2011 Ağustos'da gel bebek gel:) diyenler

canım dün daha yeni regl oldum yani hamile değilmişim((( 45 de adet oldum buay sanırım bebek yine döllendi ama yerleşemedi sen nasılsınnn

aaa tabi yaa sen adet tarihini soruyordun demi hamilelik bekliyorduk neyse kizmet hala ağustosu kaçirmiş değilsin üzülme daha temmuzdayiz tam ağustosun ortasinda yumurtlama döneminde olursun işte uğur getirecek ağustos bize

öyle canım bakalım hayırlısı 10 ağustosta proftan randevu aldım bakalım nedicek

senin durumlar naısl

merhaba arkadaslar.bizde cocuk istiyoruz.heray simdi olucak dedigmde hep hayal kirikligi yasadim.ama umudumu kaybetmicem :) sevgili bebegim beni duyuyorsan buay seni bekliyorum :)

Selam kızlar. Uzun bir aradan sonra çalışmalara yeniden başladık. 19 Ağustos benim BAT ım. Beni de eklerseniz sevinirim. Umarım bana doğum günü hediyesi olur bebişim

bu topikin sahibiiii huuuuuuuuuuuuuuuu nerdesin
açtın madem bi topik takip et hayatım

bosver cnm biz sahiplenelimmm o zmn :)
benim bat 2 agustos ...sag ve sol kasıklarda rahatsızlık veren bir sıkntı yasıyorum ama regl olmadan 1 hafta once regl agrsı yasıyormuydum acaba unutuyorum hep

benide aranıza alın.bu ay bende allahın izniyle hamile olmayı umut ediyorum tam 4 yıldır olmuyor

ahh cnm benimm Allahım hayırlısıyla isteyen herkese nasip eder inşallh....bende hamile kalabiliyorum ama maalesef kalp atısı olmayınca canlanamıyor 2 tane bu 6 ay içinde kurtaj oldum arastırdık simdi kalırsam önlem alarak ilerlicez sendde eşinde elinizden geleni gösterin önlemleri almayaa calısın geri Allahhtaan ..

amin canım allah kucaklarımızı boş bırakmasın.bende pko var ondan kaynaklanıyor dedi doktor 1 kere aşılama oldum tutmadı eşimin hareketli sperm sayısı 38 milyon az mı acaba

ee kızlar anlatın konuşalım kaynaşalım yaş kaç ne zamandır istersiniz nerelerdesiniz filan
ben ankaradyım daha yeni istiyorum 3 ayım benim 26 yaşındayım bi de

amin canım allah kucaklarımızı boş bırakmasın.bende pko var ondan kaynaklanıyor dedi doktor 1 kere aşılama oldum tutmadı eşimin hareketli sperm sayısı 38 milyon az mı acaba

valla cnm hiç bii bilgim yokkk googldan bii yaz bakalım ama gittiin doktorun ne dedi ...pko san ilaç falan alarak düzene sokulmuyor mu ?benim akrabamda senede 2-3 defa regl olurdu o da ilaç larla duzene girdi ve 3.ye hamile ..eşin içinde 1 kaç doktora sorun sorusturun gerci 4 yıldır arastımıssnzdır ama...mutlaka tedavisi var dogru yeri dogru doktoru bulmak lazımm...

canım neden kalp atışı olmuyormuş onu öğrenebildiniz mi?

ee kızlar anlatın konuşalım kaynaşalım yaş kaç ne zamandır istersiniz nerelerdesiniz filan
ben ankaradyım daha yeni istiyorum 3 ayım benim 26 yaşındayım bi de

ben 36 yasındyım ....ist ..7-8 ay oldu 2 kaybım var bu ay denemeye karar verdik...işte herkesde ayrı ayrı dertler ...bende de kan pıhtılaşması cıktı aspirin folik asit ve hamile kalınca kan sulandırıcı iğne yapacam bakalım bu cuma kan testi yaptırcam varsa hayırlısıyla ..artık hamile oldugumu duymak beni cok sevindiremiyor acaba devamını getirebilek miyim dıe ...ahh ahhh Allahım nasip ederse artık...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…