek kullandım bu sene de modaysa yine onları giyerim hihoyyyt

bn bunları sevmiyorum ya bilekte bitenleri ama uydurmak mesele zaten uzun dizde olanlar daha güzel geliyor bana tabi herşeyin yeri var kombine etmek önemli zemuszemus

Bende ilk çıktıkları zaman bu bot modelleri çok itici gelmişti.Ama zamanla gözüm alışıpta böyle yakıştırıp bu botlarla kombine giyinenler görünce bende çok ama çok beğenmeye başladım.
Bu kış bir tane alacağım kendime bakalımzemuszemus

Banada ilk gördügümde cok itici geldiler...asla giymem dedim ama su an da giyiyorum bilekaydirigubbakcemile3

[

Geçtiğimiz sezon olduğu gibi bu sezon da ankle botlar çok moda. Feminen duruşları ve rahatlığıyla çok beğendiğim bot modellerinden bir seçki oluşturdum.

phoca_thumb_l_bbot.jpg

]

buna bayıldım yaa inş bu modelden bulabilirim bendee ..

Gerçekten şık modeller ama ben çizmeyi daha çok tercih ediyorum..

çok güzeller teşekkürler paylaşım için. almayı çok istiyorum. bakalım bayrama doğru ::)

X