2010 Nisan Anneleri Hamilelik Süresince Kaç Kilo Aldık??

Bende 9 kilo almis durumdayim. Oglanlara 19 ve 18 kilo almistim, kizim pek manken gibi bir gelisi var :))

35. haftamızda 78 kilo olmuşum...
ben evde tartıldığımda 80 'i geçiyordu ibre ama.....
ne var bu doktorun tartısında anlamıyorum...
nese iki kilo iki kilodur yine ama onuda alrım zaten ben doğuma kadr....

benim doktorumun tartısı da 2 kilo fazla gösteriyo .sinir bi durum:)

33+4 bugün,sabah tartıldım..aç karnına,picamasız ve çiş yapılmış olarak :)
11kg almışım...1 ay önce 8-9 arası gidiyordu..çok hızlandık ama erken gelebilme ihtimaline karşı ne varsa sömürüyorum .çok doğal
boyum 1.73 oluncaneyseki sadece karın var.o da pek bi narin :)) ben iri olunca :))

slm kızlar..
31+2 günlük hamileyim 65 ile hamile kaldım şu an 81 kiloyum.Allahtan boyum 1 73 ..Herkes göstermiyosun diyor:) Doğuma kadaar 85 olsam 20 kiloyla bitirrim diye umut ediyorum:eek:

35+4 üz.14,4 kg aldım.inanamıyorum ya o kadar dikkat ediyorum her gün 1 saat spor yapıyorum bu son bir hafta 1 kilo almışım.ya kızlar bide dikkat etmesem nolcak acaba.yani 1 ayda yine 1,5 kilo gibi bir şey almış oldum.anlamadım gitti:eek:lmaz:

slm herkese kilo dediğimiz nedir ki emzirirken çatır çatır gidecek allah izin verirse. 34+1 16 kilo almış durumdayım 64 kilo ile başladım tam 80 kiloyum boyum 1,64. oğlumun canı sağolsun

35+4 üz.14,4 kg aldım.inanamıyorum ya o kadar dikkat ediyorum her gün 1 saat spor yapıyorum bu son bir hafta 1 kilo almışım.ya kızlar bide dikkat etmesem nolcak acaba.yani 1 ayda yine 1,5 kilo gibi bir şey almış oldum.anlamadım gitti:eek:lmaz:

cnm spor derken ne yapıyosun anlatırmısın.ben 33+2yim 11.5kilo aldım.

Erken doğum muhabbetinden dolayı spor yapmaya bile korkuyorum..Varsın kilo alalım sağlıkları iyi olsunda..

cnm spor derken ne yapıyosun anlatırmısın.ben 33+2yim 11.5kilo aldım.

canım her gün 30 ar dakikadan 2 kere yürüyüş yapıyorum.koşu bandım var evde.ama çok hızlı değil tabi.normal hızda.ekstradan akşamları televizyonda dizi falan izlerken 2 şer kglık dambıllarım var.30 dakika da dambıl çalışıyorum.sırf kas kütlemi artırmak sırt ve kol kaslarımı güçlendirmek için.benim cildim çok yumuşak bebek cildi gibi kilo alıp zayıflayınca sarkıyo etim sıkı değil pek.doğum sonrasına hazırlık gibi işte bir nevi.nasıl olsa evdeyim diye kendime böyle bir spor düzeni oluşturdum.çlışırken yapamıyordum.hem son aylarım doğuma mutlaka faydası olur.eğer senin yürüme bandın yoksa dışarıda soğukta yürümen zor olabilir ama ağırlık kaldırabilirsin.kendini yormadan dans edebilirsin.aç müziği kafana göre hareket et:)bebişinle dans et.kolay gelsin.

canım her gün 30 ar dakikadan 2 kere yürüyüş yapıyorum.koşu bandım var evde.ama çok hızlı değil tabi.normal hızda.ekstradan akşamları televizyonda dizi falan izlerken 2 şer kglık dambıllarım var.30 dakika da dambıl çalışıyorum.sırf kas kütlemi artırmak sırt ve kol kaslarımı güçlendirmek için.benim cildim çok yumuşak bebek cildi gibi kilo alıp zayıflayınca sarkıyo etim sıkı değil pek.doğum sonrasına hazırlık gibi işte bir nevi.nasıl olsa evdeyim diye kendime böyle bir spor düzeni oluşturdum.çlışırken yapamıyordum.hem son aylarım doğuma mutlaka faydası olur.eğer senin yürüme bandın yoksa dışarıda soğukta yürümen zor olabilir ama ağırlık kaldırabilirsin.kendini yormadan dans edebilirsin.aç müziği kafana göre hareket et:)bebişinle dans et.kolay gelsin.

saol cnm cevabın için.evet yürüyüş için havalar baya soğuk.birde yalnız zor oluyr cnm istemiyor.bazen dans etmek istiyrm ama istediğim hareketleri yapamayınca zevkli olmuyr.:dance:

saol cnm cevabın için.evet yürüyüş için havalar baya soğuk.birde yalnız zor oluyr cnm istemiyor.bazen dans etmek istiyrm ama istediğim hareketleri yapamayınca zevkli olmuyr.:dance:

olsun yavaş hareketlele de olsa hareket harekettir.hiç yapmamaktan iyidir.ayrıca al eline yarımşar litrelik su şişesi tv izlerken indir kaldır.zamanla hafif gelecektir.bu sefer içine kum falan koyabilirsin.ben mesela gün içinde yaptığım sporları yazıyorum deftere günlük tutar gibi.kendimi iyi hissediyorum.az az başla.sonra sende arttırırsın.müzik eşilğinde ama

35. haftamıza yeni girdikk hali hazırda 15 kilo almışş bulunmaktayımm

65 ile baslayıp....
82 rakamınıda gördük çok şükür.....akannehir

benim kilo almam biraz garip oldu ilk 3 ay 6 kilo aldım.sonrasında 33. haftaya kadar 16 kg almıştm.33. haftamda hastaneye yattım 4 kg verdim.şimdi 12 kg almış bulunmaktayım.sadece karnım var aya sivri bi karın gerisinde bişey yok yani........

benim kilo almam biraz garip oldu ilk 3 ay 6 kilo aldım.sonrasında 33. haftaya kadar 16 kg almıştm.33. haftamda hastaneye yattım 4 kg verdim.şimdi 12 kg almış bulunmaktayım.sadece karnım var aya sivri bi karın gerisinde bişey yok yani........

herşeyde bir hayır var derler canımmm hayırlısı olsunn ikiniz içinde opuyorumnanaktan

X