2011 Ağustos'da gel bebek gel:) diyenler

arkadslar bende bu ay calısıp bekleyenlerdnm ve adet tarıhım 25 26 gbı suan gogslerm cok feleket agryo gece bıtarafma donemeyecek kadar camasrmı ckarp yatyorm ve bıde bole rahmıme dogru haff bı elımle baskı yapınca agryo bugunde sankı adet olcakmısım gbı agrdı bundan bı 6 gun once falan test yaptım negatf cıktı sızce bunlar belırtmıdır hamısmıyımdr lutfennn cvpları alayımmmmmmmmm

kızlar bir doktor bir arkadaşımla konuştum sabah gördüğüm o şeyin bebek olabileceğini söyledi zaten ben o belirtilerin psikolojik olmadığını düşünüyordum

Son düzenleme:

bi test daha yap madem şüpheleniyorsun
belirti olabilir elbette
ama adet sancısı da olabilir

mfalcon canim doktor ne ye gore bebek olabilir dedi yani gebelik var miydi yoksa dollenmeden sonra bebek yerlesemeden adetle beraber atilmis mi?

bize de versinler böyle tatiller bazen öğretmen olmadığıma pişman olmuyor değilim
iyiki öğretmen olmuşum bu bile fazla geliyor bazen bana
gunaydın kıssslar ,
kımsecikler yokkk....geriye sayımı azalan arkdslar yok mu ?belirtiler üzerine konusurduk :)
günaydinin geçmil ama ben sana iyi günler diliyorum burda olmasanda benim yumurtlama belirtilerim var daha 3-5 gün bir geçsin bakalim bir belirti hissedecekmiyim
eee inşallah hamilelik belirtisidir olabilir tabi neden olmasin bişey kalmaiş zaten 2-3 daha bekleyip test yapabilrisin

canım haklısında öğrensem ne olacak deyip gitmemeyi tercih ediyorum

öyle değilmi ama öğrensen ne olacakki belki daha da üzüleceksin nasip deyip önüne bak tatlim

benim de 2 haziran ama henüz eklenmemiş
beni de ekleyin listeye

belirti sorarsanız acayip yorgunum ve uykum var başka da bişey yok
hamile falan değilim bu ay da muhtemelen
hayırlısı

hoşgeldin hazinedar en yakin tarihli sen varsin heralde 1 ağustos eee durumlar nasil yumurtlama dönemini değerlendirdinmi belirti falan varmi hiç

gunaydin herkese...evet canim degerlendirdim insallah acilisi ben yaparim,goguslerim hassaslasmaya basladi,basimda donuyo arada bir ama havalar cok sicak ondan olabilir hemen umitlenmek istemiyorum.hayirlisi

benim de 2 haziran ama henüz eklenmemiş
beni de ekleyin listeye

belirti sorarsanız acayip yorgunum ve uykum var başka da bişey yok
hamile falan değilim bu ay da muhtemelen
hayırlısı
ferdat rainbow bugünlerde giremediği için listeye eklenemdin daha liste güncel değil yani 1-2 gün daha bekleyelim

gunaydin herkese...evet canim degerlendirdim insallah acilisi ben yaparim,goguslerim hassaslasmaya basladi,basimda donuyo arada bir ama havalar cok sicak ondan olabilir hemen umitlenmek istemiyorum.hayirlisi
günaydiiinnn beklemey geçtin yani ne güzel son 7 günün inşallah hamilesindir benim bu aydan pek ümidim yok yaa nedense 9. ve 10. günün çok az akintim oldu okadar çooook çoooook az belli belirsiz yani bugün 14. günüm hala bişey yokki ben hep erken yumurtlarim bu ay yok herhalde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…