2012 Ekim bebekleri büyüyor

maasallahh ahmet bebege :)) keske bebisleri bir araya getirip oyun grubu kurabilsek zamanı gelince ne guzel olurdu...akranlarıyla oynarlardı bir suru bebis..
topık adı bir de ben onereyim bari...meleklerimiz buyurken :))

eveeeet buda güzel olur , annelerinin ekim melekleri ( 2012) de olabilir

baya kalabalığız şu an , bebişlerin hepsi uyuyor sanırım uyusunda büyüsünler minnoşlar

canım evet haklısın kesınlıkle ama ben zaten su an ıcın degıl ılerıye yonelık almak ıstıyorum
ek gıda donemınde tabıkı bnde cam rende dısında bı alternatıf kullanmam
ama bıraz dha buyuynce portakal mandalına elde bıle sıkılır ama elma,havuc,nar.......vs suyu ıcırebılmek ıcın
ıllakı ıhtıyacım olucak dye dusunuyorum...
ıcınde bınbır katkı maddesı olan kutu ıceceklerden ıcmesındense vıtamını azcık kacmıs olandan ıcsın dha ıyı

msaallah subhanallah canımm cok tatlı oglusunnn... sız bole resım koydukca hemen ıkıncıyı yapmak gelıyo ıcımden bde oglusum olsun dyee

kızlarbı ısım de benden olsun...
2012EKİM BEBİSLERİ BERABER BÜYÜYOR.....

aynen bende kiz fotograflari gorunce kizim olsn ikincisi istiyorum. insallah allahim ikisinide tattirir isteyene.

yenı topıgın ılk sayfasına da cızelge yapalım bnce ısımlermz bebıslermz dogum trhlernı fln yazalım ne dersınız
ben hep unutuyorum uykusuz hafızamla cunku tekrar tekrar sormayada usenıyorum
ortam dha samımı olur hemm
2012 ekım meleklerı
bu da guzelmıs baslık olarak

iyi fikir , yeni başlıkta cevap yazıcam sana

ben hep kızılötesi ile ölçüyorum, hergün ölçüyorum alından ve kulaktan. 36.7 çıkıyo kızımın genelde. aşı yapılınca 37.3e çıkmıltı. ben güveniyorum çünkü oda sıcaklığını, banyo suyu sıcaklığınıda ölçüyo ve tam olduğu gibi çıkıyo

evet yanlız bırakıyorum canım neden ki? ama güvendiğim bildiğim bir insan önceden de tanıdığımız biri, arkadaşımızın annesi

oğlumun tepkisinden de farkediyorum onu sevdiğini, onu görünce heyecanlanıyor mutlu oluyor kucağına gitmeye çalışıyor

kizlarrr hadi ama yeni topikte yazalim neyazacaksak

neden taşındık?

benimkideöyle amsgenelde uyku arasında verip hemen emzirdim. bide önce küçücük tattırıyodum o yalanırken veriyodum daha kolay oluyodu. 10gün verdik biz. buarada tahlili nasıl yaptıklarını gördüm, o tahlil çubugundan evde var benim, hamilelikte kton ölçümü için doktorum vermişti. ara sıra idrar tahlilini tekrarlıyıp lökosit miktarına bakıcam ben. öyle mikroskopla filan değil normal tahlil. idrarı bi renkli çubuğa batırıyolar, renk değişimine göre sonuç çıkıyo.

e bende varım es geçmeyelim

kizim 4 ay 20 gunluk zeytin yagi midesine zarar verir mi acaba?

doğduğundan beri hergün, bazen günde 2 kre zeytinyağı içirdik biz doktor tavsiyesi ile. sonra tuğce boğazına yapısır diyince mamasına katmaya basladık. kakası düzene girsin diye, şimdi mama verirsem 4-5 damla çörek otu yagıda veriyorum bunuda doktor söyledi. gaz için. ve kakasını yapması için ama ben kaka için baska bişey buldum, doktorum ek besine geçince kakasıda üelicek demişti, doğdugundan beri ben yaptırıyodum, şimdi gün aşırı kuru kayısı veya hurma veriyorum kızıma, yumuşatıp cam rendededn geçirip püre kısmını veriyorum 2 kaşık kadar. 5 gündür maasallah kızım çok düzenli :) kuru kayısıve hurmada doktor vermemi söyledi,lifli olduğu için

bende chicconun kizilotesivates olcerini kullaniyorum dogru sonuc verdigini dusunuyorum koltukalti ates olcerimde var oninlada teyit ediyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…