2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

merhaba arkadaşlar..oğlumun haftaya 18 ay aşıları var..3 aşı birden yapılıyormuş.1 i damlaymış ama aşı sonuçta..
bir arkadaşım bugün yaptırmışş çocuk kolunu bile kaldıramıyormuş kıyamam .siz yaptırdınız mı?

Ben yaptırdım canım, ilk gün biraz ağrısı ve ateşi oldu sadece. Bizimki hemşire dokununca bile ağladığı için yaptırırken zorlandık baya... Şimdiden geçmiş olsun...

Universal Hospital Kadiköy yada Çağıner hastanesi Kadiköy'de doğum yapan var mı?
Arkadaşlar fiyat bilgiside varsa tam süper olur. Ama en önemlisi tecrübeleriniz... Hangi doktor yaptı doğumunuzu ne zaman hastane nasıl odalar vs. Yardımlarınızı bekliyorum. sevgiler...

birileri gelir. sinsice kıvrılır dostlukların orta yerine, bekler.... gün gelir alır eline bi süpürge ; istediği yere süpürür. sonra bi bakar herkesi tek tek süpürmüş... süpürgesine bineerrr gider....

Süper valla
hepimiz dağıldık çocukların peşine koşturcaz diye 4 gündür çile alıştırmaya çalışıyorum bazen pes mi etsem diyorum ama yılmak yok

Hey gidi gunler! 3 yasinda oldu bebislerimiz! Ne kadar da heyecanla bekledik gelmelerini. Hamdolsun kavustuk coktan. Ah ne kadar heyecanlanirdik. Hazirliklar,korkular,dayanisma.. Simdi her yeni hamile arkadasima kadinlar kulubunde kendi hamilelik devresinin grubuna katilmasini tavsiye ediyorum. Tadi damagimda kaldi buradaki heyecan dolu paylasimlarin ve essiz arkadasliklarin. Rabbim kuzucuklarimiza hayirli uzun omurler versin.😊💞💞💞

Merhaba, bu karisim hamilelikden sonra mi kullanilmali yoksa hamilelik sirasindabolusan catlaklar icinde hamilelik suresince kullanilabilir mi ?

Merhaba bu bakteri bende de çıktı. Daha önce antibiyotik kullandınız daha sonra da bu bakteri çıktı. Uzun zaman olmuş ama umarım görürsünüz mesajimi. İyilestiniz mi

Kimsecikler varmı eskilerden? Yıllar sonra bir bakınayım dedim çok duygulandım. Çocuklar 12 yaşına geldiler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…