2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Merhabaa tatlım ewt antalyadayım:21:

hartırlarmısın bilmem bende antalyadayım, doğumdan sonra uzun zaman nete girmedim ben 7 ay kadar, sonra geldim face e grup açılmış oraya giriyorum buraya gelen giden yok, geçen gün aklıma geldi biz antalya da 3 kişiydik die emineye (Kuzu) sordum o da hatırlayamadı sonra ben eski konuşmalara baktım öle buldum seni. sen face grubunda yoksun galiba ??

hartırlarmısın bilmem bende antalyadayım, doğumdan sonra uzun zaman nete girmedim ben 7 ay kadar, sonra geldim face e grup açılmış oraya giriyorum buraya gelen giden yok, geçen gün aklıma geldi biz antalya da 3 kişiydik die emineye (Kuzu) sordum o da hatırlayamadı sonra ben eski konuşmalara baktım öle buldum seni. sen face grubunda yoksun galiba ??

ewt canım hatırladım hatırlamam mı antalyada 3 kişiydik evet sen ben kuzu
canım face grubunda yokum daha çok buraya bakıyorum arada bir yazıyorum gelen giden olursa die nasılsın iyimisin bebiş nasıl

ewt canım hatırladım hatırlamam mı antalyada 3 kişiydik evet sen ben kuzu
canım face grubunda yokum daha çok buraya bakıyorum arada bir yazıyorum gelen giden olursa die nasılsın iyimisin bebiş nasıl

iyiyim canım bende, malum kızlar 1 yaşını aştılar yürümeye başlayınca işler daha zorlaştı
seninde kız dı yanlış hatırlamıyorsam nesli kızının adı dimi
emineyle netten görüşüyoruz gerçekte de bi görüşme ayarlayıp görüşmeyi planlıyoruz ama bi türlü denk getiremedik
sen face kullanmadığın için mi katılmadın gruba

arkadaşlar bebekleriniz yürüyormu.çogunluk evet diyecek galiba.benim oglum keyfine düşkün galiba.geçen hafta salı yürümeye başladı ama daha çok emekliyor hala.emekleme dizliği kullananınız oldumu,nasıl çok gereklimidir a
caba?birde nette yeni gördüm ilk adım pantolonu yapmış sevi bebe,bunu kullananınız varmı,yazarsanız sevinirim.

arkadaşlar bebekleriniz yürüyormu.çogunluk evet diyecek galiba.benim oglum keyfine düşkün galiba.geçen hafta salı yürümeye başladı ama daha çok emekliyor hala.emekleme dizliği kullananınız oldumu,nasıl çok gereklimidir a
caba?birde nette yeni gördüm ilk adım pantolonu yapmış sevi bebe,bunu kullananınız varmı,yazarsanız sevinirim.

dizlik yaz günü bacağı çıplaksa belki de pantolon çok saçma geldi nasıl bir özelliği varmış? Bizimki 10 aylık yürüdü.

Merhaba herkese
istanbulda ki anneler bebeklerinizi hangi doktorlara götürüyorsunuz ben henüz bi karar veremedim
tavsiyelerinize ihtiyacım var

hepsi para tuzağı arkadaşım bırak dizleri acısın acıyı öğrensin düşsün kalksın...bu arda benm kızm 9 aylıkken yürümeye başladı

merhaba arkadaşlar beni hatırlayan varmı bebekpoyraz maşallah sana yaa hamileymişsin hayırlı olsun ben asla cesaret edemiyorum :)))

merhaba arkadaşlar.bende 2011 haziran annesiyim..uzun zaman olmuştu bu bölüme bakmayalı..içinizde bebişini sünnet ettiren var mı?bizde 1 hafta sonra sünnet olucaz ama ben sanki oğluşuma kıyamıyacakmışım gibi geliyor..her an vazgeçebilirm..şu aç bırakmak ve samar yolu açılması serum falan ayyyy onlar beni çok geriyor..bebeğimi öyle düşünemiyorum..sanki durduk yere çocuğun neşesini kaçırıp canını yakacakmışım gibi geliyor..biraz daha büyüyünce lokal anestz.ile yaptırmak daha mantıklı gibi?sizin fikriniz nedir?

merhaba arkadaşlar.bende 2011 haziran annesiyim..uzun zaman olmuştu bu bölüme bakmayalı..içinizde bebişini sünnet ettiren var mı?bizde 1 hafta sonra sünnet olucaz ama ben sanki oğluşuma kıyamıyacakmışım gibi geliyor..her an vazgeçebilirm..şu aç bırakmak ve samar yolu açılması serum falan ayyyy onlar beni çok geriyor..bebeğimi öyle düşünemiyorum..sanki durduk yere çocuğun neşesini kaçırıp canını yakacakmışım gibi geliyor..biraz daha büyüyünce lokal anestz.ile yaptırmak daha mantıklı gibi?sizin fikriniz nedir?

merhaba. ben 11 aylıkken yaptırmıştım. ben de çok gerilmiştim ama beklediğimden çok daha kolay oldu. genel anestezi değildi bizim. makattan bir ilaç verdiler önce. hareketleri kısıtlandı, çift falan görmeye başladı. eşimle ben de girdik, kısa sürede bitti. aç bırakmadık biz, serum da vermediler. ilk gün çok zordu sadece, sünnetin ertesi günü normal hayatımıza devam ettik. geçmiş olsun şimdiden

X