2010 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

hee ceren de bize ciciiii yapıyoooo.. babası öğretmiş cerenin elini alıp kendi yüzüne sürerk baba ciciii yapıyo 1kaç gün yaptı we şimdi cerenin yanına uzanıp annee ciciiii dediğimde hemen elini yanağıma koyup sewiyoopuyorumnanaktan allahım sana minnettarım bana böyle bi aşkı yaşattığın için:gitme:

kızlar bide bu ayın 6 sında kocişim doğum günü ne yapabilirim geçen doğum günü bişi yapamamıştım fikirlerinizi bekliyorum nolarrrrr yardımmmmm edinnnnn

bence miraç'ın resmi olan bi pasta yaptır "babacım sen olmasan ben de olmazdım iyi ki doğmuşsun" gibisinden bi not yaz güzel bi masa hazırla börek çörek falan döktür bişeyler...
hediye alacak mısın?? bence bunları yaparsan gerek yok da ondan soruyorum

yerim ben onun annesini oksayan ellerini özendimmmmm ama acaba ege bey ne zaman yapcak böle seyler benimkide pek bi kıkırdadı bugün benimle cok mutluyum beni yorsada

ben de ardaya yaptırıyorum onu anne ciciii diye onun da çok hoşuna gidiyo oğlum beniiiiiim opuyorumnanaktan

jalee fikrin çok güzelmiş tşk ederim beğendim :))

ebrucum hoşgeldin koca kafalı kocanla noldu durumlar?

haa kızlar ceren tekrar biiberona döndü ohh artık uyanıkkende süt werebiliorum biberondakaydirigubbakcemile2

hoşbulduk..biz iyiyiz koça kafalıyla çok şükür..sen nasılsın senin koçakafa ile?

ebrucum hg canım nasılsın hayırdır paşamızın neyi var geçmişe bakma şansım olmadıda geçmiş olsun

çanım sağol..üst solumun yolları intihaplanmış...

dedim ya canım 5-10 gündür dokunuyor hatta sıkıyor çekiyor birde ben gülünce oda gülüyor.yani benimki gayet farkında fazlalığınınaklinialirimsmilekaydirigubbakcemile3

hihih,,,bak sen şuna...erken farketmiş kereta...

kızlar ya hani bir dr vardı..bir yaşından öne inek sütü verilir falab diyen..neydi onun ismi?bilen varmı?

bayıldım bu fikre benimm kocişinde ağustos 5 doğum günü ne yapıcağımı düşünüodum teşekkürler jale yaratıcı fikrin içinnalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis

canım biraz az almış ama üzülme toparlar kendini akıl vermek gibi olmasında bence biraz biraz başla ek gıdaya istersen.şu ameliyatıda ol ..

bakalım 1 hafta sonra neler olacak...
canlar ameliyatı
eşim istemiyor benden önce ben sezeryandan ayıldığımda nefes alamıyordum ölecektim
neredeyse yine öyle olursa diye korkuyor hayırlısı Allahtan

alp son 1 hafta 10 gündür pipişi ile bozdu aklını.her altını açtığımda yokluyor duruyor mu yerinde diye???kaydirigubbakcemile3ona sahip olduğu i,çin pek mutluaklinialirimsmileresminide çektim öyle.

anaaaaam akannehir

işte ömür boyu dikkat etmek bu da zor yaa ben pek kollayamıyorum sanırım 9 ayda 5. kez oluyor çünkü bilmiyorumkismile

ben de ardaya yaptırıyorum onu anne ciciii diye onun da çok hoşuna gidiyo oğlum beniiiiiim opuyorumnanaktan

yerim ben onların cicilerini maşallah

bugün 5. doktora gittim hepsi ameliyat diyor artık sadece ameliyatı erteleyebilirim hepsi bu
sağ olasın...

kulaktan ameliyat olmak çok riskli annemin şuan tek kulağı duyuyo dr lar amliyata ikna etti ben hep karşı çıktım şimdi çok pişman iyi düşünerek alman gereken bi karar geçmiş olsun canım

bugün defne hiç yapmadığı şeyler yapıyo mızır mızr devamlı cır cır cırlıyo yerine yatırınca ağlıyo gezdirmkten su içinde kaldım terden neyse şimdi ağlaya ağlaya uyudu uykusu var gezeçek ama

bugun bizim evlilik yıl dönümümüz defnoşla kutlarız kociş eve gelirse bi yemeğe gideriz artık hediye almadım zaten en büyük hediye kızımla benim onun için demi yabayanssulusmilezemuszemus

sağ olasın evet bende herkesin başını şişirdim burada Allah razı olsun hepinizden

bugun bizim evlilik yıl dönümümüz defnoşla kutlarız kociş eve gelirse bi yemeğe gideriz artık hediye almadım zaten en büyük hediye kızımla benim onun için demi yabayanssulusmilezemuszemus

Kutlu olsun nice senelerde sağlıkla birlikteğiniz sürsün..
.opuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…